Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nietolerancja i tym samym Dyskryminacja nowych forumowiczow zarejestrowanych przez starych zarejestrowanybh forumowiczów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
500 odpowiedzi w tym temacie

#21 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2291 postów

Napisano 26 luty 2014 - 14:35:17

Az musialem odpisać :)

Piszesz ze ona mnogo pisze 25 na dzień, To dużo?

Ja znam taką co pisze 44 posty na co dzień swiątek piątek czy niedzielę i nikt się jej nie czepia.

prawie 12 000 postów przez 270 dni (Eos ).... Druga 8 000 postów przez 210 dni (marties)

Nie ładnie jednej  zwracać uwagę ze pisze dużo.... ;) MIlego dnia.. 

W łozku dziś to sobie marudzę 

I tu się z Tobą zgodzę, są osoby bardziej płodne w postach. Oczywiście, że są. Różnica jest jednak taka, że te osoby NIE WYTYKAJĄ innym, wchodząc sam/sama na jakąś stronę że "nie wchodzę na luźne gatki " jak to zostało ujęte przez "witraż". A osoba o tym nicku, nie dość, że wchodzi i odpisuje ( takie jest  jej prawo ) to jeszcze się zapiera, że to nie ona pisze. Tak już było z jednym tematem, że tworząc go, potem się wypierała, że to nie on/ona.

#22 Witraż

Witraż

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 26 luty 2014 - 14:57:23

I tu się z Tobą zgodzę, są osoby bardziej płodne w postach. Oczywiście, że są. Różnica jest jednak taka, że te osoby NIE WYTYKAJĄ innym, wchodząc sam/sama na jakąś stronę że "nie wchodzę na luźne gatki " jak to zostało ujęte przez "witraż". A osoba o tym nicku, nie dość, że wchodzi i odpisuje ( takie jest  jej prawo ) to jeszcze się zapiera, że to nie ona pisze. Tak już było z jednym tematem, że tworząc go, potem się wypierała, że to nie on/ona.

Nic takiego nie było napisane, jeszcze raz napiszę> W czasie kiedy był tamten temat napisany mój, to faktycznie nie było wchodzone na luzne gatki i pytanie odpowiedz, chcąc prowadzic temat swój więc prawda tak? A inne tematy o których była mowa to nie było przeze mnie napisane.

Użytkownik Witraż edytował ten post 26 luty 2014 - 14:58:52

#23 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 26 luty 2014 - 17:34:13

W łozku dziś to sobie marudzę 

ty facet, w łóżku i marudzisz? baby ci tam trzeba, to przestaniesz tam marudzić :)

może są chętne, żeby pocieszyc detektywa w łóżku? możliwe sledztwo pod kołdrą ;)

#24 detektyw

detektyw

ostatni skaut

• PipPipPipPip
  • 3508 postów

Napisano 26 luty 2014 - 19:26:47

ty facet, w łóżku i marudzisz? baby ci tam trzeba, to przestaniesz tam marudzić :)

może są chętne, żeby pocieszyc detektywa w łóżku? możliwe sledztwo pod kołdrą ;)

No niestety nawet ja czasami choruję. Dziękuję za dobre chęci ale moje Kochanie wystarczająco o mnie dba.Nie muszę łapać na forum za cycki  :)

#25 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 26 luty 2014 - 20:50:18

No niestety nawet ja czasami choruję. Dziękuję za dobre chęci ale moje Kochanie wystarczająco o mnie dba.Nie muszę łapać na forum za cycki  :)

a ty wiesz, że lapanie za zderzaki zmniejsza ryzyko zawalu serca o 35%? powaznie. szkoda, ze tak wielu panów nie dba o swoje zdrowie. a nasze panie przecież uwielbiają, jak sprawdzamy ich strefę zderzeniową. poza tym taki masażyk fantastycznie działa na miesnie bimbałów, wolniej opadają w dół :) tak więc ta niby świńska czynność ma same pozytywne efekty działania. uwierzyłbyś?

#26 detektyw

detektyw

ostatni skaut

• PipPipPipPip
  • 3508 postów

Napisano 26 luty 2014 - 21:09:27

a ty wiesz, że lapanie za zderzaki zmniejsza ryzyko zawalu serca o 35%? powaznie. szkoda, ze tak wielu panów nie dba o swoje zdrowie. a nasze panie przecież uwielbiają, jak sprawdzamy ich strefę zderzeniową. poza tym taki masażyk fantastycznie działa na miesnie bimbałów, wolniej opadają w dół :) tak więc ta niby świńska czynność ma same pozytywne efekty działania. uwierzyłbyś?

Jak najbardziej wierzę,  I lubię :)

Ale nie tą czynność samą w sobie co kontakt z kimś kogo kocham.

A panie uwielbiają nie macanie po cyckach tylko delikatny szept do ucha..uwierzyłbyś? 

#27 Bury Kocur

Bury Kocur

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3664 postów

Napisano 26 luty 2014 - 21:25:42

A w tym delikatnym szepcie można przemycić kilka podniecających słówek, zapowiadających miły wieczór, kobietki to lubią.

#28 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 26 luty 2014 - 21:31:35

A panie uwielbiają nie macanie po cyckach tylko delikatny szept do ucha..uwierzyłbyś? 

hmmm szeptasz "czy mogę złapać cię za cycki?" ??? :D

#29 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 08:21:23

hmmm szeptasz "czy mogę złapać cię za cycki?" ??? :D

Knurze, Ty naprawdę jesteś taki cienki w te klocki czy udajesz...??? :P

#30 Mar Ko

Mar Ko

Bardziej papieska od papieża moralizatorka spod plandeki - "

• PipPipPipPip
  • 1725 postów

Napisano 27 luty 2014 - 11:30:11

Knurze, Ty naprawdę jesteś taki cienki w te klocki czy udajesz...??? :P

Często pod grubą skórą jest ukryte miękkie serce :). Znam takiego jednego - kumpel mojego męża. 

Zatwardziały kawaler, panny traktował obcesowo, twardziel jakich mało. Ostatnio nawet na chwilę nie chce wyjść żeby się z moim mężem spotkac bo jego dziewczyna nie lubi byc w domu sama :D. Na większość kiedys przychodzi pora ;)

Użytkownik Mar Ko edytował ten post 27 luty 2014 - 11:30:30

#31 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 27 luty 2014 - 12:59:06

"Masz u mnie plus........ "  :) ( piosenki nie daje się wkleić)

Pewnie, ze uwielbiają :D

#32 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 27 luty 2014 - 13:00:10

Często pod grubą skórą jest ukryte miękkie serce :). Znam takiego jednego - kumpel mojego męża. 

Zatwardziały kawaler, panny traktował obcesowo, twardziel jakich mało. Ostatnio nawet na chwilę nie chce wyjść żeby się z moim mężem spotkac bo jego dziewczyna nie lubi byc w domu sama :D. Na większość kiedys przychodzi pora ;)

Zgadzam sie :)

Użytkownik -MISIA edytował ten post 27 luty 2014 - 13:00:47

#33 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 18:23:02

Znasz się na kobietach... :)

#34 Mischiefter

Mischiefter

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 588 postów

Napisano 15 styczeń 2016 - 01:44:37

Piszcie nowi forumowicze jak Was traktują starzy forumowicze, czy czujecie sie spychani i ponizani. Czy oni chcą Wam dać do zrozumienia że jak mało macie postów to jesteście gorsi. Czy jak wypowiadaciecie swoje zdanie nie poniżając przy tym, to też jest zże .czy jak dacie avek łady to też im się to nie podoba. NIC MYLNEGO że jesteśmy gorsi, to oni się nas obawiają ponieważ chca cały czas dominować

W sumie to masz rację w ludziach ze strachu rodzi się odzwierzęca agresja i tak jakoś w całej Europie się nieciekawie na wielu płaszczyznach życia dzieje? :unsure:

1452602809_1jqcw6_600.jpg

Użytkownik Mischiefter edytował ten post 15 styczeń 2016 - 01:48:16

#35 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 24 luty 2016 - 12:58:53

Sytuacja, w której osoba fizyczna ze względu na płeć, rasę, pochodzenie etniczne, narodowość, religię, wyznanie, światopogląd, niepełnosprawność, wiek lub orientację seksualną jest traktowana mniej korzystnie niż jest, była lub byłaby traktowana inna osoba w porównywalnej sytuacji.

Celowa, bezpośrednia  dyskryminacja, w którym dana osoba traktowana jest mniej przychylnie niż traktuje lub traktowanoby się inną osobę w porównywalnej sytuacji bezpośrednio z powodu  "odmienności”, Nawet ustawy stanowią, że wszyscy są wobec prawa równi i wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne i nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny. ....

Praktycznie na każdym kroku i w każdej dziedzinie żucia obowiązuje zasada równego traktowania!

#36 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 11:09:49

Piszcie nowi forumowicze jak Was traktują starzy forumowicze, czy czujecie sie spychani i ponizani. Czy oni chcą Wam dać do zrozumienia że jak mało macie postów to jesteście gorsi. Czy jak wypowiadaciecie swoje zdanie nie poniżając przy tym, to też jest zże .czy jak dacie avek łady to też im się to nie podoba. NIC MYLNEGO że jesteśmy gorsi, to oni się nas obawiają ponieważ chca cały czas dominować

Potrafią przekręcić i zmanipulować każdą wypowiedź.

#37 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 11:22:06

.

Użytkownik Dejzi edytował ten post 14 marzec 2017 - 22:08:22

#38 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 11:27:57

Wpadłem na ten temat zupełnie przypadkowo, zainteresował mnie więc wypowiem się. 

Na innym Forum spotkałem się ze zjawiskiem dyskryminacji, a raczej zdecydowanej nietolerancji wobec nowych Użytkowników posiadających trochę więcej muniu w głowie. Wobec Użytkowników piszących z fantazją i humorem.

Porzuciłem  Forum, bo zaproszony zostałem do Forum GP24  przez doświadczonego Użytkownika tego Forum. 

Wkrótce powitały mnie czołowe Użytkowniczki. Byłem mile zaskoczony. Serdecznie Wam za to dziękuję. 

Na GP24 spotkałem też wspaniałych Użytkowników, którzy również porzucili tamto niegościnne Forum. 

:)

#39 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2017 - 11:30:30

Może już tego nie ma , da się zauważyć, tylko jest co innego, pisanie jakiś ewenementów z awatarami owadów albo jakiś zwierząt, to problem ze starymi nikami jest taki że próbują za to swoje jakieś wyimaginowne zdania na siłę wciskać, robić sceny zazdości, za to owady i zwierzęta bajkowe piszą jak nawiedzeni i też o jakiś wyimaginowanych tematach ...Przykre nie da się ukryć, że pseudopolska hołota tak poniża naszą Polske i nasz Rząd.

Pszczółka nie zalicza się do hołoty. To przykre, że rzucasz obelgi bez uzasadnienia. 

#40 Dejzi

Dejzi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 11:47:58

Pszczółka nie zalicza się do hołoty. To przykre, że rzucasz obelgi bez uzasadnienia.

Wypisywanie ni z gruszki ni z pietruszki jak to stare przysłowie mówi, to zalicza się do umiejszania Polskości.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych