Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Niech się święci 1, 3 maj i UE

47 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ateista~

~Ateista~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 15:59:46

Jeśli twoim zdaniem dyskusja jest głupotom to pewnie byłeś albo będziesz w PZPR - reanimowanej. Oni i faszyści nie dyskutowali z ludźmi tylko im rozkazywali, nakazywali jak teraz czarnuchy.

Nie pozdrawiam.

P.s. Ci Twoi czarni zabili więcej ludzi niż wszystkie wojny o terytorium na świecie. To pokojowa religia?

Czytać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol:  ale głąb !  :rolleyes:  
Łatwo go poznać na forum po tym, że pisze totalne bzdury i wciąż popełnia te same błędy w pisowni. 

#22 ~Obecny1~

~Obecny1~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 16:01:45

Odmiana przez przypadki zawsze była jego słabom stronom:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

#23 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 16:07:12

Odmiana przez przypadki zawsze była jego słabom stronom:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  

Dajcie spokoj temu fanatykowi religijnemu.  :D

#24 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 16:13:59

Ludziki, opamietajcie się!

KAT-OLIK puścił bąka, czyli zapodał temat "Niech się święci..", a Wy złapaliście się na lep i odpowiadacie półgłówkowi.

Olać dziada, ignorować każdy jego post, to najlepsza walka z głupotą!

On nie zrozumie twojego przeslania, piszesz zbyt poprawnie. Natepnym razem pisz tak jak on, bo on tez to czyta i chce zrozumiec.  :D 
Ja jestem tego zdania, ze trzeba go wlanie zagadywac na forum...tak bedzie lepiej dla spoleczenstwa...jak taki osobnik jak on bedzie siedzial w domu i stukal w klawiature. :D 
Dzieki temu zwiekszamy bezpieczenstwo. :D

#25 ~Proboszcz Olek~

~Proboszcz Olek~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 16:26:42

Zwracam się do Was drodzy parafianie Głosu Pomorza, żebyście nie dokuczali autorowi tego tematu.
To też jest człowiek ! 

Módlmy się w jego intencji, żeby powrócił na ścieżkę prawdy, tak jak zrobili to na łożu śmierci inni zagubieni, np. Wojciech Jaruzelski i inni z PZPR. 
Chwalmy łąki umajone, góry i doliny zielone !

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 18:20:27

Proszę księdza, a może jemu brakuje pieniędzy na leki psychotropowe ? Moim zdaniem powinnimy ogłosić zbiórkę na leki dla niego. 
Proponuje żeby przynosić dowolne sumy do redakcji Głosu Pomorza, a on niech tam przyjdzie z receptą od swojego specjalisty psychiatry, a ktoś z redakcji zrealizuje receptę z pieniędzy które wspólnie uzbieramy.
Moim zdaniem to dobry pomysł na początek, oczywiście modlitwa też też, ale leki dla niego przede wszystkim. 

Bardzo możliwe Magdo, że tak jest, ale nie dowiemy się tego o ile nie będziemy z nim dyskutować i wręcz prowokować go do wypowiadania się. Jeden z Gości zaapelował żeby mu nie odpisywać, żeby go nie podsycać do pisania. Ja mam inne zdanie w tej kwestii. Oczywiście nie mam patentu na rację, ale tak właśnie uważam, że trzeba dyskutować z potrzebującymi, zagubionymi, żeby lepiej dowiedzieć się co im leży na sercu i czego potrzebują.

W tym przypadku diagnoza jest prosta, bo to jest prosty człowiek. Świadczy o tym chociażby to, że popełnia on wciąż te same błędy w pisowni i zapewne w mowie, a po tym rozpoznaje się czy ktoś jest porządnie wykształcony czy nie jest wykształcony wcale, tak jak ten tutaj *autor tego tematu.
Nie mogę patrzeć jak niektórzy na forum wciąż się śmieją z tego człowieka / i tutaj jest moja uwaga do Czcigodnej Czarnej Pantery. Wstydziłbyś się ! Tak sobie pogrywać z kogoś ociężałego umysłowo, to grzech ! Tak nie przystoi Chrześcijaninowi ! Inni też nie jesteście zbyt mili względem tego człowieka, który takimi właśnie tematami które wciąż zakłada na forum - woła o pomoc, prosi o nią, a Wy zamiast mu pomóc, to mu dokuczacie !

W ramach pokuty proszę zmówić różaniec i pójść niezwłocznie do spowiedzi.
Magdo, pomysł ze zbiórką na leki psychotropowe dla niego jest dobry. 
Proponuję żeby zbiórką zajął się Czcigodny Czarna Pantera i żeby on był skarbnikiem, bo ponoć zna On całą redakcję GP i podobno jest Moderatorem w stanie spoczynku.
Zmobilizujmy się wszyscy społem dla dobra tego potrzebującego człowieka. 

Taka jest moja wola.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 18:36:55

Jeśli twoim zdaniem dyskusja jest głupotom to pewnie byłeś albo będziesz w PZPR - reanimowanej. Oni i faszyści nie dyskutowali z ludźmi tylko im rozkazywali, nakazywali jak teraz czarnuchy.

Nie pozdrawiam.

P.s. Ci Twoi czarni zabili więcej ludzi niż wszystkie wojny o terytorium na świecie. To pokojowa religia?

Czytać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Świetny choć smutny komentarz.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 18:40:34

Witam ponownie w dziale "Ustka"         :)
urodzilem sie glupi, zylem jak scierwo i umre jak scierwo
zapomnialem napisac ze umre jako glupiec
Hej !         :D

#29 ~Przyznaj się Marcin~

~Przyznaj się Marcin~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 18:43:14

Nie pozdrawiam.

Jedno pytanie > Ile razy garowałeś w tej samej klasie w szkole podstawowej ?

#30 ~IP cię zdradza młotku~

~IP cię zdradza młotku~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 18:46:01

Świetny choć smutny komentarz.

To żeś się wysilił KAT - OLIKU.  :lol:  To objaw twojej rozpaczy, że sam siebie wspierasz.

#31 Phoenix_7

Phoenix_7

** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 02 maj 2019 - 22:21:40

Nareszcie jest co świętować, święto pracy, powstania konstytucji i

i wcielenie do UE na ograniczonych warunkach przez komuchów ! :angry:

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 02 maj 2019 - 22:22:57

#32 ~Phoenix_7~

~Phoenix_7~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 22:25:20

To żeś się wysilił KAT - OLIKU.  :lol:  To objaw twojej rozpaczy, że sam siebie wspierasz.

Fakt 

#33 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 02 maj 2019 - 22:33:21

Fakt 

Czy ja wiem, może i masz racji trochę, a skąd mnie to wiedzieć ?

#34 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 03 maj 2019 - 13:54:33

Ci Twoi czarni zabili więcej ludzi niż wszystkie wojny o terytorium na świecie. To pokojowa religia?

Ale lud zawsze chciał w coś wierzyć ! Teraz w pis i jego prezesa !:P

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 03 maj 2019 - 13:58:33

#35 ~ciekawski~

~ciekawski~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 16:02:49

Przepraszam to nie zasłyszane testamenty tylko wymyślone na potrzeby "kk" . Bajki na swoje lenistwo to oni potrafią pisać.

Żebrzą po domach co rok i na każdej mszy, żeby mieć na życie. A może tak za uczciwą pracę się weźcie "czarnuchy".

Nie pozdrawiam czarnuchów.

KAT-OLIK

P.s. Tylko książki, muzea, wiedza przybliży Was do prawdy o "kk".

Wymordował, skatował więcej ludzi na świecie niż wszystkie razem wzięte wojny o terytorium.

Walka o ciemnotę trwa do dziś.

Kat-oliku, widzę, że jesteś wykształcony i masz sporą wiedzę historyczną.

Czy mógłbyś rozszerzyć swoją myśl zawartą w "P.S"?

Podaj nam proszę, choćby przybliżoną liczbę osób wymordowanych przez "kk".

Dla porównania, przybliż nam liczbę ofiar "wojen o terytorium". Dla ułatwienia ogranicz się do jednej wojny, np. II WW.

Pozdrawiam serdecznie.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 17:19:09

Nie pozdrawiam.

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

#37 ~Proboszcz Olek~

~Proboszcz Olek~
  • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 18:34:10

O ile takie nieuki i gamonie jak kat-olik walczą w Polsce z katolicyzmem, to o

Kościół w Polsce można być spokojnym. :)

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 19:11:44

O ile takie nieuki i gamonie jak kat-olik walczą w Polsce z katolicyzmem, to o

Kościół w Polsce można być spokojnym. :)

Niby tak, ale wchodząc w "poetykę" Kato-lika: może on i biały (Kat-Olik), ale zachowuje się jak: brązowy i czarny.

Cytuję w/w Kat-olika:

"...tępym trzeba być, żeby czuć się ch............

Tępy z natury?

Kat-olik

P.s. Gówno zawsze będzie miało kolor brązu i czerni. Żadnej bieli tam nie zobaczycie."

#39 Phoenix_7

Phoenix_7

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 06 maj 2019 - 00:24:32

dub

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 06 maj 2019 - 00:26:58

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 08:21:31

Zmiatajcie z tym do innego działu.

Ten dział akurat jest bardzo dobry.

Oglądałem ostatnio w  tv francuski film o niedoli zakonnic jako darmowej sile seksualnej dla księży. To mogłem przełknąć, chociaż trudno. Wstrząsnęło mną podejście zakonnic i księży do przykazania nie zabijaj. W omawianym zakonie było 50 zakonnic. Aborcji dokonywało 37 (trzydzieści siedem) zakonnic.

Gdzie był Bóg???

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych