Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Niech się święci 1, 3 maj i UE

47 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 15:57:50

Nareszcie jest co świętować, święto pracy, powstania konstytucji i wejście Polski do UE.

Prawie przez cały rok są u nas tylko "czarne" święta, nareszcie jakieś normalne dla tych co nie lubią czarnych zasłyszanych testamentów. A może ktoś zna ich autora i posiada rękopis?
Ja znam idee  "kk" i prędzej uwierzę w "Smoka Wawelskiego" niż w gościa chodzącego po wodzie,

lub matkę dziewicę /jeszcze w tedy nie robili cesarki/. 

Smacznego grilla, wesołych prawdziwych /udokumentowanych/ świąt życzy:

KAT-OLIK

P.s. Żyjcie realnie, na jawie, to nie gra na komputerowa co Wam wmawia od ponad 2000 lat "kk".

#2 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 05:24:10

Przepraszam to nie zasłyszane testamenty tylko wymyślone na potrzeby "kk" . Bajki na swoje lenistwo to oni potrafią pisać.

Żebrzą po domach co rok i na każdej mszy, żeby mieć na życie. A może tak za uczciwą pracę się weźcie "czarnuchy".

Nie pozdrawiam czarnuchów.

KAT-OLIK

P.s. Tylko książki, muzea, wiedza przybliży Was do prawdy o "kk".

Wymordował, skatował więcej ludzi na świecie niż wszystkie razem wzięte wojny o terytorium.

Walka o ciemnotę trwa do dziś.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 05:36:42

Przepraszam to nie zasłyszane testamenty tylko wymyślone na potrzeby "kk" . Bajki na swoje lenistwo to oni potrafią pisać.

Żebrzą po domach co rok i na każdej mszy, żeby mieć na życie. A może tak za uczciwą pracę się weźcie "czarnuchy".

Nie pozdrawiam czarnuchów.

KAT-OLIK

P.s. Tylko książki, muzea, wiedza przybliży Was do prawdy o "kk".

Wymordował, skatował więcej ludzi na świecie niż wszystkie razem wzięte wojny o terytorium.

Walka o ciemnotę trwa do dziś.

Nie widać szczęścia z twojej strony

#4 ~Szczęść Boże.~

~Szczęść Boże.~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 06:26:39

Nie widać szczęścia z twojej strony

Tak, biedny to człowiek, nieszczęśliwy i zagubiony, wciąż szukający Boga.
On tak ma już od wielu lat. Od wielu lat na forum GP szuka on sensu swojego życia, wygrażając Panu Bogu i szydząc z Pana Boga. Módlmy się za takich ludzi.

#5 ~asik~

~asik~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 06:54:20

Nareszcie jest co świętować, święto pracy, powstania konstytucji i wejście Polski do UE.
Prawie przez cały rok są u nas tylko "czarne" święta, nareszcie jakieś normalne dla tych co nie lubią czarnych zasłyszanych testamentów. A może ktoś zna ich autora i posiada rękopis?
Ja znam idee "kk" i prędzej uwierzę w "Smoka Wawelskiego" niż w gościa chodzącego po wodzie,
KAT-OLIK
P.s. Żyjcie realnie, na jawie, to nie gra na komputerowa co Wam wmawia od ponad 2000 lat "kk".

Ja znam idee "kk" i prędzej uwierzę w "Smoka Wawelskiego" niż w gościa chodzącego po wodzie,
KAT-OLIK

Oooo!
- KAT-OLIKowi włączyli komputer?
- w chlewiku pojawił się sygnał wi-fi?
- KAT-OLIK znowu pije, więc pisze? Albo: pisze, bo trzeźwieje?
Stawiam na pierwszą opcję, bo czy ktoś normalny może mieć w sobie tyle jadu i nienawiści?
KAT-OLIK, Ty ponoć z Ustki. Na plażę chodź. Do wody głowę wsadzaj. Wiem, będzie trudno, bo siła wyporu, a baniak pusty. Ale próbuj, próbuj, póki morze zimne.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 08:30:14

Oooo!
- KAT-OLIKowi włączyli komputer?
- w chlewiku pojawił się sygnał wi-fi?
- KAT-OLIK znowu pije, więc pisze? Albo: pisze, bo trzeźwieje?
Stawiam na pierwszą opcję, bo czy ktoś normalny może mieć w sobie tyle jadu i nienawiści?
KAT-OLIK, Ty ponoć z Ustki. Na plażę chodź. Do wody głowę wsadzaj. Wiem, będzie trudno, bo siła wyporu, a baniak pusty. Ale próbuj, próbuj, póki morze zimne.

Czegoś nie rozumiesz, gdzie tu jad i nienawiść.

Może podyskutowałbyś konkretnie na temat wiary i religii.

Ostatnio Papież zmienia tekst modlitwy Ojcze nasz. Według papieża, odmawiając modlitwę "Ojcze nasz", zamiast "nie wódź nas na pokuszenie" należy mówić "nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie". Bo Bóg jest dobry nie zwodzi swoich stworzeń.

Zapytam - to jak to jest z Adamem, Ewą i zakazanym owocem z drzewa mądrości/poznania. To przecież pierwsza pokusa od stworzenia świata. Powiedz, że nie.

Według papieża, odmawiając modlitwę "Ojcze nasz", zamiast "nie wódź nas na pokuszenie" należy mówić "nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie".

#7 ~oddziałowa z psychiatryka~

~oddziałowa z psychiatryka~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 09:30:38

Kat-olik, wracaj na salę!

Od wczoraj nie brałeś leków. Pan ordynator pozwolił, byś nad łóżkiem w izolatce mógł powiesić obraz smoka wawelskiego. Obok tego krzyża, co wisi do góry nogami i plakatu "666".

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 10:05:27

Czegoś nie rozumiesz, gdzie tu jad i nienawiść.
Może podyskutowałbyś konkretnie na temat wiary i religii.
Ostatnio Papież zmienia tekst modlitwy Ojcze nasz. Według papieża, odmawiając modlitwę "Ojcze nasz", zamiast "nie wódź nas na pokuszenie" należy mówić "nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie". Bo Bóg jest dobry nie zwodzi swoich stworzeń.
Zapytam - to jak to jest z Adamem, Ewą i zakazanym owocem z drzewa mądrości/poznania. To przecież pierwsza pokusa od stworzenia świata. Powiedz, że nie.
Według papieża, odmawiając modlitwę "Ojcze nasz", zamiast "nie wódź nas na pokuszenie" należy mówić "nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie".</p></p>

Zmiatajcie z tym do innego działu.

#9 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 11:30:29

Tępych i łatwowiernych nie sieją, sami się rodzą. Może nawrucicie

mnie jak napiszecie mi jak ta dziewica urodziła i jest nadal dziewicą,

albo jak ten chłoptaś galopuje po wodzie na własnych protezach.

Pozdrawiam.

P.s. Mudlce się o pieniądze na życie i wykształcenie waszych dzieci ja wolę na to zapracować. To chyba szybsze i bezpieczniejsze wyjście. Bóg dał a może zabrał Wam mózgi?

Wierzę w Boga, ale nie takiego jak Wy, w białej lub czarnej sutannie, mój wygląda jak kropka w całym wszechświecie.

Nie potrzebuje klechów, kościołów bo widzi wszystko.

A jego postać wygląda jak kropka nad "i".

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 11:39:49

nawrucicie
Mudlce się

Ach ty tępaku, wziąłbyś do ręki słownik ortograficzny-ale pewnie książka by cię oparzyła. I ty nieuku piszesz o tym, jak to cię nauczyciele wykształcili... Nie wiesz co to wstyd i rozum.

#11 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 12:13:27

Ach ty tępaku, wziąłbyś do ręki słownik ortograficzny-ale pewnie książka by cię oparzyła. I ty nieuku piszesz o tym, jak to cię nauczyciele wykształcili... Nie wiesz co to wstyd i rozum.

Dobrze że klecha ci dał na wykształcenie /za odbyt\ ja musiałem na wszystko sam zapracować.

Na tyle mnie było stać. Przykro mi że w mojej szkole nie uczyli mnie pisowni /czarnych/.

Może zrozumiał bym ich biblię i odmienne prawa fizyki.

Pozdrawiam.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 12:21:57

Dobrze że klecha ci dał na wykształcenie /za odbyt\ ja musiałem na wszystko sam zapracować.
Na tyle mnie było stać. Przykro mi że w mojej szkole nie uczyli mnie pisowni /czarnych/.
Może zrozumiał bym ich biblię i odmienne prawa fizyki.
Pozdrawiam.

Faktycznie musiał ci jakiś facet w koloratce przeszlifować to i owo. Teraz masz traumę, to przykre. Idź z tym do psychologa, wypłacz się, na forum ci nie pomogą.

#13 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 12:29:55

Faktycznie musiał ci jakiś facet w koloratce przeszlifować to i owo. Teraz masz traumę, to przykre. Idź z tym do psychologa, wypłacz się, na forum ci nie pomogą.

A widzisz i tu się mylisz, to ja z kolegami przeszlifowałem mordę czarnucha. Bo nas głaskał i macał, wyjechał pedofil w nagrodę do Afryki.

Pozdrawiam, pedofili z kościoła na ul. Grottgera.

#14 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 12:36:38

A widzisz i tu się mylisz, to ja z kolegami przeszlifowałem mordę czarnucha. Bo nas głaskał i macał, wyjechał pedofil w nagrodę do Afryki.

Pozdrawiam, pedofili z kościoła na ul. Grottgera.

Miało być 'Nie pozdrawiam'.

KAT-OLIK

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 12:45:54

Polubiłeś to i pozdrawiasz, nie wstydź się tego.

#16 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 13:07:39

Polubiłeś to i pozdrawiasz, nie wstydź się tego.

Ja jestem hetero, a ty chyba lubisz widok obcego penisa to już nie jesteś hetero. A może się mylę?

Ja za widokiem innych penisów nie przepadam a ty?

Gaju?

Nie pozdrawiam.

P.s. Chronicie tych pedofili jak matka dzieci, dlaczego?

Sami nimi jesteście?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 13:38:57

Ludziki, opamietajcie się!

KAT-OLIK puścił bąka, czyli zapodał temat "Niech się święci..", a Wy złapaliście się na lep i odpowiadacie półgłówkowi.

Olać dziada, ignorować każdy jego post, to najlepsza walka z głupotą!

#18 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 13:56:08

KAT-OLIK puścił bąka, czyli zapodał temat "Niech się święci..", a Wy złapaliście się na lep i odpowiadacie półgłówkowi.

Jeśli twoim zdaniem dyskusja jest głupotom to pewnie byłeś albo będziesz w PZPR - reanimowanej. Oni i faszyści nie dyskutowali z ludźmi tylko im rozkazywali, nakazywali jak teraz czarnuchy.

Nie pozdrawiam.

P.s. Ci Twoi czarni zabili więcej ludzi niż wszystkie wojny o terytorium na świecie. To pokojowa religia?

Czytać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 15:56:28

Dobrze żeś napisał o tym głupku, bo to niesamowity cynbał. 

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 15:57:18

Cymbał miało być hihihi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych