Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nasze pytania do Policji/Prokuratury

• Zamknięty Temat jest zamknięty
135 odpowiedzi w tym temacie

#101 porter

porter

Popięciulatachczłowiekwinnymożesamuwierzyćżejestniewinny-Przemo

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 5181 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 14:07:34

Daj spokój proszę, następny park do przeszukiwania ;-)

#102 aurora

aurora

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4873 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 14:10:03

Dzięki Ela33 teraz nie mam wątpliwości, że jednak 2 ekipy były.

Jeśli dopiero w 2015r. dotarli do Clean-Bud to sorry pokazuje jak Policja i Prokuratura działa.

A powiedzcie mi ten pan, który zamknął drzwi policjantom bodajże (nie chciał gadać) to jest ten pan z pierwszej ekipy co niby widział Iwonę czy z drugiej?

Użytkownik aurora edytował ten post 15 listopad 2017 - 14:12:32

#103 ela33

ela33

Jestem. Pamiętam

• PipPipPipPip
  • 4733 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 14:10:22

a ten fragment czytałaś? Bo jak patrzę na swoj screen z wczoraj, artykuł wyglądał inaczej. Następnie poprosiłam na stronie Reportera o doprecyzowanie sytuacji z paliwem. 

u6f5nqmkepds.jpg

Tu jest bak zamknięty na klucz, ja dziś czytałam na kłódkę, To wiem na pewno, bo tacie wczoraj opowiadałam o kluczu, a dziś mu mówiłam o kłódce. Zmieniłam zeznania . 

Więc zmienili to w tej części co mówisz, 

#104 infundibulum

infundibulum

Bywalec

• PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 14:10:23

Daj spokój proszę, następny park do przeszukiwania ;-)

To tuż pod moim domem, widzę ich z okna. A teraz ciekawostka - w Parku JPII też jest dużo studzienek, takich starych, jak tamta, którą wkleiłam z PR. Będę się trzymać teorii o kanałach!

#105 ASHEN

ASHEN

Użycz mi chwalebnego poczucia, że czasami mogę się mylić (..). W

• PipPipPipPip
  • 5193 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 14:11:11

Już wczoraj był tekst z odszkodowaniami i kilometrami w Reporterze.
Ja nie wchodziłem przez Newbooka tylko e-reportera.

ja dopiero rano jeszcze raz tam weszłam, zapewne wczoraj dodali nowe informacje.

#106 infundibulum

infundibulum

Bywalec

• PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 14:16:16

To tuż pod moim domem, widzę ich z okna. A teraz ciekawostka - w Parku JPII też jest dużo studzienek, takich starych, jak tamta, którą wkleiłam z PR. Będę się trzymać teorii o kanałach!

Ten ich teren jest ogólnie dość podejrzany, często w nocy stamtąd dochodzą różne dziwne dźwięki. Ale Park JPII bym wykluczyła, brak mrocznych, niedostępnych, nieuczęszczanych miejsc. Tu ciągle jest pełno ludzi. Są co prawda te studzienki, no ale już teraz sama nie wiem. Więcej podejrzeń wzbudza sama ich siedziba.

#107 ASHEN

ASHEN

• PipPipPipPip
  • 5193 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 14:17:19

Tu jest bak zamknięty na klucz, ja dziś czytałam na kłódkę, To wiem na pewno, bo tacie wczoraj opowiadałam o kluczu, a dziś mu mówiłam o kłódce. Zmieniłam zeznania . 

Więc zmienili to w tej części co mówisz, 

kłódka była w tym w zdjęciu z akt, tym które wczoraj wklejałam, ale samej informacji tekstowej wtedy jak ja to czytałam nie było.

#108 aurora

aurora

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4873 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 14:30:45

A powiedzcie mi drugą ekipę sprzątającą niby widać na monitoringu przy wejściu 63 o 4.26 - to z jakiej strony oni jechali z Brzeźna i o 4.26 są przy wejściu 63 a potem co robią nawrotkę i sprzątają po swoich kolegach? O co tu chodzi.

Z tego tekstu co wkleiła Ela33 jakieś głupoty wychodzą.

#109 ASHEN

ASHEN

• PipPipPipPip
  • 5193 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 14:36:40

A powiedzcie mi drugą ekipę sprzątającą niby widać na monitoringu przy wejściu 63 o 4.26 - to z jakiej strony oni jechali z Brzeźna i o 4.26 są przy wejściu 63 a potem co robią nawrotkę i sprzątają po swoich kolegach? O co tu chodzi.

Z tego tekstu co wkleiła Ela33 jakieś głupoty wychodzą.

wychodzi, że ktoś kłamie.

Dwie ekipy w jednym miejscu. 

#110 Lizzy

Lizzy

Kropka ;)

• PipPipPipPip
  • 4472 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 14:41:50

a informację o GPS zawartą w tekscie i pilnowaniu nawet 2 km widziałaś? Bo ja mam screen fragmentu tekstu, inaczej to wczoraj wyglądało

było było o gps nawet miałam się do tego odnieść.

#111 ela33

ela33

Jestem. Pamiętam

• PipPipPipPip
  • 4733 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 14:43:04

No proszę, jaki świat jest mały, Jak na zawołanie się coś w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania,

Ten ich teren jest ogólnie dość podejrzany, często w nocy stamtąd dochodzą różne dziwne dźwięki. Ale Park JPII bym wykluczyła, brak mrocznych, niedostępnych, nieuczęszczanych miejsc. Tu ciągle jest pełno ludzi. Są co prawda te studzienki, no ale już teraz sama nie wiem. Więcej podejrzeń wzbudza sama ich siedziba.

Z opisu wynika, że chyba miejsce koło Ciebie jest mniej realne, niż teoria o kanałach burzowych.

Praktycznie, można przyjąć , że ciało może znajdować się w wielu miejscach. 

Wyobraźnię rozbudza też miejsce na Winogronowej, 

#112 ela33

ela33

Jestem. Pamiętam

• PipPipPipPip
  • 4733 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 14:46:30

wychodzi, że ktoś kłamie.

Dwie ekipy w jednym miejscu. 

Dla mnie , całkiem realna się wydaje teza, że ta o 4;26 widziana ekipa to mogła być nawrotka tej pierwszej , wracali  może w kierunku Sopotu, Lub była 3-cia  :D Pas nadmorski , plaże sprzątał ktoś inny,

#113 infundibulum

infundibulum

Bywalec

• PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 14:47:12

No proszę, jaki świat jest mały, Jak na zawołanie się coś w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania,

Z opisu wynika, że chyba miejsce koło Ciebie jest mniej realne, niż teoria o kanałach burzowych.

Praktycznie, można przyjąć , że ciało może znajdować się w wielu miejscach. 

Wyobraźnię rozbudza też miejsce na Winogronowej, 

Tam to już w ogóle jest mega mrok.

#114 aurora

aurora

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4873 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 14:50:24

Jak to wychodzi według Lampartów o której godzinie druga ekipa gdzie jest i jak jedzie. Przypomnijcie mi. Jadą z Brzeźna i co skręcają w 58 i dojeżdżają do tego autobusu i potem zawracają jadąc w kierunku garaży - dobrze myślę.

Jak to wygląda czasowo i z trasą na mapie?

Szostak jakieś głupoty pisał jak ta ekipa mogła być o 4.26 przy wejściu 63 a potem znaleźć się w Parku?

#115 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 15:02:33

Skoro policja nic z nich nie wyciągnęła a zespól LAMPART jest pewien swoich racji na 90% to pozostaje tylko Łoże Madejowe :blink:

Witaj Euralko, tyle czasu widzę Ciebie na pasku ale milczałaś  :unsure:  fajnie Ciebie widzieć ponownie, Infę także. :)  Chcę wierzyć, że to Wy- bo przyznam, że na tym forum już wszystko jest możliwe chyba .

7 lat  "staliśmy nad przepaścią a teraz posunęliśmy się i krok do przodu" 

#116 infundibulum

infundibulum

Bywalec

• PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 15:07:05

Jak to wychodzi według Lampartów o której godzinie druga ekipa gdzie jest i jak jedzie. Przypomnijcie mi. Jadą z Brzeźna i co skręcają w 58 i dojeżdżają do tego autobusu i potem zawracają jadąc w kierunku garaży - dobrze myślę.

Jak to wygląda czasowo i z trasą na mapie?

Szostak jakieś głupoty pisał jak ta ekipa mogła być o 4.26 przy wejściu 63 a potem znaleźć się w Parku?

Bardzo proszę, mapka. Trasa Lampartów na żółto, trasa wykropkowana - możliwe trasy, z tym,że mamy monitoring na bloku na Dąbroszczaków tuż za Biedrą, więc wg mnie stamtąd pochodzi dowód Lampartów na "nieuczęszczaną ścieżkę", na czerwono -trasa powrotu z monitoringu, 5:16-5:17

28sm06w.jpg

#117 aurora

aurora

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4873 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 15:15:50

W zasadzie czasowo nic nie wiemy gdzie oni byli o 4.26 i czemu później są w Parku?

Ta żółta trasa to ścieżka 58 czy 56? Punkt zbieżny według Lampartów gdzie spotkali Iwonę to jaka to ścieżka 58 czy 56? Z tego wycinku nie mogę się połapać.

Mi bardziej by pasowało, że mogli być ewent. o 4.26 przy wejściu 63 jadąc z Brzeźna ale potem wjechali w Piastowską i stamtąd do Parku. Tylko wtedy miejsce spotkania Iwony z nimi zupełnie się zmienia

Użytkownik aurora edytował ten post 15 listopad 2017 - 15:17:47

#118 infa

infa

kolorowych jarmarków, złotych zegarków...

• PipPipPipPip
  • 6712 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 15:19:35

Czasowo to ja zmierzylam dzisiaj wszystkie czasy :) zlazlam cały park wzdłuż i wszerz, nawet kogoś sledzilam...

#119 infundibulum

infundibulum

Bywalec

• PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 15:21:34

W zasadzie czasowo nic nie wiemy gdzie oni byli o 4.26 i czemu później są w Parku?

Ta żółta trasa to ścieżka 58 czy 56? Punkt zbieżny według Lampartów gdzie spotkali Iwonę to jaka to ścieżka 58 czy 56? Z tego wycinku nie mogę się połapać.

Mi bardziej by pasowało, że mogli być ewent. o 4.26 przy wejściu 63 jadąc z Brzeźna ale potem wjechali w Piastowską i stamtąd do Parku. Tylko wtedy miejsce spotkania Iwony z nimi zupełnie się zmienia

Żółta ścieżka to 58. Na 58 też spotkali Iwonę (wg Lampartów). 

#120 ela33

ela33

Jestem. Pamiętam

• PipPipPipPip
  • 4733 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 15:26:02

Czasowo to ja zmierzylam dzisiaj wszystkie czasy :) zlazlam cały park wzdłuż i wszerz, nawet kogoś sledzilam...

Jakie wrażenia? Jakie wnioski? Jesteś bliżej prawdy? :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych