Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

77 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~LBK~

~LBK~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 23:10:39

Ładny gest pani Gessler co do kucharza- to jej trzeba przyznać!!!!!!!

#2 ~pol...aczek~

~pol...aczek~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 23:10:56

Niezłe ziółko z tej Pikuły...zrobiła z siebie idiotkę moim zdaniem. Przynajmniej bardzo ładnie przedstawili Lębork. Odcinek rewolucji, pomimo dramatyzmu, mega denny.

#3 ~LBK~

~LBK~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 23:15:13

Sory, że 3 te same komentarze, ale serwer sie buja niezbyt jak widac!

#4 ~Miro~

~Miro~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 23:34:41

CZy tam w roli komornika nie był przypdakiem Mariusz K.?
No pewnie i cła kablowka tam była również.
Ciekawe co oni tam robili i w jakiej roli.
Czy Mariusz K. to komornik ?
No pewnie ze specjalnie pojechali tak z wynajmującą
To ze sie jej nalzezało to fakt ale skąd panie Poll weźmiesz teraz takiego naiwniaka za taką kasę na miesiąc
Widać nie masz pan , bo knajpa stoi pusta i stac pewnie dalej będzie

#5 ~mihau~

~mihau~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 23:56:40

właścicielka knajpy totalna wariatka, powinna na leczenie się udać, skompromitowała się z deczka!

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 01:14:53

Prawdopodobnie Pan Pohl sam będzie se kręcił tem interesem i sumiennie wypełniał PIT -a.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 06:29:11

a ja sie zapytawywuje cio do tej pory robil SANEPID ?
a prowadzac dzialalnosc gospodarcza trzeba wiedziec,ze zobowiazania / smieszna kwota/
trzeba regulowac,albo zajac sie uprawa ogrodka i sprzedawac pietruszke

#8 ~widz~

~widz~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 07:52:12

"Pani Stanisława" powinna była zostać zabrana na leczenie psychiatryczne jako osoba niestabilna emocjonalnie. Jej histeryczne zachowanie tylko ją skompromitowało.
O tym jak na końcu potraktowała syna nawet nie wspomnę. Chłopak zrezygnował z pracy we Włoszech, żeby nieudolnej mamuśce pomóc. A ona ma do niego żal??
Bardzo dobrze zrobił, że wyjechał. Matka go bardzo skrzywdziła.

#9 ~alan~

~alan~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 08:22:53

Ta cała pani Stanisława to alkocholiczka i psychicznie chora kobieta. Stara baba ale widać ze na ciuszki sobie nie żałowała i stara prukwa ubiera sie jak nastolatka, wiec kasa szła na przyjemnosci dla niej samej, szkoda tylko tego syna ze ma tak posrana matkę i powinien ja w d*** kopnąć i zapomniec o niej bo z taką matką mozna samemu zwariować.
Kompletna wariatka.
Właściciel, Pan Polh miał sluszną racje i tak długo wytrzymał i tak jak powiedział, nie bedzie sponsorował kobiety, ktora wszystkie zobowiazania ma gdzieś. Słuszna decyzja

#10 ~rafa~

~rafa~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 08:29:49

Zastanawiam, się gdzie podziali się, Ci wszyscy którzy po pierwszym artykule dotyczacym Kuchennych rewolicji, strasznie jechali z komornikiem, włascicielem lokalu, i bronili najemcy?

#11 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 08:31:06

a ja sie zapytawywuje cio do tej pory robil SANEPID ?
a prowadzac dzialalnosc gospodarcza trzeba wiedziec,ze zobowiazania / smieszna kwota/
trzeba regulowac,albo zajac sie uprawa ogrodka i sprzedawac pietruszke.

jaki sanepid? kobieto???
sanepid to tu odrębna sprawa, tutaj powinna wejść skarbówka no i komornik , tak jak sie stalo w tym przypadku. Ktos, kto bagatelizuje wszelkie opłaty i zobowiązania pisemne podlega zdyskwalifikowaniu , tej Pani , komornik powinien wejść rownież w dom, samochód, w konto i wszystko co posiada, tylko ze ona ma gówno.
Syn sobie poradzi bo to fajny chłop:)
Ale ta baba- dno kompletne, Lębork-nieduze miasto więc wstydz sie kobieto wyjsc na ulice!

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 08:32:37

Jak to gdzie? Pieski poszczekały, a teraz siedzą cichutko w budach.

#13 ~misiek~

~misiek~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 08:38:12

CZy tam w roli komornika nie był przypdakiem Mariusz K.?
No pewnie i cła kablowka tam była również.
Ciekawe co oni tam robili i w jakiej roli.
Czy Mariusz K. to komornik ?
No pewnie ze specjalnie pojechali tak z wynajmującą
To ze sie jej nalzezało to fakt ale skąd panie Poll weźmiesz teraz takiego naiwniaka za taką kasę na miesiąc
Widać nie masz pan , bo knajpa stoi pusta i stac pewnie dalej będzie

A ja ci powiem cwaniaczku tak:
Pan polh ma serdecznie gdzies tą knajpe i wcale nie zalezy mu zeby na gwałt ja wynająć, bo miesieczną stawke to Pan Polh dziennie wyrabia w przeciwienstwie pewnie do Twojej pensyjki i roboty fizycznej. Więc nie czepiaj sie inteligentnego faceta bo do pięt mu nie dorastasz. Dam ci dobrą rade! zatrudnij Panią Stanisławe , niech ci drapie plecy

#14 ~mirek~

~mirek~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 08:45:01

A ja kocham Lębork mimo wszystko a przede wszystkim Karczmę Rycerska!! Tam jest klimat! nastrój!! Żarcie wysmienite i czysto

#15 ~dyzio~

~dyzio~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 08:50:51

Ta cała pani Stanisława to alkocholiczka i psychicznie chora kobieta. Stara baba ale widać ze na ciuszki sobie nie żałowała i stara prukwa ubiera sie jak nastolatka, wiec kasa szła na przyjemnosci dla niej samej, szkoda tylko tego syna ze ma tak posrana matkę i powinien ja w d*** kopnąć i zapomniec o niej bo z taką matką mozna samemu zwariować.
Kompletna wariatka.
Właściciel, Pan Polh miał sluszną racje i tak długo wytrzymał i tak jak powiedział, nie bedzie sponsorował kobiety, ktora wszystkie zobowiazania ma gdzieś. Słuszna decyzja

chyba wypiełeś alkoHol i zagryzłęś słownikiem ortograficznym

#16 ~OO~

~OO~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 08:52:47

Programy Pani Gessler to tylko wierzchołek lodowej góry jak za interesy biorą się złodziejskie bezmózgi. Bo jak nazwać takich co oszukują i trują swoich klientów. Przecież w prawdziwej restauracji klienta przyjmuje się jak gościa w domu a on za obsługę jeszcze słono płaci.

#17 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 08:55:13

Proszę mi powiedzieć, jak zachowywał się Komornik? TO ten Pan, który krzyczał do Pani Stanisławy? Proszę mi powiedzieć co by było jak by owa Pani dostała zawału i umarła? Czy komornikowi by się dostało? Nie ważne, że jest winna kasę, kultura w rozmowie z Kobietą obowiązuję każdego mężczyznę. A ten wyraźnie zaczął kozaczyć... macie jakieś namiary na niego?

#18 ~piotr i paweł~

~piotr i paweł~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 08:59:17

wiecie co, czytam i przeraża mnie co czytam. widać,że większość, która się wypowiada, nie ma pojęcia co to jest mieć własny interes i nagle "upaść", gdy noga się "powinie".Ja rozumię, bo do niedawna mieliśmy dość dobrze, ale pewna złodziejska potężna firma(hurtownia), z którą współpracowaliśmy, nagle podniosła nam ceny(mieliśmy sprzedaż internetową).Więc my też musieliśmy podnieść te ceny na każdej aukcji i.... straciliśmy klientów niemalże z dnia na dzień. Do interesu zaczęliśmy dokładać biorąc pożyczki, bo człowiek łudził się nadzieją,że może jeszcze coś drgnie. W efekcie firmę trzeba było zamknąć a nam zostały ogromne kredyty, które się wzięło na rozpoczęcie tej działalności. Też teraz klepiemy biedę, komornicy depczą nam po piętach, a banki dopominają się o swoje. Co mamy zrobić? jak dalej żyć? Mamy inną pracę,ale pensje nie wystarczają na raty. Więc ja się nie dziwię,że kobieta wpadła w histerię. Tak z czasem zachowuje się człowiek, który ma poprostu nóż na gardle. Wczujcie się trochę w problem zanim zaczniecie takie farmazony złośliwe pisać, oby nikogo z was nie spotkała taka sytuacja.
pozdrawiam

#19 ~romek~

~romek~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 09:07:58

Przecież to logiczne, że ta Pani miała długi ale też napisała do Pani Magdy z prośbą o pomoc. Chciała się podnieść, tylko to było szalenie trudne. Największy błąd jaki popełniła Pani Stanisława to podpisanie umowy na 11tys zł! Kurde Ludzie 11 tys zł za lokal w lęborku? Dla porównania Lokal 80m2 w galerii bałtyckiej to ok 20tys. zł! Ona po prostu nie mogła na tym zarobić.... Łudziła się marzeniami, a niestety w biznesie trzeba mieć osobę do pomocy, która ma podgląd sprawy z boku. Ktoś kto by powiedział, jej że nie ma szans żeby zarobić na lokal 11tys zł w takim mieście jak lębork.
Niestety Zachowanie Komornika przypomina mi stare czasy kiedy urzędnicy państwowi czuli się bezkarni i mogli robić i mówić co im na ślinę przyjdzie.

#20 ~Lębork~

~Lębork~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 09:15:12

Za 10 miesięcy nic nie będzie tak ważne jak smród z biogazowni,inne afery to pikuś.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych