Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

241 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~gtt~

~gtt~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 14:43:15

Zamowilam pizze ciao ciao. Pizza inna niz te ktore jadlam do tej pory. Bardzo mi smakowala. Moze nie bede zamawiac co tydzien ale wiem ze chetnie zjem jeszcze nie jeden raz. Fajne polaczenie smakow.Nie wiem  co tam jest poza lososiem i kaparami i super ciastem. Czesto zamawiam pizze z innych pizzeri bo w slupsku tego pelno jest i generalnie do tej pory lubilam wegetariane w roznych wyadaniach bo tam daja duzo wszystkiego ale ta pizza ciao ciao nie byla zawalona skladnikami lecz calosciowo sie komponowala w fajny smak. definitywnie polecam . Cena jak na taka pizze tez fajna. mozna sie najesc ze smakiem a nie tylko zapchac. Nie jadlam takiego ciasta w pizzy w Slupsku jeszcze a probowalam w wielu pizzeriach.

#62 ~Jan miodek~

~Jan miodek~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 15:52:57

Polska mowa, bardzo trunda mowa.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 16:24:24

Zamowilam pizze margarite.Pizza inna niz te ktore jadlam do tej pory. Bardzo mi smakowala. Moze nie bede zamawiac co tydzien ale wiem ze chetnie zjem jeszcze nie jeden raz. Fajne polaczenie smakow.Nie wiem co tam jest poza lososiem i kaparami i super ciastem. Czesto zamawiam pizze z innych pizzeri bo w slupsku tego pelno jest i generalnie do tej pory lubilam wegetariane w roznych wyadaniach bo tam daja duzo wszystkiego ale ta pizza ciao ciao nie byla zawalona skladnikami lecz calosciowo sie komponowala w fajny smak. definitywnie polecam . Cena jak na taka pizze tez fajna. mozna sie najesc ze smakiem a nie tylko zapchac. Nie jadlam takiego ciasta w pizzy w Slupsku jeszcze a probowalam w wielu pizzeriach.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 17:40:47

Polska mowa, bardzo trunda mowa.

Jak "trunda" to i tundra :P ta nasza mowa

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 18:30:36

z serii duplikat nazwy : http://www.pizzaciaociao.pl/

czyżby pani Magdalenie znów udało się wybrać istniejącą nazwę ?

spójrzcie na ceny w tym linku :) w Słupsku 50% srożej, a pizza gorsza. zdzieraja z nas słupscy gastronomicy i to bardzo. dlatego im nie idzie. bo zamiast dac niższe ceny i miec klientow i obrót, to dają ceny zaporowe i potem zdychają z głodu.

#66 ~gigi~

~gigi~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 20:07:40

byłam dzisiaj, zamówiłam makaron carrbonara- nc szczególnego, danie zimne i...bardzo mała porcja nie najadłam sie wcale, wyszłam głodna, poza tym obsługa to kolejny minus, zanim pani podeszłą minęło ponad 10 min, kłótnia kelerki z kuchnią na oczach klientów, jak dla mnie żadna rewolucja, tylko jedna wielka porażka. NIE POLECAM SZKODA CZASU I PIENIĘDZY I NA PEWNO SIĘ NIE NAJECIE!!!

#67 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 00:28:10

Również miałam okazję, a raczej nieszczęscie być w tej "restauracji"... Żenada! Porcja malutka, zimny makaron, a kelnerka, Pani, która przyjmowała zamówienie, miała minę, jakby chwilę wcześniej wymordowali jej całą rodzinę. Niesympatyczna to mało powiedziane!

Poza tym wystrój lokalu... DRAMAT~!!! W Black Jacku było bardziej przytulnie.

Na moich oczach para z sąsiedniego stolika zwróciła pizzę i wybuchła awantura między kuchnią a kelnerką. Widać awanturty to norma w tym lokalu!!!

Daję temu lokalowi miesiąc czasu, ludzie z ciekawości pójdą, ale drugi raz nie wrócą!

#68 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 00:41:42

Również miałam okazję, a raczej nieszczęscie być w tej "restauracji"... Żenada! Porcja malutka, zimny makaron, a kelnerka, Pani, która przyjmowała zamówienie, miała minę, jakby chwilę wcześniej wymordowali jej całą rodzinę. Niesympatyczna to mało powiedziane!

Na moich oczach para z sąsiedniego stolika zwróciła pizzę i wybuchła awantura między kuchnią a kelnerką. Widać awanturty to norma w tym lokalu!!!

Daję temu lokalowi miesiąc czasu, ludzie z ciekawości pójdą, ale drugi raz nie wrócą!

Miałem podobnie!

Kto pozwolił pomalować ściany na trupi kolor?

I ta koszmarna muzyka...

Nie dziwię się, że ta kelnerka ma taką minę, po kilku godzinach przebywania w takich warunkach, każdy by tak miał!

Coś okropnego!

Ja na pewno tam nie wrócę!!!

#69 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 00:47:30

Też tam byłem z kumplem... żałuję, bo mogliśmy iść na kebaba, przynajmniej nie bylibyśmy głodni (porcje jak dla przedszkolaków) i mieli parę złotych w poftfelu!

Mądry Polak po szkodzie!

#70 ~margo~

~margo~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 18:04:11

ludzie nie dajcie sie nabrać, jedzenia mało, zimne, obsługa nie nadąża nad zamówieniami, a pizza niedopieczona... wystrój taki sobie, nic szczególnego, tamten był lepszy, nie polecam!!!

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 18:06:15

Miałem podobnie!

Kto pozwolił pomalować ściany na trupi kolor?

I ta koszmarna muzyka...

Nie dziwię się, że ta kelnerka ma taką minę, po kilku godzinach przebywania w takich warunkach, każdy by tak miał!

Coś okropnego!

Ja na pewno tam nie wrócę!!!

zamiast nazwy Ciao Ciao lepsza byłaby nazwa Kostnica :D

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 18:20:56

Ale naleśniki z truskawkami bardzo dobre.

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2013 - 13:53:19

Byłam tam! Więcej nie pójdę. Fatalny klimat, wystrój dno, na stole brudno, z doniczek wysypuje się ziemia prawie na talerz. Porcje malutkie i zimne. A obsługa tak niemiła... porażka! Ta Pani kelnerka to chyba największa porażka tej knajpy. Chociaż tam wszystko jest porażką. Przepraszam, piwo butelkowe jest ok :-)

Ta nazwa nie jest zastrzeżona więc każdy może ją użyć do czego chce. Jest prosta do zapamiętania i nietrudna do wymówienia więc idealnie się nadaje. A odnośnie innych komentarzy to makarony są zrobione jak najbardziej poprawnie. Fakt, że porcje mogłyby być 30-50 gram większe, ale jest bardzo dobrze. Pizza jest odważna i specyficzna, ale to wszystko zależy od gustu. Wypowiadanie się negatywnie przez osoby, które nie były, nie widziały, NIE JADŁY jest ... dziwne. Obsługa jest miła, dokładnie wytłumaczyła co jest czym do jedzenia bo w karcie poza włoską nazwą nie wszystko jest jasne. Co do cen to nie są najniższe, ale przepraszam bardzo ale nie da się ugotować dobrego jedzenia, które ma smakować jak oryginał ze śmieci za półdarmo... Jak ktoś tego nie rozumie to jest najzwyklejszym tępakiem. Z pewnością tam niebawem wrócę i wyjdę równie zadowolony jak dziś.

#74 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 19:20:24

Muszą troche popisać ale to kwestia czasu i będzie ciao ciao do zamknięcia pa pa :)

Tak sobie w wolnej chwili czytam to forum i czytam,porownuję i okazuje się ,że wróżycie upadłość wszystkim,ile było szumu wokół

Cechowej,że 3 m=ce i padną i co?????Cechowa jest nadal,robi

swoje,ma całkiem dobrą opinię wsród tych co tam byli lub chodzą.Ludzie dajcie im trochę czasu,może i oni się ogarną,niech pracują,czego im życzę.

#75 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 13:55:06

NIE polecam....mi ulubiony lokal spierd***ła ... nie dość, że ceny, wystrój, jedzenie gorsze to i banda widzów tefałenu jeździ na masowe pielgrzymki. Ciekawe jaka będzie sytuacja po rok gdy sobie znajdą nową zrewolucjonizowaną knajpę, też byłem w restauracji zrewolucjonizowanej przez tę sepleniącą blond grubaskę. To się nazywa Tawerna Dominikańska w Gdańsku. Tylko tam latem nie było tłoku. wkrótce okazało się dlaczego. Na realizację zamówienia czekaliśmy też około 50 minut. Z daleka dania wyglądały imponująco. Na stole okazały się stertami sałaty rzymskiej (bo objętościowo największa), z ukrytymi wniej rybimi skwarkami, które miały być pełnowartościowym posiłkiem. Porcje były tak małe, że nie najadły się moje 5 letnie dzieci. Musieliśmy im oddać nasze porcje. Jedzenie chude ale rachunek tłusty - 100 za cztery osoby, w tym dwoje dzieci. Teraz już wiem, że restauracje dotknięte Magdą Gesler należy omijać szerokim łukiem

Po prostu Magda Gessler stara się udawać Gordona Ramsay-a tylko jej to po prostu nie wychodzi. Ta baba jest naprawdę chora. To nie pierwszy biznes gastronomiczny który rozwaliła. Zupełnie nie rozumiem, jak ona może mieć swój program, niszczyć czyjeś firmy, biznesy i życie i nie ma na nią żadnego bata... To chyba tylko u nas możliwe...

#76 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 17:41:10

Najgorsza włoska kuchnia w mieście -

(lokal polski, a nie włoski, budowniczy który chce być kucharzem-

własciciel) - mizerne, jedzenie nastawione na turystów, całkowita porażka kulinarna.

Coraz gorsza i głupsza obsługa, blondynka z brzucha na zewnątrz zrobić dyrektora

MASAKRA

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 17:52:44

A czy rosól mają dobry?

#78 ~Mariol~

~Mariol~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 19:45:38

Tak! I nawet jest ciepły!

#79 ~mewka~

~mewka~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 00:19:04

syf kiłai mogiła.jedzenie slabe. osbługa tragiczna .

#80 ~tylko ja~

~tylko ja~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 04:04:34

OBRZYDZENIE BIERZE JAK GESSLER SZALEJE PO KUCHNI Z TYMI DŁUGIMI KŁAKAMI , FUJ !!! NIGDY BYM NIE ZJADŁA W RESTAURACJI GDZIE TA WSTRĘTNA CHAMOWATA BABA GOTUJE

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych