Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowi usteccy radni 2010-2014.

46 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2010 - 19:07:49

Proszę o przesyłanie propozycji kandydatur na usteckich radnych.

Przedstawiajcie ludzi , którzy według Was powinni zostać nowymi radnymi .

( nieistotne , w tej chwili ,
czy oni , chcą nimi być B))

to mają być tylko propozycję mieszkańców Ustki ,
może, za namową,
co niektórzy zgodzą się kandydować :huh:.

PS. Czas skończyć epokę sitw, króliczych band i GTW.

Użytkownik Smerf Maruda edytował ten post 11 wrzesień 2010 - 19:25:15

#2 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2010 - 19:41:29

Wiadomo, że aktualnie mamy 4 konkretnych radnych,
(w kolejności alfabetycznej)

których warto wybrać na następną kadencję

Adam Brzóska

Krzysztof Błądkowski

Włodzimierz Siudek

Grzegorz Koski

PS. No czasami się jeszcze radna Paściak odzywa,

#3 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2010 - 20:14:34

Obietnice, życiorysy i dokonania radych - będą opublikowane na mojej stronie.

Tacy "jajcarze" ???
rządzili nami do tej pory:

Dołączona grafika

#4 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2010 - 21:02:50

subiektywna ocena:

1) fajni ludzie, którzy nie mają pojęcia o samorządzie
- p. Hłasko Kreft
- p. Kozakiewicz
- p. Bednarczyk
- p. Sołtysiak
- p. Górecka
- p. Tyszkiewicz

2) ludzie, którzy coś wiedzą, ale "kroczą nie tą drogą" próbując zaistnieć za wszelką cenę
- p. Paściak
- p. Nycz

3) ludzie, którzy są bo są, wiedzę mają, ale już się nie wychylają
- p. Świeboda
- p. Kołakowska

4) no i radni, którzy faktycznie pracują w radzie
- p. Siudek
- p. Koski
- p. Błądkowski
- p. Wdowiarek
- p. Brzóska (to zdecydowanie najlepszy radny!!!)

#5 ~subiektywny~

~subiektywny~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2010 - 16:29:45

Koski jest najskuteczniejszy, wyrzucisz go drzwiami, wejdzie oknami. Na sesjach numewr jeden. Reszta to tło.
Błądkowski to prywatnie fajny facet i niegłupi gość. Platforma i Biernacki zrobili mi jednak niezle pranie mozgu. Powtarza w kołko te same pierdoły, chyba sam nie wierzy w to co mowi i pisze. Nie ma juz wlasnego zdania, gada co co partia mu kaze.
Paściakowa dociekliwa, aktywna, ale steruja nia i wpuszczaja w maliny. Czasem mam wrazenie ze jest z innego swiata.
Siudek wierzy w to, że mądrze gada. Sęk w tym, że tylko on w to wierzy. W PZPR na pewno zrobiłbyu błyskawiczną karierę. Wiele słow, mało treści. Bełkot.
Kołakowską i Świebodową cenię za takt i kulturę osobistą. Trzeba mieć nerwy ze stali, żeby nie zwariować słuchając niektórych tyrad.
Brzoska kompletnie nie nadaje sie na przewodniczacego. Nijaki, bezbarwny.Chce byc kumplem wszystkich, mysli ze jest smieszny i na luzie. Jedyne co mu wychodzi dobre, to pieczywo.
Nycz jak popracuje troche nad soba zrobi kariere. Czasem za bardzo nerwowy i porywczy. Na plus - fajnie prowadzil kiedys sesje.
Tyszkiewicz to najwieksza poczciwina w Radzie, ale temperamentem przypomina Mazowieckiego.
Wdowiarek coś kuma. Ale mam wrazenie, ze siedzi na sesjach z przymusu.
Bednarczyk, no ten tego...
Reszty radnych nie ocenie, bo zabieraja glos tak rzadko, ze trudno cokolwiek o nich napisac.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2010 - 20:01:45

ja bym widział w nowej radzie syrenkę z molo i rzeźbę imitującą Jezusa z Rio. Na pewno mieliby lepsze gadane niż Bednarczyk

#7 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 04 październik 2010 - 18:18:22

Pierwsze plakaty kandydatów na radnych.

Dołączona grafika

#8 ~peacebreaker~

~peacebreaker~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 07:01:12

Termin zglaszania kandydatow minal wczoraj? A tam nadal karty leza. Z peselami i danym na wierzchu.
Zglaszanie osob prywatnych (dyskusja o nich) jest nie na miejscu moim zdaniem.

#9 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 07:58:50

Termin zglaszania kandydatow minal wczoraj? A tam nadal karty leza. Z peselami i danym na wierzchu.
Zglaszanie osob prywatnych (dyskusja o nich) jest nie na miejscu moim zdaniem. ????????????

W karty grają , czy w "kulki" ?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 19:28:21

oj mazur serio taki glupi jestes czy popiles ?

#11 ~benini~

~benini~
  • Goście

Napisano 08 październik 2010 - 14:48:14

Marczak na radnego :P

#12 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 08 październik 2010 - 20:04:56

oj mazur serio taki glupi jestes czy popiles ?

Jak mogłeś zdradzić moje nazwisko ?

Chciałem być anonimowy na tym forum , a ty wszystko zepsułeś:(

#13 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 16:57:01

Jestem mieszkanką Ustki zachodniej i jestem zbulwersowana sytuacją, która zaistniała w związku
z wyborami samorządowymi. Idąc głosować w wyborach miejmy świadomość – komu powierzamy naszą „ MAŁĄ OJCZYZNĘ”,czy są to ludzie godni zaufania !!! , czy tylko chcą załatwić własne potrzeby, wylansować się, zaistnieć ?
Zapytuję –

Kto dał prawo Sławomirowi Musikowi, aby solidaryzował się z najuboższymi??? !!

Pytał czy Oni chcą aby się z nimi identyfikował???.Oni są ubodzy, ale mają godność i honor – o czym on nie ma nawet pojęcia!!!.Myli cwaniactwo, awanturnictwo, chamstwo, bezczelność, chciwość, obłudę...patologię z ubóstwem!
Co on może im zaoferować ? Jaką alternatywę by podźwignęli się z ubóstwa ?Przecież sam przez 30 lat żyje na koszt państwa, żerując na społeczeństwie ludzi ciężko pracujących – wieczny bezrobotny z wyboru. Czy to ma być nowy sposobu na życie ???tylko dlaczego znowu za pieniądze społeczne?.
W filmie, który zamieścił w internecie mówi o mleczku i bułeczkach-to bzdura co on na ten temat może wiedzieć!skoro nie posiada rodziny -chwyt wyborczy. Dzieci z ubogich rodzin
są dożywiane w szkołach i przedszkolach, ale można byłoby pójść dalej gdy by nie wyciągali ręki
po społeczne pieniądze ludzie nieuczciwi, którzy mogli by się wziąć za uczciwą pracę!!! Pieniądze
w dyspozycji administracji państwowej to nie skarbonka bez dna – „z pustego i Salomon nie naleje”
Czas zacząć uczciwie płacić podatki, to skarbonka spęcznieje [aby wyjąc to najpierw trzeba włożyć],a nie być tylko roszczeniowym !!!
Użala się nad młodzieżą, która nie ma co ze sobą zrobić. I tu jest w błędzie, bo młodzież która myśli o swojej przyszłości to dąży do tego konsekwentnie. Jest w stanie wypełnić swój wolny czas efektywnie i ciekawie .Nie wystaje w klatkach z piwem i ławeczki też im są nie potrzebne bo im szkoda na to czasu,a nawet gdyby te życzenia były spełnione to i tak odbiłoby się rykoszetem na
mieszkańcach osiedli. Więc nie wiem o jakiej młodzieży mówi w swoim filmie, chyba tej ze swojego otoczenia.[przykład idzie z góry].
Mam nadzieję, że ludzie mieszkający po stronie zachodniej znają kandydata Musika i jakie wartości przedstawia nie dadzą się zwieść i „”PODZIĘKUJĄ TEMU PANU „” .
Jeżeli tacy ludzie mieli by zasiadać w ratuszu, reprezentować ludzi ciężko pracujących i uczciwie płacących podatki w ich imieniu tworzyć prawo lokalne –to później nie narzekają
i nie szukają winnych, bo sami dają na to przyzwolenie.
Ja się z tym nie godzę i mówię kandydatowi Musikowi kategoryczne – NIE !!!
Czekam na głosy i przemyślenia ludzi których interesuje przyszłość własna ,naszych dzieci, i społeczności w której żyjemy a także naszego miasta.
POZDRAWIAM SERDECZNIE.

#14 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 17:25:38

Kandydaci na radnych w Ustce według okręgów:

Okręg I kliknij

Obejmu
je następujące ulice:
Azaliowa, Bohaterów Westerplatte, Chabrowa, Darłowska, Harcerska, Irysowa, Jaśminowa, Kowalewskiego, Konwaliowa, Kościelniaka, Krokusowa, Kwiatowa, Liliowa, 11 Listopada, Morska, Makowa, Nad Słupią, Narcyzowa, Narutowicza, Na Wydmie, Nowa, Polna, Rumiankowa, Różana, Storczykowa, Szafirkowa, Tulipanowa, Walki Młodych, Wilcza, Wrzosowa, Uroczysko, Zubrzyckiego, Żeglarzy

Do zdobycia 3 mandaty radnych, startuje 13 kandydatów

Okręg II kliknij

Obejmuje następujące ulice:
Akacjowa, Banacha, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Cisowa, Dąbrowszczaków, Dunina, Dworcowa, Jagiellońska, Klonowa, Krasickiego, Lipowa, Łąkowa, Ogrodowa, Pułaskiego, Reja, Rzemieślnicza, Słoneczna, Słupska, Sosnowa, Sportowa, Willowa, Wróblewskiego

Do zdobycia 4 mandaty radnych, startuje 14 kandydatów .

Okręg III kliknij

Grunwaldzka od nr 14 do 67, Kopernika, Kościuszki, Leśna, Rybacka, Plac Dąbrowskiego, Hanki Sawickiej, XX-Lecia PRL

Do zdobycia 4 mandaty radnych, startuje 14 kandydatów ( z 5 komitetów wyborczych).

Okręg IV kliknij

Beniowskiego, Chopina, Findera, Fornalskiej, Grunwaldzka od nr 1 do 13, Jana z Kolna, Kard. Wyszyńskiego, Kilińskiego, Kosynierów, Krótka, Limanowskiego, Mała, 9 Marca, Marynarki Polskiej, Piłsudskiego, Mickiewicza, Nadmorska, Plac Wolności, Perłowa, Portowa, Słowiańska, Sprzymierzeńców, Wczasowa, Zaruskiego, Żeromskiego

Do zdobycia 4 mandaty radnych, startuje 15 kandydatów

Użytkownik Smerf Maruda edytował ten post 08 listopad 2010 - 17:28:16

#15 ~derka~

~derka~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 22:22:13

Anka, nie przejmuj się, Musik ma tyle samo szans zostać radnym, co miał Kononowicz na prezydenturę. Tyle, że u Kononowicza to było jeszcze śmieszne a w przypadku Musika to tylko żenujące. Po tym filmiku widać, że jacyś młodzi ludzie (tak samo jak u Kononowicza właśnie) sterują człowiekiem no powiedzmy trochę "dziwnym", i to przede wszystkim to oni mają dobrą zabawę!!
przecież Musik to człowiek z totalnych nizin społecznych, teraz on miałby współrządzić miastem? :) w tym filimiku to cały on, tylko dzieci i młodzież, niech hulają :):) tyle, że ani dzieci ani nawet żony nie ma :) no ale zbuduje chodnik do morza, który właśnie jest budowany :)

ktoś po prostu zrobił sobie z tego człowieka jaja, robią sobie dobrą zabawę wpuszczając go w karuzelę wyborczą!! w sumie to mi go trochę szkoda...

#16 ~alicja~

~alicja~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 13:52:07

Młode Pokolenie nie wykupiło od miasta słupów, dla Mnie to nie jest uczciwe ..., ich plakaty sa słąbe zrobione z jakiegos kartonu i zaraz pospadaja brudzadz nasze ulice.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 19:21:00

widocznie pan Wojcik to typowy glab, 2 kadencja to samo naginanie prawa. Mam nadzieje ze straz sie za to wezmie.
radny z sieczka w mozgu to zguba dla ustki

#18 ~zaba1969~

~zaba1969~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 14:29:34

co wy piszecie slupy są wlasnością zakladu energetycznego i z tym podpisuje się umowę troche lektury i są dobre opinie apozatym wreście mlodzi zaczeli dzialac i za to im chwala niech trepy i inni nieroby czują że ktoś patrzy im na ręce a pozatym czy wasz idol J ..O ZAPLACIL ZA WYSIĘGNIK z którego wieszali jego facj..e kolo gazowni i Feniksa slużba drogowa robila t08.11 o 2010 o godz 9 oni robią uslugi dla miasta niech pokaże zaplaconą faktur do publicznej wiadomości a ja jak się myle to go przeproszę

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 20:55:09

mnie przerażają nadchodzące wybory od dnia, w którym zauważyłem, że wśród osób kandydujących do rady (okręg I) startuje cham pozbawiony kultury i szacunku do ludzi do tego jest oszustem podatkowym. on pcha się do władzy żeby kieszenie napchać, bo cały czas mu mało! jak taki człowiek ma podejmować decyzje w naszym imieniu? on nawet w swoim domu nie powinien otwierać gęby! potrafi tylko ubliżać ludziom i oszukiwać US!

#20 ~mmm~

~mmm~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 23:18:25

mnie przerażają nadchodzące wybory od dnia, w którym zauważyłem, że wśród osób kandydujących do rady (okręg I) startuje cham pozbawiony kultury i szacunku do ludzi do tego jest oszustem podatkowym. on pcha się do władzy żeby kieszenie napchać, bo cały czas mu mało! jak taki człowiek ma podejmować decyzje w naszym imieniu? on nawet w swoim domu nie powinien otwierać gęby! potrafi tylko ubliżać ludziom i oszukiwać US!

piszesz o Sławku M. krezusie czerpiącym korzyści z wynajmu pokoi?? :):)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych