Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

najlepsze horrory i thrillery jakie znacie?

filmy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
201 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 15:26:18

Widziałam ! :D

Czy Ty mi właśnie napisałaś zakończenie? :D

edit: przeczytałam recenzję i jest super.

no chyba raczej tak :D tylko , że tak jak napisałam musisz obejrzeć bo film naprawdę jest genialny a zakończenie otwarte.Czekam jak obejrzysz i napiszesz jak Ty widzisz zakończenie ;)

#42 Rosa

Rosa

Słuchaj siebie ...

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3123 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 15:28:34

no chyba raczej tak :D tylko , że tak jak napisałam musisz obejrzeć bo film naprawdę jest genialny a zakończenie otwarte.Czekam jak obejrzysz i napiszesz jak Ty widzisz zakończenie ;)

Dobra zapomnę co mi napisałaś :D

Muszę luknąć czy da się go w sieci ściągnąć

#43 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 16:09:37

Dobra zapomnę co mi napisałaś :D

Muszę luknąć czy da się go w sieci ściągnąć

okey :)  jeszcze Film "Memento"  jeśli nie widziałaś,jak dla mnie też arcydzieło.

#44 Rosa

Rosa

Słuchaj siebie ...

• PipPipPipPip
  • 3123 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 16:52:08

okey :)  jeszcze Film "Memento"  jeśli nie widziałaś,jak dla mnie też arcydzieło.

Po recenzji super. Dzięki. Ląduje na moją listę :)

#45 -ing

-ing

Swojak

• PipPipPipPip
  • 672 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 17:02:20

dobrze to teraz ja wam coś polecę z filmów które widziałam i uważam za genialne  ,a więc : Lśnienie,Dziecko Rosemary,Harry Angel,Jeżdziec bez Głowy,Omen,Omen2,Shutter Widmo, Zejście,Zejście2,Pluje na Twój Grób,Mama,Martwe Zło,Martwe Zło2,Stygmaty,Egzorcyzmy Emilly Rose,Egzorcysta Początek,Sierociniec,Nieproszeni Gośćie,Amityville,Rytuał,Silent Hill,Inni,Udręczeni,Demony,Domek w Lesie,Wzgórza mają Oczy,Wzgórza mają Oczy2,Prometeusz,Obecność,Legion,Droga bez Powroty,Nienarodzony,30dni mroku,Smakosz,Demon Historia Prawdziwa,Opowieść o Dwóch Siostrach,nieodebrane  Połączenie,Jason X,Rasa,Grave Encounters2.

Wszystko w tej liście się zgadza, z jednym małym wyjątkiem... "Jason X" ?? :lol: Przecież to jest tragedia a nie film, jak to można wymieniać w jednym szeregu z "Omenem", czy "Dzieckiem Rosemary"?

Do filmów godnych uwagi dorzucam bardzo dobre halloweenowe horrorki: "Satan's Little Helper" oraz "Trick 'r Treat".

No i nie zapominajmy o genialnym "Braindead" Petera Jacksona. :D

Użytkownik -ing edytował ten post 18 listopad 2013 - 17:02:48

#46 Nocny Kowboj

Nocny Kowboj

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1214 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 17:03:41

Obejrzyjcie sobie mecz polskiej reprezentacji mężczyzn w siatkówce, horror zapierający dech i co spotkanie reżyserują to od nowa.

#47 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• PipPipPipPip
  • 4947 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 17:14:46

Wszystko w tej liście się zgadza, z jednym małym wyjątkiem... "Jason X" ?? :lol: Przecież to jest tragedia a nie film, jak to można wymieniać w jednym szeregu z "Omenem", czy "Dzieckiem Rosemary"?

Do filmów godnych uwagi dorzucam bardzo dobre halloweenowe horrorki: "Satan's Little Helper" oraz "Trick 'r Treat".

Drogi/a -ing, jak będziesz jeszcze kiedyś przepraszać, za winy popełnione i te niepopełnione, to ja Cię bardzo proszę, zawsze zaznaczaj, że oprócz mnie!

Osobiście wypraszam sobie jakiekolwiek przeprosiny z Twojej strony, choć od Ciebie usłyszeć krytykę, to i tak zaszczyt! :D  :)

#48 Rosa

Rosa

Słuchaj siebie ...

• PipPipPipPip
  • 3123 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 17:21:13

Obejrzyjcie sobie mecz polskiej reprezentacji mężczyzn w siatkówce, horror zapierający dech i co spotkanie reżyserują to od nowa.

:D zawsze nowe doznania ;)

Użytkownik Rosa edytował ten post 18 listopad 2013 - 17:21:58

#49 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 18:42:50

nie wiem jak wpisałam ten film wiem , że to toalna porażka i klapa.sorry :unsure:  :D

#50 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 18:44:19

:lol:

#51 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 18:52:38

widział może ktoś?warto pobrać?o porwanej dziewczynce http://www.filmweb.p...ynt-2013-507169

#52 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 19:03:12

widział może ktoś?warto pobrać?o porwanej dziewczynce http://www.filmweb.p...ynt-2013-507169

Meggi, bez nerwacji -  nerwacji  -- dawno skończyłaś podstawówkę.

Czekam na odpowiedź na   --   je2bny@gazeta.pl

Lepiej będzie w ten sposób to załatwić.

#53 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 19:19:36

Meggi, bez nerwacji -  nerwacji  -- dawno skończyłaś podstawówkę.

Czekam na odpowiedź na   --   je2bny@gazeta.pl

Lepiej będzie w ten sposób to załatwić.

????? ale na jaką odpowiedź czekasz????sorry , ale nie rozumiem..

Użytkownik meggi28 edytował ten post 18 listopad 2013 - 19:21:57

#54 nowe kalesony

nowe kalesony

Moli Nrakazo

• PipPipPipPip
  • 1894 postów

Napisano 19 listopad 2013 - 18:51:25

obejrzyj koniecznie Wyspe Tajemnic z Leo Dicaprio.Film jest właśnie psychologiczny jak dla mnie.oglądałam go kilka razy dla mnie ma zakończenie otwarte jak obejrzysz to napisz jak widzisz koniec bo ja już nie mam zdania...czy poszedł na lobotomie bo leczenie nie przyniosło żadnych skutków czy dlatego , że jednak przyniosło i odzyskał pamięć ale nie chciał żyć ze świadomością zabicia żony.Naprawde fenomenalny film.

Wyspa Tajemnic miażdży system. Do dziś mam problem z interpretacją ale nie chce Rosie spoilerować :)
Za to nie polecam "tylko bóg wybacza" Refna. Drive dużo fajniejszy i łatwiejszy w odbiorze..

#55 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 00:28:18

Wyspa Tajemnic miażdży system. Do dziś mam problem z interpretacją ale nie chce Rosie spoilerować :)
Za to nie polecam "tylko bóg wybacza" Refna. Drive dużo fajniejszy i łatwiejszy w odbiorze..

Oo dzieki , nie widzialam wiec mam kolejne filmy mimo iż nie polecasz :) co do Wyspy- widze ,że nie tylko ja z zakonczeniem mam problem,ale ciiii :D czekam na podsumowanie Rosy :)

Użytkownik meggi28 edytował ten post 20 listopad 2013 - 00:29:33

#56 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 14:41:39

a co takie zacięcie tu :blink:  :)  jakiś thiller dobry polećcie ^_^

#57 Rosa

Rosa

Słuchaj siebie ...

• PipPipPipPip
  • 3123 postów

Napisano 21 listopad 2013 - 15:33:54

Oo dzieki , nie widzialam wiec mam kolejne filmy mimo iż nie polecasz :) co do Wyspy- widze ,że nie tylko ja z zakonczeniem mam problem,ale ciiii :D czekam na podsumowanie Rosy :)

Właśnie znalazłam go na cda i jutro obejrzę ;)

jakby ktoś chciał http://www.cda.pl/vi...-2010-Lektor-PL

Użytkownik Rosa edytował ten post 21 listopad 2013 - 15:34:22

#58 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 16:38:40

Właśnie znalazłam go na cda i jutro obejrzę ;)

jakby ktoś chciał http://www.cda.pl/vi...-2010-Lektor-PL

obejrzyj obejrzyj i napisz :D

#59 -ing

-ing

Swojak

• PipPipPipPip
  • 672 postów

Napisano 24 listopad 2013 - 02:23:58

Widziałem i zdecydowanie polecam. Jeden z lepszych thrillerów ostatnich lat.

A polskie tłumaczenie tytułu jak zwykle z dupy wzięte. :P

#60 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 24 listopad 2013 - 14:22:59

Fajny temacik.

Ponieważ lubię, gdy mój organizm otrzymuje porcję adrenaliny, wskutek ogladania czegoś mrocznego i tajemniczego, zapodam kilka propozycji na nocne oglądanie, w jesienną, deszczową pogodę, gdy wiatr smaga po szybie, popiskuje i swiszczy wcinajac się w kazdą szparę. 

No to lecimy: 

Pierwsza propozycja, która polecam jest "Kronika opętania".

Em (Natasha Calis) kupuje na wyprzedaży antyczną skrzynkę, która z czasem staje się dla niej obsesją. Zaniepokojeni nieobliczalnym zachowaniem córki, rodzice Clyde (Jeffrey Dean Morgan) i Stephanie (Kyra Sedgwick) zwracają się o pomoc do lekarzy i duchownych. Gdy okazuje się, że ciało Em zostało zawładnięte przez dybuka, złośliwego ducha zmarłej osoby, ich koszmar dopiero się rozpoczyna...

7520410.3.jpg

Druga propozycja to "Rytuał" z Anthonym Hopkinsem

Może nie zupełnie horror, ale mocno trzymający w napięciu Thriller opowie historię młodego uczestnika seminarium, którego Watykan wciela do nowo powstałej Szkoły Egzorcyzmów. W niej stawi czoła niezwykłym mocom i odkryje prawdziwą wiarę. Hopkins wcieli się w postać księdza, który wspomaga młodego duchownego w walce z demonami.Książka Baglio zawiera wspomnienia księdza Gary’ego Thomasa z ponad osiemdziesięciu obrzędów, w których brał udział

7366435.3.jpg

Kolejny film, ciut starszy, ale mający naprawdę swoisty klimat (oglądajcie koniecznie w nocy w ciemnym pokoju, no może być świeczka na stole) to "Shutter (Widmo)", Chyba jeden z lepszych horrorów rodem z azji - polecam wersję z 2004 roku, późniejszy remake rodem z USA jest moim zdaniem zdecydowanie gorszy i nie trzyma tak klimatu jak pierwowzór.

Film rozpoczyna się pewnego wieczoru, gdy po wieczorze spędzonym w barze z przyjaciółmi młody fotograf Tun i jego dziewczyna Jane wracają do domu. Po drodze potrącają swoim samochodem przechodzącą przez ulicę kobietę. Ponieważ oboje są pod wpływem alkoholu uciekają z miejsca wypadku. Jakiś czas później Tan wywołując swoje zdjęcia dostrzega na jednej z fotografii dziwny cie?. Początkowo myśli, że to wada kliszy, ale kiedy przygląda mu się bliżej zauważa, iż ów cie? do złudzenia przypomina twarz kobiety, którą potrącił owej feralnej nocy. Niebawem przyjaciele Tana zaczynają ginąć w tajemniczych okolicznościach...

7538078.3.jpg

Miłego oglądania. Mam nadzieję, ze propozycje spodobają się wam :)

Użytkownik knur edytował ten post 24 listopad 2013 - 14:55:27

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych