Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nasze pytania do Policji/Prokuratury

• Zamknięty Temat jest zamknięty
135 odpowiedzi w tym temacie

#121 EuraliaWykrzywpyszczek

EuraliaWykrzywpyszczek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1864 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 15:26:37

Witaj Misiu ;)

Kurde, oglądam cały czas ten nieszczęsny furgon i sama już nie wiem.

Na początku widziałam jednego gościa, teraz widzę dwóch.

Ten pierwszy moim zdaniem siedzi przodem, tak myślałam, ale wczoraj rano przed praca zerknęłam znowu i zobaczyłam, że on rzeczywiście może siedzieć, kucać tyłem i nachylać się, grzebać w worach. Wieczorem pokazałam komuś to zdjęcie i znowu widziałam go przodem i nie mogłam zrozumieć, jak ja mogłam widzieć go tyłem. Aż zaczęłam się smiać sama z siebie i wtedy znowu to zobaczyłam. On nachyla się tyłem, lekko wygięty w lewą stronę, widać mu kawałek jasnej skóry bo bluzka się podwinęła.

Nie wiem, może jutro zobaczę tam i 40 rozbójników :)

Z kolei osoba, której to pokazałam (niewtajemniczona w sprawę zupełnie) widzi tam coś jeszcze.

Po prostu pokazałam mu zdjęcie i zapytałam co widzi.

Od razu zobaczył kolesia w kapturze (?) i tego drugiego, z tyłu. Ale on widzi też trzecią osobę, leżącą, tak jakby oni siedzieli na niej. Ja tam za cholerę czegoś takiego nie wdzę, ale on nie wiedząc o co kaman zobaczył coś więcej.

Później puściłam mu całe nagranie i na końcu on powiedział, że zmienia zdanie, ten koleś jest tyłem. Oboje są tyłem a trzecia osoba leży a oni coś majstrują przy niej.

Hmm...oglądam też tłumaczenia Lampartów, nie pasuje mi coś jeszcze

Gdy opisują głowę Iwony, lewe oko, knebel, prawe oko to ja za cholerę tego nie widzę.

Na upartego zobaczę twarz, ale ona jeśli już to jest z profilu i 'patrzy' w lewą stronę. Najbardziej mi nie pasuje to lewe oko, bo wtedy ona musiałaby być jakaś wygięta i patrzeć w górę.

ps. buzię w tym tęczu też widzę ;)

#122 infa

infa

kolorowych jarmarków, złotych zegarków...

• PipPipPipPip
  • 6712 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 15:40:06

Jakie wrażenia? Jakie wnioski? Jesteś bliżej prawdy? :)

Nie ;) ale co się nasluchalam to moje.
O której godzinie cleanbud był rejestrowany przy molo?
Cześć Euralio

Użytkownik infa edytował ten post 15 listopad 2017 - 15:41:41

#123 EuraliaWykrzywpyszczek

EuraliaWykrzywpyszczek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1864 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 15:42:23

Nie ;) ale co się nasluchalam to moje.
O której godzinie cleanbud był rejestrowany przy molo?
Cześć Euralio

Siemka! ;)

#124 infa

infa

• PipPipPipPip
  • 6712 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 15:52:23

Trochę za dużo czasu wychodzi. Przyjęłam tempo konia między stępem a kłusem (czyli średnia prędkość na dwójce minus postoje przy koszach) i to będzie 15 minut od wejścia 58 przy jantarowej do kamery. Nawet jakby ogarniać wszystkie dodatkowe kosze na terenach placu zabaw to i tak jest o połowę mniej czasu niż to wynika z obliczeń Lampartow. Musieli się nieźle o.dalac albo mieli co robić w tym czasie.
Infundibulum - nie mam pojęcia jak i gdzie znalazłaś tamta studnie.nie widać jej ze ścieżki a dojścia zupełnie brak. I panowie pokroju Waldka Kiepskiego mieliby wpaść na tak niecny plan ukrycia zwłok? Obserwowałam ich przy pracy, są jak prąd - po najmniejszej linii oporu.

#125 infundibulum

infundibulum

Bywalec

• PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 16:03:39

Trochę za dużo czasu wychodzi. Przyjęłam tempo konia między stępem a kłusem (czyli średnia prędkość na dwójce minus postoje przy koszach) i to będzie 15 minut od wejścia 58 przy jantarowej do kamery. Nawet jakby ogarniać wszystkie dodatkowe kosze na terenach placu zabaw to i tak jest o połowę mniej czasu niż to wynika z obliczeń Lampartow. Musieli się nieźle o.dalac albo mieli co robić w tym czasie.
Infundibulum - nie mam pojęcia jak i gdzie znalazłaś tamta studnie.nie widać jej ze ścieżki a dojścia zupełnie brak. I panowie pokroju Waldka Kiepskiego mieliby wpaść na tak niecny plan ukrycia zwłok? Obserwowałam ich przy pracy, są jak prąd - po najmniejszej linii oporu.

No pewnie, że nie widać,  bo studnia jest tu:

fabrdc.jpg

jednak teraz, gdy zobaczyłam, że jest monitoring na Dąbrowszczaków skłaniam się ku teorii, że najpierw odwiedzili garaże, a później..... Ta studnia to tylko po prostu niesprawdzone dotychczas miejsce, jeśli ktoś z nich mieszkał przy Dąbrowszczaków, to na pewno zna Park jak własną kieszeń.

Użytkownik infundibulum edytował ten post 15 listopad 2017 - 16:04:40

#126 infundibulum

infundibulum

Bywalec

• PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 16:12:31

No pewnie, że nie widać,  bo studnia jest tu:

fabrdc.jpg

jednak teraz, gdy zobaczyłam, że jest monitoring na Dąbrowszczaków skłaniam się ku teorii, że najpierw odwiedzili garaże, a później..... Ta studnia to tylko po prostu niesprawdzone dotychczas miejsce, jeśli ktoś z nich mieszkał przy Dąbrowszczaków, to na pewno zna Park jak własną kieszeń.

No i przecież możliwe jest, że najpierw ukryli ją w garażu, wrócili do bazy, a później dopiero szukali miejsca na ukrycie zwłok. Przeszli się po parku, po tych dzikich miejscach, niewidocznych ze ścieżki, no i patrzą "o studnia". Wtedy to już nie problem pod osłoną nocy z garażu przedostać się w tamto miejsce, wrzucić ciało, na wierzch jakieś śmieci i do domu. Jeśli są to średnio rozgarnięci Panowie, to tak właśnie mogli zrobić. To nie jest plan na zbrodnię doskonałą. Zresztą, tak jak mówiłam, w tej studni to wygląda tak, jakby ktoś systematycznie dorzucał tam nowe śmieci, kto wie, może to jeden z pracowników CB ciągle tam bywa i maskuje? 

#127 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 16:35:21

No i przecież możliwe jest, że najpierw ukryli ją w garażu, wrócili do bazy, a później dopiero szukali miejsca na ukrycie zwłok. Przeszli się po parku, po tych dzikich miejscach, niewidocznych ze ścieżki, no i patrzą "o studnia". Wtedy to już nie problem pod osłoną nocy z garażu przedostać się w tamto miejsce, wrzucić ciało, na wierzch jakieś śmieci i do domu. Jeśli są to średnio rozgarnięci Panowie, to tak właśnie mogli zrobić. To nie jest plan na zbrodnię doskonałą. Zresztą, tak jak mówiłam, w tej studni to wygląda tak, jakby ktoś systematycznie dorzucał tam nowe śmieci, kto wie, może to jeden z pracowników CB ciągle tam bywa i maskuje?

Może jednak veldziewczynkarzy pytać powinni i kuć beton w obiektach ZS i innych ???

#128 infa

infa

• PipPipPipPip
  • 6712 postów

Napisano 16 listopad 2017 - 11:13:03

Czy nikogo nie dziwi fakt że ekipa cleanbud tak długo wlokla się z wejścia 58 do jagiellońskiej?

#129 Stopklatka

Stopklatka

Znajomy

• PipPip
  • 40 postów

Napisano 25 listopad 2017 - 14:02:10

Wszystko jest możliwe, jednak fakt że przez tyle lat nikt się nie wysypał wg mnie wyklucza udział smieciarzy. Za dużo ich było. Chyba, że pomagali tylko i nadal ktoś ich opłaca w co wątpię. ... Zastanawiam się tylko dlaczego Lampart nie poszedł za tropem tylko wygłupia się z jakimś objawieniem w workach na śmieci. Ściema operacyjna czy jednak odpuścili?

#130 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 26 listopad 2017 - 14:16:11

Wszystko jest możliwe, jednak fakt że przez tyle lat nikt się nie wysypał wg mnie wyklucza udział smieciarzy. Za dużo ich było. Chyba, że pomagali tylko i nadal ktoś ich opłaca w co wątpię. ... Zastanawiam się tylko dlaczego Lampart nie poszedł za tropem tylko wygłupia się z jakimś objawieniem w workach na śmieci. Ściema operacyjna czy jednak odpuścili?

Tu chyba jednak nie o tych "śmieciarzy" chodzi ?

#131 Stopklatka

Stopklatka

Znajomy

• PipPip
  • 40 postów

Napisano 26 listopad 2017 - 15:23:40

Tu chyba jednak nie o tych "śmieciarzy" chodzi ?

Niby nie. Ale tak jakoś to wygląda, że są uwikłani w tę sprawę, ale dlaczego..?
Kto to w ogóle są ci śmieciarze i czy aby na pewno mieli etat w firmie sprzątającej...?
Z tych informacji, które są jawne, to już masło maślane się robi. Nie jest jasne ile firm tam "pracowało", jakich, kto miała kontrakt a kto nie. Wychodzi na to, że przetarg wygrywa firma X - zleca sprzątanie firmie Y - a na miejscu okazuje się że sprzątają jeszcze inne i to całkiem różne... po.ba..ne to wszystko.

#132 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 26 listopad 2017 - 16:17:36

Niby nie. Ale tak jakoś to wygląda, że są uwikłani w tę sprawę, ale dlaczego..?
Kto to w ogóle są ci śmieciarze i czy aby na pewno mieli etat w firmie sprzątającej...?
Z tych informacji, które są jawne, to już masło maślane się robi. Nie jest jasne ile firm tam "pracowało", jakich, kto miała kontrakt a kto nie. Wychodzi na to, że przetarg wygrywa firma X - zleca sprzątanie firmie Y - a na miejscu okazuje się że sprzątają jeszcze inne i to całkiem różne... po.ba..ne to wszystko.

Tu już uwikłany wg nie jednych był Paweł, Mrius, Marcin, Adria, tajemniczy bywalec dyskotek z ręcznikiem, Patryk i reszta, ale nie Wolf !

#133 Stopklatka

Stopklatka

Znajomy

• PipPip
  • 40 postów

Napisano 26 listopad 2017 - 19:10:55

Tu już uwikłany wg nie jednych był Paweł, Mrius, Marcin, Adria, tajemniczy bywalec dyskotek z ręcznikiem, Patryk i reszta, ale nie Wolf !

Pewności nie ma. Może to on tym śmieciarzem był...lub innym Pawłem, Marcinem itp ? A wszyscy oni uwikłani raczej są i paru innych pewnie też

Użytkownik Stopklatka edytował ten post 26 listopad 2017 - 19:12:47

#134 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 26 listopad 2017 - 23:45:43

Pewności nie ma. Może to on tym śmieciarzem był...lub innym Pawłem, Marcinem itp ? A wszyscy oni uwikłani raczej są i paru innych pewnie też

Nigdy pewności nie ma, ale nadzieja wyjasnienia sprawy trwa do końca !

Użytkownik Dreistadt edytował ten post 26 listopad 2017 - 23:49:18

#135 radtok

radtok

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 17 styczeń 2018 - 13:50:05

Napisano 26 październik 2017 - 14:47:52

Chwile po tym jak Iwona znika z oka kamery a za nią tajemniczy mężczyzna z ręcznikiem pojawia się grupka kilku chłopaków, którzy kierują się na ukos na druga stronę ulicy. W momencie gdy znajdują się na wysokosci wejscia na plażę ne 63, kazdy z nich odwraca głowę w sttonę przejścia - ewiodentnie coś tam zauważyli, pytanie, co?

#136 Przemek94

Przemek94

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4399 postów

Napisano 17 styczeń 2018 - 14:05:45

Napisano 26 październik 2017 - 14:47:52

Chwile po tym jak Iwona znika z oka kamery a za nią tajemniczy mężczyzna z ręcznikiem pojawia się grupka kilku chłopaków, którzy kierują się na ukos na druga stronę ulicy. W momencie gdy znajdują się na wysokosci wejscia na plażę ne 63, kazdy z nich odwraca głowę w sttonę przejścia - ewiodentnie coś tam zauważyli, pytanie, co?

Zapewne coś nieistotnego, ale zwracającego uwagę. Nieistotnego bo tylko przykuwa uwagę na chwilę. Co to mogło być my możemy zgadywać. Może np pojazd śmieciarki tam pracującej. Na pewno nie był to jak niektórzy przypuszczają jakiś atak na kogoś, krzyk. Bo w takim wypadku wszyscy obrócili by głowy w jednej chwili, a nie sukcesywnie jeden po drugim .Oczywiście policja doskonale wie co zwróciło ich uwagę. Oni są przesłuchani

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych