Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

NORD EKSPRESS Gotuje pasażerów

ogrzewanie brak wyobraźni

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Ludź

Ludź

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 03 marzec 2015 - 18:17:46

Temat w zasadzie wraca co rok, kiedy temperatury na dworze stają się dodatnimi, a pasażerowie jeszcze nie przesiedli się na lżejszą odzież.

Codziennie dojeżdżam do Słupska autobusami Nord Ekspresu i to, co w tej chwili wyprawiają kierowcy z ogrzewaniem, to przegięcie. Konduktorka i kierowca w krótkich rękawkach, bo w autobusie co najmniej 25 stopni i pracujący non stop nadmuch ciepłego powietrza na fotele, bo termoregulatory nie działają. A pasażerowie upoceni, w kurtkach. Nawet nie ma możliwości zdjęcia płaszcza, kurtki, bo ścisk w autobusach. Ludzie po kilkunastu minutach jazdy, spoceni, wysiadają na dwór i od razu wiadomo skąd takie masowe przeziębienia i szalejąca grypa na wiosnę.

Drogie kierownictwo NE! Wytłumaczcie swojemu personelowi, że w autobusie wystarczy 18 stopni miast 30. Jak konduktorka założy polar, to nie przyniesie to ujmy jej urodzie. Chłodniejszy wóz będzie przyjemniejszym miejscem podróży dla wszystkich pasażerów, a nie tylko dla kierowcy i kasjerki.

Jakoś u innych przewoźników umieją to ogarnąć. U biało-różowych coś ciężko przebić się z myślą o wyłączeniu klimy przy 18 stopniach wewnątrz (lub naprawieniu termoregulatorów). Nie wiem, czy personel ma takie odgórne rozkazy, żeby ludzi gotować? Bo na prośby pasażerów pozostają obojętni.

#2 ~Gosć~

~Gosć~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 18:31:14

Ja ludziu zdejmuję kurtkę. Chociaż przyznam ci rację, również dojeżdżam codziennie od poniedziałku do piątku do pracy do Słupska i czasami po wyjściu z norda nawet najlepsze antyperspiranty nie pomagają. Przesiadłem się na RAMZESA, tam przynajmniej można posiedzieć w zimowej kurtce i zmarznąć w środku :D.

Jedynym sensownym wyjściem jest chyba zakup samochodu i dojazdy na własną rękę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ogrzewanie, brak wyobraźni

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych