Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

NOWA PROMENADA

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~NOWA~

~NOWA~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2010 - 13:59:46

Panie ,,Smerf" czytam Pana wpisy i zauważam że tu mogę uzyskać jakąś odpowiedź.Chciała bym dowiedzieć się co to jest nowa Promenada Pana Laskowskiego i gdzie ona się mieści i kto to jest Pan Laskowski że stać go na nową Promenadę, przecież to są ogromne pieniądze i trzeba mieć straszliwe układy,aby coś takiego wybudować.(gdzie się to mieści). Chciała bym pójść i to zobaczyć.Wszyscy o tym mówią i się uśmiechają,czy to jakiś bajer?.

#2 ~żeżucha~

~żeżucha~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2010 - 14:07:06

najlepsze jest to, że na tą NOWĄ PROMENADĘ PANA LASKOWSKIEGO możesz wejść zupełnie za darmo! Zupełnie za darmo możesz sobie po niej spacerować, a nawet usiąść na ławeczce! Tak więc zamiast ciesz się, że ktoś ma takie układy, że za swoje buduje NOWĄ PROMENADĘ.

Mieści się ona dokładnie na odcinku Dajana - Trakt solidarności

#3 ~alek~

~alek~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2010 - 15:50:53

najlepsze jest to, że na tą NOWĄ PROMENADĘ PANA LASKOWSKIEGO możesz wejść zupełnie za darmo! Zupełnie za darmo możesz sobie po niej spacerować, a nawet usiąść na ławeczce! Tak więc zamiast ciesz się, że ktoś ma takie układy, że za swoje buduje NOWĄ PROMENADĘ.

Mieści się ona dokładnie na odcinku Dajana - Trakt solidarności

Ale jaja w Ustce
Laskowski ma promenadę
Koski park
Nycz ściezki rowerowe

#4 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2010 - 16:53:34

Panie ,,Smerf" czytam Pana wpisy i zauważam że tu mogę uzyskać jakąś odpowiedź.Chciała bym dowiedzieć się co to jest nowa Promenada Pana Laskowskiego i gdzie ona się mieści i kto to jest Pan Laskowski że stać go na nową Promenadę, przecież to są ogromne pieniądze i trzeba mieć straszliwe układy,aby coś takiego wybudować.(gdzie się to mieści). Chciała bym pójść i to zobaczyć.Wszyscy o tym mówią i się uśmiechają,czy to jakiś bajer?.

Jeśli burmistrz Olech sprzedał nowo wybudowaną promenadę,
(za pieniądze z opłaty uzdrowiskowej)

prywatnej osobie ,

to powinien natychmiast poddać się do dymisji , a sprawą zająć się prokuratura,
wpierw p. Bugajewska, nie wie co podpisuje, teraz burmistrz :unsure: ?
Pewnie też dostanie naganę :huh:

#5 ~mz~

~mz~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2010 - 20:47:20

Jeśli burmistrz Olech sprzedał nowo wybudowaną promenadę, (za pieniądze z opłaty uzdrowiskowej) prywatnej osobie ,to powinien natychmiast poddać się do dymisji , a sprawą zająć się prokuratura,wpierw p. Bugajewska, nie wie co podpisuje, teraz burmistrz :unsure: ?Pewnie też dostanie naganę :huh:

co ty bredzisz? ktoś napisał coś o czymś usłyszał, a ty już o prokuraturach, dymisjach... czy ty się dobrze czujesz? chyba zaczynasz tracić zmysły jeśli po takim wpisie wyjeżdżasz z podobnymi tekstami!

#6 ~żeżucha~

~żeżucha~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2010 - 21:50:07

Jeśli burmistrz Olech sprzedał nowo wybudowaną promenadę,
(za pieniądze z opłaty uzdrowiskowej)

prywatnej osobie ,

to powinien natychmiast poddać się do dymisji , a sprawą zająć się prokuratura,
wpierw p. Bugajewska, nie wie co podpisuje, teraz burmistrz :unsure: ?
Pewnie też dostanie naganę :huh:

ja mam rozumiec,ze to jest odpowiedz na miare zadanego pytania

#7 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2010 - 11:00:00

co ty bredzisz? ktoś napisał coś o czymś usłyszał, a ty już o prokuraturach, dymisjach... czy ty się dobrze czujesz? chyba zaczynasz tracić zmysły jeśli po takim wpisie wyjeżdżasz z podobnymi tekstami!

Masz ogromną rację bo to ja to napisałem te bzdury.Tylko dla tego aby zobaczyć kto to jest Pan SMERF,i tu wyszło szydło z wora.Jest to największy ustecki pieniacz,wypisujący największe bzdury z wątkami złośliwości.Jest wszech wiedzący bo na każdy temat ma coś do powiedzenia i to złośliwie a szczególnie jak sprawa dotyczy urzędników.Czy ktoś go kiedyś nie wybrał na jakiś Urząd a może go wylano.Swoje wypociny wielokrotnie pisze za pomocą słownika wyrazów obcych,których znaczenia sam do końca nie rozumie.Mam propozycję aby założył własną gazetę o nazwie ,,PLUJA,,
I zgłosi swoją kandydaturę na Burmistrza,ponieważ jest tak zorientowany to dla niego to PIKUŚ.Pomijając te bzdury chciałbym przeprosić za wcześniej wypisane bzdety,ale była to przynęta na niebieskiego.

#8 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2010 - 21:16:40

Masz ogromną rację bo to ja to napisałem te bzdury.Tylko dla tego aby zobaczyć kto to jest Pan SMERF,i tu wyszło szydło z wora.Jest to największy ustecki pieniacz,wypisujący największe bzdury z wątkami złośliwości.Jest wszech wiedzący bo na każdy temat ma coś do powiedzenia i to złośliwie a szczególnie jak sprawa dotyczy urzędników.Czy ktoś go kiedyś nie wybrał na jakiś Urząd a może go wylano.Swoje wypociny wielokrotnie pisze za pomocą słownika wyrazów obcych,których znaczenia sam do końca nie rozumie.Mam propozycję aby założył własną gazetę o nazwie ,,PLUJA,,
I zgłosi swoją kandydaturę na Burmistrza,ponieważ jest tak zorientowany to dla niego to PIKUŚ.Pomijając te bzdury chciałbym przeprosić za wcześniej wypisane bzdety,ale była to przynęta na niebieskiego.

Prowokacja niebieskiego Smerfa się nie powiodła ,
wpadłeś we własne sidła :lol:

i teraz na kolanach przepraszasz swoich króliczych mocodawców :huh:

chciałeś dobrze , ale nie wyszło :(

Jak mi przykro ... :P

Użytkownik Smerf Maruda edytował ten post 24 wrzesień 2010 - 21:20:21

#9 ~fcuk~

~fcuk~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2010 - 21:38:38

"Wszechwiedzacy" pisze sie razem. Masakra jak Ty budujesz zdania...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych