Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

najlepsze horrory i thrillery jakie znacie?

filmy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
201 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2013 - 23:08:35

Tak jak powyżej....podzielcie się fajnymi filmami, zakładając temat chciałabym żebyście zaproponowali coś z horrorów, filmy na faktach , religijne jak emily rose.... :P Filmy typu -komiedie , romantyki,sensacje-Nie.

Użytkownik meggi28 edytował ten post 12 listopad 2013 - 23:10:49

#2 Józektheone

Józektheone

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 00:29:28

Nosz ależ świetny temacik, duży plus za taki pomysł.  :)  Te klimaty lubię. Emily Rose  :wacko:  :)  - oczywiście nieeeee hehe, tego typu kacapoły to nie dla intelektualistów, tamatyka zgroza żenada, ble, śfe, a nawet - tfu. Schizofrenia religijna.
Aleeeee.... np. "Nie bój się ciemności" z 2011 (na filmwebie 2010 ale jest z 11) z Katie Holmes - arcydziełko, wszystko czego dotknie się Guillermo del Toro warte jest obejrzenia, albo np. "Intruzi" ("Intruders") 2011 też arcydziełko.
Ze starszych - na pewno "Klucz do koszmaru" 2005, a nowa komedia horror ale też świetna - "Hansel i Gretel łowcy czarownic" z 2013.
Od tych w tej chwili - powinno się zacząć oglądać. :)

#3 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2013 - 01:53:49

Hej :)  dziękuje , że odpowiedziałeś na mój temat :) zaczne od tego , że egzorcyzmy emily rose jest filmem na fakcie ..... ona oddała swoją dusze za ludzkośc  , ale mniejsza o to :( co do Twoich tytułow,nie  znam Intruzów :blink:  jak i reszty filmów prze Cb podanych .... chociaż jestem fanatyczką horrorów  :wub: a tak w skrócie,mam na myśli filmy typu -Mama, klątwa juon,rec.... 

Użytkownik meggi28 edytował ten post 13 listopad 2013 - 01:58:54

#4 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2013 - 01:54:53

Ooooo!pananormal activity.... :wub:  takie :)

#5 Józektheone

Józektheone

Swojak

• PipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 02:50:26

Hey, ogólnie chyba w tematyce się zgadzamy, ale ja doszukuję się bardziej poziomu artystycznego - np. jak w "Nie bój się ciemności", niż wzmianki w opisie o oparciu się na jakiejś prawdziwej historii - co do stwierdzeń że dany film jest "na faktach" czy nie - nie warto się tym sugerować, bo nigdy żaden film nie będzie do końca na faktach. Umysł ludzki potrafi płatać
nieprawdopodobne figle, nie można wierzyć w każdą historię, która - rzekomo jest prawdziwa. Znam przypadek halucynacji zbiorowej, który dotknął łącznie kilka osób na raz, osoby te praktycznie nigdy nie piły alkoholu tym bardziej nigdy nie miały nic wspólnego z takimi idiotyzmami jak - prochy. Historia wręcz nie nadaje się do opowiadania między ludźmi, a brzmi jak siencie-fiction (jedna z tych osób to mój b.dobry przyjaciel, tylko dlatego o tym wiem). Tzw. "świadectwo naoczne" to miraż, podobnie jak fatamorgana na pustyni, wspomnienia mogą się zmienić z czasem, pod wpływem sugestii czy innych czynników. Nie wszystkich to dotyczy, ale sporo ludzi jest na takie kwestie podatna  - i to nieświadomie. Trzeba być naprawdę dobrym psychologiem żeby zrozumieć te mechanizmy i - potrafić na to realnie spojrzeć i ocenić racjonalnie (gdzie są kacapoły a gdzie prawda). :)
Ale wracając do filmu - "Czwarty stopień" z 2009 z Millą Jovovich - to by nas chyba całkiem pogodziło. Też arcydziełko, i to jest na pewno na faktach. :)

#6 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2013 - 02:56:23

Hey, ogólnie chyba w tematyce się zgadzamy, ale ja doszukuję się bardziej poziomu artystycznego - np. jak w "Nie bój się ciemności", niż wzmianki w opisie o oparciu się na jakiejś prawdziwej historii - co do stwierdzeń że dany film jest "na faktach" czy nie - nie warto się tym sugerować, bo nigdy żaden film nie będzie do końca na faktach. Umysł ludzki potrafi płatać
nieprawdopodobne figle, nie można wierzyć w każdą historię, która - rzekomo jest prawdziwa. Znam przypadek halucynacji zbiorowej, który dotknął łącznie kilka osób na raz, osoby te praktycznie nigdy nie piły alkoholu tym bardziej nigdy nie miały nic wspólnego z takimi idiotyzmami jak - prochy. Historia wręcz nie nadaje się do opowiadania między ludźmi, a brzmi jak siencie-fiction (jedna z tych osób to mój b.dobry przyjaciel, tylko dlatego o tym wiem). Tzw. "świadectwo naoczne" to miraż, podobnie jak fatamorgana na pustyni, wspomnienia mogą się zmienić z czasem, pod wpływem sugestii czy innych czynników. Nie wszystkich to dotyczy, ale sporo ludzi jest na takie kwestie podatna  - i to nieświadomie. Trzeba być naprawdę dobrym psychologiem żeby zrozumieć te mechanizmy i - potrafić na to realnie spojrzeć i ocenić racjonalnie (gdzie są kacapoły a gdzie prawda). :)
Ale wracając do filmu - "Czwarty stopień" z 2009 z Millą Jovovich - to by nas chyba całkiem pogodziło. Też arcydziełko, i to jest na pewno na faktach. :)

Jeszcze raz czesc :)  ale mnie zainteresowałeś swoim postem.....zgadzam się w zupełni....ale wracając do filmu Rec-wiem , że nie wszystko jest realistyczne...aleeeee....ale , chyba nie powiesz ani nie zaprzeczysz , że opętania, egzorcyzmy i etc to bajka????Pozdrawiam :)

Użytkownik meggi28 edytował ten post 13 listopad 2013 - 02:57:45

#7 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2013 - 03:02:06

...jeśli możesz too opisz mi dosłownie tą halucynacje zbiorową......ależ mnie zaciekawiłeś..... :)

#8 Józektheone

Józektheone

Swojak

• PipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 14 listopad 2013 - 18:58:45

...jeśli możesz too opisz mi dosłownie tą halucynacje zbiorową......ależ mnie zaciekawiłeś..... :)

Od egzorcyzmów i brania tego za "dobrę monetę" ja bym jednak chyba wolał np. takie klimaty,

http://paczto.pl/pacz/2949

z zaznaczeniem oczywiście, że nie można bezkrytycznie wszystkiego "łykać" i trzeba mieć racjonalne podejście. :)
Co do filmów - jednak najważniejszy jest poziom artystyczny, będę przy tym obstawał. :)
Halucynacja o której napisałem, dotyczyła 5 osób na raz. Osoby te czekały w nocy na drobnej stacji kolejowej na "dyliżans" do Słupska (kilka lat temu, wtedy jeszcze dyliżanse jeździły). Było po 5-tej rano. W pewnym momencie zatracili jakieś poczucie rzeczywistości, brakowało im później ponad 0,5 godz.na zegarku. Wszyscy mieli normalne halucynacje jak by czymś wywołane, albo jak by obżarli się np.jakiegoś lsd - prosto z wiadra hehe - wszyscy to samo, jak by znaleźli się gdzie indziej, albo w "innym wymiarze" albo cholera jasna wie gdzie. Więcej szczegółów nie piszę, bo mogą tu kiedyś zajrzeć. W każdym razie wszyscy później pamiętali to samo i siebie nawzajem z całej tej sytuacji. Same poważne osoby, jak wspomniałem - nie pijący i bez durnych pomysłów typu "prochy". Cała historia jest jak siencie-fiction, i tak wygląda - opowiedziana jakiemuś deb....wi bezmózgiemu - mogłaby wywołać jeden komentarz - "no ta, naćpali sie na pewno  to ji tera majo" hahaha.
I oczywiscie żadna z tych osób nie zadawała się nigdy z takim pomiotłem i motłochem jak jakieś - wróżki, "bioterapełuci - wydrwigrosze" czy podobne tałatajstwo.
Na koniec dodam, że mózg ludzki prawidłowo używany i wykorzystany może baaardzo duuużo więcej, niż kurze rozumki np.niektorych fafluniacych po słupskich forach matołków, jakichś oszołomów bez życia prywatnego i upośledzonych środowiskowo idiotów - realizujących sie np. ze
schizofrenicznym zacięciem w pomyśle "nawracania wszystkich i wszystkiego". Czasami tak się brecham zaglądając na forum że że lepiej by mnie nie rozbawił nawet najnowszy kabaret albo Benny Hill. :) :lol:

Użytkownik Józektheone edytował ten post 15 listopad 2013 - 00:39:18

#9 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 13:29:20

Józek aż mi ciarki przeszły jak przeczytałam Twojego posta .....Kimm ,też uważam , że fajny temat tylko jeszcze fajniej byłoby gdyby tutaj więcej osób zaglądało i dzieliło się dobrymi tytułami filmów...ja tak jak napisałam lubię filmy z wątkiem religijnym....dziś obejrze właśnie taki film Anioły i Demony z Tomem Hanksem :) pozdrawiam.

#10 Józektheone

Józektheone

Swojak

• PipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 16 listopad 2013 - 16:08:19

Hey, filmy o tematyce religijnej też potrafią być dobre, świetnie ogląda się np. "The Book of Ely" z 2010 z Washingtonem (niedawno nawet leciał gdzieś w tv), ale w tym wypadku musi być gwiazdorska obsada, nie mogą grać jakieś lebiegi z horrorów klasy c.
Jeżeli mówimy już o religijności, to oczywiście taka "zwykła" religijność, na co dzień, to cecha bardzo chwalebna i pożądana, bo powoduje przynajmniej że osoba wierząca zachowuje się według pewnych norm, reprezentuje sobą przynajmniej jakiś poziom altruizmu i - co dla mnie jest najważniejsze - takie osoby z reguły bardzo lubią zwierzęta i nigdy ich nie krzywdzą, a ja bardzo lubię zwierzaki. Każdy sadysta i psychopata który na mnie trafi - kiedy będę wiedział z "czym" mam do czynienia powinien mieć wcześniej zarezerwowane miejsce na ojomie :lol: :lol:
Ale chcę też zwrócić uwagę na groteskowe formy jakie mogą się pojawić i z którymi się stykamy, np. na forum fafluni oszalały niezwykle agresywny schizofrenik bredzący od rzeczy i fafluniący np. (według niego) cytatami z biblii. Wszystko sam wie, sam sobie ze swoim ponbuckiem - GADA KIEDY CHCE, wszystko załatwi, jak nie wie - to się normalnie zapyta, i jego ponbucek normalnie wszystko mu powie. Ten akurat jest zdolny jak dostanie jakiegoś napadu szału wyskoczyć na ulicę i dziabnąć nożem jakąś kobietę, bo walczy ze wszystkim i ze źródłem wszelkiego zła - a według kościoła - źródło wszelkiego zła to kobieta. Tak więc - religia staje się niebezpieczna jeżeli trafi na grunt pusty intelektualnie i upośledzony umysłowo.
Wracając do filmów - świetny w tym temacie - zbliżonym do religijnego będzie film "Plaga" z 2007 z Hilary Swank. Kto ma zaległości - powinien brać się za jakieś "torki" i poszukać. :)

#11 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• PipPipPipPip
  • 4947 postów

Napisano 16 listopad 2013 - 23:49:04

Hey, filmy o tematyce religijnej też potrafią być dobre, świetnie ogląda się np. "The Book of Ely" z 2010 z Washingtonem (niedawno nawet leciał gdzieś w tv), ale w tym wypadku musi być gwiazdorska obsada, nie mogą grać jakieś lebiegi z horrorów klasy c.
Jeżeli mówimy już o religijności, to oczywiście taka "zwykła" religijność, na co dzień, to cecha bardzo chwalebna i pożądana, bo powoduje przynajmniej że osoba wierząca zachowuje się według pewnych norm, reprezentuje sobą przynajmniej jakiś poziom altruizmu i - co dla mnie jest najważniejsze - takie osoby z reguły bardzo lubią zwierzęta i nigdy ich nie krzywdzą, a ja bardzo lubię zwierzaki. Każdy sadysta i psychopata który na mnie trafi - kiedy będę wiedział z "czym" mam do czynienia powinien mieć wcześniej zarezerwowane miejsce na ojomie :lol: :lol:

Josef koniecznie daj znać gdzie i kiedy, wezmę rozkładane krzesełko, takie na ryby i przyjdę obejrzeć ten z góry zakładam, iż straszliwy dreszczowiec, acha zamawiam miejsce w pierwszym rzędzie! 

#12 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 23:53:11

Niu?? a.moze zapodaj jakis fajny film??? pzdr!

#13 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 01:01:11

Josef koniecznie daj znać gdzie i kiedy, wezmę rozkładane krzesełko, takie na ryby i przyjdę obejrzeć ten z góry zakładam, iż straszliwy dreszczowiec, acha zamawiam miejsce w pierwszym rzędzie!

niu: nie wiesz, ze w pierwszym rzedzie najgorzej sie oglada filmy? najlepsze miejsca sa zawsze pod koniec sali ;) bardzo uniwersalne, zarowno dla tych, ktorzy przyszli na film, jak i dla tych, ktorzy przyszli do kina.

#14 -ing

-ing

Swojak

• PipPipPipPip
  • 672 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 01:18:28

Tak jak powyżej....podzielcie się fajnymi filmami, zakładając temat chciałabym żebyście zaproponowali coś z horrorów, filmy na faktach , religijne jak emily rose.... :P Filmy typu -komiedie , romantyki,sensacje-Nie.

Horrory na faktach, dodatkowo związane z religią... Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że takich filmów nie ma zbyt wiele. A ściślej mówiąc to poza "Exorcism of Emily Rose" nie ma ich prktycznie wcale. :P

"The Fourth Kind" jest tak samo oparty na "faktach" jak "Texas Chainsaw Massacre". Chociaż prawdę mówiąc to ten drugi tytuł jest nawet bardziej. ;)

No, to teraz pora na dorzucenie paru tytułów, które myślę, że powinny co niektórych zainteresować. Zacznę może od nowości, które łatwo znaleźć, ale na końcu będzie i coś dla prawdziwych szperaczy. :lol:

- Conjuring (2013): niby standard, nawiedzony dom itp, ale ogląda się wyśmienicie

- Butterfly Room (2012): po prostu warto obejrzeć

- Livide (2011): jeden z najlepszych francuskich horrorów ostatnich lat

- Gwai wik (2006): surrealistyczna wizja czyśćca w wydaniu chińskim

- Masters of Horror John Carpenter's Cigarette Burns (s01e08): genialny odcinek (fabularnie niezwiązany z innymi) dość przeciętnej serii

- El día de la bestia (1995): mało znany hiszpański horror z motywem biblijnego końca świata

- Altered States (1980): w sumie już klasyk, ale trochę niedoceniony

- Valerie a týden divů (1970): to nawet nie horror, ale coś z pogranicza surrealizmu i oniryzmu, motywy religijne aż wylewają się z ekranu

- Kaidan (1964): japoński klasyk kia grozy, gratka dla miłośników artyzmu w horrorach

- Jigoku (1960): japońska surrealistyczna wizja piekła

- Haxan (1922): fani kina niemego powinni być wniebowzięci

Dodatkowo wszystkim miłośnikom kina grozy polecam genialnie wyśmiewający horrorowe schematy "Cabin in the Woods" z 2012 roku.

Mam nadzieję, że komuś któryś z powyższych propozycji przypadnie do gustu. Jeśli tak, to dajcie znać to podrzucę jeszcze parę interesujących pozycji. B)

#15 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• PipPipPipPip
  • 4947 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 01:35:25

niu: nie wiesz, ze w pierwszym rzedzie najgorzej sie oglada filmy? najlepsze miejsca sa zawsze pod koniec sali ;) bardzo uniwersalne, zarowno dla tych, ktorzy przyszli na film, jak i dla tych, ktorzy przyszli do kina.

Owszem, ale to przedstawienie będzie jedyne w swoim rodzaju...

Zgadzam się, ostatnie rzędy niekoniecznie służą do oglądania filmów. :D B)

Użytkownik niu edytował ten post 25 listopad 2013 - 07:48:15

#16 Józektheone

Józektheone

Swojak

• PipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 01:46:46

"The Fourth Kind" jest tak samo oparty na "faktach" jak "Texas Chainsaw Massacre". Chociaż prawdę mówiąc to ten drugi tytuł jest nawet bardziej. ;)

Mógłbyś ogólnie na tyle wysilić się na coś "oryginalnego" (chociaż to pewnie dla ciebie abstrakcja takie terminy) żeby przynajmniej wymyślić jakiś "normalny" nick a nie wzięty od konta bankowego, w myśl propagowanej przez ciebie oryginalności i brr, "polotu" (czyt.blekotu) reszta forumowiczów powinna zwać się bgż, pko i wbk  :P :lol: :lol:
Większość tytułów które podajesz nie nadaje się do ogladania ani czytania o tym, nawet moja prababcia z zacięciem na "a były duchy,ale przed wojną" nie zasiadłaby z tobą do oglądania. Na forum chodzi o nowe, oryginalne horrory i thrillery, a nie twój wypaczony i wykrzywiony jak stary kostur do podpierania się dla pradziadka - "gust".

#17 Józektheone

Józektheone

Swojak

• PipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 01:52:44

Ok, jak najbardziej, ale musisz jeszcze wziąć na taką okazję kamerkę,  :) albo przynajmniej w telefonie. Wstawimy później wszystko na Youtube i na forum. Właśnie o takiej osobie myślę, z zacięciem filmowym na taką okazję.
Może taka akcja spowodowałaby jakąś rewolucję i zmianę w obyczajach - co dzisiaj i w tej rzeczywistości z jaką mamy do czynienia na co dzień jest potrzebne na każdym kroku. Najlepszy przykład gdzie zwyrodnialcy i normalne bydło bez ludzkich odruchów - bredzą na forum o bezdomnych kotkach.
I....trochę ku przestrodze, żeby kanalie, zwyrodnialcy i tałatajstwo takiej kategori wiedzieli, ze nie zawsze będą bezkarni, bo w końcu....mogą trafić gdzieś na Józka. Podejdzie miły chłopaczyna, kulturalny, ładnie ubrany, o aparycji studenciaka, tylko trochę będzie widać, że "w łapkach" to ma jakoś dziwnie dużo "w bicepsie", i noooo...... :lol: :lol:

#18 -ing

-ing

Swojak

• PipPipPipPip
  • 672 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 03:21:24

Mógłbyś ogólnie na tyle wysilić się na coś "oryginalnego" (chociaż to pewnie dla ciebie abstrakcja takie terminy) żeby przynajmniej wymyślić jakiś "normalny" nick a nie wzięty od konta bankowego, w myśl propagowanej przez ciebie oryginalności i brr, "polotu" (czyt.blekotu) reszta forumowiczów powinna zwać się bgż, pko i wbk  :P :lol: :lol:
Większość tytułów które podajesz nie nadaje się do ogladania ani czytania o tym, nawet moja prababcia z zacięciem na "a były duchy,ale przed wojną" nie zasiadłaby z tobą do oglądania. Na forum chodzi o nowe, oryginalne horrory i thrillery, a nie twój wypaczony i wykrzywiony jak stary kostur do podpierania się dla pradziadka - "gust".

Normalnie jesteś bystry jak woda w klozecie. Serio nie widzisz różnicy pomiędzy "ING" (tak swoją drogą to nie jest nazwa konta) a "-ing", czy tylko rżniesz głupa? Druga sprawa, to po czym niby wnioskujesz, że propaguję aby inni sobie wybierali nicki wg mojego widzimisię?

Ale nawet pomijając fakt, że twoja interpretacja znaczenia mojego nicku tyle śmieszna co nieprawdziwa, to co ci do tego jaki kto nick ma? Jak zabrakło jakichkolwiek argumentów, to przyczepiasz się do nicku - od razu widać, że reprezentujesz poziom nieosiągalny dla zwykłego śmiertelnika...

W sumie to czemu się tak ograniczasz, weź jeszcze napisz coś na temat awatara i sygnaturki, pośmiejemy się z twoich "błyskotliwych" przemyśleń.

A co do filmów, które podałem, to nie mam zamiaru cię przekonywać do seansu. Kto chce ten skorzysta, kto nie to nie i tyle. Uwagi ad persona i sarkastyczne historyjki lepiej sobie daruj bo do tego trzeba polotu, którego ci ewidentnie brakuje i tylko się ośmieszasz.

Swoją drogą w kontekście powyższego cytatu twoje słowa:

(...) ale ja doszukuję się bardziej poziomu artystycznego (...)

brzmią cokolwiek śmiesznie.

No, ale czego ja wymagam po człowieku, który uważa, że "Czwarty stopień" jest oparty na faktach, "Intruders" jest arcydziełkiem, a film z 2005 roku to już starsza pozycja :D

Użytkownik -ing edytował ten post 17 listopad 2013 - 03:44:18

#19 Józektheone

Józektheone

Swojak

• PipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 06:56:53

Normalnie jesteś....

A słuchaj pko bgż wbk, czy ty próbujesz mnie przekonać "za wszelką cenę że masz przynajmniej odrobinkę rozumu?"  :)  :lol:  Nie przekonasz mnie, np. na allegro widziałem takich oszołomów jak ty, mają nicki typu "czorty, pioruny, szatany, zbuje" i coś z oszołomstwem bankowym też hahaha, dla mnie to ty jesteś oszołom tej samej kategorii. Ty nie posiadasz odrobiny dystansu do rzeczywistości, jesteś tak prymitywny i ograniczony w swoich ciasnych horyzoncikach że - nie masz nawet żadnego pomysłu na jakiekolwiek samookreślenie własnej "osoby", zresztą pewnie sam masz o sobie tak niskie zdanie - że nie chce ci się nawet nad tym zastanawiać (bo myślenie zresztą boli, o czym przekonałeś się na pewno nie raz - próbując). I o czym świadczy twoje "ing" - szczyt "możliwosci twórczych" haha poza tym - twoje wypociny na forum - to jeden wielki jęk i kwęk, zawodzenie i dopominanie się zewsząd i z każdej strony - CHOCIAŻBY ODROBINKI AKCEPTACJI OD KOGOKOLWIEK, CO JEST TAK ŻAŁOSNE I KOMICZNE ŻE U KAŻDEJ INTELIGENTNEJ OSOBY WZBUDZA SALWY ŚMIECHU.
Świadczy to o tym, że forum jest jedyną "dziedziną" gdzie możesz przynajmniej spróbować jakiejś "samorealizacji", bo w realu i w "życiu prywatnym" toooo pewnie zbierasz cięgi i kopniaki na każdym kroku, a 99,9 % ludzi którzy cie znają - MAJĄ O TOBIE DOKŁADNIE TAKIE ZDANIE JAK JA  :P :lol: :lol:
Co do filmów - kolejny dowód że jesteś oszołomem, nie masz żadnego zdania na żaden temat i faflunisz słowo w słowo brednie powtarzane z durnych forów pisanych przez takich samych oszołomów jak ty. Takie człowieczki jak ty, biorą się po prostu stąd, że wyłażą skądś, i potem już są bo gdzieś musi być ta szara, statystyczna masa, ktorą zapycha się średnio, do poziomu (g....a), nie wyżej - statystyki.
Poza tym - każdy kto ogląda filmy na bieżąco i wyłapuje najlepsze nowości - wie dokładnie, że np. film 8-leni to nie jest nowość haha no ale ty nie wiesz, ale co wymagać od oszołoma, ktory jest - średnio statystycznym, poniżej poziomu (g....a) statystycznym matołem w statystyce.

Użytkownik Józektheone edytował ten post 17 listopad 2013 - 06:59:26

#20 Piotrek-Popi

Piotrek-Popi

bon vivant

• PipPipPipPip
  • 605 postów

Napisano 17 listopad 2013 - 11:10:29

"Cube" "Oszukać przeznaczenie" "Piła" i niezmiennie "Egzorcysta"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych