Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepszy ortopeda w Slupsku...?

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~DANIO~

~DANIO~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2009 - 18:04

MAM PROBLEMY Z KOLANEM....MOZE WIECIE JAKI JEST NAJLEPSZY ORTOPEDA W SLUPSKU , PRYWATNIE...?Z GORY DZIEKUJE

Na forum piszemy małymi literami :)

Użytkownik Conducator edytował ten post 16 marzec 2009 - 23:05

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2009 - 20:34

MAM PROBLEMY Z KOLANEM....MOZE WIECIE JAKI JEST NAJLEPSZY ORTOPEDA W SLUPSKU , PRYWATNIE...?Z GORY DZIEKUJE

Prywatnie wszyscy sa dobrzy,bo maja wiecej czasu.Probuj normalnie,po co odrazu wydawac kase.

Doswiadczonym chirurgiem jest dr Buschke,szukaj go w Salusie.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2009 - 23:38

dr Mazur i dr Skrodzki

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2009 - 03:14

dr Mazur i dr Skrodzki

Skrodzki to troche cwaniak,a i kosztowny.

#5 ~Emka~

~Emka~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2009 - 10:18

Skrodzki to troche cwaniak,a i kosztowny.

Ale operuje dobrze :)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2009 - 10:20

Mazura znajdziesz w Salusie.Polecam Opiekę Medyczną w PZU, masz 16 lekarzy specjalistów i badania za niedużą składkę

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 16:26

jak juz bedziesz w salusie to tylko Włodzimierz Buschke nie ma lepszego i bardziej doswiadczonego

#8 ~bodek1~

~bodek1~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2011 - 07:31

Mazura znajdziesz w Salusie.Polecam Opiekę Medyczną w PZU, masz 16 lekarzy specjalistów i badania za niedużą składkę

Moje doswiadczenie z P.Mazurem niestety jest BARDZO NEGATYWNE. Spuchł mi staw skokowy więc poszedłem żeby doktor stwierdził co się dzieje . Jak sie dowiedzial , że miewam podwyższony poziom kwasu moczowego stwierdzil , że to na pewno dna moczanowa , kwas się skrystalizował i stąd opuchlizna . Informowałem , że jestem pod kontrolą i w zasadzie farmakologicznie ten poziom kwasu jest utrzymywany w dopuszczalnych granicach , ale uparł sie , że to dna i juz .
Doszedł do wniosku , że coś mi tam ściagnie strzykawką i będzie o.k.
Poza bólem , ktory mi sprawil za moje własne prywatne pieniadze żadnego pozytywnego efektu nie było . Nic ze stawu nie ściągnął bo nic tam nie było . Opuchlizna była spowodowana zupełnie czymś innym . Natomiast w miejscu wkłucia po jakimś czasie zrobił się ganglion . Ten gość uszkodzil mi najprawdopodobniej torebkę stawową i przez to naraził mnie na dwa dodatkowe zabiegi i 6 tygodni w gipsie!!! Jako lekarz powinien doskonale wiedzieć jak wyglada staw , w ktorym skrysatlizował sie kwas moczowy i jakie są objawy bólowe .U mnie to było kompletnie zupełnie cos innego .
Po latach okazało się , że w wyniku mikrourazów i braku prawidłowych diagnoz lekarskich błonka okalajaca ściegno zrobil się grubsza od niego i stąd ciągłe tarcie ściegna , opuchlizna i ból . Proste?? Dla DOBREGO ortopedy żaden problem . Przecież mamy świetne tomografy , rezonanse więc z diagnozą nie powinno byc problemu . Tylko jak przekonać lekarza , że na takie badanie skierował . Oni nie lubią jak pacjent sugeruje co ewentualnie mozna zrobic . W moim przypadku absolutnie poza RTG nie widzieli potrzeby innej diagnostyki . Gdyby ją widzieli o miałbym zaoszczędzone kilka lat problemu . Niestety nie mając skierowania na badanie to nawet prywatnie badania zrobić nie mozna. Po prostu trzeba chyba sie lekarzom postawic i kategorycznie żądać skierowań i tyle .
Tak więc dr. MAZUR z Sallusa to kiepski ortopeda , a jeżeli jeszcze mogę NIE POLECIĆ to nie polecam gastroenterologa dr. Surwiłło /. "Artysta" diagnozujacy pacjenta ze ślepiami wlepionymi w biurko - wystawia diagnozy na podstawie wywiadu z pacjentem bez ogladania wyników badań!!! O rozebraniu się , zbadaniu jamy brzusznej mozna zapomnieć! 7-8 minut wizyta w kurtce na krzesle , 50 złotych w kasie i.................
I my się dziwimy , że przychodnie pełne są pacjentów? W dużej mierze to zasluga lekarzy , którzy nie potrafia pacejntów prawidłowo diagnozowac . Chodzi się wtedy od jednego do drugiego , wydaje kasę i czasami dopiero po wielu miesiącach trafia w koncu na takiego , ktory wie o co chodzi .

#9 ~Dama Opium~

~Dama Opium~
  • Goście

Napisano 12 maj 2012 - 19:23

Mój znajomy miał zabieg na kolano(pozrywane więzadła i uszkodzona łękotka).Bardzo sobie chwalił doktora Mazura.Po renozansie magnetycznym trafił do ów właśnie lakarza.Powyginał,pościskał nogę i wiedział co jest uszkodzone nie patrząc na wyniki MR.Szybko sprawnie... Polecam Mazura:-)

#10 ~kobieta~

~kobieta~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2012 - 16:46

ok podajcie ceny słupskich ortopedow bo mozna tak pisac i pisac kazdy moze jest dobry ale ceny wizyt sa masakryczne mam pilny problem-zespól ciesni nadgarstka szukam dobrego lekarza moze ktos wie cos na ten temat?jak to wyglada w słupsku?z góry dziekuje.

#11 Ala2

Ala2

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 12133 postów

Napisano 24 listopad 2012 - 08:38

Ja polecam dr med. Romana Ostojskiego z Kościerzyny-znakomity !Namiary w google. :)

W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, 

ale o to, by tańczyć w deszczu.

#12 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 09:20

Poszłam na wizytę z prywatnego ubezpieczenia do dr Mazura. Zbadał mnie w ciągu 2 minut ( dłużej ściągałam kozaki i ubierałam). Bardzo mi chrupie w kolanach jak chodzę po schodach. To raczej nie jest normalne w wieku 40 lat. Pan Mazur stwierdził bez skierowania na prześwietlenie, że  wszystko jest w porządku, ale jak przeszkadza mi chrupanie , to powinnam kupić sobie stopery do uszu. Zamurowało mnie , po czym zamówiłam wizytę u innego ortopedy!!! Pan Mazur powinien zmienić zawód , bo pacjenci i ich dolegliwości bardzo mu przeszkadzają w codziennym inkasowaniu pieniędzy . Nie polecam !!!

#13 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 14:55

Witam! Zajmuję się najnowocześniejszą technologią medyczną leczącą ból stawów oraz kolan. Jeżeli ktoś chciałby się przekonać jak działa to proszę o kontakt 783728939. Gwarantuję szybką redukcję bólu oraz zwiększenie mobilności stawu. Nie chcę, abyście wierzyli mi na słowo. Pokażę Państwu jak działa. Pozdrawiam Kamil Bogusz

#14 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2014 - 23:23

Witam! Nie byłam pacjętem dr Mazura i chyba dzieki Bogu. Miałam rekonstrukcję wiązadła krzyżowego przedniego u dr Perchela,którego polecam. To trudna,poważna i bolesna w skutkach operacja.Mam porównanie identyczną operację przeszedł mój kolega u dr Mazura. Ja miałam małoinwazyjną metodą i po miesiącu chodzę bez kul a mój kolega po miesiącu od operacji nadal o dwóch kulach i w stabilizatorze od kostki aż do tyłka,do tego pociachane całe kolano. Dr Perchel jest niesamowity,zjeżdżajątdo niego ludzie z całej Polski więc o czymś to świadczy. POZDRAWIAM

#15 Ciekawska

Ciekawska

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 12 sierpień 2014 - 18:40

Ja mogę uczciwie polecić doktora Raniszewskiego-polecony przez lekarza rodzinnego.Przyjmuje na Tuwima.Byłam z córką,profesjonalne podejście,na wesoło i badanie rtg wykonuje się na miejscu-na jego zlecenie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych