Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

46 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Dupekjestes~

~Dupekjestes~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2018 - 07:24:52

Żenujący poziom... jak i obecnej partii rządzącej.

o! Mamy wielbiciela roberta i jego murali

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2018 - 13:11:53

A tu demagogia lewacka.

Ty najpierw określ, co znaczy lewacka demagogia. Ja widzę Prawacką demagogię naprawy państwa i kradną gorzej od PO i komunistów. Teraz kretyni zarządzają państwem i doją ile się da. Mam nadzieję, że przyjdzie czas kiedy zasiądą na ławach oskarżonych.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2018 - 13:31:13

Ty najpierw określ, co znaczy lewacka demagogia. Ja widzę Prawacką demagogię naprawy państwa i kradną gorzej od PO i komunistów. Teraz kretyni zarządzają państwem i doją ile się da. Mam nadzieję, że przyjdzie czas kiedy zasiądą na ławach oskarżonych.

Nie wiesz co to gospodarka lewacka, nie wiesz co to demagogia lewacka itp.

Ty właściwie nic nie wiesz i tylko powtarzasz bełkot którego nie rozumiesz.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2018 - 13:37:39

Biedroń złożył życzenia świąteczne mieszkańcom Słupska.Zafundował im podwyżkę za wywóz śmieci.Dziękujemy ci prezydencie.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2018 - 14:59:17

Nie Biedroń, tylko z wnioskiem o podwyżkę występuje firma wywożąca odpady po dokonaniu analizy finansowej. Firma występuje a prezydent ma obowiązek tą propozycję przedłożyć radzie miast i to ona poprzez głosowanie podejmuje w tej sprawie decyzję większością głosów. Młokosie jak nie wiesz jak to działa to zamilcz.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2018 - 15:01:31

Nie wiesz co to gospodarka lewacka, nie wiesz co to demagogia lewacka itp.

Ty właściwie nic nie wiesz i tylko powtarzasz bełkot którego nie rozumiesz.

Taka jak ty papudraku teraz zarządza krajem uważając siebie za pępek świata. Miałki jesteś w głowie

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2018 - 20:45:19

Nie Biedroń, tylko z wnioskiem o podwyżkę występuje firma wywożąca odpady po dokonaniu analizy finansowej. Firma występuje a prezydent ma obowiązek tą propozycję przedłożyć radzie miast i to ona poprzez głosowanie podejmuje w tej sprawie decyzję większością głosów. Młokosie jak nie wiesz jak to działa to zamilcz.
Niestety stary kmiocie! PGK przynosiło zyski,ale gdy Biedroń wydrenował firmę z finansów,to ona zaczęła mieć deficyt.Mając rozum jak orzeszek nie zrozumiesz tego.quote]

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ***

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych