Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowa dyrektor szkoły w Kołczygłowach

572 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 04 luty 2018 - 17:18:27

Wysokiej klasy specjalistka została mianowana przez wójta na stanowisko dyrektora Szkoły,mieszkańcy mają nadzieję,że podniesie się poziom nauczania naszych dzieci.

#2 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 04 luty 2018 - 21:21:18

Kto w to wierzy?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 08:58:28

Wysokiej klasy specjalistka od podsłuchów i donosów,lepiej niech tego nie uczy dzieci.

#4 ~To ja knur nekacz~

~To ja knur nekacz~
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 19:32:35

Znowu deb***e nekaja

#5 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 08:59:19

Juz czas obudzić się mieszkańcy .Każdy dzień wackowego rządzenia przynosi straty,najlepszym przykładem jest szkoła i to co się w niej dzieje.Na podsłuchach i donosach nie można budować wspólnoty.

#6 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 09:45:42

Juz czas obudzić się mieszkańcy .Każdy dzień wackowego rządzenia przynosi straty,najlepszym przykładem jest szkoła i to co się w niej dzieje.Na podsłuchach i donosach nie można budować wspólnoty.

Bardzo słuszny wniosek, trzeba budzić świadomość naszych mieszkańców na niedalekie wybory, żeby nie dali się zwieść sensacyjnym pomówieniom głoszonym przez jedynie sprawiedliwego wodza, że walczy z nieprawidłowościami. Większość już wie, że on walczy i pomawia w dość niewybredny sposób tych, którzy nie dostatecznie wielbili geniusz nie omylnego, najwspanialszego, jedynego w swym rodzaju geniusza-satrapy.  

#7 ~Z~

~Z~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 18:04:37

Ale pojeby!

#8 ~My to b p e~

~My to b p e~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 18:59:10

A wiecie kto to napedza taka mala co ja szef szefow tam lub daje do zabawy tym z ops lub zabiera ten na zwirownie nawet sie niwkapie tylko otrzasnie jak kundel zaraz zacznie pisac i moralizowac

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 22:53:20

Ale pojeby!

jesteś jednym z nich a cec***e was to,że zżeracie to co wacowi spadnie ze stołu.

#10 ~normalna~

~normalna~
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 09:10:02

Dziwi mnie brak solidarności wśród nauczycieli w waszej szkole.Macie tyle możliwości żeby izolować Waszą prześladowczynię.Spróbujcie jej metody nagrywacie ją również i starajcie się zbiorowo ignorować ją, zapewniam że się zmieni albo wyjedzie.

#11 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 08:38:33

Komisja złożona z 12 osób podjęła taką decyzję..Pani DYREKTOR dostała 11 głosów z 12...i co..kogo sądzicie WÓJTA...za co ? ..ogarnijcie się

#12 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 08:41:35

Komisja wybrana z poddanych,to na kogo mieli głosować a kontrkandydat z zewnątrz pochwalony za super prezentację

#13 ~odpowiedni~

~odpowiedni~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 11:25:40

tu tez psychopaci?

#14 ~wolf~

~wolf~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 12:43:05

Wacek nie liczy się z dobrem gminy jego interesuje własny biznes a zatem dobiera ludzi mało zdolnych ale wiernych.

#15 ~My to b p e~

~My to b p e~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 20:24:44

Pozdrawiam deb***i i frustatow przegranych

#16 ~student~

~student~
  • Goście

Napisano 10 luty 2018 - 09:14:25

Komisja złożona z 12 osób podjęła taką decyzję..Pani DYREKTOR dostała 11 głosów z 12...i co..kogo sądzicie WÓJTA...za co ? ..ogarnijcie się

Wszyscy dobrze wiedzą,że stanowisko uzyskała dzięki podsłuchom,pomówieniom i donosom a taka osoba nigdy nie będzie miała autorytetu i nie zasługuje na szacunek.

#17 ~Naprawde student~

~Naprawde student~
  • Goście

Napisano 10 luty 2018 - 15:40:24

Niepodszywaj sie pod studenta ja tez studiuje korypetycje i korypetycje jedynymi nauczycielami ktorzy poziom i niemusimy sie wstydzic to p swiderska i p maj i p wiola i te panie od malych dzieci reszte by niezdali egzaminu gimnazjalnego? A ci od wf skandal gdybym byla ja pania dyrektor to bym ich wyrzucila

#18 ~Nauczyciel~

~Nauczyciel~
  • Goście

Napisano 10 luty 2018 - 16:07:20

Kiedys to byla wspaniala szkola wyniki atmosfera wspaniali dyrektorzy p sokolanko p olczak wspaniala p megier p roda p plata ale inny ktory to wszystko rozwalil przszedl p zaborowski poczatek dobry ala pozniej p ewa to ona rozwalila jej szkola i jej rodzina taka prawda trzymamy kciuki p dyrektor dobrze ze juz ich nima

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2018 - 16:31:44

Niepodszywaj sie pod studenta ja tez studiuje korypetycje i korypetycje jedynymi nauczycielami ktorzy poziom i niemusimy sie wstydzic to p swiderska i p
maj i p wiola i te panie od malych dzieci reszte by niezdali egzaminu gimnazjalnego? A ci od wf skandal gdybym byla ja pania dyrektor to bym ich wyrzucila

Ci od wlefu to naprawde nie pasuja do tego niskiego poziomu

#20 ~Kolezanka z pracy?~

~Kolezanka z pracy?~
  • Goście

Napisano 10 luty 2018 - 16:42:46

Oj tak to byli wspaniali nauczyciele ale jedna najwspanialsza to p ewa od plastyki nauczyciel wsechczasow ale jaja cha cha

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych