Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepszy pracodawca w Ustce

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~zeus~

~zeus~
  • Goście

Napisano 02 maj 2012 - 15:18:06

[quote name='Gosc' timestamp='1332682344' post='877187']
A wy pracusie zasrane !!! kim wy jesteście ?? zwykłymi szarakami , zwykłymi robolami , skazani na system rządu !!! do niczego sie więcej nie nadajecie , nie potraficie myśleć.. tacy zawsze mądrzy , zawsze przemądrzale mordy a nic nie potraficie i w życiu nic nie osiągniecie nigdy , tylko emeryturę, rentę , rząd was dyma z każdej strony , wielce mi cwaniaki.. szkoda słów co za deb***izm.. sam jestem pracodawcom i za zaufanie i pomaganie zostałem wydymany, ale nic nie szkodzi bo taki deb*** myśli ze mnie wydymał i ze jest mądrzejszy haha a później się tylko potraficie skarżyć ze pracodawca zły itp szmaty ....
[/quote

wszedłem przypadkiem......
żenada.....a Ty ''gościu'' pracodawco to sięgnij po słownik...bo pisze się....pracodawcą. i tyle ....
PS. a tak ogólnie jako ..pracodawca to ile placisz tym swoim przemądrzałym mordom,deb..om itp..?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2012 - 13:35:10

wszedłem przypadkiem......
żenada.....a Ty ''gościu'' pracodawco to sięgnij po słownik...bo pisze się....pracodawcą. i tyle ....
PS. a tak ogólnie jako ..pracodawca to ile placisz tym swoim przemądrzałym mordom,deb..om itp..?

i ja jestem ciekaw, ile ten dobry i szlachetny czlowiek placi swoim pracownikom...

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2012 - 07:39:44

pora podpaski zmienic ...

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 12:42:23

pora podpaski zmienic ...

już lepiej?

#25 ~Tadek~

~Tadek~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2012 - 15:06:03

Po przeczytaniu wypowiedzi pracowników i pracodawców na forum jestem zażenowany Waszymi wypowiedzami . Wszyscy jesteśmy ludzmi i jedziemy na tym samym wózku!!!!
Nie podzielam poglądu, że pracodawcy chcą okraść pracowników. Robi to za nich Rząd stosując wobec prowadzących działalność gospodarczą takie przepisy, że Polska pod względem wolności działalności gospodarczej znajduje się na 178 miejscu po krajach Afryki , Azji i Ameryki połudn. Jeżeli pracodawca widzi dobrego pracownika napewno dobrze Go wynagrodzi nawet poza umową!! Istnieje niestety podział stosowany przez i pracodawców i pracowników (nie wszystkich) na my i oni. Spora grupa pracowników przsychodzi do pracy z myślą o możliwości kradzieży! Jest też spora gupa uczciwych pracowników ! I tych pracodawcy szanują i odpowiednio wynagradzają. Pracodawcy to też ludzie, którzy aby dojść do jakichkolwiek wyników muszą ponosić niwyobrażalny wysiłek i fizyczny i umysłowy i kosztem zdrowia, za który też ne dostają odpowiedniego dochodu. Dlatego też nie ma tak wielu chętnych do prowadzenia własnego biznesu, a z tych ,którzy się odważą większość rezygnuje! Ja jestem już emerytem. Pracowałem i w państwowych zakładach i u prywaciarzy i sam prowadziłem działalność, więc znam sprawę z każdej strony. Powiem więc, że w relacjach pracownik pracodawca i na odwrót liczy się tylko obustronna UCZCIWOŚĆ !!!! Bądźmy dla siebie nawzajem bardziej wyrozumiali, a będzie nam się żyło o wiele lepiej. A na temat kradzieży przez pracowników: miałem taką pracownicę, która przy rozmowie o kradzieży na dużą kwotę stwierdza z ironią " Niektórzy dosają zawałów" mimo że zawał ,który miałem był, gdy jeszcze nawet nie wiedziałem o istnieniu tej pani. Tacy są niestety niktórzy pracownicy. Przykro, że nie mają dla nikogo szacunku. A jak nie mają szacunku dla innych, to czy mają dla siebie? Zastanówmy się nad tym. Pozdrawiam

#26 ~miron~

~miron~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2012 - 00:24:45

ja tam myślę, że Willa Nostalgia. Tu jest o niej więcej: www.e-wczasy.pl/noclegi,ustka-przewloka . Nigdy z niczym nie ma tam problemów. Dobry szef...

#27 ~shall~

~shall~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2012 - 10:32:03

Co da się kantowac?

#28 ElArturo

ElArturo

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 07 luty 2013 - 19:39:33

powiedzenie stare jak świat "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"

#29 ~marko~

~marko~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 05:40:14

wszyscy tak psioczymy na prywaciarzy ,ale jak się dzieje komuś krzywda to udajemy że kolegi nie znamy nie ma zgrania,my chamstwa prywaciarzy nauczyliśmy

#30 ~Sebastian R.~

~Sebastian R.~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2014 - 10:41:04

Najgorszym jednak jest Siekierzycki .To ten który prowadzi budowę w Duninowie .Potworny mobing wyzwiska, wyzysk,traktowanie ludzi przedmiotowo,kompletny brak BHP.To wszystko spowodowało bunt załogi która z dnia na dzień opuściła budowę.Byłem też świadkiem skandalicznego podejścia Pani Siekierzyckiej w stosunku do marynarzy elewów w przychodni CSSMW.Zachowanie jej urągało godności ludzkiej.Nie darmo nazywają ją ....Babcia Fala.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych