Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

113 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 05:08:50

Nie napiszą , bo są za słabi

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2015 - 17:30:37

Gurba Wesierski, to prawda??

czego się boicie??

Czyt o coś ma wspólnego z Panem W???

Zakazał pisać o sprawie??

#43 ~Balbina Odkredytowa~

~Balbina Odkredytowa~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2015 - 09:08:03

Jest kilka ciekawych aspektów sprawy , ktorymi prasa powinna sie zainteresowac.Dlaczego czterdziestoletnia kobieta przepisuje dom na matke ( dom,któryniedawno dostala) .Czyżby bała sie,ze go straci w ramach odpowiedzialnosci finansowej? Czy rzeczywiscie ma dozór policyjny ? Co ustalił prokurator- w koncu juz wiele osób przesłuchał.Itp itd.

#44 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2015 - 20:23:50

to ta co z bratem starosty brała ślub ? 

#45 ~Dociekliwy~

~Dociekliwy~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2015 - 21:18:03

Dokladnie ta. Slub po miesiącu "chodzenia", ktorego nikt nie zauważyl :D

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2015 - 08:55:37

czy to zespół lęku ogólnego, schizofremia, nerwica lękowa, a może,  :excl:

#47 ~Max~

~Max~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 18:27:18

czy to zespół lęku ogólnego, schizofremia, nerwica lękowa, a może,  :excl:

tak

#48 ~bob~

~bob~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2015 - 08:46:38

Ja wolał bym sie dowiedzieć co jest prawdą z tych plotek co wszedzie słysze. Dlaczego prasa milczy ? Jesli jest afera - a jest , to chyba mozna poinformowac mieszkańców Miastka ,ze osoba jakby niebyło publiczna,była radna, jest zamieszna. Nie trzeba obrażac , mozna napisac Podejrzna jak jeszcze nie udowodnili i nie postawili oficjalnego oskarzenia .Ale chcemy wiedzieć.

Jasne

#49 ~Teutates~

~Teutates~
  • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 13:18:08

Co wy chcecie od świętej LOli oaliła ojczyznę od najazdu nocnych wilków biorąc ślub z rodowitym kaszubem w końcu to przełom czas zmieniać pieluchy. A nie bawić się w regiosocjalizm.Ruscy nie wejdą niemcy nieprzyjdą a Polska będzie pępkiem świata.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2015 - 13:29:53

apołecznie i moralnie jest już skończona

persona non grata.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2015 - 10:16:47

Dajcie kobiecie spokoj. Jesli żeczywiście oczekuje dzieciatka to musi miec spokoj. To ciaza pod opieką doktorów, bo w tym wieku pierwsze dziecko to niebespieczne dla matki . I powinna miec gdzies polityke i inne bzdury.

#52 ~Niedźwiadek~

~Niedźwiadek~
  • Goście

Napisano 12 październik 2015 - 20:33:02

Żenująca banda zaślepionych nienawiścią małych gnojków. Nie macie własnego życia? Sami święci, w oczy lizanie zadu, a za plecami szuje i hipokryci. Uważajcie, żeby wam aureole ze łbów nie pospadały.

#53 ~niedzwiedz grizzly~

~niedzwiedz grizzly~
  • Goście

Napisano 12 październik 2015 - 21:29:29

Żenująca banda zaślepionych nienawiścią małych gnojków. Nie macie własnego życia? Sami święci, w oczy lizanie zadu, a za plecami szuje i hipokryci. Uważajcie, żeby wam aureole ze łbów nie pospadały.

1) Nie takie male te gnojki - na ten przyklad  ja - mam 187 cm

2) Mamy wlasne życie nie oparte na oszustwach no i nas policja nie ściga

3) Dlaczego nazywasz ową panią klaczą? Przypominam , że to wlaśnie klacze mają zad

4) Jak spadna, to podniesiemy - o nas się nie martw.

#54 ~Niedźwiadek~

~Niedźwiadek~
  • Goście

Napisano 12 październik 2015 - 23:59:53

1) Nie takie male te gnojki - na ten przyklad  ja - mam 187 cm

2) Mamy wlasne życie nie oparte na oszustwach no i nas policja nie ściga

3) Dlaczego nazywasz ową panią klaczą? Przypominam , że to wlaśnie klacze mają zad

4) Jak spadna, to podniesiemy - o nas się nie martw.

Twierdzisz, że spadną, znaczy że co, masz aureolkę? Święty się znalazł z cholera wie czyjej łaski. Jeśli masz własne życie, to się nim zajmij, nie plotkami jak stara baba. Łatwo kogoś oceniać, nie znając całej historii, nie? Gdybyś był taki męski, do głowy by ci nie przyszło na forach po kimś jeździć, nie miałbyś ani czasu ani ochoty. Można mieć półtora metra i być kimś wielkim, można mieć dwa metry i być małym gnojkiem. Grizzly się znalazł.

#55 ~Niedzwiedź Grizzly~

~Niedzwiedź Grizzly~
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 07:22:41

Twierdzisz, że spadną, znaczy że co, masz aureolkę? Święty się znalazł z cholera wie czyjej łaski. Jeśli masz własne życie, to się nim zajmij, nie plotkami jak stara baba. Łatwo kogoś oceniać, nie znając całej historii, nie? Gdybyś był taki męski, do głowy by ci nie przyszło na forach po kimś jeździć, nie miałbyś ani czasu ani ochoty. Można mieć półtora metra i być kimś wielkim, można mieć dwa metry i być małym gnojkiem. Grizzly się znalazł.

Szanowny panie Niedzwiadek - znaczna nadinterpretacja mojej wypowiedzi. Istnieje takie coś jak ironia - mam nadzieję, że pan o tym słyszał . Nigdzie w powyższym poście nie jest napisane jakiej płci jestem. Może więc jestem starą babą ?

Męskość rozumiemy zupełnie inaczej. Dla mnie męskość to nie uchylanie się od alimentów na własne potomstwo, to również nie podnoszenie ręki na kobietę.Tak , tak - w niedwuznaczny sposób piszę o osobie wymienianej w tym temacie .

Natomiast zarzut o pisaniu na forum na rózne tematy - HAHA - prosze spojrzeć w lustro. Pan zdaje się pisał o hipokryzji ?

#56 ~Tutates~

~Tutates~
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 14:15:03

Ten co sieje plotki ten zbiera.Itd. Kto naważy piwa musi je wypić. Taka jest kolej rzeczy, aureoli nikt nie ma nieznam takiego i takiej.
Konserwatyści całego świata łączcie. I walczcie z gender.

#57 ~Tutates~

~Tutates~
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 14:19:02

Ten co sieje plotki ten zbiera.Itd. Kto naważy piwa musi je wypić. Taka jest kolej rzeczy, aureoli nikt nie ma nieznam takiego i takiej.
Konserwatyści całego świata łączcie. I walczcie z gender.A wszystkim lesbom pedałom kaktus w ... Idzie zima.

#58 ~Tutates~

~Tutates~
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 14:21:09

Konserwatyści całego świata łączcie. I walczcie z gender.A wszystkim lesbom pedałom kaktus w ... Idzie zima.

#59 ~Tutates~

~Tutates~
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 14:24:40

#60 ~piwosz-barman~

~piwosz-barman~
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 16:24:20

Piwo się WARZY a nie waży ,no chyba że ty kupujesz piwo na wagę :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych