Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nauka pływania

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2012 - 14:41:20

Witam wszystkich uzytkownikow:)chcialabym dowiedziec sie czy jest w Lęborku jakas szkola nauki plywania..udalo mi sie znalesc tylko jedna strone na ten temat ale nie byla uaktualniana od roku..moze ktos slyszal o jakims kursie np. na wakacje..bede wdzieczna za jakiekolwiek informacje dziekuje i pozdrawiam

#2 ~Yktorn~

~Yktorn~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 07:28:09

Tylko proszę o nie dokonywanie wpisów reklamowych lub auto reklamowych.
Jak to ma być początek UKRYTEJ REKLAMY to temat zamknę podobnie jak z "kosmetyczką".
:excl:

W celu umieszczenia reklamy zapraszam do Działu Reklamy GP 24
:rolleyes:

#3 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 08:45:06

Zajrzyj na stronę lęborskiego basenu, wszystko jest napisane. Można też przejść się na basen i porozmawiać z ludźmi tam pracującymi.

#4 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 09:17:23

od 6 lat mieszkam w Anglii jak innaczej moge sie dowiedziec o impreach ,kursach i miejscach wartych odwiedzenia jak nie od ludzi ktorzy mieszkaja na miejscu.A czy jak ktos pisze o restauracjach ,pizzeriach i obrzucaja gownem osoby publiczne i wykropkowuja przeklenstwa ktorych i tak wszyscy moga sie domyslec to czy to jest wporzatku..to juz nie jest auto reklama i auto promocja?Przeciez to oczywiste ze nikt mi nie napisze-zmieszaj make ,2 jaja i kostke masla skoro pytam sie o kurs to czyba jasne ze pytam sie o miejsce,osobe lub strone na ktorej moge znalesc potrzebna informacje.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 12:06:33

od 6 lat mieszkam w Anglii jak innaczej moge sie dowiedziec o impreach ,kursach i miejscach wartych odwiedzenia jak nie od ludzi ktorzy mieszkaja na miejscu.A czy jak ktos pisze o restauracjach ,pizzeriach i obrzucaja gownem osoby publiczne i wykropkowuja przeklenstwa ktorych i tak wszyscy moga sie domyslec to czy to jest wporzatku..to juz nie jest auto reklama i auto promocja?Przeciez to oczywiste ze nikt mi nie napisze-zmieszaj make ,2 jaja i kostke masla skoro pytam sie o kurs to czyba jasne ze pytam sie o miejsce,osobe lub strone na ktorej moge znalesc potrzebna informacje.

Czy to aż tak trudno zajrzeć na stronki internetowe i poszukać w googlach lub zadzwoić na miejską pływalnię i tam się dowiedz kto, co i jak. To, że mieszkasz w Anglii nie jest żadną przeszkodą w ruszeniu głową. :o
No chyba, że jesteś blondynką. :lol:
Najlepiej poszukaj basenu w Manchesterze. ;)

#6 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 12:36:26

spoko spoko szukalam ale stona internetowa basenu jest bardzo uboga i nie zawiera zadnych informacji na ten temat..forum to nie jedyne drzwi do ktorych pukam-dzwonic tez dzwonilam nikt nie odbiera.Blondynka nie jestem i nie mieszkam ani w Menchesterze ani w jego okolicy.Ale dzieki ze probowales pomoc.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 12:44:22

spoko spoko szukalam ale stona internetowa basenu jest bardzo uboga i nie zawiera zadnych informacji na ten temat..forum to nie jedyne drzwi do ktorych pukam-dzwonic tez dzwonilam nikt nie odbiera.Blondynka nie jestem i nie mieszkam ani w Menchesterze ani w jego okolicy.Ale dzieki ze probowales pomoc.

Monika, jest coś takiego jak TELEFON. :rolleyes:
Z Anglii do Polski opłaty są znikome, nie widzę problemu z zatelefonowaniem na basen. Tam Panie Tobie wszystko powiedzą. :rolleyes:
;)

#8 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 12:53:01

no jasne telefon dlaczego wczesniej o tym nie pomyslalam?!oczywiscie zartuje dzwonilam nie raz pewnie jak pani na informaji bedzie gotowa odebrac to wszystkiego sie dowiem ;)

#9 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 15:14:47

Słuchaj. Wpisz sobie w google - Laguna. Wszystko co potrzeba jest na stronie. Ja zapisałam dziecko na indywidualne zajęcia do jednego z panów ale nie podam ci namiarów na publicznym forum, sorry.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 15:51:56

Ja właśnie jestem po kursie pływania dla dorosłych w SOLEX- ie, Z tego co wiem to można jeszcze pływać w LAGUNIE i OLIMPIE, można się jeszcze dogadać z ratownikami - oni też uczą po godzinach pracy.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 21:19:32

Na basienie wszystkiego się dowiesz.

#12 Marek99

Marek99

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 27 styczeń 2020 - 13:18:11

Jeżeli chcecie się skutecznie i szybko nauczyć pływać to sprawdźcie ofertę AgamaSport - https://www.agamaspo...lywania-krakow/ . Jest to firma, która organizuję naukę pływania dla dzieci. Po z nauką pływania organizują półkolonie, przyjęcia urodzinowe dla dzieci, naukę jazdy na rolkach, obozy rowerowo-tenisowe oraz inne atrakcje oczywiście w formie sportowej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych