Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

77 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 13:07:19

jestem tego samego zdania...jak to powiedział pan POHL(zróbmy mu reklamę o która mu chodziło) decyzja zapadła już dawno czyli zapewne w momencie jka sie doweidział ze Pani Magda będzie chciał uzdrowić restaurację...tylko ze ta decyzja była podyktowana cwaniactwem czyli jak coś ugram od TVN u to odpuszczę a jak nie to jej pojadę....
ina czej tego nie można interpretować bo sadzę ze uczciwie by było tej pani powiedziec ze nie ma sensu zapraszać telewizji bo to i tak nic nie da ..ale POHL pomyslał że i on może poje z tej miski...Tylko niestety ani kapki nie dostał a jeszcze mu TVN zaczął utrudniać bo wzięli prawników do tej sprawy no to ciach...Co do komornika uważam ze podejscie jego było chamskie i ja osobiście zgłosiłbym to do prokuratury..nie bronię tej pani ale ją po prostu zastraszono i potraktowano po chamsku..Ta pani narobiła bagna sobie i niesetymusi sie z tym zmierzyć ale nie można podchodzić tak do sprawy przecież i tak komornik jest na wygranej pozycji....zbeszta o pracy komornika nakręcono film.......to wierne odzwierciedlenie podejścia tego pana..

#62 ~s~

~s~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 15:17:03

:)

#63 ~fanpof~

~fanpof~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 16:50:38

Ciekawe komu ty cwaniaczku włazisz w d..pę. Sądząc po tym co i jak piszesz to Ty jesteś ten rudzielec , ktory stał tam na czatach przy knajpie od Mariusza K. , albo jestś przydupas Polha.
Nie odnosisz sie do meritum tego co napisałem, a jedynie skupiasz sie na obronie biednego włascicila i obrażaniu,................ no tak anonimowo łatwo byc cwaniczkiem,,,,najlepiej rudym cwaniaczkiem

odezwał się ten który nie jest anonimowy i wcale nie obraża..

#64 ~fanpof~

~fanpof~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 17:06:58

jestem tego samego zdania...jak to powiedział pan POHL(zróbmy mu reklamę o która mu chodziło) decyzja zapadła już dawno czyli zapewne w momencie jka sie doweidział ze Pani Magda będzie chciał uzdrowić restaurację...tylko ze ta decyzja była podyktowana cwaniactwem czyli jak coś ugram od TVN u to odpuszczę a jak nie to jej pojadę....
ina czej tego nie można interpretować bo sadzę ze uczciwie by było tej pani powiedziec ze nie ma sensu zapraszać telewizji bo to i tak nic nie da ..ale POHL pomyslał że i on może poje z tej miski...Tylko niestety ani kapki nie dostał a jeszcze mu TVN zaczął utrudniać bo wzięli prawników do tej sprawy no to ciach...Co do komornika uważam ze podejscie jego było chamskie i ja osobiście zgłosiłbym to do prokuratury..nie bronię tej pani ale ją po prostu zastraszono i potraktowano po chamsku..Ta pani narobiła bagna sobie i niesetymusi sie z tym zmierzyć ale nie można podchodzić tak do sprawy przecież i tak komornik jest na wygranej pozycji....zbeszta o pracy komornika nakręcono film.......to wierne odzwierciedlenie podejścia tego pana..

Nie Tobie sądzić jaką i kiedy decyzje podjął właściciel lokalu, nie ekscytuj się tak bo Ci żyłka pęknie, właścicielka nie wywiązała się z umowy więc wizyta komornika jest jak najbardziej uzasadniona

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 18:49:38

Ciekawe kto w tym programie był komornikiem bo nie dość , że go tam nie słyszałem to ledwie widziałem , gdzieś w tle .

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 20:18:17

Podsumuję krótko , nawet po tej rewolucji restauracja nie "wyrobiła by" na swoje utrzymanie z takim czynszem !
może wyszli by na zero . Pomysł z piachem na podłodze super , tylko już wszelkie imprezy np.stypy " odpadają "
a na samym jedzeniu bez imprez nie zarobią ,czyli jakieś 50% zarobku odpada ,

#67 ~z 10 marca~

~z 10 marca~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 20:35:10

Podsumuję krótko , nawet po tej rewolucji restauracja nie "wyrobiła by" na swoje utrzymanie z takim czynszem !
może wyszli by na zero . Pomysł z piachem na podłodze super , tylko już wszelkie imprezy np.stypy " odpadają "
a na samym jedzeniu bez imprez nie zarobią ,czyli jakieś 50% zarobku odpada ,

Pikuła powinna być aktorką.
Prowincjonalną, ale aktorką. Rolę opanowała lepiej jak Linda.

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 20:35:56

Nie Tobie sądzić jaką i kiedy decyzje podjął właściciel lokalu, nie ekscytuj się tak bo Ci żyłka pęknie, właścicielka nie wywiązała się z umowy więc wizyta komornika jest jak najbardziej uzasadniona

a własnie mi sadzić!Wizyta komornika owszem i tego nie neguję ale drogi przyjacielu pana POHLA lub moze sam panie POHL jak sadze termin tej wizyty dziwnie wybrany..Sadze że celowo wiec pochyl czoła i miej czelność się przyznać :P

#69 ~fanpof~

~fanpof~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 20:56:02

a własnie mi sadzić!Wizyta komornika owszem i tego nie neguję ale drogi przyjacielu pana POHLA lub moze sam panie POHL jak sadze termin tej wizyty dziwnie wybrany..Sadze że celowo wiec pochyl czoła i miej czelność się przyznać :P

Tak się składa, że likwidacje komorniczą poprzedzają procedury, więc na pewno właściciel nie zadzwonił po niego dzień wcześniej a na pewno kilka dni wcześniej jeszcze przed przyjazdem Gessler. A po za tym to nie jest ważne bo kasę i tak wisiała i zgłaszając się do rewolucji tylko się ośmieszyła, bo z takich długów jak miała trudno byłoby jej wyjść.

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 21:14:19

Tak się składa, że likwidacje komorniczą poprzedzają procedury, więc na pewno właściciel nie zadzwonił po niego dzień wcześniej a na pewno kilka dni wcześniej jeszcze przed przyjazdem Gessler. A po za tym to nie jest ważne bo kasę i tak wisiała i zgłaszając się do rewolucji tylko się ośmieszyła, bo z takich długów jak miała trudno byłoby jej wyjść.

i tak się dziwnie składa ze głos pomorza trąbił jeszcze przed przyjazdem ekipy ze będzie kręcony program wiec juz wtedy był czas żeby powiedzieć o komorniku i nie dopuścić do kręcenia programu..Twoje słowa sugerują ze nzasz dobrze temat i wiesz ze to był celowy zabieg POHLA cwaniackim ale tylko cwaniaki maja kasę prawda bo tak mi zaraz napiszesz :P

#71 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 21:37:54

po tym co przeczytalam to pani Gesler to kobita z wielkimi problemami....uffff......koszmar......czystość i świeżość musi być to jasne ale żeby w taki sposób o tym informować........co za arogancja i bezczelność!!!!!!Od takich ludzi jak ona jak najdalej.......

#72 ~fanpof~

~fanpof~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2011 - 22:04:32

i tak się dziwnie składa ze głos pomorza trąbił jeszcze przed przyjazdem ekipy ze będzie kręcony program wiec juz wtedy był czas żeby powiedzieć o komorniku i nie dopuścić do kręcenia programu..Twoje słowa sugerują ze nzasz dobrze temat i wiesz ze to był celowy zabieg POHLA cwaniackim ale tylko cwaniaki maja kasę prawda bo tak mi zaraz napiszesz :P

Skojarz fakty człowieku, rzekomo ta biedna pani miała przekazać jak przewidywała umowa utarg z dni jakubowych, które odbywały się w weekend poprzedzający rewolucje lub tydzień wcześniej, nie pamiętam dokładnie, skoro to był ostateczny termin, to właściciel mógł zrobić co mu się tylko podoba i tak też zrobił - komornik przyjechał i ściągnął zaległości. Ciekawe co ty byś zrobił gdyby ktoś wisiał Ci taką sumę, podobno 70 tys.? Ciekawe czy patrzałbyś czy przyjedzie telewizja czy biedna, poszkodowana pani zacznie zarabiać. Wszyscy są mądrzy po szkodzie a gdyby nie nieprzemyślane decyzje pani stanisławy czy jak jej tam, całego tego cyrku by nie było.

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 10:54:49

Skojarz fakty człowieku, rzekomo ta biedna pani miała przekazać jak przewidywała umowa utarg z dni jakubowych, które odbywały się w weekend poprzedzający rewolucje lub tydzień wcześniej, nie pamiętam dokładnie, skoro to był ostateczny termin, to właściciel mógł zrobić co mu się tylko podoba i tak też zrobił - komornik przyjechał i ściągnął zaległości. Ciekawe co ty byś zrobił gdyby ktoś wisiał Ci taką sumę, podobno 70 tys.? Ciekawe czy patrzałbyś czy przyjedzie telewizja czy biedna, poszkodowana pani zacznie zarabiać. Wszyscy są mądrzy po szkodzie a gdyby nie nieprzemyślane decyzje pani stanisławy czy jak jej tam, całego tego cyrku by nie było.

ja kojarzę fakty i co do długu to się zgadzam tu nie ma nawet rozmowy 70 tysięcy to dużo zbyt dużo żeby z tym sobie poradzić .Ale po raz kolejny tym co piszesz potwierdzasz ze to był celowy zabieg POHLA zeby zrobić scenę przy telewizji...

#74 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2011 - 10:21:46

LUDZIE DAJCIE NAMIAR NA TEGO KOMORNIKA ! JESTEM CIEKAW CO ZROBI JAK JA STANĘ NAPRZECIWKO NIEGO? CZY BĘDZIE TAK SAMO WYSZCZEKANY? POZDRAWIAM

#75 ~xoxo~

~xoxo~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2011 - 15:10:13

najnowsza rewolucja

http://www.sadeczani...nosci/art/28192

#76 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2019 - 17:14:54

Pani Gesler mówi reszta stoi a szef kuchni siedzi na stole gdzie inni jedzą ,dziękuję za wychowanie takiego cwaniaka śmierdziel srał a póżniej usiadł się na stole a ty zniego jadłeś brawo dla sze fa kuch ni.

#77 ~yoozwa~

~yoozwa~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 10:29:58

Andrzej otrzymujesz tytuł archeologa dziesięciolecia :)

#78 ~guru~

~guru~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 02:23:31

dlugi same sie nie zrobily .leko sie bierze wydaje ,lekko sie oddaje

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych