Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nietolerancja i tym samym Dyskryminacja nowych forumowiczow zarejestrowanych przez starych zarejestrowanybh forumowiczów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
500 odpowiedzi w tym temacie

#1 Witraż

Witraż

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 23 luty 2014 - 02:54:35

Piszcie nowi forumowicze jak Was traktują starzy forumowicze, czy czujecie sie spychani i ponizani. Czy oni chcą Wam dać do zrozumienia że jak mało macie postów to jesteście gorsi. Czy jak wypowiadaciecie swoje zdanie nie poniżając przy tym, to też jest zże .czy jak dacie avek łady to też im się to nie podoba. NIC MYLNEGO że jesteśmy gorsi, to oni się nas obawiają ponieważ chca cały czas dominować

Użytkownik Witraż edytował ten post 23 luty 2014 - 09:53:02

#2 Witraż

Witraż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 23 luty 2014 - 02:58:22

Czy na tym polega te forum ,aby kazdy nowy forumowicz był w jakis sposob dyskrymińwany

#3 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 13:03:49

Czy na tym polega te forum ,aby kazdy nowy forumowicz był w jakis sposob dyskrymińwany

Nikt nie stoi z góry na straconej pozycji.

Z Tobą też tak mogłoby być, lecz nie dotarły do Ciebie udzielane rady, a teraz to się mści.

Nie rozumiesz, co się do Ciebie mówi i brniesz dalej w wypisywaniu
bzdetów nie trzymających się kupy.

Rób tak dalej, zakładaj kretyńskie "temata", a zostaniesz potraktowana, jak ten cymbał - wiesz o kogo "biega" - zaczniesz sama z sobą dyskutować, kłócić się i ogólnie mówiąc - zrobisz z siebie ""blądynkę"".

#4 Witraż

Witraż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 24 luty 2014 - 14:32:10

Mam ostrzezenie za to ze jest nowy temat zalożony przeze mnie i ze nie wchodze na luzne gatki i na pytanie odpowiedz, jawna dyskryminacja. Starzy zarejestrowani nie dostali żadnych ostrzezeń za poniżaniee mojej osoby na forum. Chore to, ale np.Megi jak cos pisala i wyzywala to z tytusem sie umawia na gadu zeby jej posty skasowal, a ja za nic mam.

Użytkownik Witraż edytował ten post 24 luty 2014 - 14:42:41

#5 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 24 luty 2014 - 19:03:42

Mam ostrzezenie za to ze jest nowy temat zalożony przeze mnie i ze nie wchodze na luzne gatki i na pytanie odpowiedz, jawna dyskryminacja. Starzy zarejestrowani nie dostali żadnych ostrzezeń za poniżaniee mojej osoby na forum. Chore to, ale np.Megi jak cos pisala i wyzywala to z tytusem sie umawia na gadu zeby jej posty skasowal, a ja za nic mam.

Wytłumaczenie wraz z przykładami masz w wątku "

Proszę o rozmowy na każdy temat, piękne i mądre doświadczone życiowo kobiety"

Tam się "dowiesz" wszystkiego...

#6 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 19:39:08

Też nie wchodzę na dużo tematów i nikt nie ma o to pretensji - Ty już masz urojenia ???

#7 Witraż

Witraż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 25 luty 2014 - 09:05:27

Też nie wchodzę na dużo tematów i nikt nie ma o to pretensji - Ty już masz urojenia ???

Zle zrozumiałeś ten post, sory ale jak opacznie wszystko rozumiesz to podlecz się może będzie lepiej./ Nie chce moralizować ale za długo siedzisz na forum dlatego tak myślsz.

Użytkownik Witraż edytował ten post 25 luty 2014 - 09:06:59

#8 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2291 postów

Napisano 25 luty 2014 - 09:24:43

Witraż, sam/sama prowokujesz. Wstawiasz coraz to nowe dziwne, nic nie wnoszące, tematy. Sam/sama obrażasz innych jak tylko wytkną Ci nieudolność w pisowni, składni, itp. Ty zaraz odpisujesz poniżając innych. Tak nie można. Nie prowokuj a nie będziesz prowokowana.

I tu jest moje pytanie czy Ty to mgła sztuczna czy mgła prawdziwa?

:mellow:

#9 Witraż

Witraż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 25 luty 2014 - 09:27:08

Witraż, sam/sama prowokujesz. Wstawiasz coraz to nowe dziwne, nic nie wnoszące, tematy. Sam/sama obrażasz innych jak tylko wytkną Ci nieudolność w pisowni, składni, itp. Ty zaraz odpisujesz poniżając innych. Tak nie można. Nie prowokuj a nie będziesz prowokowana.

Nie wiem o co Tobie chodzi Yktorn, czy ty nie widziałeś ile jest postow na temacie który był założony. Ja nikogo nie prowokuje, oni sami się nakręcają, a ja prostuje wypowiedzi nieprawdziwe

Użytkownik Witraż edytował ten post 25 luty 2014 - 09:33:14

#10 Witraż

Witraż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 25 luty 2014 - 09:35:08

każdy może pisać na forum, jak nie moge to powiedz mi to wprost że mam wstep wzbroniony.

#11 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2291 postów

Napisano 25 luty 2014 - 09:47:17

Masz dosyć dobry wywiad, niczym najlepsze wywiady Świata.

Skąd wiesz kiedy "Megi" z "Tytusem" i co wypisywali na gadu? Przytoczyłeś/aś zdanie: Megi jak cos pisala i wyzywala to z tytusem sie umawia na gadu zeby jej posty skasowal, a ja za nic mam.

Skąd?

Piszesz: ze nie wchodze na luzne gatki i na pytanie odpowiedz, jawna dyskryminacja.( pisownia orginalna )

To skąd się wzięło u Ciebie prawie 750 postów w ciągu JEDNEGO miesiąca. To jest płodność. 25 na dzień, w świątki, piątki i niedziele ( ja mam średnio  2,4 posta na dzień )

Dlatego nie płacz, ale w tworzeniu coraz to nowych wątków, w odpowiedziach na posty innych, masz złoty medal Wszech-olimpijski. Z liśćmi laurowymi.

;)

Użytkownik Yktorn edytował ten post 25 luty 2014 - 09:50:29

#12 Witraż

Witraż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 25 luty 2014 - 09:51:23

Jezeli temat sie nie podoba komus to nie wchodzi na niego, a nie wypisuje bzdury ,bardzo nieładnie postepuje, to jest jawna dyskryminacja, tak uwazam, sa różne spojżenia, a co Ci Yktorn nie podoba w tamtym temacie Witraża, napisz mi :)

#13 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2291 postów

Napisano 25 luty 2014 - 09:58:09

Jezeli temat sie nie podoba komus to nie wchodzi na niego, a nie wypisuje bzdury ,bardzo nieładnie postepuje, to jest jawna dyskryminacja, tak uwazam, sa różne spojżenia, a co Ci Yktorn nie podoba w tamtym temacie Witraża, napisz mi :)

Witraż, mnie się wszystko podoba. Nie podoba mi się to, że mieszkając na obrzeżach Szczyrku na narty muszę jechać do  Oravskiej Lesnej na Słowacji.

I to jest wkurzające, ale przynajmniej piwo tam lepsze. Tylko, że w Euro.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 25 luty 2014 - 09:58:57

#14 Witraż

Witraż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 25 luty 2014 - 10:03:15

Witraż, mnie się wszystko podoba. Nie podoba mi się to, że mieszkając na obrzeżach Szczyrku na narty muszę jechać do  Oravskiej Lesnej na Słowacji.
I to jest wkurzające, ale przynajmniej piwo tam lepsze. Tylko, że w Euro.

Dobrze Yktorn to się relaksuj :)

#15 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 15:25:43

Zle zrozumiałeś ten post, sory ale jak opacznie wszystko rozumiesz to podlecz się może będzie lepiej./ Nie chce moralizować ale za długo siedzisz na forum dlatego tak myślsz.

Tobie już nawet lekarz { ten od głowy ] nie jest w stanie pomóc, a jedynie - kowal.
Nie powinienem tego tak napisać, ale - jak mówi dziecko - król jest nagi  - z bajki -  Szata króla - tak ci też napiszę - kowal jest potrzebny w miejsce lekarza - masz zakuty łeb.

#16 Witraż

Witraż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 25 luty 2014 - 16:10:01

Tobie już nawet lekarz { ten od głowy ] nie jest w stanie pomóc, a jedynie - kowal.
Nie powinienem tego tak napisać, ale - jak mówi dziecko - król jest nagi  - z bajki -  Szata króla - tak ci też napiszę - kowal jest potrzebny w miejsce lekarza - masz zakuty łeb.

Pos3gacz pisz co chcesz, masz swoj świat bez watpienia.

Użytkownik Witraż edytował ten post 25 luty 2014 - 16:16:27

#17 detektyw

detektyw

ostatni skaut

• PipPipPipPip
  • 3508 postów

Napisano 26 luty 2014 - 13:25:02

Masz dosyć dobry wywiad, niczym najlepsze wywiady Świata.

Skąd wiesz kiedy "Megi" z "Tytusem" i co wypisywali na gadu? Przytoczyłeś/aś zdanie: Megi jak cos pisala i wyzywala to z tytusem sie umawia na gadu zeby jej posty skasowal, a ja za nic mam.

Skąd?

Piszesz: ze nie wchodze na luzne gatki i na pytanie odpowiedz, jawna dyskryminacja.( pisownia orginalna )

To skąd się wzięło u Ciebie prawie 750 postów w ciągu JEDNEGO miesiąca. To jest płodność. 25 na dzień, w świątki, piątki i niedziele ( ja mam średnio  2,4 posta na dzień )

Dlatego nie płacz, ale w tworzeniu coraz to nowych wątków, w odpowiedziach na posty innych, masz złoty medal Wszech-olimpijski. Z liśćmi laurowymi.

;)

Az musialem odpisać :)

Piszesz ze ona mnogo pisze 25 na dzień, To dużo?

Ja znam taką co pisze 44 posty na co dzień swiątek piątek czy niedzielę i nikt się jej nie czepia.

prawie 12 000 postów przez 270 dni (Eos ).... Druga 8 000 postów przez 210 dni (marties)

Nie ładnie jednej  zwracać uwagę ze pisze dużo.... ;) MIlego dnia.. 

W łozku dziś to sobie marudzę 

#18 martie.es

martie.es

Znajdzie sie kij na banderowski ryj!

• PipPipPipPip
  • 9758 postów

Napisano 26 luty 2014 - 13:40:49

No i....?

Zsumuj posty wszystkich swoich bytow internetowych, to tez bedziesz mogl wymienic ilosc Twoich postow na talon paliwowy  ;)

edit.

Wlasnie podnioslam srednia watkowi.... :D

Użytkownik martie.es edytował ten post 26 luty 2014 - 13:42:56

#19 gilda27

gilda27

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4773 postów

Napisano 26 luty 2014 - 14:20:31

Az musialem odpisać :)

Piszesz ze ona mnogo pisze 25 na dzień, To dużo?

Ja znam taką co pisze 44 posty na co dzień swiątek piątek czy niedzielę i nikt się jej nie czepia.

prawie 12 000 postów przez 270 dni (Eos ).... Druga 8 000 postów przez 210 dni (marties)

Nie ładnie jednej  zwracać uwagę ze pisze dużo.... ;) MIlego dnia.. 

W łozku dziś to sobie marudzę 

Ale tak po prawdzie...to o czym byś Ty pisał gdyby nie dziewczyny? ;)(bo póki co, temat IW się wyczerpał). Taki nam tu swoisty ekosystem się zrodził - z Detektywem w roli jemioły :P

#20 detektyw

detektyw

ostatni skaut

• PipPipPipPip
  • 3508 postów

Napisano 26 luty 2014 - 14:30:02

Ale tak po prawdzie...to o czym byś Ty pisał gdyby nie dziewczyny? ;)(bo póki co, temat IW się wyczerpał). Taki nam tu swoisty ekosystem się zrodził - z Detektywem w roli jemioły :P

No popatrz do czego doszło  :P

Po prostu napisałem prawdę i tyle.Bez czepiania się.

Ostatnio mi to łatwiej przychodzi gdy nabrałem dystansu do forum.

Ciągle jedna osoba mi zwraca uwagę ze mam więcej postów jako inne byty

Ale ile więcej ? góra 200 postów. Do  8 000 daleko 

W sumie napisałem przez 3 lata około 2 800.

Tyle co niektóre w miesiąc :)

Dystansu trochę i ludzi z reala ale gdy sie nie ma serca to się nie ma przyjaciół w realu 

i zostaje klepanie tysięcy postów na forum.

Alleluja chwalcie pana łaki umajone.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych