Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepszy ortopeda w Slupsku...?

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 15:27:50

Byłem u Skrodzkiego słabo, moja siostra była u Parchela - masakra!

Jeżeli ktoś chce świetnego ortopede to polecam Luboińskiego z Warszawy

#22 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 09:56:37

Ja mogę uczciwie polecić doktora Raniszewskiego-polecony przez lekarza rodzinnego.Przyjmuje na Tuwima.Byłam z córką,profesjonalne podejście,na wesoło i badanie rtg wykonuje się na miejscu-na jego zlecenie.

Byłam u dr Raniszewskiego z bardzo opuchniętym kolanem oraz  bólem przy chodzeniu, kulałam. Prześwietlenie nie wykazało nic więc dr stwierdził,że nic mi nie jest ha ha , a opuchlizna skąd ? Kazał mi smarować Altacetem  .Zwolnienia też nie dostałam.Do tego był bardzo nieprzyjemny. Chodziłam tak do pracy kulejąc i wyjąc z bólu przez miesiąc, aż poszłam do innego lekarza , który mi pomógł.Nie polecam.

#23 ~s~

~s~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 13:56:07

Na temat Mazura można pisać historie negatywne!
Przeprowadza operacje nie informując pacjenta co zrobił. Partoli robotę co gorsza z powodu braku udzielenia informacji dzięki jego działaniu mam endoprotezę bo pousuwał ze stawu kolanowego parę rzeczy których nie powinien tknąć a się okazało w innym szpitalu

#24 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 09:24:32

Byłam u dr Raniszewskiego z bardzo opuchniętym kolanem oraz  bólem przy chodzeniu, kulałam. Prześwietlenie nie wykazało nic więc dr stwierdził,że nic mi nie jest ha ha , a opuchlizna skąd ? Kazał mi smarować Altacetem  .Zwolnienia też nie dostałam.Do tego był bardzo nieprzyjemny. Chodziłam tak do pracy kulejąc i wyjąc z bólu przez miesiąc, aż poszłam do innego lekarza , który mi pomógł.Nie polecam.

Jaki lekarz Pani pomógł?

#25 ~Pacjent~

~Pacjent~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2016 - 19:03:53

Nie polecam Andrzeja Perchel.
Jak nie macie widocznego złamania albo szyja nie wykręciła się o 180 stopni to jesteście zdrowi.
Robi sobie jaja z pacjenta i nie zwraca uwagi na problem jeśli uważa że nic nie widzi.
Ogólnie szydzi i czeka na moment by nabić to na kasę.

#26 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 13:18:55

Od halluksow dr A.Marszałek-Kowalska

#27 ~Pacjent~

~Pacjent~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2017 - 09:53:42

Poszłam na wizytę z prywatnego ubezpieczenia do dr Mazura. Zbadał mnie w ciągu 2 minut ( dłużej ściągałam kozaki i ubierałam). Bardzo mi chrupie w kolanach jak chodzę po schodach. To raczej nie jest normalne w wieku 40 lat. Pan Mazur stwierdził bez skierowania na prześwietlenie, że  wszystko jest w porządku, ale jak przeszkadza mi chrupanie , to powinnam kupić sobie stopery do uszu. Zamurowało mnie , po czym zamówiłam wizytę u innego ortopedy!!! Pan Mazur powinien zmienić zawód , bo pacjenci i ich dolegliwości bardzo mu przeszkadzają w codziennym inkasowaniu pieniędzy . Nie polecam !!!

Bo to idjota poszedłem do niego z balaca stopa nawet niechciał zerknac na zdjecie i kazał mi kupic wkładki ortopedyczne pi*** nie lekarz

#28 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 20 październik 2017 - 18:29:41

Witam! Zajmuję się najnowocześniejszą technologią medyczną leczącą ból stawów oraz kolan. Jeżeli ktoś chciałby się przekonać jak działa to proszę o kontakt 783728939. Gwarantuję szybką redukcję bólu oraz zwiększenie mobilności stawu. Nie chcę, abyście wierzyli mi na słowo. Pokażę Państwu jak działa. Pozdrawiam Kamil Bogusz

#29 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 20 październik 2017 - 18:30:52

Proszę o bliższe informacje .

#30 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 09:42:52

szczerze mogę polecić dr. Perchela, przeprowadził u mnie artroskopie kolana podczas której zrobił meniscektomie i synowiektomie. Zabieg odbył się w piątek a w sobotę wyszłam ze szpitala o własnych siłach bez kul :) Dr. Perchel jest człowiekiem konkretnym, który ceni czas. Na naszym

pierwszym  spotkaniu dokładnie zbadał chore i zdrowe kolano, nie widząc zdjęcie RTG i USG postawił trafioną diagnozę co później potwierdziła artroskopia.

#31 ~Jagoda~

~Jagoda~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 11:28:40

Ja miałam robiona operację kolana u dr Perchela i po dwóch miesiącach od operacji miałam ten sam problem z kolanem co wcześniej jak poszłam do doktora to potraktował mnie chamsko i stwierdził że dalej mnie nie będzie leczył. Inny ortopeda stwierdził że dr Perchel zoperowal nie to co miał wyciął mi jedną z chrzastek a właściwy problem z kolanem został. Mimo że wiele osób poleca tego lekarza to ja jednak odradzam. Jest dobry jeśli ktoś robi zabieg za pieniądze a nie na nfz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych