Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

77 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Zenon~

~Zenon~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 09:28:37

Jak to gdzie? Pieski poszczekały, a teraz siedzą cichutko w budach.

Mylisz się. Już wyszły z bud i szczekają dalej.

#22 ~Bodek~

~Bodek~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 09:29:19

Ta kobieta w kazdym odcinku KR stwarza wrazenie nieprzyjemnej,aroganckiej,opryskliwej kobiety z kompleksami.

#23 ~10 marca 15~

~10 marca 15~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 09:33:46

Ta Pani mieszkając w bloku przy ul. 10 Marca też odstawiała komedyjkę z mieszkaniem nie do niej należącym. Nawet po sprzedaniu przez właściciela swojego mieszkania, ta Pani nie chciała opuścić jego. Dopiero nowy właściciel nie bawiąc się w ceregiele wszedł siłą do swojego mieszkania i wystawił Pani Stanisławy P. wszystkie jej rzeczy przed budynek. Heca była na 100 fajerek. Pani ta powiadomiła Policje, ale jak funkcjonariusze zapoznali się ze stanem faktycznym i z dokumentami sądowymi, to pojechali do swoich czynności. Taka jest ta Pani. Najlepiej widać to było w tym programie, jakie relacje były pomiędzy nią a jej dziećmi.
Ktoś tu powyżej dobrze napisał. Stara kobieta, a ciuchy miała jak nastolatka. Działała w myśl porzekadła: Z tyłu liceum z przodu muzeum.

#24 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 09:53:02

wiecie co, czytam i przeraża mnie co czytam. widać,że większość, która się wypowiada, nie ma pojęcia co to jest mieć własny interes i nagle "upaść", gdy noga się "powinie".Ja rozumię, bo do niedawna mieliśmy dość dobrze, ale pewna złodziejska potężna firma(hurtownia), z którą współpracowaliśmy, nagle podniosła nam ceny(mieliśmy sprzedaż internetową).Więc my też musieliśmy podnieść te ceny na każdej aukcji i.... straciliśmy klientów niemalże z dnia na dzień. Do interesu zaczęliśmy dokładać biorąc pożyczki, bo człowiek łudził się nadzieją,że może jeszcze coś drgnie. W efekcie firmę trzeba było zamknąć a nam zostały ogromne kredyty, które się wzięło na rozpoczęcie tej działalności. Też teraz klepiemy biedę, komornicy depczą nam po piętach, a banki dopominają się o swoje. Co mamy zrobić? jak dalej żyć? Mamy inną pracę,ale pensje nie wystarczają na raty. Więc ja się nie dziwię,że kobieta wpadła w histerię. Tak z czasem zachowuje się człowiek, który ma poprostu nóż na gardle. Wczujcie się trochę w problem zanim zaczniecie takie farmazony złośliwe pisać, oby nikogo z was nie spotkała taka sytuacja.
pozdrawiam

#25 ~RED HAIR~

~RED HAIR~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 09:56:11

W tej całej atmosferze skandalu,najbardziej przykro zrobiło mi się patrząc na syna tej Pani.
Chłopak z marzeniami,które prysnęły jak bańka mydlana. Zachowanie jego matki woła o pomoc u specjalisty.
Niezaradność właścicielki odbiła się na całej jej rodzinie,a przez to może na starość zostać sama...samiuteńka.
A co najgorsze nie zauważyłam skruchy,kiedy na koniec odcinka wypowiadała się jak sobie teraz radzi,nawet nie było jej żal własnego dziecka!!!

#26 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 10:16:14

Bo trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, kredyt nigdy nie był i nie będzie dobrym rozwiązaniem ratowania firmy, która ma trudności finansowe. Zadłużenie się ma sens w przypadku kiedy firma prosperuje nieźle a my chcemy ją rozwinąć by osiągać jeszcze większe zyski. Spłata zobowiązań kredytem w 99% przypadków kończy się spiralą długów i w efekcie bankructwem. Prowadzenie własnego interesu to bardzo duże wyzwanie ,trzeba być naprawdę poukładanym albo mieć wiele szczęścia by zbudować sprawnie działającą firmę.

#27 ~zakochany~

~zakochany~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 10:42:51

A mi sie podobała pani kelnereczka Justynka :) sympatyczna zakochałem sie ma ktoś jakiś namiar? :D

#28 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 10:45:16

pani Stanisławo! Niestety ale niedługo odezwiemy sie do pani bo nie oddaje pani pieniedzy za towar wzięty na kreche w przydomowych sklepikach

#29 ~RED HAIR~

~RED HAIR~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 10:55:48

Wcale bym się nie zdziwiła,gdyby ta Pani w tej chwili pakowała to co jej zostało i uciekła przez wierzycielami w siną dal...:P

#30 ~antek~

~antek~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 10:58:13

(...)

Użytkownik -Kazik- edytował ten post 18 listopad 2011 - 11:03:46
ograniczenia prawne

#31 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 11:00:39

Kelnerka ta najprawdopodobniej teraz pracuje w Lęborskim Hotelu w tej nowej restauracji :)

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 12:28:24

...

przeraża ilość jadu i żółci

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 13:08:09

[quote name='RED HAIR' timestamp='1321606571' post='789163']
W tej całej atmosferze skandalu,najbardziej przykro zrobiło mi się patrząc na syna tej Pani.
Chłopak z marzeniami,które prysnęły jak bańka mydlana. Zachowanie jego matki woła o pomoc u specjalisty.
Niezaradność właścicielki odbiła się na całej jej rodzinie,a przez to może na starość zostać sama...samiuteńka.
A co najgorsze nie zauważyłam skruchy,kiedy na koniec odcinka wypowiadała się jak sobie teraz radzi,nawet nie było jej żal własnego dziecka!!!
[/quote
Mam takie same zdanie. Najbardziej żal chłopaka, który ma pasję, chęci do pracy. Po gestach jego matki było widać,że ma skrajnie głęboką nerwicę, w tym przypadku pomoc doraźna to zbyt mało, konieczna jest hospitalizacja na oddziale zamkniętym.
Pani Gesler to inteligentna kobieta, dobrze rozegrała całą sytuację. Jeśli chłopak chce byc kucharzem to naprawdę trafił pod dobre skrzydła, może odbuduje własne poczucie wartości i kiedyś sam bedzie autorytetem kulinarnym.

#34 ~hahahhah~

~hahahhah~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 13:19:58

Patologia ;d w Leborku

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 13:23:16

Ta Pani mieszkając w bloku przy ul. 10 Marca też odstawiała komedyjkę z mieszkaniem nie do niej należącym. Nawet po sprzedaniu przez właściciela swojego mieszkania, ta Pani nie chciała opuścić jego. Dopiero nowy właściciel nie bawiąc się w ceregiele wszedł siłą do swojego mieszkania i wystawił Pani Stanisławy P. wszystkie jej rzeczy przed budynek. Heca była na 100 fajerek. Pani ta powiadomiła Policje, ale jak funkcjonariusze zapoznali się ze stanem faktycznym i z dokumentami sądowymi, to pojechali do swoich czynności. Taka jest ta Pani. Najlepiej widać to było w tym programie, jakie relacje były pomiędzy nią a jej dziećmi.
Ktoś tu powyżej dobrze napisał. Stara kobieta, a ciuchy miała jak nastolatka. Działała w myśl porzekadła: Z tyłu liceum z przodu muzeum.

Tak było.

#36 ~Adriana~

~Adriana~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 15:00:28

Brak slow na taka matke! i pracodawce!

zadluzona na maxa,ale ciuszki ma i to nie byle jakie.;) szok!

zrobila z siebie kobieta posmiewisko na cala Polske..i ta nerwica.. przed kamerami, wygladalo to jakby na zawolanie zemdlała.

#37 ~Miro~

~Miro~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 15:22:08

A ja ci powiem cwaniaczku tak:
Pan polh ma serdecznie gdzies tą knajpe i wcale nie zalezy mu zeby na gwałt ja wynająć, bo miesieczną stawke to Pan Polh dziennie wyrabia w przeciwienstwie pewnie do Twojej pensyjki i roboty fizycznej. Więc nie czepiaj sie inteligentnego faceta bo do pięt mu nie dorastasz. Dam ci dobrą rade! zatrudnij Panią Stanisławe , niech ci drapie plecy

Ciekawe komu ty cwaniaczku włazisz w d..pę. Sądząc po tym co i jak piszesz to Ty jesteś ten rudzielec , ktory stał tam na czatach przy knajpie od Mariusza K. , albo jestś przydupas Polha.
Nie odnosisz sie do meritum tego co napisałem, a jedynie skupiasz sie na obronie biednego włascicila i obrażaniu,................ no tak anonimowo łatwo byc cwaniczkiem,,,,najlepiej rudym cwaniaczkiem

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 15:49:02

Racja, nieudacznica, która nie płaciła pracownikom i dostawcom ze wszystkimi jest w sądzie, tak nie robi się biznesu.

#39 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 16:20:23

Racja, nieudacznica, która nie płaciła pracownikom i dostawcom ze wszystkimi jest w sądzie, tak nie robi się biznesu.

dokladnie

#40 ~zocha~

~zocha~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 16:42:20

nie oglądam tego programu, ale ten odcinek oglądałam ze względu na miejsce jego nagrywania. Ta Pani Stasia powinna aktorka zostac " Mam żylaki przełyku w każdej chwili mogą pęknąc! Mam nerwice! " ahahahahah żenujące wręcz! Symaulantka jakich mało :) a jak ja na tym krześle wynosili to lałam ze smiechu :D Gdyby tych kamer tam nie było to założę się,że i służba zdrowia dała jej popalic :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych