Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowa p.o Dyrektora szpitala w Lęborku

167 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zenobiusz~

~Zenobiusz~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2015 - 22:25:10

od 01.02.2014r. szpital będzie miał nową p.o. DYrektora. Jesli ona nie będzie dawać premii to ciekaw jestem czy szlachta nadal będzie tam chętnie pracować !

#2 ~Zenobiusz~

~Zenobiusz~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2015 - 22:26:31

poprawka 2015 :) uprzedzam wszystkich wyśmiewaczy :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 00:45:05

Ładnie zaczyna - w niedzielę. Oby nie pracowała jak urodzeni w niedzielę.

#4 ~Deaf~

~Deaf~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 17:55:32

Rozwali ten szpital tak szybko jak to możliwe. To pewne. Ciekawe kto ją polecił Panu Staroście ?

#5 ~Ian~

~Ian~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 18:17:32

hmmm trochę to dziwne bo do zarządu prywatnego szpitala rekomendowana była przez polityka PO, a tu PiS i SLD ją poparło....ciekawe

#6 ~Dexter78~

~Dexter78~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 18:38:28

No tak ,okoliczności "transferu" tej Pani są niejasne . Zapowiada się niezły kabaret w szpitalu i całym mieście po wyborach.

#7 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 22:36:48

Pani miotła już zaczęła porządki i kabaret się rozkręca

#8 ~I co się Dziwisz?~

~I co się Dziwisz?~
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 11:45:02

Rozwali ten szpital tak szybko jak to możliwe. To pewne. Ciekawe kto ją polecił Panu Staroście ?

Z tego co słyszałem to jest ona z polecenia biskupa. A że starosta z pisu to biskupa słucha jak podwładni Putina.

#9 ~Gabi~

~Gabi~
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 12:04:55

od 01.02.2014r. szpital będzie miał nową p.o. DYrektora. Jesli ona nie będzie dawać premii to ciekaw jestem czy szlachta nadal będzie tam chętnie pracować !

Czy ta nowa to nieudolna dentystka a żona byłego dyrektorka ?

#10 ~melisa~

~melisa~
  • Goście

Napisano 21 luty 2015 - 14:30:57

co to za jedna ta nowa dyrektor ?

#11 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 21 luty 2015 - 17:19:31

Lidia Kodłubańska z Gdyni.narazie pełni obow.do czasu wyłonienia w drodze konkursu.Wejdz w gogle,a dowiesz sie wiecej o p.Dyrektor.

#12 ~Nurek~

~Nurek~
  • Goście

Napisano 27 luty 2015 - 14:48:51

Lidia Kodłubańska z Gdyni.narazie pełni obow.do czasu wyłonienia w drodze konkursu.Wejdz w gogle,a dowiesz sie wiecej o p.Dyrektor.

chociaż jakaś fajna baba ? 15 letnia Kasia kapie się w Bałtyku i po chwili biegnie do mamusi krzycząc : mamusiu, mamusiu dałam nurka; na to mama, alez Kasiu , ciszej bo ktoś usłyszy i nie mówi się dałam nurka, tylko dałam nurkowi.

#13 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 09:14:46

Pierwszy dzień bez "nadzoru" starej dyrektorki i nowa kadra kierownicza pokazuje prawdziwe oblicze, temat rzeka ale za chwilę zostaną sami. Gdyby ktoś był na etapie wyboru tematu magisterki to mam materiały dotyczące mobbingu.

#14 ~ciekawska zyta~

~ciekawska zyta~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2015 - 14:24:13

Pierwszy dzień bez "nadzoru" starej dyrektorki i nowa kadra kierownicza pokazuje prawdziwe oblicze, temat rzeka ale za chwilę zostaną sami. Gdyby ktoś był na etapie wyboru tematu magisterki to mam materiały dotyczące mobbingu.

nowa kadra kierownicza? w jakich działach? jakie stanowiska?

#15 ~nie wazne~

~nie wazne~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2015 - 17:06:36

nowa kadra kierownicza? w jakich działach? jakie stanowiska?

mialam napisac, ale wykasowalam wszystko z obawy przed utrata pracy. powiem krotko - leczcie sie szybko i juz nie chorujcie bo ten szpital niedlugo zniknie w zewnetrznych spolkach, a o horrorze jaki wprowadzila nowa dyrektorka szkoda pisac, nawet do pracy na zmywaku bym jej nie postawila a co dpiero do zarzadzania (czyt. sprzedazy kawalek po kawalku) szpitala. Panie Glombie-wski!!!! czy pan wie co sie dzieje pod rzadami nowej dyrektorki - oszolomki?!?!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2015 - 12:50:23

mialam napisac, ale wykasowalam wszystko z obawy przed utrata pracy. powiem krotko - leczcie sie szybko i juz nie chorujcie bo ten szpital niedlugo zniknie w zewnetrznych spolkach, a o horrorze jaki wprowadzila nowa dyrektorka szkoda pisac, nawet do pracy na zmywaku bym jej nie postawila a co dpiero do zarzadzania (czyt. sprzedazy kawalek po kawalku) szpitala. Panie Glombie-wski!!!! czy pan wie co sie dzieje pod rzadami nowej dyrektorki - oszolomki?!?!

No tak. Plany Lansera były inne. Sam chciał być w szpitalu dyrektorem , to teraz on i jego ekipa atakują nową dyrektorkę. Biedny Głombiewski nie pojmuje jak Szara i Szreder nim się bawią. Chłopina nawet się nie obejrzy a będzie na aucie. Pani dyrektor niech Pani robi swoje i  nie przejmuje się tymi rozgrywkami. Co prawda nie ma Pani szans na dłuższe dyrektorowanie bo plany Szarej i Szredera są inne, a to oni tu rozgrywają. Trzeba jednak być sobą i póki można robić robotę zgodne ze sztuką.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2015 - 17:58:29

Szara i Szreder, a co to takiego ? Czy to jakieś Gumisie z Lauenburga ? Może szara reneta szredek atleta ? Kocham to miasto, ale Słupsk jeszcze bardziej nawet od najbardzieja.

#18 ~pigula~

~pigula~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2015 - 18:09:47

Kretynie, jestem pracownica tego szpitala, w głębokiej d* mam wasze rozgrywki polityczne! ja tu pracuje i chce pracowac a nie patrzec jak moim i moich koleżanek kosztem bawi sie w polityke nowa dyrektorka. Pusty czabanie albo to zrozum albo spadaj!

No tak. Plany Lansera były inne. Sam chciał być w szpitalu dyrektorem , to teraz on i jego ekipa atakują nową dyrektorkę. Biedny Głombiewski nie pojmuje jak Szara i Szreder nim się bawią. Chłopina nawet się nie obejrzy a będzie na aucie. Pani dyrektor niech Pani robi swoje i  nie przejmuje się tymi rozgrywkami. Co prawda nie ma Pani szans na dłuższe dyrektorowanie bo plany Szarej i Szredera są inne, a to oni tu rozgrywają. Trzeba jednak być sobą i póki można robić robotę zgodne ze sztuką.

#19 ~pigula~

~pigula~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2015 - 18:11:34

Jeszcze jedno, zobacze jaki bedziesz cwany jak twoje dziecko bedzie na pediatrycznym a za drzwiami obok beda krecic sie psychole, tak, bo chce w miejsce poradni przeniesc psychiatryk. pogadamy wtedy jaki cwany jestes

#20 ~Iwo~

~Iwo~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 17:06:07

po miescie chodza plotki ze dała juz kilkanascie wypowiedzen i bialego personelu i biura, czy to prawda ? kogo zredukowano?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych