Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Naprawa karoserii po gradobiciu :: zobacz komentowany artykuł

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mruk~

~mruk~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2009 - 17:27:00

No dobrze, napiszcie tylko jeszcze gdzie się mieści najbliższa siedziba sieci warsztatów SMARTplus i już będzie wszystko, co potrzeba. :rolleyes:

#2 ~do gp24~

~do gp24~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2009 - 21:28:12

ja mam małe wgnicenia na drzwiach( to wina stawiania samochodu pod hipermarketem) a takich jak ja to jest wielu! droga redakcjo gp24 też chciałbym dowiedzieć sie gdzie takie usterki można usunąć w naszym regionie bez użycia szpachli i malowania całego elementu! proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej proźby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#3 ~kamilka23~

~kamilka23~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2009 - 09:39:32

GRADOBICIE BEZ LAKIEROWANIA SZPACHLOWANIA ---- 667866165

#4 ~Rysiek~

~Rysiek~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 02:20:15

To jest rzeczywiście fantastyczna sprawa. Sam kilka lat temu, chyba dopiero jak ta technologia wchodziła,skorzystałem z takiej naprawy. Byłem właśnie w trasie jak zaczął walić grad, no i trochę szkód narobił. Wtedy mieszkałem jeszcze w Warszawie, więc serwisów które oferowały usuwanie wgnieceń bez lakierowania było kilka. Zdecydowałem się na ten z Targówka - Naprawy-Nadwozi. Był blisko mnie i w zasadzie nie musiałem długo szukać. No a naprawę zrobili to świetnie. Auto mam po dziś dzień :)

#5 ~daszer~

~daszer~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2012 - 21:18:48

Kilka lat temu oddałem auto z kilkunasoma wgiotkami po gradobiciu do serwisu Puller Naprawili w dwa dni i wóz mogłem odebrać - wyglądał jak przed nawałnicą. Jedźę nim po dziś dzień i wciąż trzyma się dobrze.

#6 ~marcel barski~

~marcel barski~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 09:04:05

Skieruję was do nich - http://airconstruction.pl/

Mieliśmy potężne dziury, bo nie można tego nazwać wgnieceniami, po gradobiciu. Wszystko udało się usunąć im bez śladów, a zanosiło się, że koszty lakierowania nas zjedzą. Najważniejsze, że już po problemie - efekt jest naprawdę zadowalający.

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2013 - 19:49:35

GMT-CARS jest lepsze od ASO.
Piękny salon napraw samochodów, wszechstronne naprawy od lakiernictwa przez mechanikę-elektrykę do klimatyzacji itp.
Naprawiają wszystko podobnie jak ASO tylko mają niższe ceny.
Lakierowali mi samochód wyszedł pięknie nie ma śladu kolizji.
Wspaniała obsługa. Najlepsi w Słupsku.

313531_538649439480059_1841982733_n.jpg

opinie o nich i opis Serwisu

http://dobrymechanik... ... rvice.html

reszta tutaj

https://pl-pl.facebo...268527933158879

film

... e=youtu.be

strona www

http://gmt-cars-service.manifo.com/

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 09:12:41

Ale chyba w Słupsku nie było takiego gradu, nigdy.

ps.co za burdel się tu ogłasza?

#9 ~radzik~

~radzik~
  • Goście

Napisano 07 październik 2013 - 08:22:02

To jest rzeczywiście fantastyczna sprawa. Sam kilka lat temu, chyba dopiero jak ta technologia wchodziła,skorzystałem z takiej naprawy. Byłem właśnie w trasie jak zaczął walić grad, no i trochę szkód narobił. Wtedy mieszkałem jeszcze w Warszawie, więc serwisów które oferowały usuwanie wgnieceń bez lakierowania było kilka. Zdecydowałem się na ten z Targówka - Naprawy-Nadwozi. Był blisko mnie i w zasadzie nie musiałem długo szukać. No a naprawę zrobili to świetnie. Auto mam po dziś dzień :)

Właśnie oni się zajęli moim samochodem po gradobiciu. Dobrze zrobili, tylko niestety zabuliłem słono, aby autko znów się prezentowało dobrze... :(

#10 monna_lissa

monna_lissa

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 09 październik 2013 - 13:49:01

Ale chyba w Słupsku nie było takiego gradu, nigdy.

ps.co za burdel się tu ogłasza?

o to samo chciałam zapytać <szok>

#11 ~Gostek~

~Gostek~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 17:56:00

U mnie niestety też przeszedł grad. Cała karoseria samochodu wyglądała fatalnie. Dlatego skorzystałem z usług http://airconstruction.pl/ Usunęli wgniecenia bez lakierowania. Wszystkie wgniecenia całkowicie zniknęły.

#12 ~bagdal~

~bagdal~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 14:05:30

Potwierdzam. Akurat u mnie Airconstruction załatwiało usługę rok temu, ale bardziej zwracam uwagę na to, że dalej nie ma widocznych śladów. Obawiałem się, że to będzie krótkoterminowe - jednak nie, dalej wszystko wygląda idealnie.

#13 ~kuba mantor~

~kuba mantor~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 14:27:15

Ile Airconstruction bierze od tej usługi? Tj. wyceniane od czego? Bo w zasadzie na moim dachu jest kilkanaście miejsc wymagających zmian, chciałbym obyć się bez lakierowania. Realne? Wgniecenia nie są duże, ale jest ich całkiem sporo.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 11:05:53

Rumia Gdynia Wejherowo wpisać w google bezlakierownia.Eksperci w tej dziedzinie.Za dach wezmą pewnie z 300 pln

#15 ~artoms m.~

~artoms m.~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 13:55:15

Przecież naprawa samochodu po gradobiciu wcale nie wymaga lakierowania, jest taka firma o nazwie Airconstruction i oni właśnie usuwają te wgniecenia bez lakierowania i pozostawiania śladów - u nas ten efekt utrzymał się przez ponad 2 lata - jak na razie nic nigdzie nie wychodzi, a wgniecenia były rozległe. 

#16 ~marton~

~marton~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 13:30:54

Jak to Airconstruction robi wycenę? Od metra, od wgniecenia, czy jak? Jakie to mniej więcej są kwoty? Opłaca się ściągać auto, które jest zniszczone przez grad?

#17 ~biczel~

~biczel~
  • Goście

Napisano 01 październik 2014 - 13:47:16

Ludzie - pytajcie bezpośrednio w firmie, a nie na forum. Kto wam poda tutaj obiektywne informacje? Nikt nie zna aktualnych cen, ani tym bardziej wyceny pod zniszczenia z waszego auta.

#18 ~kardio~

~kardio~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 14:50:54

biczel - a ja chcę się dowiedzieć o jakość usług Airconstruction

i raczej tego od nich się nie dowiem, prawda? Ma ktoś jakieś zdjęcia na którym widać efekt przed i po zabiegu?

#19 ~kankon~

~kankon~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 14:48:32

Potrzebne właśnie usunięcie potężnych śladów po opadach - auto sprowadzone zza granicy. Czy jeśli to są ślady dosyć stare, to da się je usunąć bez śladów? Ma ktoś w tym względzie jakieś doświadczenie?

#20 ~harbek~

~harbek~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 13:19:34

Gdzie ta firma ma siedzibę? Bo na stronie to pokazuje inną okolicę niż nasza? To Airconstruction ma jakiś oddział czy coś w okolicy? Bo taki kawał to średnio opłaca mi się jechać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych