Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Niepowtarzlna szansa dla Miasta Ustki i Gminy Ustka

rozwój połączenie wspólny cel

63 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 21:57:18

Błąd, jeszcze coś głupiego masz do napisania, żeby tylko zmienić temat i odciągnąć niewygodne pytania, gdzie trzeba pomyśleć i policzyć jak najdalej od siebie?

#22 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 02 styczeń 2015 - 22:34:50

Jestem jednak pewny , że dojdzie do referendum a mieszkańcy Ustki i okolicznych Wsi

staną na wysokości zadania.NASTĄPI UROCZYSTE POŁĄCZENIE!

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 22:44:37

A dojdzie do tego jeszcze za naszego życia? I kto za te referendum zapłaci? Wiem, niech wszyscy dwaj zwolennicy połączenia miasta z gminą zrobią zbiórkę pieniędzy i zafundują nam z zrzutki pieniędzy referendum. Wtedy to będę ich wychwalał pod niebiosa, jacy to z nich lokalni patrioci robiący tyle bezinteresownie dla miasta.

Powiedz mi, teraz ci ten pomysł przyszedł do głowy (czego jestem pewien) czy myślałeś o tym już wcześniej. Smerf proponował wchłonięcie Wodnicy, Lędowa i czegoś tam jeszcze, a ty go przelicytowałeś - całą gminę chcesz wchłonąć. No, no to widzę, taka licytacja kto da więcej, to ja was przebijam i proponuje wchłonąć jeszcze... Darłowo :D Tak wtedy, będziemy prawie 50 tyś. metropolią i największym pod względem powierzchni miastem w Polsce!!!

#24 ~Smerf Ważniak~

~Smerf Ważniak~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 22:50:45

Jestem jednak pewny , że dojdzie do referendum a mieszkańcy Ustki i okolicznych Wsi

staną na wysokości zadania.NASTĄPI UROCZYSTE POŁĄCZENIE!

Człowieku, w jakim ty świecie żyjesz? Jeżeli nudzi ci się na emeryturze, to weź się za ten festiwal. Pewnie z nazwy będzie nawet "międzynarodowy".

Kilkanaście lat temu Ustka była już połączona z gminą wiejską. Chyba każdy, komu wtedy zależało na dobru Ustki, wie co się wtedy stało i z jakich powodów wydzieliła się gmina wiejska.

Wstyd wielki, że osoba, która próbuje pokazać się jako lokalny patriota nie wie lub nie chce wiedzieć tak podstawowych faktów z dziejów najnowszych.

#25 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 02 styczeń 2015 - 22:54:23

Szybciej aniżeli niektórym się to wydaje.Jest to paląca potrzeba chwili.Radykalnie i natychmiast po połączeniu otworzą się nowe szanse i możliwości .A przede wszystkim nowe miejsca pracy.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 22:55:10

A dojdzie do tego jeszcze za naszego życia? I kto za te referendum zapłaci? Wiem, niech wszyscy dwaj zwolennicy połączenia miasta z gminą zrobią zbiórkę pieniędzy i zafundują nam z zrzutki pieniędzy referendum. Wtedy to będę ich wychwalał pod niebiosa, jacy to z nich lokalni patrioci robiący tyle bezinteresownie dla miasta.

Powiedz mi, teraz ci ten pomysł przyszedł do głowy (czego jestem pewien) czy myślałeś o tym już wcześniej. Smerf proponował wchłonięcie Wodnicy, Lędowa i czegoś tam jeszcze, a ty go przelicytowałeś - całą gminę chcesz wchłonąć. No, no to widzę, taka licytacja kto da więcej, to ja was przebijam i proponuje wchłonąć jeszcze... Darłowo :D Tak wtedy, będziemy prawie 50 tyś. metropolią i największym pod względem powierzchni miastem w Polsce!!!

Ależ dlaczego by nie wchłonąć Słupska? Ku uciesze pisowskich i zakompleksionych bezrobotnych patriotów można by zdjąć z tronu Biedronia i posadzić na wielkiej gminie Ustka vel zalane pole Grabno pewną panią rolniczkę, albo pewnego pana kowala. Na wice nowej jedynej słusznej gminy proponuję montera od Motoroli pana hejtera, co zdobył aż 8 głosów.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 22:59:34

Do tego  towarzystwa proponuję jeszcze Ciebie.

Na dworze najważniejszą postacią jest błazen .Będziesz rozbawiał dwór i jego mieszkańców. :D

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 23:06:56

Ależ dlaczego by nie wchłonąć Słupska? Ku uciesze pisowskich i zakompleksionych bezrobotnych patriotów można by zdjąć z tronu Biedronia i posadzić na wielkiej gminie Ustka vel zalane pole Grabno pewną panią rolniczkę, albo pewnego pana kowala. Na wice nowej jedynej słusznej gminy proponuję montera od Motoroli pana hejtera, co zdobył aż 8 głosów.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 23:08:09

Właśnie zostałem przelicytowany, ktoś zaproponował włączenie całego Słupska :D. To ja dorzucę do Darłowa jeszcze całą gminę wiejską Słupsk i nie 100 milionów, a miliardy z budżetu państwa. Kto da więcej?

Ps. Smerfie Ważniaku, pamiętam że mój dziadek też tak miał. Wszystko ze swojej młodości pamiętał doskonale, a nie mógł sobie przypomnieć tego co się działo wczoraj, albo parę miesięcy temu. W tym wieku ludzie już tak mają ;).

Pani Wysokińska proszę nie pisać z gościa i darować sobie posty pisane z gościa o błaznach, dokładnie identycznie pisała pani parę miesięcy temu w temacie o budowie ścieżki rowerowej i dokładnie w ten sam sposób wyzywała pani wszystkich niezgadzających się z panią od błaznów i nawet moderator panią upomniał. Tylko wtedy pisała pani z zarejestrowanego konta, a nie z gościa jak teraz.

#30 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 02 styczeń 2015 - 23:32:34

Błazen to całkiem poważna funkcja!

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 23:34:29

Pewien panicz, który chyba tylko pisze, że robi festiwalik, może być tego dowodem?

#32 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 02 styczeń 2015 - 23:37:52

Tak predyspozycji mi nie brakuje.Zgadzam się w całej rozciągłości.Jestem doskonałym błaznem.Lepszym nawet od STAŃCZYKA.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 23:46:00

Gdzie tobie do Stańczyka. Nie obrażaj tak wybitnej i inteligentnej postaci w naszej w historii przyrównując ją do swojej osoby. Stańczyk miał coś czego tobie brak, tym czymś jest mądrość.

#34 ~Wiesia~

~Wiesia~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 23:48:15

Gościu, zapomniałeś chyba o klasie i wychowaniu?

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 23:57:58

A przepraszam, faktycznie to pominąłem. Niestety takie osoby jak Janczewski jeżeli w ogóle o Stańczyku słyszały to widzą w nim jakiegoś nadwornego błazna. A była to osoba znacznie ważniejsza, postać nietuzinkowa, gdzie tam takiemu kowalowi do Stańczyka.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2015 - 00:19:02

Dziękuję kolego ARTURZE. Gołym okiem widać, że czujesz temat.Krytykantami bez imienia nie przejmuj się.Wyliczenia niesubordynowanych Gości mają się ni jak do rzeczywistości.Zauważ, że przy jego obliczeniach pominął szereg oczywistych dochodów, jakie generuje zarówno Miasto jak i Gmina.Zarzuca a wręcz wymusza na mnie swój sposób myślenia? tylko po to , by na czymś mnie złapać i następnie dowalić.Oznajmiam, że ,w żaden sposób nie da się dokładnie wyliczyć zarówno zysków jak i strat.Zbyt dużo subiektywnych czynników na to się składa.Owszem, można wstępnie i ogólnie to zbilansować.Nigdy jednak dokładnie.

Trzeba tylko dobrać odpowiedni ALGORYTM.

#37 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 03 styczeń 2015 - 00:23:58

Dziś wieczorem pompę miałem

Z tego gościa się uśmiałem

Nie myślałem, że jest głupi

I że każdy bajer kupi

Każdy łeb tak to postrzega

bo to przecież jest lebiega

Że lebiega w każdym calu

Nawet myśli o WERSALU

a WERSALU tu nie będzie

miejsce znajdż na swojej grzędzie

Nie masz kumpli ni kolegów

nie ma miejsca dla lebiegów

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2015 - 00:28:10

Po co tyle pisać o sobie w trzeciej osobie?

#39 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 03 styczeń 2015 - 00:46:02

Pisać o sobie w trzeciej osobie

Bo tak wymyśliłem akurat sobie

Jednak gdy komu się nie podoba

Niech zamknie wreszcie wstrętnego dzioba

Dzioba zamykam, nieraz otwieram

Jednak się na hejterów i tak nie wydzieram

Niech piszą sobie w swoim sposobie

I tak nic złego kumplom nie zrobię

Lubię konkrety i komplementy

Chociaż krąg tych ludzi zamknięty

Popiszę sobie,i się wygłupię

zrobię aferę, mam wszystko w du***

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2015 - 01:17:58

Przed gdy zawsze stawiamy przecinek! Nawet w wierszu na końcu zdania stawiamy kropkę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rozwój, połączenie, wspólny cel

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych