Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

55 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 06:54:58

Uprzejmie proszę autora artykułu o podjęcie korepetycji z naszego pięknego języka polskiego, bo tych wypocin się czytać nie da. Wstyd.

#42 ~Słupski Jarząbek Wiesław~

~Słupski Jarząbek Wiesław~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 07:03:44

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego miasta przemęcza, prezydent Biedroń Robert, naszego miasta Słupska.

Ciągle pracuje!

Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki.

To nie ludzie – to wilki!

To mówiłem ja – słupski Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezydent sto lat!

To jeszcze ja – słupski Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory.

Mam zwolnienie.

Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezydent naszego miasta. Niech żyje nam!

To śpiewałem ja – słupski Jarząbek.

#43 ~Dziadek~

~Dziadek~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 08:34:57

moje dziecko nie pójdzie na pewno ani do sp5 ani do sp2 bo tam uczą ci sami nauczyciele od początkowego fizyki i chemii po kursach które teraz robią, poza tym warunki, jak wyżej. może sp11 jak ruszy w końcu, bo mówią że to stara dobra szkoła i w miarę nowoczesna. szczerze mówiąc nie wiem do jakiego rejonu teraz należę... posprzątać trzeba. Racja.

Zawsze  jest  wybór  ,nikt  nikogo nie zmusza do  zapisywania  do danej  szkoły . 

#44 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 08:39:11

Rożkowa załatwia plac zabaw bo tylko to potrafi. A ciekawe jak zagłosuje za kasą na rozbudowe sp5. Dzieci beda jezdzily na Lotha choc szkola za oknem. Ale im wiecej blokow na osiedlu tym lepiej dla radnej i jej partnera bo deweloper zasponsoruje wybory.

Prawda  rozbudowa sp  jest  niezbędna i to pewnie  bardzo pilnie .

#45 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 13:18:46

po co budować jak budynek po gimnazjum nr 5 jest prawie pusty a zmienili nazwę na szkoła podstawowa. moje dziecko nie zostało przyjęte do sp11 ponieważ miasto nie wyraziło zgody na klasę, a mam do sp11 bliżej niż na hubalczykow. o co tu chodzi? w jakim celu powstała sp11 skoro nie można do niej zapisać ani przenieść dzieci? zastanawia mnie tylko kto na tym zarobił? o co tu chodzi?

#46 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 13:20:13

po co budować jak budynek po gimnazjum nr 5 jest prawie pusty a zmienili nazwę na szkoła podstawowa. moje dziecko nie zostało przyjęte do sp11 ponieważ miasto nie wyraziło zgody na klasę, a mam do sp11 bliżej niż na hubalczykow. o co tu chodzi? w jakim celu powstała sp11 skoro nie można do niej zapisać ani przenieść dzieci? zastanawia mnie tylko kto na tym zarobił? na boiska nie ma kasy, budynki puste ale sp5 trzeba rozbudować! chore, chore chore!!!!

#47 ~Paweł Kowalczyk~

~Paweł Kowalczyk~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 13:31:10

po co budować jak budynek po gimnazjum nr 5 jest prawie pusty a zmienili nazwę na szkoła podstawowa. moje dziecko nie zostało przyjęte do sp11 ponieważ miasto nie wyraziło zgody na klasę, a mam do sp11 bliżej niż na hubalczykow. o co tu chodzi? w jakim celu powstała sp11 skoro nie można do niej zapisać ani przenieść dzieci? zastanawia mnie tylko kto na tym zarobił? na boiska nie ma kasy, budynki puste ale sp5 trzeba rozbudować! chore, chore chore!!!!

Ma pan całkowitą rację! Stare brudy i układy rządzą miastem! Dyra sp5 kończy kadencje i robi wszystko żeby dostać papier na kolejne 5 lat, albo ma układ z radnymi. Szkoda, że kosztem dzieci. Z tego co wiem po reformie PiS szkoły miały być mniejsze i przyjazne dzieciom. Po co powołano sp11 skoro nie ma tam dzieci?  Szkoła ładna, belfrowie jacyś tam jeszcze zostali, czemu miasto zakazało rekrutacji? Dziwie się, że sprawa ta nie trafiła jeszcze do Prezesa ani do mediów. Ewidentnie coś tu jest nie tak. No a może miasto chce sprzedać budynek po gimnazjum dla znajomego znajomego... jeśli tak to powinna tu wejść prokuratura.

#48 ~Andy~

~Andy~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 15:12:42

Kto to pisał i kto to sprawdzał przed puszczeniem ???

#49 pantadeusz2015

pantadeusz2015

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2286 postów

Napisano 26 październik 2017 - 16:25:48

Kto to pisał i kto to sprawdzał przed puszczeniem ???

Musisz się spuszczać - niby dziwka ?

#50 ~Andy~

~Andy~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 16:44:10

Ubogaciles dyskusje, nie ma co...
Kiedyś podobne rzeczy nie miałyby miejsca, bo nie królowała bylejakość. Za dwa błędy na maturze z polaka (choćby interpunkcyjne) była dyskwalifikacja. A dzisiaj nieważne, czy literka uciekła, czy przecinek jest czy nie ma. Byle szybciej. Bylejakość w życiu, bylejakość w szkole, bylejakość w gazecie, bylejakość wszędzie.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 17:43:17

pewnie najlepiej zajmowac sie jakimis muralami w miescie smiesznymi rowerkami ktorymi nikt nie bedzie jezdził  a po co boiska niech dzieciaki siedza w domach na kompach...

#52 ~Też babcia~

~Też babcia~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 18:16:15

A przepraszam ta babcia koło prezydenta to kto chyba powinna bawić wnuki nie zabierać głos w sprawie dzieci

#53 ~stiopa~

~stiopa~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 21:52:56

będą murale i lodowisko

#54 ~Też Robert~

~Też Robert~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 22:09:28

A przepraszam ta babcia koło prezydenta to kto chyba powinna bawić wnuki nie zabierać głos w sprawie dzieci

A przepraszam, a ten prezydent Słupska powinien już dawno mieć żone i dzieci, a nie dawać się posuwać w doope drugiemu pederaście.

#55 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 22:54:06

A przepraszam, a ten prezydent Słupska powinien już dawno mieć żone i dzieci, a nie dawać się posuwać w doope drugiemu pederaście.

W rzeczy samej ! :D

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2017 - 04:40:22

Zapamiętaj. Żeby bawić wnuki to najpierw trzeba mieć dzieci. Chyba, że masz na myśli wnuki obcych ludzi. A to sorry.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ***

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych