Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

68 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2016 - 17:39:49

Jestem za,bo widok tych rodziców w galeriach mnie przeraża.

To gdzie  mają ludzie wydać 500+ ?   W kościele ?.

#62 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2016 - 18:36:35

A ile osób straci pracę, bo załoga będzie "za duża" na 6 dni handlu?

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2016 - 08:29:53

Kościoła w to nie mieszaj,jak taki niewieżący jesteś to sam stań za ladą na 12 h w niedzielę i się wykaż :#

Możesz się więc zwolnić i poszukać pracy, w której będziesz miał wolne niedziele i święta.  Mamy przecież wolność.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2016 - 08:36:12

I bardzo dobrze. Do kościoła albo do parku a nie do galerii handlowej. Kiedyś usłyszałem jak dziecko do mamy mówi że lubi chodzić na spacery po galeriach. Masakra

No widzisz ?.  Taki dzieciuch a  jest mądrzejszy od ciebie.

#65 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2016 - 08:43:17

Koniowi to tłumacz. Niestety do tych ludzi nic nie dociera i dalej będą forsować ten idiotyczny pomysł. Cała nadzieja w sejmie, że wywali to do kosza. Oby tylko w tej sprawie nie było w PiSie dyscypliny klubowej.

spytaj się Wałęsy jak buntował się, że za czasów komuny najpierw wywalczył 3 soboty wolne, bo nie mógł 4-tej, a teraz ani słowa,że Polacy nie tylko nie mają wolnych sobót, ale i niedziele zabrali, dlatego za nim coś napiszesz przemyśl

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2016 - 16:35:08

I co w tym złego, że za niedzielę dostaje się inny wolny dzień? Bardzo wielu ludziom to właśnie pasuje! Ale nie - solidaruchy jak zwykle będą wszystkich uszczęśliwiać na siłę.

Ja muszę pracować kilkanaście niedziel w roku i nawet nie dostaję za to dnia wolnego. W podobnej sytuacji jest mnóstwo ludzi. Czy sklepowe to święte krowy? Dlaczego jest mowa tylko o pracownikach handlu?

Bo pracujący w sklepach są  nadzwyczaj  medialni, a to niezwykle trafia do wyborców.   Krzyknęli 500+,   od razu nawet przeciwnicy zaczęli "kochać"  PIS.  Za 500 złotych  dodatkowo każdego miesiąca  można samego diabła pokochać.   Ciekawe na ile "miesięcznic"  starczy tych pięćsetzłotówek, bo w końcu KTOŚ  będzie musiał je wypracować.  Chyba, że  zamierzają  drukować pieniądze jak ich  zabraknie,  ale co wtedy będzie warte nawet te 500 złotych.  Jednym słowem, czeka nas dobrobyt.   Całe  szczęście, że nasi szanowni politycy zarabiają więcej niż 6000 zł/ miesięcznie, bo by nie mieli z czego żyć.  A teraz dla odmiany krzykną sobie  "wolność w niedzielę",  i też część do tej pory leniwych wyborców zacznie bardzo kochać tę jedynie słuszną partię.  Rozdajecie rybki zamiast wędek,  a nikt z was nie pomyślał, że tych rybek na długo nie wystarczy i co wtedy będzie ?.  Politycy powiedzą - przyjdzie następny rząd, to niech się martwi.

#67 ~Bolek~

~Bolek~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2016 - 21:49:13

I bardzo dobrze. Do kościoła albo do parku a nie do galerii handlowej. Kiedyś usłyszałem jak dziecko do mamy mówi że lubi chodzić na spacery po galeriach. Masakra

Każdy ma prawo spędzać czas wolny tak, jak lubi. Nikt nikomu nie ma prawa narzucać standardów, które sam uważa za jedynie słuszne. Jest wolny rynek i ktoś, zatrudniając się w supermarkecie, miał świadomość specyfiki tej pracy. Ja również prowadzę tego typu działalność, że muszę często pracować wtedy, gdy inni odpoczywają. Taką drogę sobie wybrałem i nie zamirzam teraz płakać z tego powodu.

#68 ~konrad~

~konrad~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2016 - 09:21:18

Zamiast chodzić do kościoła, wolę połazić po sklepach w niedzielę, a jak ktoś nie chce pracować w niedzielę to niech zmieni pracę. Przy czym wolne w niedzielę powinni mieć jeszcze energetycy, policjanci, obsługa w szpitalach, piloci, kolejarze...Jak wszyscy to wszyscy!!!

#69 ~konrad~

~konrad~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2016 - 09:25:47

To gdzie  mają ludzie wydać 500+ ?   W kościele ?.

Tak, właśnie tym solidaruchom i czarnym tylko o to chodzi!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych