Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nasze marzenia się spełniają

Piękny świat

• Zamknięty Temat jest zamknięty
16235 odpowiedzi w tym temacie

#41 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 17:23:38

Moja mamusia powiedziała, że marzenia nic nie kosztują. To ja sobie marzę aby wyjść za mąż za jakiegoś bogatego faceta z biznesem. Nie musi być przystojny. Aby tylko był uczciwym człowiekiem.

Tylko czy ja znajdę takiego który byłby jednocześnie bogaty i uczciwy? To ja już wolałabym przystojnego.

Ja marzę o moim szefie z pracy. Jest bogaty, uczciwy i przystojny. Trzy w jednym. Ale nie ma pociągu do kobiet. Mamusia powiedziała mi że każda potwora znajdzie swego amatora.

Ale moje marzenia nie spełniają się. To ja sobie tylko marzę. W marzeniach widzę muskularnego goryla. Bierze mnie w swoje silne ramiona i porywa.

Porwaną i zniewoloną umieszcza na rozłożystym baobabie i mówi. Tu jest twój dom. Ja bez ciebie żyć nie mogę. Jesteś moja.

A ja mu ulegam. Takie są moje marzenia... :P

A ku-ku to my :wub: :wub:  Monisia i Paulinka.  My też często marzymy. Szczególnie Paulinka gdy zakocha się w kolejnym atrakcyjnym facecie i głośno wzdycha w nocy.

Nasz tatuś porzucił nas. Nasza mamusia pojechała w świat szukać naszego tatusia. A my z Cigacic nad Odrą wyruszyłyśmy w podróż w nieznane.

Zatrzymałyśmy się w Sapporo. Marzymy aby odnalazł się nasz tatuś. Paulinka ma zmienne marzenia. Raz marzy o poławiaczu pereł a następnego wieczora o ambasadorze Pigmeju.

Ja marzę o eleganckim czerwonym samochodzie wyścigowym.

No to pa pa na razie, bo lecimy z Paulinką na dyskotekę, a Paulince puściło oczko w pończosze to muszę załapać.

Pozdrowienia dla Mamuśki  :wub: :wub:

panie Andrzeju , małpiszon do pana pasuje po co podszywać się pod dzieci , dość tych zboczeń!!!!!! :angry:

#42 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 18:09:09

Jestem psychologiem. Prowadzę prywatny gabinet w którym wykonuję usługi dla pacjentów znerwicowanych. Terapia polega na układaniu kostek domina. Terapię zajęciową przeprowadzam od dwóch do ośmiu godzin w zależności od stanu pacjenta.

Podczas układania kostek domina pacjenci wchodzą w trans polegający na intensywnych marzeniach.  Taka terapia bardzo korzystnie wpływa na stan emocjonalny moich pacjentów.

Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu cierpiącego na zanik marzeń  pana Flintę.

panie Andrzeju faktycznie prowadzi pan codziennie koze za rogi do wydymania .

kiś ogóra i nie pitol .

#43 Bernardyn

Bernardyn

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 18:12:47

My też marzymy :blush:

pies-marz.2.jpg

#44 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 18:16:11

My też marzymy :blush:

wiem panie Andrzeju ty i te małe bezdomne zielonogórskie pieski .

#45 Bernardyn

Bernardyn

Bywalec

• PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 18:41:25

cc74e754d0.jpeg

#46 obserwator123

obserwator123

społecznik

• PipPipPipPip
  • 150 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 18:43:21

Jestem psychologiem. Prowadzę prywatny gabinet w którym wykonuję usługi dla pacjentów znerwicowanych. Terapia polega na układaniu kostek domina. Terapię zajęciową przeprowadzam od dwóch do ośmiu godzin w zależności od stanu pacjenta.

Podczas układania kostek domina pacjenci wchodzą w trans polegający na intensywnych marzeniach.  Taka terapia bardzo korzystnie wpływa na stan emocjonalny moich pacjentów.

Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu cierpiącego na zanik marzeń  pana Flintę.

:o

#47 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 19:03:14

:o

panie Andrzeju lornetę proszę skierować na piaskownicę (wiem co pana interesuje) ;)

#48 Aramis

Aramis

Bywalec

• PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 19:35:35

Chciałbym oddać głos w konkursie.Pozostaję pod wrażeniem marzeń którymi podzieliły się nasze Damy.

Nigdy nawet przez myśl mi nie przeszło, że marzenia mogą być tak pięknie rozbudowane. 

Swój głos oddaję dla Dziewanny. Odczuwam jednak niedosyt, że mogę oddać tylko jeden. 

#49 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 20:27:29

A ku-ku to my :wub: :wub:  Monisia i Paulinka.  My też często marzymy. Szczególnie Paulinka gdy zakocha się w kolejnym atrakcyjnym facecie i głośno wzdycha w nocy.

Nasz tatuś porzucił nas. Nasza mamusia pojechała w świat szukać naszego tatusia. A my z Cigacic nad Odrą wyruszyłyśmy w podróż w nieznane.

Zatrzymałyśmy się w Sapporo. Marzymy aby odnalazł się nasz tatuś. Paulinka ma zmienne marzenia. Raz marzy o poławiaczu pereł a następnego wieczora o ambasadorze Pigmeju.

Ja marzę o eleganckim czerwonym samochodzie wyścigowym.

No to pa pa na razie, bo lecimy z Paulinką na dyskotekę, a Paulince puściło oczko w pończosze to muszę załapać.

Pozdrowienia dla Mamuśki  :wub: :wub:

Monisiu i Paulinko :wub: ...… ile razy Was widzę… tyle razy przypomina mi się ...niesamowita historia i okoliczności, w jakich spotkali się ... Wasza biologiczna mama z Waszym rodzonym tatą

Obydwoje tak jak i Wy byli marzycielami… marzyli o rzeczach małych i wielkich… jednym z ich marzeń byłyście Wy… ich najdroższe Skarbeczki…

Monisiu i Paulinko...życie samo pisze tak barwne, dziwne i przewrotne scenariusze, że żaden pisarz,… nawet z bujną wyobraźnią nie wymyśliłby historii, która wydarzyła się naprawdę…

Dla przypomnienia ...w dużym skrócie

.
...a było to tak...
Kilkanaście  lat temu...w przepięknej miejscowości nad Odrą...była portowa restauracja, a w niej pracowała śliczna kelnerka...
W tym samym czasie...za górami, za lasami, oceanem...a dokładniej w USA, żył sobie Indianin... w prostej linii potomek samego Winnetou...
Pewnego razu... w słoneczny, gorący dzień, na przełomie  lipca i sierpnia... coś go szarpnęło i podpowiedziało...
- płyń na ziemię za oceanem... a znajdziesz tam wybrankę swojego serca...
Indianin... długo nie myślał... z największej sekwoi wydrążył czółno...pożegnał się braćmi i siostrami...i popłynął...
Płynął, dryfował.. i znów płynął...
Pokonał Ocean, wpłynął na Bałtyk... i pod prąd wszedł w ujście Odry...
Niosło go raz do przodu... dwa razy do tyłu...ale uparł się nie żarty.... i zatrzymał się dopiero na jednym z filarów mostu w Cigacicach...
...cdn...

Dobranoc :)

Użytkownik Uleńka edytował ten post 20 listopad 2016 - 20:46:03

#50 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 20:40:39

Dla tych, którzy nie wiedzą jak wygląda sekwoja:

hqdefault.jpg

#51 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 20:45:18

Zołzo... ja też zajmuję się.. znerwicowanymi osobami..

... robię to amatorsko... własnymi,  skutecznymi metodami...

... wieloletnie doświadczenia utwierdziły mnie w przekonaniu, że najpewniejszą terapią jest... nastrojowa muzyka, przyciemnione światło,... oraz spokojna rozmowa, którą koję nerwy nerwusów... :)

#52 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 20:49:19

Dla tych, którzy nie wiedzą jak wygląda sekwoja:

hqdefault.jpg

Obecny1... zastanawiam się, czy jak wycinali w niej miejsce na ścieżkę rowerową....mocno ją bolało ? :o

#53 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 21:00:30

Stworzyłem baśń o Uleńce i Majku. To postacie fikcyjne, przeze mnie wymyślone. Do tych dwojga postaci dołączyłem inne.

W najśmielszych marzeniach nie przypuszczałem, że kilkoro Użytkowników Forum odgrywać będą główne role mojej baśni.

Dziękuję. Życzę dobrej zabawy.

Jędrku... Twoje marzenia się spełnią...bo trafiłeś na właściwych ludzi... i w odpowiednie miejsca...

Swoją baśń tworzysz na bieżąco...  a ja zawsze umieram z ciekawości jaki będzie jej dalszy ciąg...

... a gdy na czas nie dostarczysz rękopisu...  improwizuję... :)

#54 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 21:05:04

Każdy z nas posiada marzenia. Często są skrywane. Słyszymy życzenia: Spełnienia najskrytszych marzeń. Życząc nie wiemy tak naprawdę o czym marzy osoba której składamy życzenia.

Ludzie są nieufni wobec siebie. Przybierają różne pozy. Chcą uchodzić za kogoś innego.

Inni są na zewnątrz, a inni wewnątrz.

W tym temacie Użytkowniczki przedstawiły swoje marzenia te spełnione i te na których spełnienie czekają.

Czy boimy się swoich marzeń? W zasadzie nie chcemy się nimi dzielić aby w oczach innych ludzi nie uchodzić za śmiesznych albo naiwnych.

A przecież do spełnienia marzeń tak niewiele potrzeba. Wystarczy szczerze porozmawiać z bliską osobą. Wyznać czego się pragnie i czego oczekuje. 

Jednak boimy się tego. Wolimy wchodzić do krainy marzeń bez towarzystwa.

Panie marzą na przykład o królewiczu z bajki. A przecież mogłaby wyznać swojemu mężowi czego pragnie aby mąż został jej królewiczem.  Te marzenia mogą bardzo łatwo zostać spełnione.

Kolacja we dwoje przy świecach. Przyciemnione światło, spokojna muzyka, odświętny ubiór, lampka czerwonego wina. Wystarczy powiedzieć: Kocham ciebie jeszcze mocniej jak 20 lat temu.  To moment na wyznanie swoich najskrytszych marzeń.

Oczywiście bardzo wygodnie jest samemu wchodzić do krainy marzeń i fantazji. Nikt nas tam nie kontroluje. Możemy na przykład zdradzać swoich partnerów. Bo przecież i tak nikt nie będzie wiedział o czym tak naprawdę marzymy. :)

Pszczółko... istnieje przesąd, że gdy opowiesz komuś o swoich marzeniach... to one nigdy się nie spełnią :)

#55 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 21:10:25

Chciałbym oddać głos w konkursie.Pozostaję pod wrażeniem marzeń którymi podzieliły się nasze Damy.

Nigdy nawet przez myśl mi nie przeszło, że marzenia mogą być tak pięknie rozbudowane. 

Swój głos oddaję dla Dziewanny. Odczuwam jednak niedosyt, że mogę oddać tylko jeden. 

Gdyby Regulamin Konkursu pozwalał... odstąpiłabym Tobie swój głos... :)

Ale wiesz?... Obserwator123  cały czas... obserwuje... :ph34r:

#56 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 21:10:55

Po raz pierwszy spotkałem Uleńkę na biwaku zuchów. Była radosna i patrzyła na mnie ogromnymi błękitnymi oczami. Na sobie miała szary fartuch i beret który opadał jej na uszka.

Nasze drogi rozeszły się na wiele lat. Taką zapamiętałem Uleńkę. W moich marzeniach nadal patrzyłem w jej błękitne oczy.

Po wielu latach spotkaliśmy się. Moje marzenia się spełniły.

#57 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 21:12:41

Temat jest trudny. Przeznaczony dla ludzi odważnych i szczerych. Z pewnością nie będzie odwiedzany tak tłumnie jak temat Konkursy.

To dobrze. Użytkownicy którzy przeszkadzają nam w dyskusji są Ignorowani. My czytamy temat wolny od spamów.  :)

:wub:

#58 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 21:20:16

:wub:

Uleńko, cokolwiek byś nie powiedziała, to rozumiemy się bez słów. :wub:

#59 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 21:24:30

Uleńko, cokolwiek byś nie powiedziała, to rozumiemy się bez słów. :wub:

:)

afcf09017ccd6fc4b3fcbb6f90378669.jpg

#60 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 21:27:35

Los jaki spotkał Monisię i Paulinkę był okrutny.  Naszym marzeniem było aby ich los stał się szczęśliwy. Postanowiliśmy z Uleńką zaadoptować porzucone siostry.  Dziś są szczęśliwe. Nasze marzenia się spełniły. :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych