Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepsza pizzeria Hel

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2016 - 10:10:27

Czy po sezonie na Helu działają jeszcze jakieś sensowne pizzerie? Będziemy tylko na 3 dni, przez weekend, więc tym bardziej nie chcemy trafić fatalnie z kuchnią. Podpowiecie coś sprawdzonego? Nie mam specjalnie preferencji odnośnie do typu pizzy. Aby po prostu jakość jedzenia była odpowiednia. Gdzie?

#2 ~gobins~

~gobins~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2016 - 11:28:44

Raczej żaden lokal z tych, w których podają dobre jedzenie, nie będzie już otwarty, tak więc na nic wielkiego to ja bym nie liczył. Najlepsze jedzenie w miejscowościach wakacyjnych podają sieciówki - działające zazwyczaj od połowy czerwca do końca sierpnia. Nie dłużej.

#3 ~gobin~

~gobin~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2016 - 07:19:13

Tam w wakacje było Gusto Dominium, ale raczej po sezonie to już mają zamknięte. Przynajmniej tak sądzę. A jedzenie mieli dobre. Chodziliśmy do nich na makarony, 2 razy byliśmy na pizzy - lubimy takie klimaty. Zatem tematy rybne zupełnie nam nie podchodzą pod gust.

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2016 - 12:05:43

Lipa jest z jedzeniem nad morzem - w zasadzie większość lokali na dramatycznym poziomie, szczególnie małe budy. A akurat sieciówki wypadają najbardziej wiarygodnie na tym tle, a przynajmniej jeszcze mi się nie zdarzyło, żebyśmy u nich trafili na kiepskie jedzenie.

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2016 - 07:17:46

Gusto jest na 100 proc. zamknięte - w poprzedni weekend byliśmy na Helu, też myśleliśmy, że do nich zajdziemy, a jednak lokal niedostępny. Tylko, że my tam przy okazji byliśmy. Wyjazd w tym okresie nad polskie morze nie jest najlepszym pomysłem jak dla mnie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych