Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

najlepsze horrory i thrillery jakie znacie?

filmy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
201 odpowiedzi w tym temacie

#21 -ing

-ing

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 672 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 11:28:36

A słuchaj pko bgż wbk, czy ty próbujesz mnie przekonać "za wszelką cenę że masz przynajmniej odrobinkę rozumu?"  :)  :lol:  Nie przekonasz mnie, np. na allegro widziałem takich oszołomów jak ty, mają nicki typu "czorty, pioruny, szatany, zbuje" i coś z oszołomstwem bankowym też hahaha, dla mnie to ty jesteś oszołom tej samej kategorii. Ty nie posiadasz odrobiny dystansu do rzeczywistości, jesteś tak prymitywny i ograniczony w swoich ciasnych horyzoncikach że - nie masz nawet żadnego pomysłu na jakiekolwiek samookreślenie własnej "osoby", zresztą pewnie sam masz o sobie tak niskie zdanie - że nie chce ci się nawet nad tym zastanawiać (bo myślenie zresztą boli, o czym przekonałeś się na pewno nie raz - próbując). I o czym świadczy twoje "ing" - szczyt "możliwosci twórczych" haha poza tym - twoje wypociny na forum - to jeden wielki jęk i kwęk, zawodzenie i dopominanie się zewsząd i z każdej strony - CHOCIAŻBY ODROBINKI AKCEPTACJI OD KOGOKOLWIEK, CO JEST TAK ŻAŁOSNE I KOMICZNE ŻE U KAŻDEJ INTELIGENTNEJ OSOBY WZBUDZA SALWY ŚMIECHU.
Świadczy to o tym, że forum jest jedyną "dziedziną" gdzie możesz przynajmniej spróbować jakiejś "samorealizacji", bo w realu i w "życiu prywatnym" toooo pewnie zbierasz cięgi i kopniaki na każdym kroku, a 99,9 % ludzi którzy cie znają - MAJĄ O TOBIE DOKŁADNIE TAKIE ZDANIE JAK JA  :P :lol: :lol:
Co do filmów - kolejny dowód że jesteś oszołomem, nie masz żadnego zdania na żaden temat i faflunisz słowo w słowo brednie powtarzane z durnych forów pisanych przez takich samych oszołomów jak ty. Takie człowieczki jak ty, biorą się po prostu stąd, że wyłażą skądś, i potem już są bo gdzieś musi być ta szara, statystyczna masa, ktorą zapycha się średnio, do poziomu (g....a), nie wyżej - statystyki.
Poza tym - każdy kto ogląda filmy na bieżąco i wyłapuje najlepsze nowości - wie dokładnie, że np. film 8-leni to nie jest nowość haha no ale ty nie wiesz, ale co wymagać od oszołoma, ktory jest - średnio statystycznym, poniżej poziomu (g....a) statystycznym matołem w statystyce.

1. Co mnie obchodzi kogo i dlaczego widujesz na allegro? Po cholerę w ogóle o tym piszesz? Chyba ktoś ci jakąś krzywdę zrobił w dzieciństwie i teraz w necie się napinasz.

2. Nie ma ani jednej mojej wypowiedzi na tym forum, z której wynikałoby, że szukam tu jakiejkolwiek "akceptacji". Na czym jak na czym, ale na tym to mi akurat najmniej zależy. Jeśli twierdzisz inaczej, to następnym razem może swoje wątpliwej jakości wywody poprzyj jakimkolwiek cytatem. Bo bredzić od rzeczy to każdy głupi potrafi (a tobie wychodzi to nadzwyczaj dobrze).

3. Nagminne (i jednocześnie niczym nieuzasadnione) pogrubianie / podkreślanie / PISANIE WIELKIMI literami świadczy w najlepszym razie o zatrzymaniu się w rozwoju na poziomie wczesnej szkoły podstawowej.

Polecam udać się na wizytę do kogoś z poniższej listy:

http://www.znanyleka...ychiatra/slupsk

4. O filmach to w ogóle nie ma sensu z tobą rozmawiać, bo to ty zachwycając się wieloma co najwyżej przeciętnymi tytułami wykazujesz w tej materii totalny brak rozeznania i "gust średniaka". Nie żeby samo w sobie było to coś złego, ale jednoczesne twierdzenia, że poszukuje się w filmach artyzmu, jest po prostu komiczne. W takim układzie polecam udać się pod najbliższe multikino. Tam zapewne zajdziesz ludzi, którym twoja wiedza filmowa (wyłapywanie nowości) będzie imponować. Niestety każdy prawdziwy kinoman będzie miał z twoich twierdzeń niezłą bekę.

P.S. Jak ktoś chce pogadać na temat filmów to serdecznie zapraszam, zaś twoje posty panie Józektheone, od tej chwili będę po prostu ignorował.

Użytkownik -ing edytował ten post 17 listopad 2013 - 11:29:41

#22 smakosz

smakosz

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 652 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 16:02:00

Zwracam uwagę na słownictwo. Jeśli dalej będą występowały "wycieczki" słowne o zabarwieniu wulgarnym i odbiegające od meritum tematu, zostanie on zamknięty.

#23 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 18:38:28

Zwracam uwagę na słownictwo. Jeśli dalej będą występowały "wycieczki" słowne o zabarwieniu wulgarnym i odbiegające od meritum tematu, zostanie on zamknięty.

Dziekuje za upomnienie ale mam nadzieje , że nie zostanie zamknięty...Józek ,ing uszanujcie ten wątek...wgl o co chodzi wam :blink: ????zacznijcie podawać jakieś fajne konkretne tytuły zamiast się droczyć jak dzieci na wątku o filmach.peace B)

#24 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 18:42:15

"Cube" "Oszukać przeznaczenie" "Piła" i niezmiennie "Egzorcysta"

dziękuje.co do oszukać przeznaczenie widziałam....nie robi wrażenia..generalnie słąby film...Egzorcysta,bałam się spać po tym filmie dobry tydzień :D masz coś jeszcze w zanadrzu???

Użytkownik meggi28 edytował ten post 17 listopad 2013 - 18:42:50

#25 -ing

-ing

Swojak

• PipPipPipPip
  • 672 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 20:52:02

Dziekuje za upomnienie ale mam nadzieje , że nie zostanie zamknięty...Józek ,ing uszanujcie ten wątek...wgl o co chodzi wam :blink: ????zacznijcie podawać jakieś fajne konkretne tytuły zamiast się droczyć jak dzieci na wątku o filmach.peace B)

O co nam chodzi? Hmmm... rzecz w tym, że mnie o nic nie chodzi. Ja tylko włączyłem się do dyskusji i podałem tytuły filmów, które uważam za warte obejrzenia. O resztę zapytaj Józka, bo to on ewidentnie ma jakiś problem i jakby nie jego wyjątkowo "elokwentna" wypowiedź pod moim adresem, to w ogóle nie byłoby o czym mówić.

Jednocześnie chciałbym przeprosić autorkę tematu, wszystkich dyskutantów (z wyjątkiem Józka) oraz osoby czytające ten wątek, że dałem się wciągnąć w pyskówkę.

A aby nie było całkiem nie na temat to na poprawę humoru polecam wszystkim obejrzeć film "Tucker & Dale vs Evil". :D

#26 Piotrek-Popi

Piotrek-Popi

bon vivant

• PipPipPipPip
  • 605 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 21:24:22

dziękuje.co do oszukać przeznaczenie widziałam....nie robi wrażenia..generalnie słąby film...Egzorcysta,bałam się spać po tym filmie dobry tydzień :D masz coś jeszcze w zanadrzu???

Megii "Oszukać przeznaczenie" może i jest słabym filmem jeśli chodzi o fabułę ale jest to jeden z nielicznych filmów na którym wychodziłem momentami do kuchni bo bałem się patrzeć co za chwilę się stanie ;))) np. sławny upadek z drążka gimnastycznego...:///

#27 nowe kalesony

nowe kalesony

Moli Nrakazo

• PipPipPipPip
  • 1894 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 21:35:46

Hostel

Nie wiem ile ich było ale trzymają poziom.

Z ostatnich horrorowatych ktore widziałem to "Dom w głębi lasu". Taki Truman Show z flakami w roli głównej.
Generalnie nie gustuje w horrorach bliżej ni do dreszczowców. Tu moge polecić "Oczy Julii", fajny klimat i fabuła zmuszająca do myślenia. I "the jacket" jak dla mnie miażdży choć ten film cieżko zakalsyfikować.

#28 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 22:26:52

Też za horrorami nie przepadam a niektóre są takie, że zwyczajnie boję się, szczególnie jak jestem sama w domu :) Te które wymienił/ła kolega/żanka powyżej akurat oglądałam i również je polecam. Nawet chyba bardziej "Oczy Julii", gdzie mało sympatyczne są momenty np. w piwnicy :blink: Warto zobaczyć ten horror/thriller.

#29 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 14:31:38

Megii "Oszukać przeznaczenie" może i jest słabym filmem jeśli chodzi o fabułę ale jest to jeden z nielicznych filmów na którym wychodziłem momentami do kuchni bo bałem się patrzeć co za chwilę się stanie ;))) np. sławny upadek z drążka gimnastycznego...:///

fakt z tym drążkiem była dobra scena....złamana cała :wacko:

#30 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 14:32:49

Też za horrorami nie przepadam a niektóre są takie, że zwyczajnie boję się, szczególnie jak jestem sama w domu :) Te które wymienił/ła kolega/żanka powyżej akurat oglądałam i również je polecam. Nawet chyba bardziej "Oczy Julii", gdzie mało sympatyczne są momenty np. w piwnicy :blink: Warto zobaczyć ten horror/thriller.

widziałam Oczy Julii Zakładko.Swietny film!

#31 Rosa

Rosa

Słuchaj siebie ...

• PipPipPipPip
  • 3123 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 14:34:04

Nie przepadam za horrorami . Pamiętam, że oglądając jako nastka blair witch project

byłam przerażona :D

Jeśli mogę się podpiąć pod wątek to z chęcią posłucham propozycji filmów psychologicznych, thrillerów psychologicznych i kryminałów bo takie uwielbiam :)

Ja polecam

Przerwana lekcja muzyki

Czarny Łabędź

Nikomu ani słowa - mój faworyt, wymiata

Niestety mam słabą pamięć do tytułów ;)

Użytkownik Rosa edytował ten post 18 listopad 2013 - 14:35:30

#32 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 14:37:57

Pamiętam ten film :)

Może "Gothika" chyba też w tym klimacie, ale pewnie już widziałaś

Jeszcze "Efekt Motyla" mi wpadł do głowy

Użytkownik EyesOfSoul edytował ten post 18 listopad 2013 - 14:40:39

#33 Rosa

Rosa

Słuchaj siebie ...

• PipPipPipPip
  • 3123 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 14:39:39

O dzięki . Pamiętam ale sobie go przypomnę :)

#34 KtośTaki

KtośTaki

Swojak

• PipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 14:47:45

Jak horrory to tylko azjatycke. Moge polecic A Tale of Two Sisters oraz Pulse (oryginal Kurosawy).

Użytkownik KtośTaki edytował ten post 18 listopad 2013 - 14:48:13

#35 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 15:08:35

dobrze to teraz ja wam coś polecę z filmów które widziałam i uważam za genialne  ,a więc : Lśnienie,Dziecko Rosemary,Harry Angel,Jeżdziec bez Głowy,Omen,Omen2,Shutter Widmo, Zejście,Zejście2,Pluje na Twój Grób,Mama,Martwe Zło,Martwe Zło2,Stygmaty,Egzorcyzmy Emilly Rose,Egzorcysta Początek,Sierociniec,Nieproszeni Gośćie,Amityville,Rytuał,Silent Hill,Inni,Udręczeni,Demony,Domek w Lesie,Wzgórza mają Oczy,Wzgórza mają Oczy2,Prometeusz,Obecność,Legion,Droga bez Powroty,Nienarodzony,30dni mroku,Smakosz,Demon Historia Prawdziwa,Opowieść o Dwóch Siostrach,nieodebrane  Połączenie,Rasa,Grave Encounters2.

Użytkownik meggi28 edytował ten post 24 listopad 2013 - 15:52:28

#36 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 15:10:20

dobrze to teraz ja wam coś polecę z filmów które widziałam i uważam za genialne  ,a więc : Lśnienie,Dziecko Rosemary,Harry Angel,Jeżdziec bez Głowy,Omen,Omen2,Shutter Widmo, Zejście,Zejście2,Pluje na Twój Grób,Mama,Martwe Zło,Martwe Zło2,Stygmaty,Egzorcyzmy Emilly Rose,Egzorcysta Początek,Sierociniec,Nieproszeni Gośćie,Amityville,Rytuał,Silent Hill,Inni,Udręczeni,Demony,Domek w Lesie,Wzgórza mają Oczy,Wzgórza mają Oczy2,Prometeusz,Obecność,Legion,Droga bez Powroty,Nienarodzony,30dni mroku,Smakosz,Demon Historia Prawdziwa,Opowieść o Dwóch Siostrach,nieodebrane  Połączenie,Jason X,Rasa,Grave Encounters2.

Zapomniałam dodać , że ze szczególnym wskazaniem na Pluję na Twój Grób, Wyspa Tajemnic ,Lęk. Mistrzowskie filmy.

#37 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 15:11:44

To ja jeszcze dopisuję "Siedem"

#38 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 15:14:19

Nie przepadam za horrorami . Pamiętam, że oglądając jako nastka blair witch project

byłam przerażona :D

Jeśli mogę się podpiąć pod wątek to z chęcią posłucham propozycji filmów psychologicznych, thrillerów psychologicznych i kryminałów bo takie uwielbiam :)

Ja polecam

Przerwana lekcja muzyki

Czarny Łabędź

Niestety mam słabą pamięć do tytułów ;)

obejrzyj koniecznie Wyspe Tajemnic z Leo Dicaprio.Film jest właśnie psychologiczny jak dla mnie.oglądałam go kilka razy dla mnie ma zakończenie otwarte jak obejrzysz to napisz jak widzisz koniec bo ja już nie mam zdania...czy poszedł na lobotomie bo leczenie nie przyniosło żadnych skutków czy dlatego , że jednak przyniosło i odzyskał pamięć ale nie chciał żyć ze świadomością zabicia żony.Naprawde fenomenalny film.

Użytkownik meggi28 edytował ten post 18 listopad 2013 - 15:17:25

#39 Rosa

Rosa

Słuchaj siebie ...

• PipPipPipPip
  • 3123 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 15:17:53

To ja jeszcze dopisuję "Siedem"

Widziałam ! :D

obejrzyj koniecznie Wyspe Tajemnic z Leo Dicaprio.Film jest właśnie psychologiczny jak dla mnie.oglądałam go kilka razy dla mnie ma zakończenie otwarte jak obejrzysz to napisz jak widzisz koniec bo ja już nie mam zdania...czy poszedł na lobotomie bo leczenie nie przyniosło żadnych skutków czy dlatego , że jednak przyniosło i odzyskał pamięć ale nie chciał żyć ze świadomością zabicia żony.Naprawde fenomenalny film.

Czy Ty mi właśnie napisałaś zakończenie? :D

edit: przeczytałam recenzję i jest super.

Użytkownik Rosa edytował ten post 18 listopad 2013 - 15:22:01

#40 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 15:24:04

Jeszcze "Efekt Motyla" mi wpadł do głowy

świetne filmy szczególnie  Gothika.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych