Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Naprawa karoserii po gradobiciu :: zobacz komentowany artykuł

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 22:57:57

Młotkiem wyklepać

#22 ~TomekR.~

~TomekR.~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 13:57:49

Polecam Altmot Warszawa - mnie w blacharce bardzo pomogli i to w dobrej cenie, także warto sprawdzić.

#23 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2015 - 21:58:54

wejdz w galerie zdjec na www,cardentservice.com . Firma z Miastka .

#24 Andrzej1456

Andrzej1456

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 29 grudzień 2015 - 10:15:47

Ja mam małe wgnieconka na drzwiach i dachu ale mnie to nie przeszkadza. Może kiedyś sobie sam odbiję je ale to potrzeba czasu :D

#25 OzoN

OzoN

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 06 styczeń 2016 - 18:12:06

Lakiernik i blacharz to jakiś koszt 300-400 zł od elementu, więc jeśli nie ma jakiś dużych wgnieceń to bym sobie darował. Poszukałbym jeszcze ewentualnie jakiś środków chociażby lakiery samochodowe w sprayu są dobre na takie uszkodzenia i proste w użyciu - http://lakiery24.com/ z tym, że dobór w dużej mierze zależy od skali zniszczeń auta.

#26 ~Anaroinrr~

~Anaroinrr~
  • Goście

Napisano 17 luty 2016 - 11:40:57

Dobrego lakiernika/blacharza mają w warsztacie na Chodeckiej 1 (strona firmy - auto-mlynarski.pl). Obsługa powypadkowa 24h, szybki hol, rozliczenie z ubezpieczycielem, samochód zastępczy – podejście jest kompleksowe.

#27 andrzejkor

andrzejkor

Bywalec

• PipPipPip
  • 60 postów

Napisano 04 marzec 2016 - 07:46:04

Ja bym sam takich wgnieceń nie naprawiał. Już i tak zaszalałem, że kupiłem lakier do felg http://lakiery24.com...ayu-150-ml.html i sam sobie je pomalowałem. Ale na ingerencję w lakier i blacharkę już bym się nie odważył, wolałbym pójść do specjalistów. Na szczęście mam garaż więc raczej gradobicie mnie nie złapie :)

#28 ~pobado~

~pobado~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2017 - 10:56:58

Zerknijcie tutaj - carscare.pl/oferta/usuwanie-wgniecen

Kawał drogi, bo Poznań, ale akurat wtedy mieszkałem w okolicy i przede wszystkim - miałem z ich polecenia. Ten sam problem - naprawa po gradobiciu, wgniecenia miejscami naprawdę mocno widoczne. I co tutaj dużo mówić - wszystko usunięte bez śladów. A jednak obawialiśmy się, że jakieś problemy z tego będą. 

#29 ~poptada~

~poptada~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2017 - 10:35:21

Możesz napisać ile orientacyjnie płaciłeś za usunięcie tych wgnieceń? Mam ich kilka, chciałbym to usunąć, ale nie bardzo wiem, z jakimi kosztami to się wiąże. I jak jest z trwałością tych zmian? Z czasem nie pojawią się żadne ślady? Akurat Poznań by mi pasował. Wszystko kwestia jakości pracy i stawki. 

#30 ~diakson~

~diakson~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2017 - 10:35:04

Podawanie stawek to głupota, bo to zależy od wielkości wgniecenia, głębokości - każde jest inne. Prawda jest taka, że wiarygodną wycenę usłyszycie dopiero bezpośrednio od gościa w warsztacie, kiedy to zobaczą. Ale ogólnie potwierdzam, że każde wgniecenie jest w praktyce do załatania bez kosmicznych kosztów. 

#31 szpak Mateusz

szpak Mateusz

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 21 wrzesień 2017 - 12:02:32

Najlepiej niech się tym zajmie fachowiec od techniki PDR. To taka zmyślna metoda, że usuwa się wgniecenia bez szpachlowania i lakierowania. Tutaj [SPAM] możecie się dowiedzieć, na czym to konkretnie polega.

#32 ~medro~

~medro~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2017 - 12:17:03

Patrzcie tutaj - carscare.pl/o-nas

Może i kawał drogi, ale usunęli nam całkowicie ślady po gradobiciu.'

W zasadzie można powiedzieć, że samochód ponownie zaczął wyglądać idealnie.

Po karoserii trudno ocenić, że cokolwiek złego się tutaj działo. Wygląda idealnie. 

#33 jarekwielik

jarekwielik

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 09:48:40

Polecam zakład we Wrocławiu. Wyciągają wgnioty bezinwazyjnie http://grupachmiel.pl/o-nas/

#34 marcinwoj223

marcinwoj223

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 14:41:33

jezeli chodzi o lakier to polecam się zaopatrzyć w dobry miernik lakieru. Ten producent ma mega duzy wybór https://www.prodig-tech.pl/

#35 Michal887

Michal887

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 marzec 2019 - 15:09:14

Tak szczerze to lepiej zapobiegać niż leczyć. Ostatnio obadałem temat folii zabezpieczającej lakier. Przy niewielkim gradobiciu jest jak znalazł bo chroni lakier lepiej niż dobra powłoka bezbarwna. 

https://kubalakiery....er-samochodowy/

Problem w tym że nie jest to metoda najtańsza ale warta swojej ceny...

#36 www.eu-transport.pl

www.eu-transport.pl

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 16 styczeń 2020 - 14:29:36

Może ma ktoś sprawdzoną firmę blacharska w kujawsko-pomorskim? Szukam dobrego fachowca.

www.eu-transport.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych