Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepsze pierogi w Słupsku

pierogi słupsk

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Pierożek~

~Pierożek~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 20:45:47

Ostatnio bardzo często jadam pierogi w różnych barach w mieście i powiem szczerze, że nie udało mi się jeszcze znaleść smacznych. Ruskie to zazwyczaj mamałyga, z mięsem tłuste, te z kapustą i grzybami są kwaśne i zamiast grzybów pieczarki.

Mi marzą się takie jak "u babci". Piszcie gdzie jedliście najlepsze pierogi.

Pozdrawiam.

Ostatnio bardzo często jadam pierogi w różnych barach w mieście i powiem szczerze, że nie udało mi się jeszcze znaleść smacznych. Ruskie to zazwyczaj mamałyga, z mięsem tłuste, te z kapustą i grzybami są kwaśne i zamiast grzybów pieczarki.

Pozdrawiam.

Rewelacja są w TWISTERZE na Kołłątaja( obok dworca) widać ,że swojskiej roboty po prostu pychota  . Na porcję wchodzi 7 szt o koszt ok. 6,50..

#22 ~Pierożek~

~Pierożek~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 20:46:15

Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Rewelacja są w TWISTERZE na Kołłątaja( obok dworca) widać ,że swojskiej roboty po prostu pychota  . Na porcję wchodzi 7 szt o koszt ok. 6,50..

#23 marek123

marek123

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 wrzesień 2013 - 08:21:49

zgadzam się z przedmówcą... mimo że do zeszłej środy uważałem, że najlepsze pierogi serwuje hotel Wisła to jednak po odwiedzinach TWISTERA zmieniam zdanie i uważam, że tam są najlepsze na świecie :)

#24 ~Pieróg~

~Pieróg~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 21:54:19

Gościniec Słupski. W mieście i okolicy nie ma lepszych pierogów.

#25 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 09:23:45

Pozdrawiam.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 11:41:24

U hasena najlepsze.

#27 ~mila~

~mila~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 16:54:06

Bardzo smaczne pierogi jadlam ostatnio na bora komorowskiego.Otworzyli tam nowa garmazerke" u ani" pyszne.pierogi sa z maki tortowej ...bardzo smaczne,przede wszystkim sa bardzo dobre jakosciowo...mieso w 100% a nie mamałyga jak gdzie indziej...naprawde warto,..maja wiele pysznych dan,cidziennie swieze..pilecam z czystym sumieniem...warto!

#28 ~mikolaj~

~mikolaj~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 16:56:09

Tez ostatnio tam jadlem..pierogi bombowe...takie prawdziwe domowe,ciasto delukatne,farsz bardzo dobry
Polecam

#29 ~gerhard~

~gerhard~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 17:23:00

Bardzo smaczne pierogi jadlam ostatnio na bora komorowskiego.Otworzyli tam nowa garmazerke" u ani" pyszne.pierogi sa z maki tortowej ...bardzo smaczne,przede wszystkim sa bardzo dobre jakosciowo...mieso w 100% a nie mamałyga jak gdzie indziej...naprawde warto,..maja wiele pysznych dan,cidziennie swieze..pilecam z czystym sumieniem...warto!

Tez ostatnio tam jadlem..pierogi bombowe...takie prawdziwe domowe,ciasto delukatne,farsz bardzo dobry
Polecam

Ewidentny SPAM!

#30 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 21 październik 2013 - 10:19:49

...... .....

#31 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 21 październik 2013 - 10:22:39

Dobre pierogi mają w gościńcu słupskim.
Ale u Ani też próbowałem i mają bardzo dobre

#32 ~smakoszka~

~smakoszka~
  • Goście

Napisano 24 październik 2013 - 12:45:51

Uwielbiamy z rodzina pierogi z miesem,najlepsze jakie dotad jadlam robia w Cechowej,pyszne,tylko

jest problem bo w tygodniu maja duzo rezerwacji ,chyba stypy,ale nie dziwie sie,jesli takie 

jedzenie serwuja to zawsze beda chetni.Tam maja po prostu domowa kuchnie.

#33 ~Robo~

~Robo~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2013 - 20:31:53

Jadlem dzisiaj pierogi z miesem .Kupione na ul. slowackiego.Mięso stare doprawione na maxa majrankiem.Masakra!!!

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2013 - 21:16:53

Chyba w ciao ciao.

#35 ~kicia~

~kicia~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 17:35:39

Nie wiem nie wiem, czy to aż taka prosta sprawa. Samo "sklejanie" pierogów to dla mnie czarna magia...zawsze te które ja skleiłem się rozwalają przy gotowaniu.
Dlatego ograniczam się do gniecenia ciasta, wałkowania i wykrajania "kółek". Całą resztę pracy związanej z robieniem pierogów pozostawiam reszcie rodziny. :)

W robienie pierogów angażujemy się zawsze wszyscy, całą rodziną.

Takie "manewry" są cyklicznie przed Bożym Narodzeniem i Wielkanocą. :)

to klej sobie te pierogi na Wielkanoc,już pora,czas nagli.

#36 ~ameliaa02021~

~ameliaa02021~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 21:57:16

Ja najlepsze pierogi w życiu jadłam w Kołobrzegu w restauracji My Fish. Musicie spróbować, jeśli tylko będziecie tam w okolicy, bo są po prostu przepyszne! Ogólnie restauracja ma fajną obsługę, no i klimat, gdzie można pójść na obiad z rodziną.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pierogi, słupsk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych