Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowalijki żywią, czy trują? :: zobacz komentowany artykuł


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zołza~

~Zołza~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2008 - 08:32:15

Ha ! ha !! ha !!!!!!!!!!!!!!! nie rozśmieszajcie mnie :D . Mam pytać sprzedawcę skąd ma te piękne rzodkieweczki czy sałatę ? I co ? Przecież odpowie ,że od ogrodnika lub z działek !!!. A ja widziałam jak to kupował w Kauflandzie , wieczorem , jak jest przecena.Nie raz i nie dwa widziałam naszych "sklepikarzy" jak ładowali całe wózki towaru, niektóre produkty nawet od razu rozważają ! .Jakoś obsługa nie reaguje na to ,mimo,że są napisy ,że nie sprzedaje się w ilościach hurtowych.Dlatego wolę sama kupować w dużych centrach handlowych.Tam przynajmniej wiem , że są to produkty za szklarni w Holandii lub innych,podpędzane chemią.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2008 - 06:12:54

wystarczy stac w kolejce do kasy w Realu, zobaczyc jak sklepikarze wykupuja towar całymi wózkami, nie wiem dla kogo ten sklep dla hurtownikow, czy dla klientow?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2008 - 06:13:24

wystarczy stac w kolejce do kasy w Realu, zobaczyc jak sklepikarze wykupuja towar całymi wózkami, nie wiem dla kogo ten sklep dla hurtownikow, czy dla klientow?

#4 ~to ja~

~to ja~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2008 - 22:53:47

ziemia perzem zarasta a badyli mnostwo niech dziennikarz przebierze sie za robola i do pracy sie zatrudni u bauera w boleslawicach a oczy z orbit mu wyjda gdy zobaczy co on nam serwuje a wszystko jedrne swieze salata to przez 10 dni mi nie zwiedla a od truskawek brzuchy cala rodzine bolaly a sklepikarz jasne ze powie to od rolnika polskiego nie ma na chemie bo biedny i zdrowa zywnosc ale teraz drodzy chrzescijanie do spowiedzi wielkanocnej do kosciola na msze i dalej truj blizniego bo czas w pole no i popyt goni dawaj na wzrost na szybka wegetacje no i w razie suszy tez dolej na odpornosc a zeby robale nie zezarly to dolej a plesnie tez trzeba a zajace chron przed wszystkim tylko nie przed rakiem ktory toczy twojego blizniego po takim koktailu a mowi dekalog nie zabijajDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych