Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

,,Niezapominajka" Ustka

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~bluee~

~bluee~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2011 - 12:09:15

Chce sie wybrac na odpoczynek do Niezapominajki w Ustce,prosze o opinie na temat tego osrodka,pokoje-czystosc ,wyżywienie itd.

Użytkownik bluee edytował ten post 03 wrzesień 2011 - 12:09:49

#2 ~rawa~

~rawa~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2011 - 20:23:00

Chce sie wybrac na odpoczynek do Niezapominajki w Ustce,prosze o opinie na temat tego osrodka,pokoje-czystosc ,wyżywienie itd.

Jest tam fajnie .Tam BOGUŚKA sprząta,

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 10:40:03

a ch... miejscowi maja wynajmowac w niezapominajce-swoim miescie pokoj ? pytaj tych co byli

aha zapomnialam ze cala polska wie gdzie pisac o ustce

#4 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2012 - 11:49:18

powiem tak :
- ładne warunki , czysto , wszystko wyprane itp
- dobre zarcie .
POLECAM

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2012 - 12:54:30

a ch... miejscowi maja wynajmowac w niezapominajce-swoim miescie pokoj ? pytaj tych co byli

aha zapomnialam ze cala polska wie gdzie pisac o ustce

hehe sluszna obserwacja ;D o rowach na gp o ustce na gp o charlocie gp :D ciekaweeeee

#6 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 13:59:10

Jedzenie spoko... sala przyjemnie urzadzona, kelnerki bardzo ladne. Pokojowe bardzo niezyczliwe gdy poprosilem o szklanke od razu zostalem wyproszony z ich kantorka a smieci wyrzucaly raz w tyg. I zeczywiscie pracuje tam Bogucha.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 10:31:37

Czy zimową porą czynny ośrodek?

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 12:51:57

Jak jedziesz z rodziną to nie polecam,ośrodek głównie nastawiony na kolonie i zielone szkoly!!!

#9 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 07:11:45

Brudno, syf i malaria. Obsługa niemiła, jedzenie niesmaczne i mało. Obsługa na czele z dyrektorem co najmniej nieuprzejme. Niezapominajka - fakt. Niezapomniana zielona kolonia. Survival w pełnej krasie. Masakra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 14:11:49

"jedzenie niesmaczne i mało"

jeszcze Ci mało ? no pięknie

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 11:53:36

allxxxbabes_amateur+allure_Ashlyn+Rae_ci

#12 ~wczasowicz~

~wczasowicz~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 21:27:17

Ośrodek ładny pokoje można powiedzieć że też Co do jedzenia to mało i niesmaczne!!!!Jeśli można nazwać dwa rodzaje szynki/na szynkę to nie wyglądało/i żółty ser szwedzkim stołem to chyba ktoś pomylił pojęcia.Kolacje były w tym samym wydaniu co śniadania Ośrodek dużo na tym traci!!!!!

#13 ~Smerfetka~

~Smerfetka~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 18:18:01

Nie polecam!!! Jedzenia nie da się jeść. Bez zupek chińskich nie przyjeżdżajcie. W moim pokoju:
- nie mieszcze sie w łóżku
- nie działa kanalizacja (śmierdzi w całym pokoju)
- podczas kompieli przysznic się odkręca i woda lata na wszystkie strony :(;
Obsługa jest strasznie chamska i wredna. Właścicielka i jej córka uwarzają się za najwarzniejsze. Chamsko odzuwają się do klientów. Okropność. Nie polecam!!! Nie przyjeżdżajcie tu!!! :(

#14 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 18:51:04

Absolutnie nie polecam
Jedzenia nawet pies nie tknie, w pokojach jest brudno, a obsługa i właścicielka są beznadziejne, sprzątaczki nie wiedzą, że utrzymanie podłogi w czystości to ich obowiązek. Właścicielka jest strasznie chamska i w ogóle tylko uprzykrza zycie biednym wczasowiczom. Nie dość, że wpychają Cię do ciasnego, syfiastego pokoju, zmuszają do korzystania z zawszałej łazienki. "Łazienka" jest bardzo porównywalna do ulicznego toi toi-a , a w szczególności zasrana deska od klozetu, która powita każdego wczasowicza marzącego o załatwieniu się w chociaż przeciętnych warunkach. Pełnowymiarowe
"Boisko do siatkówki" , jak oni to nazwali, to kawałek podziurawionej siatki i troche taśmy na wypalonej trawie. Zaraz jak przyjedziesz do "ośrodka wczasowego" na rękę wciskają Ci kawałek plastiku, żebyś nie zakradł się na jakże smaczne obiatki (o których pisałam wcześniej) Twarde łóżka i rozsypujące się krzesła zmuszają ludzi do siadania na podłodze. Podsumowując chcę ostrzec Cię słowami -Jeśli nie chcesz być traktowana jak w obozie koncentracyjnym, koniecznie nie przyjeżdżaj do tej psiarni.

#15 ~Piesek~

~Piesek~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 22:34:39

Niezapomniane kolonie w baraku.
Masakra! O ile wiem ze swojego doświadczenia to warunki są bardzo zbliżone do tych w Oświęciniu. Żreć Ci nie dają bez kawałka plastiku na ręce. Właścicielka się drze, że poprosiło się menela wpuszczającego na stołówkę żeby cię nie dotykał i nie poychał. Jeżeli coś się zje to przeczyszczenie gwarantowane jak po Xennie Extra (górą i dołem). Normalnie piecyki w tej kuchni mogłyby zostać przeznaczone do palenia martwych i zatrutych wczasowiczów. Cele więzienne zwane pokojami są okropne. Na łóżku się nie mieszczę (mając 1,60 wzrostu), krzesła się załamują kiedy się na nich siada. Na pustych ścianach powieszono obrazek o wielkości 5cm na 5cm przedstawiający wizję jakiegoś narkomana. Łazienka ze zniszczonym prysznicem, zasraną deską i z kranem z którego leci SZARA woda. Co do ,,rozrywki" dla dzieci i młodzieży to boisko jest wielkości dmuchanego basniku dla niemowlaków (ma taką samą średnicę jak ta zasrana deska).

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 09:38:29

Jedzenie spoko... sala przyjemnie urzadzona, kelnerki bardzo ladne. Pokojowe bardzo niezyczliwe gdy poprosilem o szklanke od razu zostalem wyproszony z ich kantorka a smieci wyrzucaly raz w tyg. I zeczywiscie pracuje tam Bogucha.

Ta wredna małpa już tam nie pracuje.Wypieprzyli ja na zbity pysk.Robiła tylko wstyd tak porządnemu ośrodkowi.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2014 - 11:04:40

Absolutnie nie polecam
Jedzenia nawet pies nie tknie, w pokojach jest brudno, a obsługa i właścicielka są beznadziejne, sprzątaczki nie wiedzą, że utrzymanie podłogi w czystości to ich obowiązek. Właścicielka jest strasznie chamska i w ogóle tylko uprzykrza zycie biednym wczasowiczom. Nie dość, że wpychają Cię do ciasnego, syfiastego pokoju, zmuszają do korzystania z zawszałej łazienki. "Łazienka" jest bardzo porównywalna do ulicznego toi toi-a , a w szczególności zasrana deska od klozetu, która powita każdego wczasowicza marzącego o załatwieniu się w chociaż przeciętnych warunkach. Pełnowymiarowe
"Boisko do siatkówki" , jak oni to nazwali, to kawałek podziurawionej siatki i troche taśmy na wypalonej trawie. Zaraz jak przyjedziesz do "ośrodka wczasowego" na rękę wciskają Ci kawałek plastiku, żebyś nie zakradł się na jakże smaczne obiatki (o których pisałam wcześniej) Twarde łóżka i rozsypujące się krzesła zmuszają ludzi do siadania na podłodze. Podsumowując chcę ostrzec Cię słowami -Jeśli nie chcesz być traktowana jak w obozie koncentracyjnym, koniecznie nie przyjeżdżaj do tej psiarni.

W pokojach jest czysto bo jest codziennie sprzątane a jak nasrasz to masz brudno najwidoczniej nie jesteś dobrze wychowana skoro nie wiesz że po sobie trzeba posprząątać syfiaro jedna.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2014 - 11:06:49

Niezapomniane kolonie w baraku.
Masakra! O ile wiem ze swojego doświadczenia to warunki są bardzo zbliżone do tych w Oświęciniu. Żreć Ci nie dają bez kawałka plastiku na ręce. Właścicielka się drze, że poprosiło się menela wpuszczającego na stołówkę żeby cię nie dotykał i nie poychał. Jeżeli coś się zje to przeczyszczenie gwarantowane jak po Xennie Extra (górą i dołem). Normalnie piecyki w tej kuchni mogłyby zostać przeznaczone do palenia martwych i zatrutych wczasowiczów. Cele więzienne zwane pokojami są okropne. Na łóżku się nie mieszczę (mając 1,60 wzrostu), krzesła się załamują kiedy się na nich siada. Na pustych ścianach powieszono obrazek o wielkości 5cm na 5cm przedstawiający wizję jakiegoś narkomana. Łazienka ze zniszczonym prysznicem, zasraną deską i z kranem z którego leci SZARA woda. Co do ,,rozrywki" dla dzieci i młodzieży to boisko jest wielkości dmuchanego basniku dla niemowlaków (ma taką samą średnicę jak ta zasrana deska).

Kolejny co zasrał deskę i nie potrafi posprzątać po sobie ciekawe czy w domu też srasz na deskę.

#19 ~mirka~

~mirka~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2014 - 18:54:24

najgorsze z tego wszystkiego to jest niedopowiedzenia zachowanie wlascicielki do pracownikow nie mowiac do wczasowiczow,Obled

#20 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2015 - 21:49:38

czuć, jak konkurencja sobie dorzuca i tracą wszyscy w Ustce, a ja nadal nie wiem, gdzie szukać przyjaznego miejsca na spędzenie urlopu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych