Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepszy pracodawca w Ustce

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2012 - 22:53:27

Czytam posty o pracy w Morpolu i o p.Malku .Z tego co wiem to gorszym złem u tego Pana są brygadziści.Natomiast w rankingu najgorszych pracodawców w Ustce przoduje p. Lubicz,de Lubicz.Tu pieniądz zasłania wszystko,ludzie pracuja po 300 i więcej godzin za psie pieniądze a i tak mają opinię nierobów.Nie ma stałej kadry,bo kto mądrzejszy to od tego Pana ucieka.Zastanawia mnie tylko,kto będzie u niego pracował jak skończy budowę hotelu,o ile ją skończy,bo budowlańcy też od niego wieją.

#2 ~monetarysta~

~monetarysta~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2012 - 23:23:13

Proponuję zrobić listę najgorszych pracowników, żeby przedsiębiorcy wiedzieli kogo nie zatrudniać.
Ja przerobiłem już paru złodziei, człowieka który po paru dniach pracy poszedł na 2-miesięczne zwolnienia lekarskie (komisja ZUS podważyła jego "choroby"), oraz ...., ale to zostawię dla siebie jakiego cwaniaczka miałem.
Pozdrawiam
a dla zbulwersowanych pracowników dam radę: "Zakładajcie własne firmy"

#3 ~gosciu~

~gosciu~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2012 - 09:17:32

Bardzo dobry pomysł zrobic liste nierobów , złodzieji, kombinatorów którzy choruja co chwilę i buntuja pozostałą załogę.Proponuję na liście umiścic dwie litery z imienia i dwie z nazwiska sam będąc pracownikiem umieszczę ze cztery osoby bo już nie moge sie patrzec na tych nierobów i złodzieji których bardziej cieszy to co wyniosa w majtkach niz porzadna wypłata.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 15:44:24

Proponuję zrobić listę najgorszych pracowników, żeby przedsiębiorcy wiedzieli kogo nie zatrudniać.
Ja przerobiłem już paru złodziei, człowieka który po paru dniach pracy poszedł na 2-miesięczne zwolnienia lekarskie (komisja ZUS podważyła jego "choroby"), oraz ...., ale to zostawię dla siebie jakiego cwaniaczka miałem.
Pozdrawiam
a dla zbulwersowanych pracowników dam radę: "Zakładajcie własne firmy"

rada dla zbulwersowanych pracodawcow: "sami wezcie sie do roboty"

a tak juz obiektywnie to i jedna i druga strona nie ma lekko... ciezko znalezc dobrego, sumiennego i kompetentnego pracownika. z drugiej strony jednak wcale sie nie dziwie, ze ludzie kombinuja, pensja minimalna, umowa zlecenie albo praca na czarno i do tego nienormowany czas pracy. dobry pracodawca, ktory dobrze placi i dba o dobrego pracownika na pewno nie bedzie mial problemow.

tak wiec drogi monetarysto jak to jest u ciebie? skoro ludzie u ciebie kombinuja to znaczy, ze cos jest na rzeczy... kiepsko placisz i nikt kto zna swoja wartosc nie chce do ciebie przyjsc pracowac za minimalna?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 16:11:42

Załóż własną firmę i zatrudnij kolegów kombinatorów. Nie usprawiedliwaj złodziejstwa i braku szacunku do pracy.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 16:30:30

Załóż własną firmę i zatrudnij kolegów kombinatorów. Nie usprawiedliwaj złodziejstwa i braku szacunku do pracy.

problemy ze zrozumieniem slowa pisanego? przeczytaj jeszcze raz komentarz to zrozumiesz mysl a i sie tak nie napinaj bo ci zylka peknie. i jeszcze jedno, czegos nie rozumiem, dlaczego w polsce panuje przekonanie, ze mozna okradac pracownika ale pracodawcy to juz nie?

#7 ~s~

~s~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 19:47:32

rada dla zbulwersowanych pracodawcow: "sami wezcie sie do roboty"

a tak juz obiektywnie to i jedna i druga strona nie ma lekko... ciezko znalezc dobrego, sumiennego i kompetentnego pracownika. z drugiej strony jednak wcale sie nie dziwie, ze ludzie kombinuja, pensja minimalna, umowa zlecenie albo praca na czarno i do tego nienormowany czas pracy. dobry pracodawca, ktory dobrze placi i dba o dobrego pracownika na pewno nie bedzie mial problemow.

tak wiec drogi monetarysto jak to jest u ciebie? skoro ludzie u ciebie kombinuja to znaczy, ze cos jest na rzeczy... kiepsko placisz i nikt kto zna swoja wartosc nie chce do ciebie przyjsc pracowac za minimalna?

To,że ludzie kombinują ,nie znaczy,że mają mało płacone.Aczkolwiek może i tak jest.Z pewnością nie da się zbudowac obiektu pięciogwiazdkowego płacąc najniższą krajową ,czy zatrudniając najsłabszą [niefachową]siłę roboczą.Jednak gdy już się trafi dobry i sumienny fachowiec ,normalnym jest że pracodawca powinien to uszanowac odpowiednio go wynagradzając.Niestety ,często pracodawcy równają wszystkich w dół.Bierze się to stąd,że na dziesięciu słabych trafia się jeden dobry i łatwiej jest jednemu zabrac niż dziesięciu dac .Ot co.Koło się zamyka .

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 20:14:30

Zamiast biadolić na pracodawców, że są tacy nieuczciwi, a Wy specjaliści, ZAKŁADAJCIE WŁASNE FIRMY.
napewno odniesiecie sukces. Powodzenia. Nie zapomnijcie zatrudnić kolegów.
Czego się boicie, dofinasowanie na taczke i kielnie dostaniecie, a nawet zapłacą Wam na początek ZUS.
Więc Panowie do dzieła. :rolleyes:

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 01:16:13

Zamiast biadolić na pracodawców, że są tacy nieuczciwi, a Wy specjaliści, ZAKŁADAJCIE WŁASNE FIRMY.
napewno odniesiecie sukces. Powodzenia. Nie zapomnijcie zatrudnić kolegów.
Czego się boicie, dofinasowanie na taczke i kielnie dostaniecie, a nawet zapłacą Wam na początek ZUS.
Więc Panowie do dzieła. :rolleyes:

jak czytam takie teksty to mi sie tasiemiec w jelitach przewraca... jezeli do mnie pijesz to musze cie zmartwic, dzialam na wlasna reke, nie mam zamiaru robic na jakiegos dorobkiewicza, ktory wzbogaca sie moim kosztem. nie musisz tez sie martwic o moj biznes, radze sobie:) a tak dla twojego bezpieczenstwa lepiej nie wyskakuj z takimi tekstami bo jak ci wszyscy ludzie, ktorym proponujesz zalozenie wlasnego biznesu zrobia tak jak mowisz to kto bedzie u ciebie robil? sam wezmiesz lopate i bedziesz robil? chce to zobaczyc:) swiat jest zbudowany dzieki "malym" ludziom, pamietaj o tym.

tak na dobranoc dobra rada dla wszelkiej masci dorobkiewiczow, dyrektorem sie bywa a czlowiekiem sie jest.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 08:53:55

jak czytam takie teksty to mi sie tasiemiec w jelitach przewraca... jezeli do mnie pijesz to musze cie zmartwic, dzialam na wlasna reke, nie mam zamiaru robic na jakiegos dorobkiewicza, ktory wzbogaca sie moim kosztem. nie musisz tez sie martwic o moj biznes, radze sobie:) a tak dla twojego bezpieczenstwa lepiej nie wyskakuj z takimi tekstami bo jak ci wszyscy ludzie, ktorym proponujesz zalozenie wlasnego biznesu zrobia tak jak mowisz to kto bedzie u ciebie robil? sam wezmiesz lopate i bedziesz robil? chce to zobaczyc:) swiat jest zbudowany dzieki "malym" ludziom, pamietaj o tym.

tak na dobranoc dobra rada dla wszelkiej masci dorobkiewiczow, dyrektorem sie bywa a czlowiekiem sie jest.

No,co ty.Jest pełno ludzi z Ukrainy,którzy są tansi,niż najniższa krajowa.Wystarczy dać im barak do zamieszkania i zapieprzają na 2-3 etatach :P

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 08:54:44

O prywaciarzach w Ustce jest glosniej niz o tych pracownikach, piekarze, samochodziarze, gastronomicy, jak zacznie sie sypanie nazwiskami to fiskus i inskepkcja pracy zajedzie was cwaniaki sama. Pracownika sie nie szanuje bo wytworzenie etatu kosztuje wiec trzeba pociskac i uszczknac gdzie tylko sie da. Widze ktos nie moze przebolec ze pracownik moze go obsmarowac.

http://www.dwumiasto...Brzoska-w-Ustce

HIgiena pracy i zagadka, czego brakuje na zdjeciu ?

?!!!!!

W niedziele od Tedzika policja wyprowadzila klientow, byla zadyma o cos Tadzik poprostu kazal im wyjsc i ktos wezwal paly. Klient po wyjsciu zostal poprostu puszczony wolno byl z zona i dzieckiem w wozku.

KULTURA SIE KLANIA.

#12 ~gość 1~

~gość 1~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 13:29:56

A jakimi pracodawcami są nasi radni:Piekarz,sklepikarz,właściciel sieci handlowej itp
Warto usłyszeć o nich opinie a nie tylko o Malku.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 15:36:45

radze uważać na hotel na wczasowej!

#14 ~Gość1~

~Gość1~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2012 - 18:35:55

A jakimi pracodawcami są nasi radni:Piekarz,sklepikarz,właściciel sieci handlowej itp
Warto usłyszeć o nich opinie a nie tylko o Malku.

Jakaś cisza zapanowała na ten temat.
Dali spokój Malkowi bo nie chcą wiedzieć co o nich sądza ich pracownicy.
Poczekajmy do sezonu - tu dopiero wyzysk młodych .

#15 ~giość 1~

~giość 1~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2012 - 19:04:08

Wszyscy z pracodawców są zadowoleni?
Dziwnie, jak ktoś zapytał o radnych- pracodawcach to dano spokój MORPOLOWI.

#16 ~mysza z Morpolu~

~mysza z Morpolu~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2012 - 19:24:04

Wszyscy z pracodawców są zadowoleni?
Dziwnie, jak ktoś zapytał o radnych- pracodawcach to dano spokój MORPOLOWI.

A w Morpolu.
Same cuda.
Laski rozkładają uda.
Tworzą się tam stałe pary.

Łosoś też się tam rozkłada.
Potraktujmy solą dziada.
Potem szybko go uwędżmy.
Z towarem na sprzedaż pędżmy.

Z samochodów na parkingu.
Słychać trzaski oraz jęki.
To Morpolowe panienki.
Po pracy się zabawiają.

Toalety też zajęte.
No bo panie nie sa święte.
Relaks w pracy jest wskazany.
Potem z uśmiechem na twarzy.

Jedna porcje pilnie waży.
Druga przyprawami sypie.
I tak leci czas w Morpolu.
:P

#17 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2012 - 14:32:24

A wy pracusie zasrane !!! kim wy jesteście ?? zwykłymi szarakami , zwykłymi robolami , skazani na system rządu !!! do niczego sie więcej nie nadajecie , nie potraficie myśleć.. tacy zawsze mądrzy , zawsze przemądrzale mordy a nic nie potraficie i w życiu nic nie osiągniecie nigdy , tylko emeryturę, rentę , rząd was dyma z każdej strony , wielce mi cwaniaki.. szkoda słów co za deb***izm.. sam jestem pracodawcom i za zaufanie i pomaganie zostałem wydymany, ale nic nie szkodzi bo taki deb*** myśli ze mnie wydymał i ze jest mądrzejszy haha a później się tylko potraficie skarżyć ze pracodawca zły itp szmaty ....

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2012 - 11:03:41

pusc baka chlopie bo tetniak ci peknie ! i system bedzie musial ci rente z moich pieniedzy placic

haha a później się tylko potraficie skarżyć ze pracodawca zły itp szmaty

Jerzy na forum trafil ? hahaha

#19 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2012 - 11:42:07

Czytam posty o pracy w Morpolu i o p.Malku .Z tego co wiem to gorszym złem u tego Pana są brygadziści.Natomiast w rankingu najgorszych pracodawców w Ustce przoduje p. Lubicz,de Lubicz.Tu pieniądz zasłania wszystko,ludzie pracuja po 300 i więcej godzin za psie pieniądze a i tak mają opinię nierobów.Nie ma stałej kadry,bo kto mądrzejszy to od tego Pana ucieka.Zastanawia mnie tylko,kto będzie u niego pracował jak skończy budowę hotelu,o ile ją skończy,bo budowlańcy też od niego wieją.

sciagnie Ruskie i Ukrainki, beda pracowac, a dodatkowo beda wykonywac inne uslugi tj. piescic sie z klientami tegoz zachlannego de' za jedna skromna zaplate.Po co sie zastanawiac !!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2012 - 17:13:51

Jerzy na forum trafil ? hahaha

albo Waldek :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych