Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nietolerancja i tym samym Dyskryminacja nowych forumowiczow zarejestrowanych przez starych zarejestrowanybh forumowiczów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
500 odpowiedzi w tym temacie

#61 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 18:51:54

Droga  Dejzi .  Twoje słowa nie są sprawiedliwe. Ranisz mnie. Ranisz moje uczucia. 

I nie tylko, bowiem  oni, nawiedzeni tych co nie klaszczą  w ciemno prezesowi Polski za nie Polaków bezczelnie uważają! :angry:

#62 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 18:57:41

Droga  Dejzi .  Twoje słowa nie są sprawiedliwe. Ranisz mnie. Ranisz moje uczucia. 

Jako nowa Użytkowniczka odwiedziłaś temat  "Nasze marzenia..."  Serdecznie ucieszyłem się. Zorganizowaliśmy konkurs. Oddaliśmy na Twoją kandydaturę głosy. Pragnęliśmy abyś konkurs wygrała. 
I co? W ten sposób się postępuje? Ja nie wiem dlaczego. Jest mi teraz głupio, że traktujesz mnie jako gorszego Polaka. 

Jak ja Tobie mogę wytłumaczyć, że jest inaczej. Jak ja mogę teraz spojrzeć w oczy innym Użytkownikom? 

No powiedz Dejzi sama. No jak?

Wybacz a czy można nazwać Polakiem kogoś kto toleruje kłamstwa i popiera tych co dają nadzieję a się z niej nie wybowiązują, czy Polakiem nzywiemy kogoś kto kłamstwami tworzyć chce kraj, konfidenstwem, przeinaczaniem słów.

#63 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:00:33

I nie tylko, bowiem  oni, nawiedzeni tych co nie klaszczą  w ciemno prezesowi Polski za nie Polaków bezczelnie uważają! :angry:

Każdy jest Polakiem ten kto tworzy prawdziwą rzeczywistość taką jaka ona jest, czyżby , to wy raczej gnoicie.

#64 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:00:51

Wybacz a czy można nazwać Polakiem kogoś kto toleruje kłamstwa i popiera tych co dają nadzieję a się z niej nie wybowiązują, czy Polakiem nzywiemy kogoś kto kłamstwami tworzyć chce kraj, konfidenstwem, przeinaczaniem słów.

Nie szalej już, nie zbawisz świata, to tylko kolejna "od nowa Polska ludowa" i to nie ostatnia zapewne pod publikę gra, a ludziom jak się żyło tak nadal .... :angry:

#65 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:03:41

Oni nie potrzebują oklasków, oni potrzebują odbudowy , wyciągnięcie brudów , przejżyj na oczy.

#66 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:06:40

Każdy jest Polakiem ten kto tworzy prawdziwą rzeczywistość taką jaka ona jest, czyżby , to wy raczej gnoicie.

Zniewalany systemem nadal lud nie miał wielkiego wyboru, zadecydował słusznie przy urnach wybierając  to lepsze zło. Taka wola ludu to i zgodzić się z nią trzeba, ale niekoniecznie czynić klakę prezesowi Polski - nieprawda-iż? :rolleyes:

#67 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:08:02

Nie szalej już, nie zbawisz świata, to tylko kolejna "od nowa Polska ludowa" i to nie ostatnia zapewne pod publikę gra, a ludziom jak się żyło tak nadal .... :angry:

Pisząc do rzeczy nie pokazujemy zakłamania, ja to widzę inaczej.

#68 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:09:46

Oni nie potrzebują oklasków, oni potrzebują odbudowy , wyciągnięcie brudów , przejżyj na oczy.

Daj pan spokój, jak historia dowodzi wszyscy co dorwali się do żłobu zawsze czynili podobnie i tylko na pokaż, coby wyciszyć niepokoje  społeczne i agresję ludu spowodowaną miernym, ubogim standardem życia! Tak - przejrzyj na oczy!

#69 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:09:53

Zniewalany systemem nadal lud nie miał wielkiego wyboru, zadecydował słusznie przy urnach wybierając  to lepsze zło. Taka wola ludu to i zgodzić się z nią trzeba, ale niekoniecznie czynić klakę prezesowi Polski - nieprawda-iż? :rolleyes:

Czy ty jesteś ślepy? Tak grzecznie zapytam...bo nie widzisz kto tu tak pięknie kłamie ?Czy aż tak ciężko ze zrozumieniem?

#70 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 19:11:38

Dejzi. Nikomu nie wolno tolerować kłamstwa. Czy będzie Polak, Ukrainiec, Szwed, czy Marokańczyk. Nikomu. 

Ale pojęcie Prawda jest pojęciem względnym. Jeśli ja patrzę na kobietę która podąża przede mną, myślę sobie: Ale fajna ....   :rolleyes:   Cały czas idę za nią, patrzę i tak o niej myślę. 

Nagle kobieta intuicyjnie odwraca się w moim kierunku: Patrzę na jej twarz. Odechciewa mi się wszystkiego.   :(

#71 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:15:00

Daj pan spokój, jak historia dowodzi wszyscy co dorwali się do żłobu zawsze czynili podobnie i tylko na pokaż, coby wyciszyć niepokoje  społeczne i agresję ludu spowodowaną miernym, ubogim standardem życia! Tak - przejrzyj na oczy!

W przypadku PiS jest inaczej ,widzę za to straszne zakłamnie ci co tak wrzeszczą na PiS, co oni chcą ?co im tak nie pasuje? Czy zazdrość wielka że matka dostanie 500zł na dziecko,gdzie ją wycyckali wszyscy pseudopolscy sbeki pracujący urzędowo.Co za podłość, żeby matce rodzicielce podkładać belki do przewrócenia.

#72 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:16:16

Pisząc do rzeczy 

To może powtórzę to co pisałem za POprzdniej komuny ...

Albowiem należy przeprowadzić gruntowną reformę  wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania. Począwszy od lustracji funkcjonariuszy po zniesienie immunitetów i niezawisłości. W Polsce nie ma realnego nadzoru nad dowolnymi i umyślnymi orzeczeniami. Nie ma współczesnego IPN i odpowiedzialności urzędników, prokuratorów i sędziów za błędne decyzje. Nie ma również uczciwego Rzecznika Praw Obywatelskich.

Głównym priorytetem Naszej już Wolnej Ojczyzny bezwzględna, skuteczna walka z lokalnymi układami mafijnymi i samonapędzającą się machiną korupcji, która  gotów jest zeżreć nam kraj jak głodne wilcy konia z kopytami!

Tylko od tego zależy powodzenie nowych rządów!

#73 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:18:20

W przypadku PiS jest inaczej ,widzę za to straszne zakłamnie ci co tak wrzeszczą na PiS, co oni chcą ?co im tak nie pasuje?

Ile płacą wam za robienie klaki prezesowi Polski? B)

#74 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:19:14

.

Użytkownik Dejzi edytował ten post 14 marzec 2017 - 22:05:16

#75 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:22:58

Ile płacą wam za robienie klaki prezesowi Polski? B)

Co proszę?

#76 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:25:50

Dejzi. Nikomu nie wolno tolerować kłamstwa. Czy będzie Polak, Ukrainiec, Szwed, czy Marokańczyk. Nikomu. 

Ale pojęcie Prawda jest pojęciem względnym. Jeśli ja patrzę na kobietę która podąża przede mną, myślę sobie: Ale fajna ....   :rolleyes:   Cały czas idę za nią, patrzę i tak o niej myślę. 

Nagle kobieta intuicyjnie odwraca się w moim kierunku: Patrzę na jej twarz. Odechciewa mi się wszystkiego.   :(

Ona też na starego dziada nie leci, bo pewnie ma męża i rodzine :D, dziadzie zajmij się dziadkowaniem a nie podrywaniem :D

#77 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:31:51

Patrzenie na człowieka ogólnie przez pryzmt jego budowy jego sposobu poruszania sie, jej czy jego sposobu bycia jest domeną prostactwa , właśnie ci co tak nie nawidzą PiS i jego rządy, to patrzą na ludzi pod względem sposobu bycia, urody, jaki ktoś jest, a sami są pedałami, albo złodziejami, oszustami, cwaniakami, antyościelni, to wy jesteście podli i nienawidzicie ludzi , kobiet matek, dzieci, nienawidzicie normalności po prostu.

#78 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:34:48

Co proszę?

Podaj kwotę w przybliżeniu np. na tydzień ile, w przeliczeniu na złotówki,o ile się nie wstydzisz tych marnych  groszy? :blush:

#79 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:36:16

Podaj kwotę w przybliżeniu np. na tydzień ile, w przeliczeniu na złotówki,o ile się nie wstydzisz tych marnych  groszy? :blush:

Wmawiasz mi?

#80 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:38:17

Może Dreistadt pobiera z poicji aby wkopywać ludzi.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych