Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

113 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~wielbicielka~

~wielbicielka~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 17:17:16

Tytus jestes smieszny;) Jawor to drzewo:) 

#22 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 17:53:53

Ale tu bzdury wypisują

#23 ~wielbicielka~

~wielbicielka~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 17:58:27

Zaraz bzdury , cenzura tu jest !Nie można sobie poleżeć pod jaworem z kromka chleba z masłem:(

Nie cenzura tylko regulamin. O drzewach i kromkach chleba mozesz popisać np w "rozmowach dokończonych", tylko ze tam trzeba się zalogować...

Tu robisz off top w swiadomy i złośliwy sposób, ale nie ze mną te numery.

Każdy kolejny wpis nie w temacie lub obrazający ewentualnie pomawiający inne osoby będzie znikał bez śladu w odmętach kosza.

Tytus

Użytkownik tytus edytował ten post 26 sierpień 2013 - 20:13:19

#24 ~osiedlowy~

~osiedlowy~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 22:14:34

I o co ten cały szum? Mnie nie dziwi że tak wyrazista osoba odchodzi w niekonwencjonalny sposób. Zdziwiłbym się gdyby było odwrotnie.

#25 ~magdalena~

~magdalena~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 21:01:30

Może nie na temat,ale szczerze,to prześlicznie pani wygląda,ubiór,fryzura,makijaż, super !

#26 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 22:19:52

A dla pani eksradnej należy się ruzga !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#27 stuDJo

stuDJo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 27 sierpień 2013 - 23:39:22

zrobiła to co chciała, jej prawo na odchodne , a komu co się należy nie nam osądzać :)

#28 ~BOLo~

~BOLo~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 08:58:38

hmmm...Gosia !!!  ale smakowicie wyglądasz, powinnaś tak chodzić na codzień ,eee  chyba się zakochalem !!! 

#29 ~sunken~

~sunken~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 14:18:59

hmmm...Gosia !!!  ale smakowicie wyglądasz, powinnaś tak chodzić na codzień ,eee  chyba się zakochalem !!! 

Na pierwszy rzut oka na tym zdjęciu wygląda jak nie Gosia !! Szok!! oczywiście super :):)

#30 ~okuiku~

~okuiku~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 22:34:42

racja, szok, naprawde niesamowicie slicznie wygląda, a sam pomysł z tymi kwiatami cwanie pomyslany, z klasa a jednak z prztyczkiem w nos

#31 ~Teutates~

~Teutates~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 23:34:38

Kaktusy ja tam bym im przygotował rozgrzany pręt ;-) Ale gratuluje poczucia humoru ;-) trzeba albo coś rozwalić albo zrobić z jajem ;-) wkońcu nie można pierdzieć w stołek i zamulać, brać diety i pracować z zółwim zapałem. To bardzo dobre posunięcie. corrumpunt mores bonos colloquia mala ;-)

#32 ~Teutates~

~Teutates~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 23:35:25

Kaktusy ja tam bym im przygotował rozgrzany pręt ;-) Ale gratuluje poczucia humoru ;-) trzeba albo coś rozwalić albo zrobić z jajem ;-) wkońcu nie można pierdzieć w stołek i zamulać, brać diety i pracować z zółwim zapałem. To bardzo dobre posunięcie. corrumpunt mores bonos colloquia mala ;-)

#33 ~nieznajomy~

~nieznajomy~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 21:18:40

hmmm...Gosia !!! ale smakowicie wyglądasz, powinnaś tak chodzić na codzień ,eee chyba się zakochalem !!!

Zgadzam się że wygląda ponętnie. Szokuje pod każdym względem. Bardziej mi się jednak podoba jej sesja fotograficzna na Facebooku. Chyba wolę brunetki. Tam pokazała pazura.

#34 ~lolek~

~lolek~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2015 - 21:22:47

Zgadzam się że wygląda ponętnie. Szokuje pod każdym względem. Bardziej mi się jednak podoba jej sesja fotograficzna na Facebooku. Chyba wolę brunetki. Tam pokazała pazura.

nie tylko tam hahaha

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 18:49:10

czy ktoś zna miejsce pobytu tej pani??

ktoś chętnie z nią porozmawia na temat kredytów  :ph34r:

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 18:50:09

czy ktoś zna miejsce pobytu tej pani??

ktoś chętnie z nią porozmawia na temat kredytów  :ph34r:

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2015 - 05:23:21

no chyba w Miastku przebywa 

#38 ~Balbina Odkredytowa~

~Balbina Odkredytowa~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2015 - 08:17:09

Nie porozmawia, nie porozmawia . Przecież te same przyczyny osobiste ( czytaj.choroba) , ktore spowodowały zrzeknięcie się mandatu, teraz spowodują, że nikt z nią nie porozmawia. Chociaz są taky, co próbują np.policja.

#39 ~Struś Szybki Lopez~

~Struś Szybki Lopez~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2015 - 08:44:10

oj oj biedna Lola :D

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2015 - 09:11:12

Ja wolał bym sie dowiedzieć co jest prawdą z tych plotek co wszedzie słysze. Dlaczego prasa milczy ? Jesli jest afera - a jest , to chyba mozna poinformowac mieszkańców Miastka ,ze osoba jakby niebyło publiczna,była radna, jest zamieszna. Nie trzeba obrażac , mozna napisac Podejrzna jak jeszcze nie udowodnili i nie postawili oficjalnego oskarzenia .Ale chcemy wiedzieć.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych