Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nasze marzenia się spełniają

Piękny świat

• Zamknięty Temat jest zamknięty
16235 odpowiedzi w tym temacie

#61 Obecny1

Obecny1

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 21:33:04

Obecny1... zastanawiam się, czy jak wycinali w niej miejsce na ścieżkę rowerową....mocno ją bolało ? :o

Nie wiem, bo nie znam historii tego drzewa. Byłem dwukrotnie w Parku Narodowym Sekwoi (Sequoia National Park) i...poczułem się bardzo maleńki wobec potęgi otaczającej mnie przyrody. Całe swoje życie mam wielki sentyment do Natury, do drzew w szczególności. Uleńko, jeśli będziesz przejazdem w USA, to obowiązkowo musisz zobaczyć sekwoje w Kalifornii i Wielki Kanion (Grand Canyon) w Arizonie. To są prawdziwe cuda Natury.  :rolleyes:

#62 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 21:35:49

Po raz pierwszy spotkałem Uleńkę na biwaku zuchów. Była radosna i patrzyła na mnie ogromnymi błękitnymi oczami. Na sobie miała szary fartuch i beret który opadał jej na uszka.

Nasze drogi rozeszły się na wiele lat. Taką zapamiętałem Uleńkę. W moich marzeniach nadal patrzyłem w jej błękitne oczy.

Po wielu latach spotkaliśmy się. Moje marzenia się spełniły.

Pszczółko... moje też :)

Gdyby przed pięciu latami... Cyganka wróżąc mi z ręki... powiedziała, że się spotkamy, będziemy wspólnie spędzali czas.... to bym jej nie uwierzyła...

...a gdyby jeszcze dodała, że będziemy spacerowali brzegiem morza i zbierali bursztyny...  to bym ją normalnie wyśmiała.... i zarzuciła jej, że na poczekaniu wymyśla...

A jednak... :)

#63 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 21:36:58

Nasz najmłodszy i najśliczniejszy Marsjanek jest pod dobrą opieką cioci Heli. Mamy też Wilczka i  bliźnięta  Miszkę i Kate.  Wilczek studiuje medycynę w Sankt Petersburgu, a Miszka i Kate uczą się sztuki żonglerskiej w moskiewskim cyrku lodowym.

Jesteśmy najszczęśliwszymi rodzicami na świecie. :wub:

#64 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 21:39:37

Los jaki spotkał Monisię i Paulinkę był okrutny.  Naszym marzeniem było aby ich los stał się szczęśliwy. Postanowiliśmy z Uleńką zaadoptować porzucone siostry.  Dziś są szczęśliwe. Nasze marzenia się spełniły. :)

Pszczółko... ale naprawdę będą dopiero wtedy szczęśliwe... gdy znów ... po długiej rozłące... padną w ramiona swoich biologicznych rodziców....

... a z tego co słyszałam... jest to całkiem możliwe... :o

... ale póki co... szaaaaaa :ph34r:

#65 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 21:41:12

Dla tych, którzy nie wiedzą jak wygląda sekwoja:

od stefana dla tych , którzy nie widzieli wieloryba .

d***.jpg

#66 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 21:41:54

Pszczółko... moje też :)

Gdyby przed pięciu latami... Cyganka wróżąc mi z ręki... powiedziała, że się spotkamy, będziemy wspólnie spędzali czas.... to bym jej nie uwierzyła...

...a gdyby jeszcze dodała, że będziemy spacerowali brzegiem morza i zbierali bursztyny...  to bym ją normalnie wyśmiała.... i zarzuciła jej, że na poczekaniu wymyśla...

A jednak... :)

A jednak Uleńko los nas połączył i spełniły się nasze marzenia.  :wub:

#67 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 21:44:03

Nasz najmłodszy i najśliczniejszy Marsjanek jest pod dobrą opieką cioci Heli. Mamy też Wilczka i  bliźnięta  Miszkę i Kate.  Wilczek studiuje medycynę w Sankt Petersburgu, a Miszka i Kate uczą się sztuki żonglerskiej w moskiewskim cyrku lodowym.

... a Kate...  jako osobista asystentka, robi karierę u boku słynnego na cały świat hipnotyzera-uzdrowiciela.... :)

#68 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 21:44:22

Nie wiem, bo nie znam historii tego drzewa. Byłem dwukrotnie w Parku Narodowym Sekwoi (Sequoia National Park) i...poczułem się bardzo maleńki wobec potęgi otaczającej mnie przyrody. Całe swoje życie mam wielki sentyment do Natury, do drzew w szczególności. Uleńko, jeśli będziesz przejazdem w USA, to obowiązkowo musisz zobaczyć sekwoje w Kalifornii i Wielki Kanion (Grand Canyon) w Arizonie. To są prawdziwe cuda Natury.  :rolleyes:

2smiech2.gif

#69 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Przyjaciel wszystkich dobrych ludzi

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 21:47:28

Polacy też tu byli! :) maxresdefault.jpg

#70 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 21:47:55

tak panie Andrzeju jesteś 100% ogier pochwal się która klacz tobie uległa .

#71 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 21:52:19

Polacy też tu byli! :)

Heniu, Ty zawsze byłeś patriotą. :)

#72 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 21:52:39

Jakiś czas temu.. czytałam książkę, w której młoda dziewczyna - Amerykanka - opisała swoje spełnione marzenie...

Samodzielnie, w pojedynkę przebyła na pieszo z ogromniastym plecakiem...cały szlak ciągnący się od granicy z Meksykiem,  do granicy z Kanadą.

Byłam pełna podziwu dla jej odwagi, determinacji w spełnieniu marzenia ... i troszkę jej zazdrościłam.... :)

Nigdy nie byłam w Stanach... ale jak wiadomo, życie pisze różne scenariusze... :rolleyes:

#73 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 21:55:48

... pewnie w służbowej delegacji... :P

#74 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 21:56:32

Jakiś czas temu.. czytałam książkę, w której młoda dziewczyna - Amerykanka - opisała swoje spełnione marzenie...

Samodzielnie, w pojedynkę przebyła na pieszo z ogromniastym plecakiem...cały szlak ciągnący się od granicy z Meksykiem,  do granicy z Kanadą.

Byłam pełna podziwu dla jej odwagi, determinacji w spełnieniu marzenia ... i troszkę jej zazdrościłam.... :)

Nigdy nie byłam w Stanach... ale jak wiadomo, życie pisze różne scenariusze... :rolleyes:

Moje życie w Stanach jest dowodem na to, że...nasze marzenia się spełniają.  :rolleyes:

#75 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 21:58:12

Którym mostem oni dojechali...?  :o   :D

#76 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 21:58:30

Uleńko, gdy się trochę ociepli możemy wyruszyć w podróż nawet do Kanady. :)

#77 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 21:58:50

Ja też...ja też...nigdy nie byłem w Stanach. W Kanadzie też nie. Ale jak twierdzi Uleńka, życie pisze różne zaproszenia. Gorzej z wizami ;) :P :lol:

#78 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 22:03:50

Heniu, Ciebie przemycimy w plecaku. Kto będzie nam do plecaka zaglądać. :)

#79 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 22:06:01

Ja też...ja też...nigdy nie byłem w Stanach. W Kanadzie też nie. Ale jak twierdzi Uleńka, życie pisze różne zaproszenia. Gorzej z wizami ;) :P :lol:

Kubusiu...dla nas marzycieli...nie rzeczy niemożliwych.... :)

Kto wie, czy nie przyjdzie nam wyprawić się za Ocean, żeby odnaleźć śliczną kelnerkę i jej ukochanego Indianina? .... hmmmm? :P

#80 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 22:06:13

Heniu, Ciebie przemycimy w plecaku. Kto będzie nam do plecaka zaglądać. :)

Meksykanie? :ph34r:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych