Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Niech się święci 1, 3 maj i UE

47 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 09:58:19

Jak ktoś wierzy we francuskie filmy, to do inteligentnych raczej nie należy.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 10:02:56

Ja natomiast oglądałem ostatnio film francuski pod tytułem "Kapuśniaczek". To jest stara francuzka komedia ze znanym francuzkim aktorem komediowym św.p.
Nie polecam jednak tego filmu idiotom, bo mogą uwierzyć w to co jest pokazane w tym filmie.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 11:18:01

Jak ktoś wierzy we francuskie filmy, to do inteligentnych raczej nie należy.

Cudem jest, że taki ktoś jak ty potrafi pisać.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 11:26:42

Ja natomiast oglądałem ostatnio film francuski pod tytułem "Kapuśniaczek". To jest stara francuzka komedia ze znanym francuzkim aktorem komediowym św.p.
Nie polecam jednak tego filmu idiotom, bo mogą uwierzyć w to co jest pokazane w tym filmie.

Nie, to jednak nie cud. W tak krótkim zapisie trzy błędy. Uczeń drugiej klasy podstawówki napisałby poprawniej.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 16:04:36

Nie, to jednak nie cud. W tak krótkim zapisie trzy błędy. Uczeń drugiej klasy podstawówki napisałby poprawniej.

Ja jestem uczniem pierwszej klasy podstawówki, proszę mi zatem wybaczyć.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 19:27:32

Jeśli twoim zdaniem dyskusja jest głupotom to pewnie byłeś albo będziesz w PZPR - reanimowanej. Oni i faszyści nie dyskutowali z ludźmi tylko im rozkazywali, nakazywali jak teraz czarnuchy.

Nie pozdrawiam.

P.s. Ci Twoi czarni zabili więcej ludzi niż wszystkie wojny o terytorium na świecie. To pokojowa religia?

Czytać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ALE TUMAN  :rolleyes:  :lol:

#47 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 06:24:56

...tuman nie tuman (czyt. KAT-OLIK), ale na forum GP sie udziela...i fajnie, bo przynajmniej jest sie z kogo posmiac.  :D 
P.S.

...jak ktos kiedys juz gdzies pisal na forum...skoro Kosciol katolicki w Polsce ma takich "adwersarzy" jak ten tuman, ktorego ktos powyzej przytoczyl...to Kosciol katolicki w Polsce moze "spac bezpiecznie" przez kolejne 2000 lat.  :D 
....
Milej srody ! Piekna dzis pogoda...az chce sie zyc ! Alleluja !  :)

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 21:22:29

Jak partia wiosna dojdzie do władzy, to będzie jeszcze więcej takich ofiar
i nikt nie będzie zwracał na to uwagi.
Już teraz jest promowana pedofilia i inne dewiacje przez przedstawicieli partii wiosna.

To za rządów prezydenta Słupska Biedronia powstał w Słupsku pomnik & postać siedzącego na ławeczce w parku pedofila & pederasty (czyt. Jerzego Waldorffa).
To drugi taki "pomnik" w Polsce. Pierwszy istnieje w Ciechocinku, a tajemnicą Poliszynela jest fakt, że Ciechocinek jest niepisaną "stolicą" homoseksualistów w Polsce. 
....
Atak na Kościół w Polsce to celowe odwrócenie uwagi od sedna tego problemu, bo wiadomą sprawą jest fakt, że zboczeńców i między innymi dewiantów pedofilów nie brakuje w żadnej grupie społecznej, są oni tak samo np. wśród nauczycieli, lekarzy, żołnierzy, taksówkarzy, strażaków, jak i wśród innych grup społecznych, żadnym zatem tutaj wyjątkiem kler nie jest.
Natomiat wiadomą i oczywistą sprawą jest fakt, że najwięcej pedofilów jest wśród grupy LGBT, czyli wśród lesbijek, gejów, biseksualistów i transwestytów czyli w partii wiosna i wśród jego elektoratu.

Oczywistą bowiem sprawą jest to, że bycie gejem czy też np. transwestytą nie wyklucza tego że można być też jednocześnie pedofilem. 
To wśród właśnie tej grupy LGBT jest najwięcej pedofilów.
Atak na Kościół w Polsce jest zatem przemyślanym chwytem socjotechnicznym, dzięki któremu odwrócona jest uwaga od tej grupy "społecznej " LGBT, gdzie jest najwięcej pedofilów.

To jest celowa zagrywka. Z jedenej strony atak na Kościół, a z drugiej strony promowanie homoseksualizmu (w szkołach i nie tylko) i promowanie partii wiosna.
Głosujcie zatem na partię wiosna, o ile chcecie żeby ilość ofiar pedofilii w Polsce uległa znacznemu zwiększeniu i jeśli chcecie żeby podofile pozostawali bezkarni. Głosujcie na partię wiosna, jeśli chcecie żeby w Polsce zalegalizowano zabijanie nienarodzonych dzieci w łonie matki (aborcja), jeśli chcecie żeby zalegalizowano zabijanie starych ludzi i chorych ludzi (eutanazja), jeśli chcenie żeby zalegalizowano w Polsce związki homoseksualne i żeby dano tym parom prawo do adoptowania dzieci.
Głosujcie na wiosne, bo to są główne punkty w ich programie wyborczym.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych