Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepszy optyk w Słupsku

optyk sklep okulary sluspk okulista zakupy gdzie

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Lucy Phere~

~Lucy Phere~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 18:38:56

Witam, chcę kupić okulary, i zastanawiam się jaki salon optyczny w Słupsku ma najlepszą ofertę, tzn duży wybór oprawek itp, niewygórowane ceny. Wiadomo o co chodzi. I pytanie czy to Vision express się opłaca ?

#2 chrumek

chrumek

Aquaparku nie będzie...

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3762 postów

Napisano 19 styczeń 2014 - 19:05:27

I pytanie czy to Vision express się opłaca ?

jak nie wiesz, co zrobić z kasą - to się opłaca :-)

#3 ~Lucy Phere~

~Lucy Phere~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 19:09:04

Heh, tak myślałam :D Ale, że nie latam na codzień po salonach optycznych to wolałam się zapytać. W sumie mogłam się tego spodziewać, skoro trąbią o tym Vision Express na lewo i prawo.Wiadomo, kasę na reklamy trzeba wydrzeć z klientów ;)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 19:34:00

Nie idź tam, chyba, że chcesz żeby wzrok Ci się pogorszył...

#5 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 19:38:57

najlepszy optyk jest na tuwima u pana gila

#6 nitka

nitka

bez igly

• PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 19 styczeń 2014 - 19:48:08

przez ostanie 3 miesiące non stop miałam do czynienia z optykami. Końcowa opinia, pozytywna - Oko Sfera (W. Polskiego )

Dlaczego? przede wszystkim fachowa obsługa w doborze oprawek Nie spotkałam tego w innych firmach  optycznych. Oprawki dobrano b. fachowo, każdą oprawkę dobierano  pod względem : doboru do twarzy, szczegółowego rozstawu do szerokości głowy (już miałam takie,, co to rowki przy uszach zostawiały),

Zmawiałam 2 pary progresywnych. I nie była to moja dobra decyzja., Choć już je zakupiłam,nie mogłam w nich egzystować. Nie każdy może się przystosować do ich noszenia. Na mnie to trafiło.

Ale Oko pomogło ...tak jak mogło. Nie było co prawda zwrotów, bo to zależne jest pewnie do firm sprzedających soczewki, ale zrobił wiele .Mam inne okulary ale w tych mogę pracować.

Widać , zależało im na moi zadowoleniu, tym bardziej że kosztowało to jednak parę groszy.

Oprawek mają do licha, od plastikowych do tych w górnej półki. I co najważniejsze,Mają dobrego lekarza a nie optometrię. A to polowa sukcesu w doborze soczewek,

Dodam, że nie jestem pracownikiem,ani znajomą królika.

Ot , zwykły, zadowolony klient

#7 ~Lucy Phere~

~Lucy Phere~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 21:28:20

Dzięki za odpowiedzi :)

#8 ~Oczy w słup~

~Oczy w słup~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 09:16:32

Całkowicie zgadzam się , z Twoją opinią o ''Oko Sfera'', a zadowolony klient zawsze wraca.

...z reklamacją oprawek..?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 09:17:44

najlepszy optyk jest na tuwima u pana gila

..cena oprawki do okularów może przyprawić o zawał.. :wacko:

#10 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 20 styczeń 2014 - 15:31:08

przez ostanie 3 miesiące non stop miałam do czynienia z optykami. Końcowa opinia, pozytywna - Oko Sfera (W. Polskiego )

Dlaczego? przede wszystkim fachowa obsługa w doborze oprawek Nie spotkałam tego w innych firmach  optycznych. Oprawki dobrano b. fachowo, każdą oprawkę dobierano  pod względem : doboru do twarzy, szczegółowego rozstawu do szerokości głowy (już miałam takie,, co to rowki przy uszach zostawiały),

Zmawiałam 2 pary progresywnych. I nie była to moja dobra decyzja., Choć już je zakupiłam,nie mogłam w nich egzystować. Nie każdy może się przystosować do ich noszenia. Na mnie to trafiło.

Ale Oko pomogło ...tak jak mogło. Nie było co prawda zwrotów, bo to zależne jest pewnie do firm sprzedających soczewki, ale zrobił wiele .Mam inne okulary ale w tych mogę pracować.

Widać , zależało im na moi zadowoleniu, tym bardziej że kosztowało to jednak parę groszy.

Oprawek mają do licha, od plastikowych do tych w górnej półki. I co najważniejsze,Mają dobrego lekarza a nie optometrię. A to polowa sukcesu w doborze soczewek,

Dodam, że nie jestem pracownikiem,ani znajomą królika.

Ot , zwykły, zadowolony klient

Całkowicie zgadzam się , z Twoją opinią o ''Oko Sfera'', a zadowolony klient zawsze wraca.

Nie kupowałąm tam okularów,ale czekając na badanie obserwowałam obsługę klientki.

To niesamowite,ile czasu można poświęcić klientowi,jak dyskretnie można coś zasugerować,ile propozycji przedstawić,jak być szczerze oddanym klientowi.

Pani,która obsługiwała/chyba właścicielka/ to pełen profesjonalizm i przykład oddania dla klienta.

To samo mogę powiedzieć o dr. Obidzinskim.

To gaboinet,który mogę polecić bez chwili zastanowienia.

#11 ~Klientka~

~Klientka~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 17:40:26

Ja również polecam oko sfera fachowa i bardzo miła obsługa a Panie tam pracujące mają tyle cierpliwości aż miło się wybiera :) Polecam

#12 ~wallander~

~wallander~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2015 - 22:06:38

Podbijam posty powyżej, też tam chodziłem :) Chociaż jesli chodzi o samo zamawianie okularów, to polecam po prostu internet i strony typu galeriawidzenia.com , mozna nieźle zaoszczedzic.

#13 ~Aloootka~

~Aloootka~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 14:28:01

Czy okosfera jeszcze jest otwarta na wojska Polskiego? Bo byłam tam dzisiaj i nie mogłam ich wgl znaleźć?!

#14 dkdk

dkdk

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 18 maj 2020 - 10:00:43

Nie wiem skąd przekonanie,ze najlepsi są mali optycy a nie sieciówki....Ze swojej strony polecam kupowanie sobie okularów właśnie w sieciówkach
Po pierwsze ceny są korzystniejsze
Po drugie jest wiekszy wybór sklepów
Jak również w wielu z nich można liczyć na promocyjne badanie wzroku przy zakupie oprawek

Ze swojej strony polecam zajrzeć sobie do salonu Trendy Opticians:

Mają obecnie bardzo dobre promocje na szkła oraz oprawki.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: optyk, sklep, okulary, sluspk, okulista, zakupy, gdzie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych