Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nasze marzenia się spełniają

Piękny świat

• Zamknięty Temat jest zamknięty
16235 odpowiedzi w tym temacie

#16221 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 07:54:38

Alutko, ale możemy pisać.   :)  To chyba jakaś awaria. 

#16222 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 09:07:40

Wylądowaliśmy na Marsie. Zuzia jest zachwycona. Patrzy na Ziemię i mówi jaka ona malutka... 

Marsjanku,  nasza planeta w ogromnym niepojętym i niezbadanym Kosmosie jest mikroskopijnym pyłkiem. Czyli nieliczącą się cząsteczką, pozostałością po Wielkim Wybuchu.  

Na tym maleńkim pyłku Stwórca Wszechświata tchnął życie. Powołał najpierw czarowników plemiennych, faraonów i partie polityczne.

Stworzył Świat na podobieństwo mrowiska w głuchym lesie.  No i od czasu do czasu wkłada w to mrowisko patyk i miesza. 

Marsjanku, czy na Marsie są mrówki?  :wub:  

#16223 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 11:44:19

Wylądowaliśmy na Marsie. Zuzia jest zachwycona. Patrzy na Ziemię i mówi jaka ona malutka... 

Moje Serduszko :wub:

... wróciłeś cały i zdrowy :)

Kosmos..Kosmosem...ale nie ma to jak Ziemi. :)

planeta-ziemia-si%C4%99-u%C5%9Bmiecha-61

#16224 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 13 maj 2018 - 13:02:22

Dzień dobry.  :)  Otrzymałem na niedzielę przepustkę z poligonu.  Jestem na odwiedzinach u Uleńki.   :wub:

Pszczółko, ciesz się z tych paru chwil "wolności". Zawsze to jakaś zmiana  ;) Pozdrów proszę Uleńkę ode mnie i miło spędzajcie dany Wam czas  :)

#16225 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Przyjaciel wszystkich dobrych ludzi

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 13 maj 2018 - 14:05:52

Dzień dobry.  :)  Otrzymałem na niedzielę przepustkę z poligonu.  Jestem na odwiedzinach u Uleńki.   :wub:

bee-logo-version-1-non-editable-web-read

#16226 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 14 maj 2018 - 01:53:31

To był wielki impet, ponieważ mój post zniknął.  :o

Nie mam chęci pisać go od nowa.  :wacko:

Może znowu zniknąć.  :o

#16227 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 06:06:15

To był wielki impet, ponieważ mój post zniknął.  :o

Nie mam chęci pisać go od nowa.  :wacko:

Może znowu zniknąć.  :o

Ja w ogóle nie mam chęci już pisać. Chciałbym tylko zdjąć mój awatar aby nie był obiektem drwin i ośmieszania użytkownika pozbawionego możliwości wchodzenia do swojego profilu. 

Kończę swoje uczestnictwo na Forum. Serdecznie dziękuję wszystkim którzy wnosili radość i uśmiech.

Gratuluję "pomocnikowi" moderatora który konsekwentnie zniszczył wytypowanych użytkowników. Zresztą zapowiadał zniszczenie. Ale to jeszcze nie koniec. Będzie niszczyć kolejnych. 

Ja bynajmniej kajać się nie mam zamiaru. Pisałem uczciwie nikomu nie wyrządzając krzywdy. Nie mam już ochoty na groteskę w wykonaniu moderatora który czerpie niezrozumiałą dla mnie przyjemność. batożenia i podawania marchewki. 

To jest forum prywatne moderatora. Zresztą wielokrotnie o tym przypominał. Życzę jemu aby tak samo traktowany był w prywatnych sklepach, restauracjach, hotelach, stacjach paliw, klinikach i warsztatach samochodowych.  Aby zrozumiał, że prywata nie może naruszać prawa. 

#16228 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 14 maj 2018 - 15:42:39

Dla Uleńki  od Misi

"a ja czekam i czekam i czekam
  ciszę wplatam we włosy
  i na palce nawlekam"

Lubię Misiu jak przypominasz piękne piosenki, perełki :) Uwielbiam tę piosenkę bardzo  :wub: Dzięki :) Będzie dziś sobie u mnie do wieczora "grać w tle"  :P  :)

#16229 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 15 maj 2018 - 22:09:10

Pewna era się skończyła.  :unsure:

Pozostały wspomnienia i...marzenia.  :)

Ps. Dziękuję Wszystkim za Marzenia.  :rolleyes:

#16230 ~Helka~

~Helka~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 03:24:22

Pewna era się skończyła.  :unsure:

Pozostały wspomnienia i...marzenia.  :)

Ps. Dziękuję Wszystkim za Marzenia.  :rolleyes:

Skończyła się era wspomnień naszej młodości, spełnionych i niespełnionych marzeń. Era serdecznego uśmiechu, fantazji i zawierania przyjaźni.Wspólnej zabawy. 

Musieliśmy  powrócić do rzeczywistości. Ponurej, szarej, pełnej nienawiści. Jednak nie wszyscy jeszcze zatracili tego co wynieśli ze swoich rodzinnych domów. Atmosfery ciepła, bezpieczeństwa, miłości i zrozumienia. 

Świat się zmienił. Poszedł do przodu. Technika, elektronika i co najważniejsze to szmal. Ale zagubił po drodze wartości. Zamienił je na wartości biznesu opartego na religii i polityce. 

W imieniu Marzycieli których już nie ma pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe chwile radości. 

:wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:

#16231 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 16 maj 2018 - 23:38:38

Skończyła się era wspomnień naszej młodości, spełnionych i niespełnionych marzeń. Era serdecznego uśmiechu, fantazji i zawierania przyjaźni.Wspólnej zabawy. 

Musieliśmy  powrócić do rzeczywistości. Ponurej, szarej, pełnej nienawiści. Jednak nie wszyscy jeszcze zatracili tego co wynieśli ze swoich rodzinnych domów. Atmosfery ciepła, bezpieczeństwa, miłości i zrozumienia.

Świat się zmienił. Poszedł do przodu. Technika, elektronika i co najważniejsze to szmal. Ale zagubił po drodze wartości. Zamienił je na wartości biznesu opartego na religii i polityce. 

W imieniu Marzycieli których już nie ma pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe chwile radości. 

:wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:

Bardzo się cieszę, że taki był dom mojego dzieciństwa i młodości.  :)  Rodzinną tradycję zabrałem ze sobą za Ocean.  :D​  Amerykanom podoba się moja tradycja.  :rolleyes:

#16232 ~Helka~

~Helka~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 10:04:47

Bardzo się cieszę, że taki był dom mojego dzieciństwa i młodości.  :)  Rodzinną tradycję zabrałem ze sobą za Ocean.  :D​  Amerykanom podoba się moja tradycja.  :rolleyes:

U nas w chałupie była tradycja patriotyzmu.  Mój dziadek zakopał pod jabłonką strzelbę. Nie przelewało się nam. Ale na stole zawsze był  swojski chleb i mleko. Moja mama nie skarżyła się że mnie urodziła i nie domagała się za to pieniędzy. Teraz tradycje się zmieniły. Pamiętam jak mój dziadek uczył nas pieśni patriotycznych. Teraz nawet Hymn nie jest potrzebny.   

#16233 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 18 maj 2018 - 23:17:57

Niekiedy przestajemy marzyć i z obłoków schodzimy na ziemię.  :wacko:

Dzisiaj (w piątek, 18 maja) oglądałem Teleexpress (ukłon w stronę YouTube)  :rolleyes: i dowiedziałem się, że pacjentowi z Lublina, odmówiono wydania lekarstwa w miejscowej aptece, ponieważ jego recepta była...za wąska o 3 milimetry.  :o​ 

Nie wiem jakie kryteria obowiązują w tej chwili w polskich aptekach, ale wiem na pewno, że apteki na terenie San Diego realizują każdego dnia recepty o różnej długości oraz szerokości i żaden farmaceuta nie mierzy linijką medycznych druków.  :D

#16234 ~Helka~

~Helka~
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 04:53:30

Niekiedy przestajemy marzyć i z obłoków schodzimy na ziemię.  :wacko:

Dzisiaj (w piątek, 18 maja) oglądałem Teleexpress (ukłon w stronę YouTube)  :rolleyes: i dowiedziałem się, że pacjentowi z Lublina, odmówiono wydania lekarstwa w miejscowej aptece, ponieważ jego recepta była...za wąska o 3 milimetry.  :o​ 

Nie wiem jakie kryteria obowiązują w tej chwili w polskich aptekach, ale wiem na pewno, że apteki na terenie San Diego realizują każdego dnia recepty o różnej długości oraz szerokości i żaden farmaceuta nie mierzy linijką medycznych druków.  :D

Receptę można było rozprasować ciepłym żelazkiem i byłaby akuratna. Ja dostałam receptę na 60 sztuk tabletek ale w aptece były tylko w opakowaniach po 40 sztuk. Musiałam jeszcze raz zarejestrować się do lekarza. Przepisał 40 sztuk i po problemie.  Ale tabletki musiałam brać od razu. Trzy dni byłam bez tabletek. W księdze leków lekarz miał i po 60 sztuk i po 40 sztuk. Nie jego wina, że w aptece były tylko po 40 sztuk w opakowaniu. Mogłam sobie szukać apteki w której mieli po 60 sztuk. Liczy się wymiarowy papier a nie chory pacjent. 

#16235 ~Juror~

~Juror~
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 18:40:21

Receptę można było rozprasować ciepłym żelazkiem i byłaby akuratna. Ja dostałam receptę na 60 sztuk tabletek ale w aptece były tylko w opakowaniach po 40 sztuk. Musiałam jeszcze raz zarejestrować się do lekarza. Przepisał 40 sztuk i po problemie.  Ale tabletki musiałam brać od razu. Trzy dni byłam bez tabletek. W księdze leków lekarz miał i po 60 sztuk i po 40 sztuk. Nie jego wina, że w aptece były tylko po 40 sztuk w opakowaniu. Mogłam sobie szukać apteki w której mieli po 60 sztuk. Liczy się wymiarowy papier a nie chory pacjent. 

Helka, już w Marzeniach nigdy nam nie odpowiesz. Doskonale odgrywałaś rolę zaradnej, odważnej Kobiety wiejskiej. Dziękujemy Ci za wspaniałą atmosferę. Za humor i fantazję. Żegnaj Helka.  :wub:

#16236 Mariolka Kotecka

Mariolka Kotecka

Znajomy

• PipPip
  • 40 postów

Napisano 19 maj 2018 - 21:34:08

Helka, już w Marzeniach nigdy nam nie odpowiesz. Doskonale odgrywałaś rolę zaradnej, odważnej Kobiety wiejskiej. Dziękujemy Ci za wspaniałą atmosferę. Za humor i fantazję. Żegnaj Helka.  :wub:

To co Szefie?  Przyszedł czas kończyć przedstawienie. Odwaliliśmy kawał dobrej roboty. Daliśmy radość i uśmiech. Uzyskaliśmy satysfakcję z tego. Nerwowy klakier nie wytrzymuje napięcia i codziennie popuszcza.  Dzisiaj a najdalej jutro mnie też już tutaj nie będzie.  

Ale klakier nie odważa się banować. On tylko chytrze blokuje.    B)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych