Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowa dyrektor szkoły w Kołczygłowach

572 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~OBSERWATOR~

~OBSERWATOR~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2018 - 17:57:17

DAWAJ DALEJ NIEUDACZNIKU!

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 08:59:45

Bożena siedziała w tej szkole tak jak Ewka siedziała i w du*** wszystko miała bo jak coś to Zaborowski hrabiankom nic nie powiedział.Winni uczniowie, rodzice a one szczerozłote!Wywalić Obie i jeszcze tą z kuchni też!

A co pozytywnego do szkoły wniosła Asia ? Oprócz rozrób oskarżeń i sądów nic więcej.

#43 ~OSERWATOR~

~OSERWATOR~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 16:06:57

Na pewno powinna odpocząć od takich od takich nieudaczników jak ty

CZUB

#44 ~FUNIO~

~FUNIO~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 16:20:02

ZAMKNIJ SIĘ ŻMIJO JADOWITA - NIEDŁUGO ZDECHNIESZ!

#45 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 17:12:41

Nauczyciele? Wstyd

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 09:20:47

A ja dzięki pani Bożence zrozumiałem matematykę.Dziękuję jej za serce i za to że,że rozumiała moje probemy Ukłony

Tego serca i zrozumienia nie zaznasz od nadętej dyrektorki.

#47 ~My~

~My~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 17:53:41

Co dzisiaj niepiszemy?

#48 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 15:26:23

A co pozytywnego do szkoły wniosła Asia ? Oprócz rozrób oskarżeń i sądów nic więcej.

Poprawiła sobie byt i nic pozytywnego dla dzieci. Pomoże Wackowi w przegranych wyborach.

#49 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 16:32:30

Poprawiła sobie byt i nic pozytywnego dla dzieci. Pomoże Wackowi w przegranych wyborach - Oj tu to się chyba mylisz! Dawno takiego porządku i spokoju w tej szkole nie było! A bytu to poprawiać sobie nie musi bo ma męża który o to dba! Takiego życzę każdej kobiecie! Oj jeśli chodzi o kasę to się mylisz!!!

#50 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 16:52:03

Poprzedni dyrektorzy do piet jej niedorastaja obiektywnie pisze

#51 ~matka~

~matka~
  • Goście

Napisano 08 maj 2018 - 07:14:34

Takiego bałaganu nigdy nie było dziwie się nauczycielom że poddają się gwiazdorzeniu tej irlandzkiej sprzątacce. 

#52 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 13:34:12

Zło które ta pani wyrządza powróci ze zdwojoną siłą oj będzie mocno bolało.

#53 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 18:21:28

Wróciłam z zebrania najgorsze na jakim byłam żeby wychowawca zabraniał wyjazdu dziecku w ciągu roku szkolnego co to ma być kto ten przepis wymyślił te dwie panie nikt nie będzie za mnie decydował gdzie mam dziecko zabierać i to ciągłe gderanie o braku pieniędzy żenujące i że dzieci nagród nie dostaną jak rodzic nie wpłaci na rade rodziców a co to szantaż? To że dzieci nagród nie dostaną będzie świadczyć o szkole jakie nagrody taka szkoła nic dodać nic ująć.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 20:05:28

Mam nadzieję że odpowiednie instytucje zabiorą się za to towarzystwo! To co się tam obecnie wyprawia to państwo w państwie. Robi się to co się chce bez względu na przepisy prawa. Mam nadzieje ze już niedługo.

#55 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 20:32:03

Pan wojt powinien wyrzucic tych wszystkich pseudo nauczcieli

#56 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 20:54:37

Co bylo wyludzanie gdzie prokuratura nadmierne wzbogacenie gdzie prokuratura zabor samochodu dla niepelnosprawnych i byly dyrektor z rodzinka rozjezdzal rzecznik dyscypliny wydawl pieniadze w niezgodzie z prawem dzieci szarpane moze bite?oswiadczenia majatkowe nieprawdziwe kelner dokumeny zabrala na wysypisko smieci? Gdzie prokuratura pozbawienie konstytucyjnego prawa dzieci do nauki gdzie kuratorium setki ale to brat wojewody a tak wogole to ludz nieznajacy prawa oswiatowego strasza gdzie prawo gdzie prawo

#57 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 20:58:15

Pan Wójt to dał przyzwolenie na ten bałagan,kasa w gminie musi się zgadzać a w szkole niekoniecznie

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 21:02:45

Mamy nadzieję że prawo weźmie się w końcu za Wicka

#59 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 21:11:34

Nie p wojt niepozwalal to prokuratura sady kuratorium ministerstwo rada gminy to kosztowalo gmine 4miliony zlotych nic bo to brat senatora i wojewody platformy do tej szkoly powinna wejsc abw cbs i nik platformowcy czuja sie bezkarni kolezanko lefenet finansowy

#60 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 21:19:21

Pan Wójt to niech idzie już spać i się więcej nie wypowiada

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych