Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nietolerancja i tym samym Dyskryminacja nowych forumowiczow zarejestrowanych przez starych zarejestrowanybh forumowiczów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
500 odpowiedzi w tym temacie

#81 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:39:35

Patrzenie na człowieka ogólnie przez pryzmt 

No ale wybacz, nie wszyscy bezwzględnie  muszą kochać prezesa Kraju - uzurpatora władzy absolutnej, to jeszcze nie Korea Północna, a Polska tylko! :rolleyes:

#82 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 19:40:27

No trudno nie każdy musi być piękny ,są gusta i guściki, najważniejsze to być szczupłą i zgrabną i mieć rodzinę, widzę że przywiązujesz duża wagę do urody, życzębci pięknej i gładkiej skóry u kobiety a dupę jak słoń ;).będziesz szczęśliwy, :D, albo ślicznej szczupłej a będzie ci rogi doprwiać jak jest głupia, więc....

Dejzi, to nie chodzi o jakąś nadzwyczajną urodę. Kobieta może wyglądać nawet jak słonica. No dobrze. Taka się urodziła i taka jest. 

Ale kobieta nie może być jędzą.  Żaden chłop tego nie zaakceptuje. Sama zobacz ile jest rozwodów waśnie przez to, że nawet najpiękniejsza kobieta potrafi być taką jędzą. 

A co ma do tego PiS ?  Dejzi. Co ma polityka do tego?  Kobieta musi być kobiecą. Inaczej nie da rady. 

Użytkownik Pszczółka edytował ten post 11 marzec 2017 - 19:43:00

#83 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:48:04

Może Dreistadt pobiera z poicji aby wkopywać ludzi.

Jak już to pobiera tylko należne ! :rolleyes:

#84 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:48:35

Dejzi, to nie chodzi o jakąś nadzwyczajną urodę. Kobieta może wyglądać nawet jak słonica. No dobrze. Taka się urodziła i taka jest. 

Ale kobieta nie może być jędzą.  Żaden chłop tego nie zaakceptuje. Sama zobacz ile jest rozwodów waśnie przez to, że nawet najpiękniejsza kobieta potrafi być taką jędzą. 

A co ma do tego PiS ?  Dejzi. Co ma polityka do tego?  Kobieta musi być kobiecą. Inaczej nie da rady.

Zbaczasz także z toru sam zaczęłeś o jakiejś kobiecie, a teraz ci chodzi o jędze, więc o co chodzi uważasz mnie za jędze czy kogoś innego, bo nie wiem o co ci chodzi.Ja jestem kobieca i kobietą, a że sobie piszę to nie jest powód do dyskryminacji , bo mam swoje zdanie?

#85 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 19:49:40

Temat jest o nietolerancji, a nawet dyskryminacji Użytkowników Forum. Przeczytaliśmy właśnie takie zachowania. No bo jak można nazwać i na jakiej podstawie, że Użytkownik nie jest Polakiem bo kłamie. Bo atakuje rząd PiS 

A kto na Forum atakuje PiS?  Dejzi, przemyśl jeszcze raz wszystko od nowa.  Ja wiem że kobiety mają czasem trudne dni.  :huh:

#86 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:51:09

Ja jestem kobieca i kobietą, a że sobie piszę to nie jest powód do dyskryminacji , bo mam swoje zdanie?

Zbyt mocno to podkreślasz i kto Cię tam wie kim rzeczywiście jesteś?  B)

#87 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:51:25

Temat jest o nietolerancji, a nawet dyskryminacji Użytkowników Forum. Przeczytaliśmy właśnie takie zachowania. No bo jak można nazwać i na jakiej podstawie, że Użytkownik nie jest Polakiem bo kłamie. Bo atakuje rząd PiS 

A kto na Forum atakuje PiS?  Dejzi, przemyśl jeszcze raz wszystko od nowa.  Ja wiem że kobiety mają czasem trudne dni.  :huh:

Kłamca może być Polakiem?

#88 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:53:26

W Polsce co do samej zasady tradycyjnie wszyscy kłamią i kradną, no bo i z czego te wielkie nabyte w krótkim czasie gigantyczne majątki ? :ph34r:

#89 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 19:53:58

Ja myślę, że może. Sama Dejzi zobacz ilu jest u nas kłamców. No powiedz czy nie mam racji? 

#90 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:54:53

Zbyt mocno to podkreślasz i kto Cię tam wie kim rzeczywiście jesteś?  B)

To ty podkreśliłeś a ja napisłam abyś mnie nie dyskrymiował z tego powodu że piszę prawdę i nie toleruję kłamstw bo oczekuję to samo co ja daję i mówię.

#91 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:55:46

Ja myślę

Zacznij myśleć i nie pozwól wciągać się w te tendencyjne prowokacje, lepiej choć na nasze tematy ! :D

#92 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:58:47

W Polsce co do samej zasady tradycyjnie wszyscy kłamią i kradną, no bo i z czego te wielkie nabyte w krótkim czasie gigantyczne majątki ? :ph34r:

Wszyscy ci o których piszesz to byli za Tuskiem :D, nawet Michała Tuska nazwisko zablysnęło

#93 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 20:01:36

Ja myślę, że może. Sama Dejzi zobacz ilu jest u nas kłamców. No powiedz czy nie mam racji?

Masz racje jak kłamią na Rząd,masz oczywiście rację, nie zaprzeczam.

#94 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 20:02:33

Zacznij myśleć i nie pozwól wciągać się w te tendencyjne prowokacje, lepiej choć na nasze tematy ! :D

Ja jestem za ciężki umysłowo aby ktoś mnie sprowokował.  :)

#95 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 20:04:32

Ja jestem za ciężki umysłowo aby ktoś mnie sprowokował.  :)

To nie jet prowokacja, boisz się już po prostu :)

#96 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 20:14:52

Ja jestem za ciężki umysłowo  :)

A i widać to !  :D

#97 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 20:21:00

A i widać to !  :D

Dobreeee :D

#98 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• PipPipPipPip
  • 4997 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 20:37:11

Dejzi, nie daj się wyprowadzić z równowagi.   :) :D

:)

#99 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 20:39:54

To nie jet prowokacja, boisz się już po prostu :)

Wiesz Dejzi czego ja się najbardziej boję?  Ech Dejzi, A zresztą po co mamy się kłócić. Czy nie lepiej porozmawiać rozsądnie, wymienić się poglądami i tak w ogóle normalnie sobie pogadać tak jak kiedyś gadali ze sobą Polacy.

Po co mamy się dzielić jeśli możemy się łączyć. Mi tam nie zależy. Ale jak mam coś do powiedzenia to mówię.  A co?   Sama powiedz czy nie mam racji. 

#100 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 20:58:17

Patrzenie na człowieka ogólnie przez pryzmt jego budowy jego sposobu poruszania sie, jej czy jego sposobu bycia jest domeną prostactwa , właśnie ci co tak nie nawidzą PiS i jego rządy, to patrzą na ludzi pod względem sposobu bycia, urody, jaki ktoś jest, a sami są pedałami, albo złodziejami, oszustami, cwaniakami, antyościelni, to wy jesteście podli i nienawidzicie ludzi , kobiet matek, dzieci, nienawidzicie normalności po prostu.

Poniekąd się z tobą zgadzam... :)

,,, a za przykład na potwierdzenie twoich słów... niech będzie choćby Prezes PiS...

... z budowy niepozorny, ze sposobu poruszania skromny... a nieraz wręcz nieśmiały...

.... ale za to co za umysł! :o

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych