Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowa dyrektor szkoły w Kołczygłowach

572 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 17:04:49

Oj tak to byli wspaniali nauczyciele ale jedna najwspanialsza to p ewa od plastyki nauczyciel wsechczasow ale jaja cha cha

Jolka przecież ty też awansowałaś dzięki układom a nie dzięki wiedzy i umiejętności tak samo jak twój mąż ślusarz.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 09:21:58

Takiego bałaganu i złej atmosfery w Szkole nigdy nie było ale nie ma co się dziwić w Irlandii na mopa się nie nadawała a tutaj dyrektorem została.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 13:37:59

Ona ze swoimi talentami powinna pracować w CBA a nie w szkole.

#24 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 19:46:42

W CBA trzeba mieć przede wszystkim głowę a nie tylne części ciała.

#25 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 09:13:00

Takiego bałaganu i złej atmosfery w Szkole nigdy nie było ale nie ma co się dziwić w Irlandii na mopa się nie nadawała a tutaj dyrektorem została.

Wystarczy ,że dobrze obsługuje wójta.

#26 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 18:34:46

A ja dziękuję! Pani Dyrektor dba o uczniów i szkołę.Super źe tą beznadziejną Bozenkę od naszych dzieci Odsunęła! Apelujemy o zrobienie porządku z Ewką Plastyczką!

#27 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 18:35:26

A ja dziękuję! Pani Dyrektor dba o uczniów i szkołę.Super źe tą beznadziejną Bozenkę od naszych dzieci Odsunęła! Apelujemy o zrobienie porządku z Ewką Plastyczką!

#28 ~zofia~

~zofia~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 13:08:25

Jeżeli ty dziękujesz za łączenie klas i atmosferę w szkole to raczej zajmij się domem bo twoje dzieci zdobędą wiedze na twoim poziomie.W tej kobiecie jest sam jad i nienawiść.

#29 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 15:56:43

No Ona to klas nie łaczyła,bo dopiero teraz jest Dyrektorem.A fakt jest taki ze moje starsze dziecko cały czas ma zalełosci z matmy przez wybitną Bozenke!A Zaborowski Nic z tym nie robił, a Rodzice prosili o Zmianę!

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 18:23:29

No Ona to klas nie łaczyła,bo dopiero teraz jest Dyrektorem.A fakt jest taki ze moje starsze dziecko cały czas ma zalełosci z matmy przez wybitną Bozenke!A Zaborowski Nic z tym nie robił, a Rodzice prosili o Zmianę!

Klasy połączono na polecenie wójta a nie dyrektora.

#31 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 13:18:06

Kto pełnił obowiązki dyrektora jak były łączone klasy nie przypadkiem obecna dyrektor ?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 10:16:26

Jolka przecież ty też awansowałaś dzięki układom a nie dzięki wiedzy i umiejętności tak samo jak twój mąż ślusarz.

W tej gminie nie umiejętności ani wiedza najważniejsze być poddanym.Jak szkoła może funkcjonować kiedy obie nie radzą sobie z własnymi dziećmi.

#33 ~Kacper~

~Kacper~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 20:01:42

A ja dzięki pani Bożence zrozumiałem matematykę.Dziękuję jej za serce i za to że,że rozumiała moje probemy Ukłony

#34 ~Uczenica~

~Uczenica~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 20:27:18

Ha ha ha ale jaja p b i mtematka ale jaja

#35 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 20:40:12

Przestancie sie nauczyciele sie kompromitowac najgorsze wyniki w polsce by siebie usprawiedliwic obrazaliscie dzieci my rodzice wydalismy dziesiatki tysiace na koropetycje wstyd i zenada powinniscie wszyscy byc wyrzuceni na zbity pysk

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 12:18:04

Ryba psuje się od głowy,w pierwszej kolejności trzeba zmienić dyrektorkę.

#37 ~Uczeń~

~Uczeń~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 19:15:48

A ja dzięki pani Bożence zrozumiałem matematykę.Dziękuję jej za serce i za to że,że rozumiała moje probemy Ukłony No podziękować to ja jej mogę za problemy,które przez nią mam z matmą! Najgorszy matematyk w całej okolicy! Na emeryture i tak za długo w tej szkole siedziała!

#38 ~mamusia~

~mamusia~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 09:14:07

Synek nowa pani dyrektor nauczyła ciebie podpatrywania i nagrywania również ?

#39 ~Uczeń~

~Uczeń~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 14:27:09

A ja dzięki pani Bożence zrozumiałem matematykę.Dziękuję jej za serce i za to że,że rozumiała moje probemy Ukłony No podziękować to ja jej mogę za problemy,które przez nią mam z matmą! Najgorszy matematyk w całej okolicy! Na emeryture i tak za długo w tej szkole siedziała!

Na pewno powinna odpocząć od takich od takich nieudaczników jak ty

#40 ~Uczeń~

~Uczeń~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 15:25:47

Bożena siedziała w tej szkole tak jak Ewka siedziała i w du*** wszystko miała bo jak coś to Zaborowski hrabiankom nic nie powiedział.Winni uczniowie, rodzice a one szczerozłote!Wywalić Obie i jeszcze tą z kuchni też!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych