Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

55 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Justyna KOB~

~Justyna KOB~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 15:45:42

Wczoraj próbowałam przejechać L.Polskich w bok, na nowe osiedle. Nie dałam rady, wycofałam sie swoim autem. Tragedia! Słupsk błaga o nowe drogi. Chcecie zobaczyć jak to sie robi? zapraszam na Stefczyka w Kobylnicy.

#2 ~Przepraszam~

~Przepraszam~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 15:48:36

Skandal. Ten rower chciał popełnić samobójstwo... Żali się w telewizji, a media leżą mu rowa . Natomiast Słupsk zdycha. Proszę spojrzeć na wyraz twarzy Biedry jak mu kobieta zwróciła uwagę. Jakby mógł to by jej strzelił z plaskacza, tak jak ONI to robią. Dramat.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 15:55:39

Freddi go home !!!

Immediately !!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 15:56:39

Szanowni radni z pis-u, wasze twierdzenie, że w poprzedniej kadencji było więcej inwestycji, ale nie bierzecie przy tym jakim kosztem się to odbywało. mieliście zarzuty do Kobylińskiego, że zadłużył miasto. To właśnie  większe inwestycje pociągały za sobą większe koszty. stąd na koniec kadencji dług miasta opiewał na sumę prawie trzystu milionów.  Biedroń wyraźnie powiedział, że jego kadencja to spłacanie długu i to skrupulatnie realizuje. Nie da się więcej inwestować jeśli nie ma miasto pieniędzy. Tego widać, że nie bierzecie pod uwagę.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 16:07:59

Wczoraj próbowałam przejechać L.Polskich w bok, na nowe osiedle. Nie dałam rady, wycofałam sie swoim autem. Tragedia! Słupsk błaga o nowe drogi. Chcecie zobaczyć jak to sie robi? zapraszam na Stefczyka w Kobylnicy.

A dlaczego jako mieszkaniec Zatorza jeżdżący dziurawą Zygmunta Augusta mam sponsorować osoby, które wyprowadziły się na pola, żeby było taniej? Mieszkańcy tych osiedli powinni mieć świadomość, że kupują działki po 100 złotych za metr m.in. dlatego tak tanio, że jeszcze niedawno rosły na nich truskawki. Chcecie lepszego dojazdu to kupicie działki przy których już są drogi. Tylko, że tam będzie drożej. Miasto powinno dać jasny sygnał, że priorytetem jest zagęszczanie zabudowy w terenie już zagospodarowanym, a nie rozlewanie się miasta na obrzeża.

#6 ~fakt~

~fakt~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 16:14:05

"JAKI PAN, TAKI KRAM", zajęty jest tylko, doopą, układem rozrodczym mężczyzn i kobiet aborcja, in vitro, homo nie wiadomo i inne zboczenia. Nie jest lekarzem ginekologiem, i nie ma zielonego pojęcia o tych sprawach, z resztą nie zna się na niczym. Słupsk - wstyd z takiego wyboru prezydenta. Macie poważny problem, będzie niedługo tak,  jak mówił rywal Tuska w wyborach - Kononowicz, czyli nie będzie nic.

#7 ~bye, bye city slupsk~

~bye, bye city slupsk~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 16:44:54

A dlaczego jako mieszkaniec Zatorza jeżdżący dziurawą Zygmunta Augusta mam sponsorować osoby, które wyprowadziły się na pola, żeby było taniej? Mieszkańcy tych osiedli powinni mieć świadomość, że kupują działki po 100 złotych za metr m.in. dlatego tak tanio, że jeszcze niedawno rosły na nich truskawki. Chcecie lepszego dojazdu to kupicie działki przy których już są drogi. Tylko, że tam będzie drożej. Miasto powinno dać jasny sygnał, że priorytetem jest zagęszczanie zabudowy w terenie już zagospodarowanym, a nie rozlewanie się miasta na obrzeża.

z tego wzgledu miły panie tj.braku podstawowej infrastruktury w Słupsku, zdecydowalam sie na dom od dewelopera, ale nie w rodzinnym Słupsku lecz za miedzą w Bolesławicach.

#8 ~Gryzoń~

~Gryzoń~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 16:46:39

Zdarzył się nam nieudany okaz prezydentury.Czy Biedroń przyznał się kiedykolwiek do błędu?Preferowanie idiotycznych pomysłów i udawanie,że coś się robi.Tu nie dopilnował,tam przespał lub nie doszedł.Gdy trzeba cokolwiek załatwić dla Słupska,to mu nie po drodze.Selfik,zdjątko,a może uśmieszek,jedynie w tym jest dobry.Typowy pustak na sznurku lewactwa.

#9 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 16:46:46

pewnie najlepiej zajmowac sie jakimis muralami w miescie smiesznymi rowerkami ktorymi nikt nie bedzie jezdził  a po co boiska niech dzieciaki siedza w domach na kompach... :)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 16:47:02

Jak oglądam tych radnych znawców od wszystkiego to nóż mi się otwiera.Kobylińskiemu rzucali kłody a Biedronia chcą zniszczyć i upokorzyć.Winę za długi miasta ponosi Kujawski,Bobrowski,Mrowińska,Lange,Dobkowski,Szewczyk to oni siedzą po kilka kadencji w radzie i podejmują coraz głupsze decyzje na złość mieszkańcom.Wstydu nie mają pozalatwiali sobie posady w spółkach,radach nadzorczych Energii i innych i śmieją się w twarz wyborcom.Biedroń wedle nich to uczciwy i poczciwy człowiek.

#11 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 16:54:01

Nie bedzie zwiekszenia srodkow na budowe boisk w Slupsku. :)
W zamian za to beda zwiekszone srodki na podroze Roberta Biedronia, Pani Krystyny i lysego... w rozne zakatki swiata (na koszt budzetu miasta). :)
Te podroze przynosza bardzo wiele dobrego dla obywateli miasta Slupsk. :D
Dlatego...dlatego tych podrozy bedzie coraz wiecej...
...jak do tej pory na podroze Roberta Biedronia (Pani Krysi i lysego) wydano okolo jeden milion zlotych...coz to za smieszna kwota...nalezy zwiekszyc srodki na te podroze, zeby wszystkim Slupszczanom zylo sie lepiej ! :D
...a boiska ? ...a boiska poczekaja. :D

#12 ~Wiera~

~Wiera~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 16:58:02

Szanowni radni z pis-u, wasze twierdzenie, że w poprzedniej kadencji było więcej inwestycji, ale nie bierzecie przy tym jakim kosztem się to odbywało. mieliście zarzuty do Kobylińskiego, że zadłużył miasto. To właśnie  większe inwestycje pociągały za sobą większe koszty. stąd na koniec kadencji dług miasta opiewał na sumę prawie trzystu milionów.  Biedroń wyraźnie powiedział, że jego kadencja to spłacanie długu i to skrupulatnie realizuje. Nie da się więcej inwestować jeśli nie ma miasto pieniędzy. Tego widać, że nie bierzecie pod uwagę.

Zadłużenie miasta za Kobyły,to wina takich radnych jak Dobkowski.300mln długu jest kosztem ,który zawdzięczamy słupskiemu PO.Teraz próbują znowu kumkać z Biedroniem.Te tutaj tłumaczenie,że obecny prezydent spłaca długi można w bajki włożyć.Wykreśla się z budżetu co się da,a następcy będą musieli w przyszłości włożyć funduszy w dwójnasób.

#13 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 16:58:03

Jak oglądam ...
...Biedroń wedle nich to uczciwy i poczciwy człowiek.

Respekt ! :rolleyes: 
Zawsze nieskromnie uwazalem ze ja jestem mistrzem ironii na forum GP...
...ale ty przebijasz mnie o lata swietlne ! :D  ...mistrzu ! -_- :D

#14 ~Ludzie obudźcie się !~

~Ludzie obudźcie się !~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 17:02:44

Biedroń wedle nich to uczciwy i poczciwy człowiek.

Szczególnie wtedy jest poczciwy, jak mu jego Krzyś zasadza torpede w pośladki, a później tą torpedę Robert wkłada sobie razem z jajkami do buzi.
Takiego to Słupsk ma poczciwego prezydenta.

#15 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 17:10:24

proponuje uporzadkowac w miescie system szkół po gimbazach. zatorze i bpl jakos zalatwione ale humalczykow - w szkole moloch, masakra - obok sp2 rudera bez kibli dla dzieciakow. a budynki po gimbazach swieca pustkami, łacznie z nową niby sp11 bez klas podstawowki. Smiech na sali. Radni doboty. burdel trzeba posprzatac.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 17:10:28

A będzie zwiększenie środków na murale?

#17 ~CRS~

~CRS~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 17:17:10

Robert Biedroń opowie o seksie w kampanii społecznej Anji Rubik. Pracowity i społecznie użyteczny.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 17:22:59

A widizeliscie w zeszlym tyogdniu jak nasz pedalek sie wypowiadal o tym co on robi ze swoim partnerem jaksei miesiac nie widza? albo jak mowil ze lewandowski jest seksowny? to sobie poszukajcei na pudelku.... straszne

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 17:26:45

Zadłużenie miasta za Kobyły,to wina takich radnych jak Dobkowski.300mln długu jest kosztem ,który zawdzięczamy słupskiemu PO.Teraz próbują znowu kumkać z Biedroniem.Te tutaj tłumaczenie,że obecny prezydent spłaca długi można w bajki włożyć.Wykreśla się z budżetu co się da,a następcy będą musieli w przyszłości włożyć funduszy w dwójnasób.

Czy ty to rozumiesz, że miasto w czasie przejmowania prezydentury przez Biedronia było na progu maksymalnego dopuszczalnego prawem zadłużenia 60%. Choćby Biedroń chciał według sugestii radnych pis-u więcej prowadzić inwestycji, to i tak z uwagi na zadłużenie tego nie mógł by zrobić bo naruszył by dyscyplinę finansową miasta, a to podchodziło by już pod odpowiedzialność. Gdyby Biedroń to naruszył to z całą  pewnością opozycja Pis-u w radzie miasta i była by to dla nich woda na młyn aby Biedroniowi dokopać. Tu można sobie gderać, że wstrzymał inwestycje, bo człowiek biorący pod uwagę  ten element nie będzie jego krytykował, ponieważ  jest to  dla takiego człowieka zrozumiałe. Krytykujący natomiast nie bierze tego pod uwagę ,bo zwyczajniej się na tym nie zna.  

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 17:48:34

Rada w końcu się obudziła ? trochę późno na zrozumienie, że jest ofiarą manipulacji Pana Prezydenta,

ale lepiej późno niż wcale

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ***

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych