Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

106 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~fabian~

~fabian~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 19:28:00

fajnie się bawią za wasze pieniadze hehehe ....

#2 ~Lipid~

~Lipid~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 20:59:02

Fajne podsumowanie kadencji Wójta, a przy okazji "wysokiej" kultury osobistej uczestników sporu. Niestety siebie warci, a w ogóle co to ma być - Skarbnik donosi na Wójta, a Wójt na Skarbnika przeciez to nienormalna sytuacja. Ludzie honoru albo uciszyli by swoje "japy" albo odeszli z Gminy skoro nie da się inaczej porozumieć. Ale widać są ludzie którym sie zdaje, że cały czas pada deszcz. Nie im sie zdaje, że są gwiazdami telwizyjnymi, aktorzy od siedmiu boleści.

#3 ~body~

~body~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 21:22:23

zeby tylko się bawili to byłoby dobrze.....

#4 ~1,5L~

~1,5L~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 21:26:52

Rada Gminy może się obudzi i wreście coś z tym zrobi, a nie wróc, Radna obmyśla jak by tutaj jeszcze na koniec kadencji poupychać kuzynki warzywek, trzeba się pośpieszyć.

#5 ~nie mogący spać~

~nie mogący spać~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 21:34:57

E tam, przynajmniej kryzys wieku średniego przyczynia się do spadku bezrobocia młodych panienek. Jedna ze stron leczy kompleksy, a druga ma pracę.

#6 ~major~

~major~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 22:09:58

To nie problem wieku średniego, wójt ma 54 lat, więcej niż wiek średni , ale rozumu za grosz. Zeby spodółwalac się z podwładnymi? Wchodzić w jakieś zależności, romanse,i co tam jeszcze, władza zaćmiła rozum wójtowi do reszty.

#7 ~1,5L~

~1,5L~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 22:33:19

54!!!!!!!! i taki durny, dajta żyć i jeszcze ta prześladownana, wysoce moralna skarbniczka, szczyści troche portwel wójtowi za ten mobbing - czytaj zabranie łask i przywilejów.

#8 ~nie mogący spć~

~nie mogący spć~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 22:41:51

Zakładając, że go w ogóle ma, bo obserwując co się dzieje to raczej mam pewne wątpliwości. Ten narząd chyba się jeszcze nie wykształcił u uczestników sporu. Niezły Sajgon

#9 ~Lipid~

~Lipid~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 05:51:52

Koniecznie muszą pokazać, że jedno dorównuje głupotą drugiemu.

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 10:43:54

Dajcie wreszcie spokój temu chłopu. Jak suka nie da , to pies nie weżmie. Same pchały mu się do łóżka, a teraz mobing

#11 ~slupski~

~slupski~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 11:02:38

Popytajcie w unichowie jakiego pokrou ludzi wybiera się na przedstawiciieli gmin ten pan K. jest dobrze znany w odalonej o 40 km miejscowości Unichowo

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 12:18:29

podajcie choć jedno nazwisko kandydata na wójta, który był by lepszy od pana K.Człowiek przynajmniej uczciwy,z prezencją ,ma dość swoich pieniędzy, więc nie będzie okradał gminy. Czekam na propozycję kandydatów.

#13 ~Lipid~

~Lipid~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 15:26:57

Wystarczy dobrze się rozejrzeć wokół. Przecież w Kołczygłowach nie mieszka tylko pan K. - uczciwy i z prezencją ?????? Dobre!! Mam wrażenie, że ten post napisał sam Włodarz to w jego stylu.Może nasz Pan Dyrektor zechciałby startować??. To człowiek na poziomie. Ma już jeden głos - mój.

#14 ~Mister~

~Mister~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 15:37:55

Ja też jestem zadowolony z obecnego wójta, nie każdy jest doskonały ale Kołczygłowy o wiele ładniej wyglądają za jego kadencji.

#15 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 15:43:07

ja tez jestem zadowolony ! gdyby nie pani b i radny, ktorzy caly dym rozkrecili byloby wszystko ok. ale ona musiala miec wladze i sie wystraszyla nowych pracownikow wiec odwrocila kota ogonem

#16 ~C~

~C~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 15:46:38

Warto by się zastanowić, kto pierwszy konflikt gminny rozpoczął? "Panienka" poczuła, że przestaje być atrakcyjną, a tatuś, ze już nic nie uszczknie z "łaskawości" wójta. I w efekcie ...

#17 ~Lipid~

~Lipid~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 16:00:05

ja tez jestem zadowolony ! gdyby nie pani b i radny, ktorzy caly dym rozkrecili byloby wszystko ok. ale ona musiala miec wladze i sie wystraszyla nowych pracownikow wiec odwrocila kota ogonem

Gdyby nie pani b i radny....a wójta to wzięto siłą tak, każdy z odrobiną rozumu nie pchałby sie w takie romanse. Widocznie mają problem z dogadanien się, a wójt nasz wyjątkowo mściwy! Siebie warci, a dym predzej czy póżniej byłby, wójt zatracił zahamowanie. Co to ma być !- żeby gminą rządziły smarkule.

#18 ~Księzyc~

~Księzyc~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 16:04:14

Ha dobre, zakładając, ze w ogóle jest atrakcyjna ???? Kwestia gustu i jeszcze ta ,,piękność'' rządzaca he, he!.

#19 ~1,5L~

~1,5L~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 16:20:19

No jaki ten nasz wójt biedniutki, pokrzywdzony i bezbronny nie miał siły odeprzeć wdzięków naszej słynnej manipulantki - mistrzyni.Ajajaj ale czego tu się spodziewać jeżeli 54-tek ''uczciwy i z prezencją'' grucha do 30-tki, szkoda, że nie do 20-tki !!!!!!!!!! ha, ha, ha.

#20 ~nie mogący spac~

~nie mogący spac~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 17:18:50

Popytajcie w unichowie jakiego pokrou ludzi wybiera się na przedstawiciieli gmin ten pan K. jest dobrze znany w odalonej o 40 km miejscowości Unichowo

A z czego jest znany w Unichowie?? Można wiedzieć?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych