Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nasze marzenia się spełniają

Piękny świat

• Zamknięty Temat jest zamknięty
16235 odpowiedzi w tym temacie

#21 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 22:18:49

W młodości byłem namiętnym kinomanem.  :rolleyes: Dużo oglądałem amerykańskich produkcji filmowych - made in Hollywood były najlepsze.  :) Obrazy aut pędzących po świetnych (bezpłatnych) amerykańskich autostradach wywoływały we mnie lekkie uczucie zazdrości. Marzyłem o tym, żeby chociaż jeden raz w życiu, przejechać się po pięknym amerykańskim freeway'u.Moje marzenie się spełniło. Dzisiaj jeżdżę po świetnych amerykańskich (bezpłatnych) autostradach.  :rolleyes:

stefan wiedziałem ....wiedziałem że coś walniesz  , młody , namiętny , amerykańskie autostrady .

jesteś mistrzem :unsure:

Andrzej , Anna nie dorastają Twoich pięt .

stefan salowy Tadek nie pomylił tabletek? :o

#22 Obecny1

Obecny1

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 22:21:09

No tak Obecny! :)

... jednak już sama myśl o tym, że w zasięgu ręki miałabym 50 mln? :o .... wprowadza mnie w rozpacz... :P

Nie chciałbym Uleńko, żebyś rozpaczała.  :P   :D

#23 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2016 - 22:24:41

Nie chciałbym Uleńko, żebyś rozpaczała.  :P   :D

.... ja też tego nie chcę... i mój Anioł Stróż o tym wie... :)

...ale znowóż ...kurczę z drugiej strony... mieć 50 mln? :P

#24 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 22:25:08

Urodziłam się bardzo gruba. Ważyłam ponad 8 kilogramów.  Nikt nie chciał ze mną przyjaźnić się. Nie byłam akceptowana.

W marzeniach moich chciałam wyróżnić się. Trenowałam boks na ringu amatorskim. Moim marzeniem było osiągnąć sukces.

Osiągnęłam sukces. Nikt nadal mnie nie akceptował, bo nie mam urody i nie jestem atrakcyjną kobietą.

Marzyłam o mężczyźnie, który chciałby ze mną porozmawiać przy lampce wina. 

Spotkałam. Moje marzenia się spełniły.

Andrzej piękny i atrakcyjny faktycznie nie jesteś :( ale na twoją marynarkę "pepie" niejedną skórkę po Żabką wyhaczysz . ;)

#25 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2016 - 22:25:56

Słowo na dobranoc...od producenta marzeń... :)

marzenia-sie-spelniaja--jesli-potra.jpg

#26 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 22:30:08

Słowo na dobranoc...od producenta marzeń... :)

marzenia-sie-spelniaja--jesli-potra.jpg

Bardzo mądre słowa.  :rolleyes:

#27 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 22:43:34

Bardzo mądre słowa.  :rolleyes:

mądre....bardzo mądre ....ale się wzruszyłem.k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,029_Z8_orig

#28 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 22:45:59

1414076125_0vkkah_600.jpg

#29 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 23:00:20

564afd709d988.jpg

#30 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 11:47:00

Każdy z nas posiada marzenia. Często są skrywane. Słyszymy życzenia: Spełnienia najskrytszych marzeń. Życząc nie wiemy tak naprawdę o czym marzy osoba której składamy życzenia.

Ludzie są nieufni wobec siebie. Przybierają różne pozy. Chcą uchodzić za kogoś innego.

Inni są na zewnątrz, a inni wewnątrz.

W tym temacie Użytkowniczki przedstawiły swoje marzenia te spełnione i te na których spełnienie czekają.

Czy boimy się swoich marzeń? W zasadzie nie chcemy się nimi dzielić aby w oczach innych ludzi nie uchodzić za śmiesznych albo naiwnych.

A przecież do spełnienia marzeń tak niewiele potrzeba. Wystarczy szczerze porozmawiać z bliską osobą. Wyznać czego się pragnie i czego oczekuje. 

Jednak boimy się tego. Wolimy wchodzić do krainy marzeń bez towarzystwa.

Panie marzą na przykład o królewiczu z bajki. A przecież mogłaby wyznać swojemu mężowi czego pragnie aby mąż został jej królewiczem.  Te marzenia mogą bardzo łatwo zostać spełnione.

Kolacja we dwoje przy świecach. Przyciemnione światło, spokojna muzyka, odświętny ubiór, lampka czerwonego wina. Wystarczy powiedzieć: Kocham ciebie jeszcze mocniej jak 20 lat temu.  To moment na wyznanie swoich najskrytszych marzeń.

Oczywiście bardzo wygodnie jest samemu wchodzić do krainy marzeń i fantazji. Nikt nas tam nie kontroluje. Możemy na przykład zdradzać swoich partnerów. Bo przecież i tak nikt nie będzie wiedział o czym tak naprawdę marzymy. :)

#31 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 12:11:26

Temat jest trudny. Przeznaczony dla ludzi odważnych i szczerych. Z pewnością nie będzie odwiedzany tak tłumnie jak temat Konkursy.

To dobrze. Użytkownicy którzy przeszkadzają nam w dyskusji są Ignorowani. My czytamy temat wolny od spamów.  :)

#32 ~Jędrek~

~Jędrek~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 12:30:17

Stworzyłem baśń o Uleńce i Majku. To postacie fikcyjne, przeze mnie wymyślone. Do tych dwojga postaci dołączyłem inne.

W najśmielszych marzeniach nie przypuszczałem, że kilkoro Użytkowników Forum odgrywać będą główne role mojej baśni.

Dziękuję. Życzę dobrej zabawy.

#33 Ashanti

Ashanti

Jamajka

• PipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 12:36:34

Stworzyłem baśń o Uleńce i Majku. To postacie fikcyjne, przeze mnie wymyślone. Do tych dwojga postaci dołączyłem inne.

W najśmielszych marzeniach nie przypuszczałem, że kilkoro Użytkowników Forum odgrywać będą główne role mojej baśni.

To my Tobie serdecznie dziękujemy.  Jesteśmy tylko aktorami.  :wub:

#34 Tamarka

Tamarka

Bywalec

• PipPipPip
  • 52 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 14:50:13

Moja koleżanka miała lalkę Barbie i śliczny domek z mebelkami. Nie zazdrościłam koleżance, bo zawsze pozwalała mi się popatrzeć. Ale bardzo chciałam mieć swoją lalkę Barbie. Marzyłam o niej codziennie. Śniła mi się po nocach.

Nikomu nie mówiłam o swoich marzeniach. To była moja tajemnica. Nadeszły moje urodziny. Ciocia Hela zrobiła dla mnie torcik urodzinowy ze świeczkami.

Byłam szczęśliwa że przyjęcie urodzinowe jest dla mnie. Zjadłam kawałek torcika i przytuliłam się do cioci Heli.

Ciocia Hela powiedziała Tamarko, zobacz pod swoim łóżeczkiem co tam jest dla ciebie.

Pobiegłam do mojego pokoiku. Pod łóżeczkiem była zapakowana lalka Barbie i śliczny domek z mebelkami.

Powiedziałam ciociu, ja o niej tak bardzo marzyłam. Ciocia uśmiechnęła się i odpowiedziała, wiem Tamarko.

Użytkownik Tamarka edytował ten post 20 listopad 2016 - 14:51:39

#35 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 14:51:01

pana Andrzeja zdjęcie z legitymacji ZMW na ziemiach odzyskanych .

photo-thumb-15072.jpg?_r=1476701277

#36 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 14:58:01

To my Tobie serdecznie dziękujemy.  Jesteśmy tylko aktorami.  :wub:

Moja koleżanka miała lalkę Barbie i śliczny domek z mebelkami. Nie zazdrościłam koleżance, bo zawsze pozwalała mi się popatrzeć. Ale bardzo chciałam mieć swoją lalkę Barbie. Marzyłam o niej codziennie. Śniła mi się po nocach.

Nikomu nie mówiłam o swoich marzeniach. To była moja tajemnica. Nadeszły moje urodziny. Ciocia Hela zrobiła dla mnie torcik urodzinowy ze świeczkami.

Byłam szczęśliwa że przyjęcie urodzinowe jest dla mnie. Zjadłam kawałek torcika i przytuliłam się do cioci Heli.

Ciocia Hela powiedziała Tamarko, zobacz pod swoim łóżeczkiem co tam jest dla ciebie.

Pobiegłam do mojego pokoiku. Pod łóżeczkiem była zapakowana lalka Barbie i śliczny domek z mebelkami.

Powiedziałam ciociu, ja o niej tak bardzo marzyłam. Ciocia uśmiechnęła się i odpowiedziała, wiem Tamarko.

panie Andrzeju proszę więcej nie pić donos na POLICJĘ w stanie wskazującym na spożycie taniego wina pociągnie pana do odpowiedzialności karnej .

#37 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 15:36:50

99b678cc7bddc67ae59880d86b7d2bdf_th2.gif

#38 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 15:41:42

.... ja też tego nie chcę... i mój Anioł Stróż o tym wie... :)

...ale znowóż ...kurczę z drugiej strony... mieć 50 lat? :P

po 50-siątce pani Aneczko proszę uważać (przy sikaniu) :(

starzejmy_si_na_wesolo..2.jpg

#39 ~Śmieszka~

~Śmieszka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 16:37:22

Moja mamusia powiedziała, że marzenia nic nie kosztują. To ja sobie marzę aby wyjść za mąż za jakiegoś bogatego faceta z biznesem. Nie musi być przystojny. Aby tylko był uczciwym człowiekiem.

Tylko czy ja znajdę takiego który byłby jednocześnie bogaty i uczciwy? To ja już wolałabym przystojnego.

Ja marzę o moim szefie z pracy. Jest bogaty, uczciwy i przystojny. Trzy w jednym. Ale nie ma pociągu do kobiet. Mamusia powiedziała mi że każda potwora znajdzie swego amatora.

Ale moje marzenia nie spełniają się. To ja sobie tylko marzę. W marzeniach widzę muskularnego goryla. Bierze mnie w swoje silne ramiona i porywa.

Porwaną i zniewoloną umieszcza na rozłożystym baobabie i mówi. Tu jest twój dom. Ja bez ciebie żyć nie mogę. Jesteś moja.

A ja mu ulegam. Takie są moje marzenia... :P

#40 Monisia i Paulinka

Monisia i Paulinka

Bywalec

• PipPipPip
  • 76 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 17:17:26

A ku-ku to my :wub: :wub:  Monisia i Paulinka.  My też często marzymy. Szczególnie Paulinka gdy zakocha się w kolejnym atrakcyjnym facecie i głośno wzdycha w nocy.

Nasz tatuś porzucił nas. Nasza mamusia pojechała w świat szukać naszego tatusia. A my z Cigacic nad Odrą wyruszyłyśmy w podróż w nieznane.

Zatrzymałyśmy się w Sapporo. Marzymy aby odnalazł się nasz tatuś. Paulinka ma zmienne marzenia. Raz marzy o poławiaczu pereł a następnego wieczora o ambasadorze Pigmeju.

Ja marzę o eleganckim czerwonym samochodzie wyścigowym.

No to pa pa na razie, bo lecimy z Paulinką na dyskotekę, a Paulince puściło oczko w pończosze to muszę załapać.

Pozdrowienia dla Mamuśki  :wub: :wub:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych