Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Nasze marzenia się spełniają

Piękny świat

• Zamknięty Temat jest zamknięty
16235 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dziewanna

Dziewanna

Rodem z piekła

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 164 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 19:58:02

Zawsze byłam małomówna ale tak naprawdę lubię sobie z kimś porozmawiać. Z Rochem jesteśmy już dwa lata po ślubie, a on nic tylko medytuje.

Ale ja nie o tym chciałam porozmawiać. O marzeniach chciałam.

Marzenia są nieodłącznym i bardzo istotnym elementem naszego życia. Marzymy od najmłodszych lat. Moja babcia opowiadała mi bajki. Marzyłam wtedy aby zamienić się w królewnę.
Gdy podrosłam, marzenia moje były bardziej przyziemne. Chciałam spotkać mężczyznę który kochałby mnie. Chciałam stworzyć dom i urodzić dziecko. Moje marzenia się spełniły.
Obecnie marzę o drugim dziecku które noszę pod serduszkiem.

Wieczorami gdy mój Roch już śpi, kładę się do łóżka i marzę. Aby było dobrze na świecie i aby ludzie szanowali się wzajemnie.

Marzyłam też o wielu innych sprawach. Na przykład bardzo chciałam mieć skakankę, nową sukienkę na szkolną zabawę, a nawet komputer. Pochodzę z ubogiej rodziny i nie wszystko mogłam od razu dostać. Wiem jednak, że gdy bardzo się o czymś marzy to marzenia się spełniają.

Nie wszystkie jednak marzenia się spełniają. Jeśli marzymy i w marzeniach żądamy głównej wygranej w Lotto, takie marzenia nigdy  się nie spełnią.

Spełniają się tylko malutkie marzenia w których czegoś bardzo to a bardzo pragniemy.   :wub:

#2 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 20:03:03

panie andrzeju nie zbaczaj się pan dzieci będą przerażone .

#3 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 20:03:39

Wiele moich marzeń się spełniło.  :rolleyes:

#4 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 20:07:09

Wiele moich marzeń się spełniło. :rolleyes:

Dom Seniora " SANDIEGO" z wygodami :lol:

#5 ~Helka~

~Helka~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2016 - 20:40:24

Ja nieraz ze Gienkiem chodzimy do Sołtysostwa we gościnę żeby sobie ze kulturą podyskutować o różnych sprawach.

To jak nasz Sołtys chce pogadać ze Gienkiem o biznesie to my ze Sołtysową przenosimy się do kuchni. Sołtysowa ze kredensu wyciąga nalewkę i sobie siadamy i gadamy o babskich sprawach żeby nasze chłopy nie słyszeli.
No i marzymy sobie i opowiadamy nasze marzenia o naszych chłopach.
Bo nasze marzenia to oni spełniali jakżeśmy miały po 20 lat.

A teraz to im we głowach tylko gorzałka i jakieś biznesy. No nie powiem, mój Gieniuś robotny jest, ale pomarzyć to on nigdy nie umiał. Sołtys jest taki sam jak mój Gieniuś.  To my ze Sołtysową możemy sobie tylko pomarzyć.

Ja naduszę to  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

#6 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 20:53:07

Ja nieraz ze Gienkiem chodzimy do Sołtysostwa we gościnę żeby sobie ze kulturą podyskutować o różnych sprawach.

To jak nasz Sołtys chce pogadać ze Gienkiem o biznesie to my ze Sołtysową przenosimy się do kuchni. Sołtysowa ze kredensu wyciąga nalewkę i sobie siadamy i gadamy o babskich sprawach żeby nasze chłopy nie słyszeli.
No i marzymy sobie i opowiadamy nasze marzenia o naszych chłopach.
Bo nasze marzenia to oni spełniali jakżeśmy miały po 20 lat.

A teraz to im we głowach tylko gorzałka i jakieś biznesy. No nie powiem, mój Gieniuś robotny jest, ale pomarzyć to on nigdy nie umiał. Sołtys jest taki sam jak mój Gieniuś.  To my ze Sołtysową możemy sobie tylko pomarzyć.

Ja naduszę to  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

panie andrzeju nie zbaczaj się pan dzieci będą przerażone .

wnuk też.

:( :( :( :( :(

#7 ~Juror~

~Juror~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2016 - 21:12:54

Proszę szanownego Państwa.  Pragnę poinformować o zmianie siedziby Konkursów. Awaria systemu klimatyzacji uniemożliwiała nam funkcjonowanie.
To tyle odnośnie spraw organizacyjnych. Proszę Państwa, zbliżają się Święta. Przed nami jeszcze Andrzejki. To najlepszy czas ma marzenia i ich spełnianie.

Pragnę Państwu zaproponować nowy, niezwykły Konkurs:

Pierwsza Marzycielka Forum

Jury Konkursów pragnie przybliżyć Państwu problem niespełnionych marzeń z jakim spotykają się na co dzień nasze Panie.
Prosimy o szczere wypowiedzi. Najlepsze zostaną wyróżnione.

Przewodniczący Jury Konkursów  -  Juror 

#8 Ashanti

Ashanti

Jamajka

• PipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 21:28:17

Ja zawsze marzyłam o miłości. Kochałam moją szmacianą lalkę. Opiekowałam się nią, tuliłam do siebie, kołysałam do snu. Codziennie wkładałam ją do wózeczka, przykrywałam kołderką i spacerowałyśmy.

Tego nikt mnie nie uczył. Dlatego dzisiaj przygotowana jestem do macierzyństwa. Moje marzenia spełnią się.

#9 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 21:29:51

Proszę szanownego Państwa.  Pragnę poinformować o zmianie siedziby Konkursów. Awaria systemu klimatyzacji uniemożliwiała nam funkcjonowanie.
To tyle odnośnie spraw organizacyjnych. Proszę Państwa, zbliżają się Święta. Przed nami jeszcze Andrzejki. To najlepszy czas ma marzenia i ich spełnianie.

Jury Konkursów pragnie przybliżyć Państwu problem niespełnionych marzeń z jakim spotykają się na co dzień nasze Panie.

HELKA d*** przebrana za Andrzeja W. (tego ze Zbiornika) :lol:

#10 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 21:36:05

Ja zawsze marzyłam o miłości. Kochałam moją szmacianą lalkę. Opiekowałam się nią, tuliłam do siebie, kołysałam do snu. Codziennie wkładałam ją do wózeczka, przykrywałam kołderką i spacerowałyśmy.

Tego nikt mnie nie uczył. Dlatego dzisiaj przygotowana jestem do macierzyństwa. Moje marzenia spełnią się.

Andrzeju wiemy o tym , twoje marzenia się spełnią kup sobie dmuchaną lalę . ;)

#11 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2016 - 21:37:50

Temat... po prostu -  marzenie! :rolleyes:

... czyli wymarzony wątek... dla fantastów z głową w chmurach...

Bez ich marzeń, których spełnienia ...od tysięcy lat obmyślali .... i zamieniali w realne przedmioty... żylibyśmy wciąż jeszcze w epoce kamienia łupanego.

Nie byłoby latawców, samolotów, pojazdów kosmicznych, pralek automatycznych, odkurzaczy, samochodów, telewizorów,,,, nie mówiąc już nawet o komputerach, internecie,... czy zwykłych liczydłach...

Na początek ...to właśnie im.... proponuję złożyć im hołd... :)

#12 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 21:41:49

Temat... po prostu -  marzenie! :rolleyes:

... czyli wymarzony wątek... dla fantastów z głową w chmurach...

Bez ich marzeń, których spełnienia ...od tysięcy lat obmyślali .... i zamieniali w realne przedmioty... żylibyśmy wciąż jeszcze w epoce kamienia łupanego.

Nie byłoby latawców, samolotów, pojazdów kosmicznych, pralek automatycznych, odkurzaczy, samochodów, telewizorów,,,, nie mówiąc już nawet o komputerach, internecie,... czy zwykłych liczydłach...

Na początek ...to właśnie im.... proponuję złożyć im hołd... :)

Uleńka :angry: zapomniałaś o wibratorach :)  no i lalach dmuchanych . :P (dla Andrzejka)

#13 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 21:43:57

teraz Andrzejek jako "Mariolka Kotecka" zapragnie laleczki dmuchanej . :D

#14 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2016 - 21:53:23

Dziękujemy Panie Jurorze... :)

Z wyłonieniem Pierwszej Marzycielki... mogą być nie lada kłopoty... bo wszystkie jak jeden mąż... nieustannie od najmłodszych lat ...o kimś... o czymś marzymy...

Jedno mogę powiedzieć, że moje marzenia w zasadzie  ... się spełniają...

Zdarza się, że nawet wtedy, gdy już  zapominałam , że o nich marzyłam :P

#15 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2016 - 21:58:47

Wiele moich marzeń się spełniło.  :rolleyes:

Moich też... :)

...ale wciąż czekam na spełnienie marzenia.... wygranej szóstki w totka...

... ale z drugiej strony... jak sobie pomyślę, że mogłabym trafić w 50 mln kumulację...

... to nachodzi  mnie taka refleksja, że to stanowczo za dużo.... :P

#16 Mariolka Kotecka

Mariolka Kotecka

Znajomy

• PipPip
  • 40 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 22:01:06

Urodziłam się bardzo gruba. Ważyłam ponad 8 kilogramów.  Nikt nie chciał ze mną przyjaźnić się. Nie byłam akceptowana.

W marzeniach moich chciałam wyróżnić się. Trenowałam boks na ringu amatorskim. Moim marzeniem było osiągnąć sukces.

Osiągnęłam sukces. Nikt nadal mnie nie akceptował, bo nie mam urody i nie jestem atrakcyjną kobietą.

Marzyłam o mężczyźnie, który chciałby ze mną porozmawiać przy lampce wina. 

Spotkałam. Moje marzenia się spełniły.

#17 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 22:03:57

W młodości byłem namiętnym kinomanem.  :rolleyes: Dużo oglądałem amerykańskich produkcji filmowych - made in Hollywood były najlepsze.  :) Obrazy aut pędzących po świetnych (bezpłatnych) amerykańskich autostradach wywoływały we mnie lekkie uczucie zazdrości. Marzyłem o tym, żeby chociaż jeden raz w życiu, przejechać się po pięknym amerykańskim freeway'u. Moje marzenie się spełniło. Dzisiaj jeżdżę po świetnych amerykańskich (bezpłatnych) autostradach.  :rolleyes:

#18 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 19 listopad 2016 - 22:09:58

Moich też... :)

...ale wciąż czekam na spełnienie marzenia.... wygranej szóstki w totka...

... ale z drugiej strony... jak sobie pomyślę, że mogłabym trafić w 50 mln kumulację...

... to nachodzi  mnie taka refleksja, że to stanowczo za dużo.... :P

Pieniędzy nigdy nie jest za dużo, przecież ich nadmiar można rozdać wśród tych, którzy ich bardzo potrzebują. :) Świetnym przykładem jest Bill Gates.  :rolleyes:

#19 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2016 - 22:10:27

" Mam ta­kie marze­nie, że pew­ne­go dnia czwo­ro moich małych dzieci będzie żyło w społeczeństwie, które nie będzie ich osądzało wed­le ko­loru skóry, lecz wed­le ich charakterów."

Marzenia Martina Luthera Kinga... choć dla wielu ludzi wydawały się niemożliwe do spełnienia... ....też się spełniły :)

#20 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2016 - 22:12:54

Pieniędzy nigdy nie jest za dużo, przecież ich nadmiar można rozdać wśród tych, którzy ich bardzo potrzebują. :) Świetnym przykładem jest Bill Gates.  :rolleyes:

No tak Obecny! :)

... jednak już sama myśl o tym, że w zasięgu ręki miałabym 50 mln? :o .... wprowadza mnie w rozpacz... :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych