Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Niepowtarzlna szansa dla Miasta Ustki i Gminy Ustka

rozwój połączenie wspólny cel

63 odpowiedzi w tym temacie

#41 JANUSZ0

JANUSZ0

Nie kopie się leżącego, Czy konie mnie słyszą !

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 364 postów

Napisano 03 styczeń 2015 - 05:47:41

Szybciej aniżeli niektórym się to wydaje.Jest to paląca potrzeba chwili.Radykalnie i natychmiast po połączeniu otworzą się nowe szanse i możliwości .A przede wszystkim nowe miejsca pracy.

Panie Marku dlaczego żle Pan życzy mieszkańcom wsi w okół Ustki ?, chce ich Pan wciągnąć w bagno zwane uzdrowiskiem i miastem np; 0-zwierząt hodowlanych, 0-firm produkcyjnych, dokładanie się do szkół, przedszkoli i infrastruktury miejskiej z której korzystają itp. Dokładając do tego nieudolny ratusz, zafundował by im Pan j radary, wiatraki, potopy, itp. urządzenia i rozwiązania niezbędne w naszym uzdrowisku, a w zamian wpolu mieli by kolejny "Lubicz" z basenem na który ich nie stać.  W myśl hasła z czarnej księgi "Nie czyń bliżniemu co tobie nie miłe" Proponuję nie ciągnąć bliżnich w tą gnojowicę zwaną uzdrowiskiem, w-PIS-du z uzdrowiskiem !!!!!!!!

#42 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 04 styczeń 2015 - 19:54:38

Panie Marku dlaczego żle Pan życzy mieszkańcom wsi w okół Ustki ?, chce ich Pan wciągnąć w bagno zwane uzdrowiskiem i miastem np; 0-zwierząt hodowlanych, 0-firm produkcyjnych, dokładanie się do szkół, przedszkoli i infrastruktury miejskiej z której korzystają itp. Dokładając do tego nieudolny ratusz, zafundował by im Pan j radary, wiatraki, potopy, itp. urządzenia i rozwiązania niezbędne w naszym uzdrowisku, a w zamian wpolu mieli by kolejny "Lubicz" z basenem na który ich nie stać.  W myśl hasła z czarnej księgi "Nie czyń bliżniemu co tobie nie miłe" Proponuję nie ciągnąć bliżnich w tą gnojowicę zwaną uzdrowiskiem, w-PIS-du z uzdrowiskiem !!!!!!!!

Nikogo nie chcę wciągać w żadne bagna, jednak spodziewam się jak nie realnego zmniejszenia Uzdrowiska, to nawet całkowitego odejścia od tego nierealnego pomysłu.Daję na to tylko rok a najwięcej dwa.Przecież Ustka nie posiada praktycznie żadnego obiektu godnego tego statusu.Tym bardziej Gmina.Nie posiadamy także żadnych zakładów pracy ni miejsc.Przez ten durny i całkowicie nierealny pomysł, straciliśmy wystarczająco dużo, by wreszcie pójść po rozum do głowy i wrócić na właściwe tory.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2015 - 20:09:30

To myśl trochę nad tym co piszesz, ok?

#44 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 05 styczeń 2015 - 07:01:28

Jestem jednak pewny , że dojdzie do referendum a mieszkańcy Ustki i okolicznych Wsi

staną na wysokości zadania.NASTĄPI UROCZYSTE POŁĄCZENIE!

Nastąpi!

#45 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 05 styczeń 2015 - 07:14:45

Jak by pozbierać fakty sprzed roku czy dwóch, to Pani WÓJT robiła wszystko by tak się stało.Robiła takie ruchy, by bezgranicznie zawładnąć też Ustką.Formalnie czy nie!

Na przeszkodzie stanął Pan Malek ,który kupił ludzką godność za 5 mln zł.

Sytuacja diametralnie się zmieniła, kiedy wygrał obecny BURMISTRZ. Koniec z manipulowaniem, koniec z presją.Obecnie wygląda to tak, że połączenie i Referendum jest jak najbardziej realne.Tylko że bez udziału Pani WÓJT!  NIESTETY!

#46 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 05 styczeń 2015 - 12:10:54

Stanowczo twierdzę, że w sytuacji kiedy Gmina z Miastem tworzyły by jeden organizm, znalazło by się odpowiednie miejsce na ulokowanie tych paskudnych radarów.Zniknęła by cała masa problemów, na tej linii . Wspomniana ścieżka rowerowa ,dawno by już powstała.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 18:40:16

Kiedyś miasto i gmina tworzył jeden organizm administracyjny, popytać mądrzejszych od ciebie dlaczego z tego zrezygnowano.

#48 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 05 styczeń 2015 - 22:43:48

Ciebie akurat nie zapytam, bo nie wiem z czym mam do czynienia.

#49 ~Wiesia~

~Wiesia~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 23:34:58

Nie jesteś na podwórku, więc się zachowuj.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 23:58:52

Z kim kowalu, a nie z czym. Człowiek to nie rzecz, powinieneś to ze szkoły podstawowej wiedzieć.

#51 JANUSZ0

JANUSZ0

• PipPipPipPip
  • 364 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 11:07:54

Nie jesteś na podwórku, więc się zachowuj.

"Wiesiu" takie imię, jaki człowiek, zmień forum na "wsi i Wiesiu szczęśliwa", wiem że imion się nie wybiera, ale twoje jest bardzo trafne, jak to mówią "rodzice mieli nosa"

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 12:13:28

Z kim kowalu, a nie z czym. Człowiek to nie rzecz, powinieneś to ze szkoły podstawowej wiedzieć.

Nocnik uspokój się.Wiem :D  ty zawsze po szkołach.

#53 JANUSZ0

JANUSZ0

• PipPipPipPip
  • 364 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 14:25:24

Pewnie to pisze nieudacznik po byłej "WSP', który szuka uczniów na forum, taczka czeka, ale czy udźwigniesz ciężar tego zadania ?, czkam na Ciebie na budowie, czas pokazać czego się nauczyłeś przez te lata, za kasę twoich rodziców, trzeba było wydać to na siłownię, wydał byś ich pieniądze bardziej efektywnie.  

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 17:14:47

Pewnie to pisze nieudacznik po byłej "WSP', który szuka uczniów na forum, taczka czeka, ale czy udźwigniesz ciężar tego zadania ?, czkam na Ciebie na budowie, czas pokazać czego się nauczyłeś przez te lata, za kasę twoich rodziców, trzeba było wydać to na siłownię, wydał byś ich pieniądze bardziej efektywnie.  

Po WSP pozdrawia budowniczego i powtarzam za nim czkam ,tylko byś się nie zakrztusił.

Może jeszcze to jest bliżej polonistycznemu wykształceniu i co innego oznacza...

#55 JANUSZ0

JANUSZ0

• PipPipPipPip
  • 364 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 21:40:10

Po WSP pozdrawia budowniczego i powtarzam za nim czkam ,tylko byś się nie zakrztusił.

Może jeszcze to jest bliżej polonistycznemu wykształceniu i co innego oznacza...

"Za nim czkam, tylko byś się nie zakrztusił", co to za powiedzonko /przysłowie/?, bez obrazy, ale Ty chyba nawet z kresów nie jesteś, żuć jakieś rzędne i odcięte na mapie świata.

#56 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 21:56:43

Grzechu, naucz się w końcu kultury. Ludzie się w końcu dowiedzą i pewnie stracisz stołek.

#57 JANUSZ0

JANUSZ0

• PipPipPipPip
  • 364 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 22:28:28

Tak, tak Grzechu, czas się przejść do PUP w Ustce i sprawdzić ilu Ustczan pracuje w Ustce na stała umowę o pracę, Ty Grzesiu jej nawet nie masz /4-ry/ lata tylko, chyba że zajrzysz do PUP w Ustce i coś Cię odmieni.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 13:06:40

"Za nim czkam, tylko byś się nie zakrztusił", co to za powiedzonko /przysłowie/?, bez obrazy, ale Ty chyba nawet z kresów nie jesteś, żuć jakieś rzędne i odcięte na mapie świata.

Zamierzasz pewnie żuć gumę.

Rzędne i odcięte  na mapie sam wyznacz polonisto.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2015 - 21:55:28

Grzechu, naucz się w końcu kultury. Ludzie się w końcu dowiedzą i pewnie stracisz stołek.

o jakiego Grzegorza chodzi, co straci stołek jak zabraknie mu kultury?

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2015 - 22:46:58

Nie wiem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rozwój, połączenie, wspólny cel

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych