Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Najbrzydszy parking w Ustce

Gmina brud zaniedbania

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 18 lipiec 2015 - 21:44:46

Niewątpliwie pierwsze miejsce zajmuje parking dla zmotoryzowanych petentów URZĘDU GMINY.

Nie dośc, że Urząd Gminy znajduje się na terenie MIASTA USTKA, to na domiar złego jego zaniedbane otoczenie[parking] przynosi jedynie wstyd dla USTKI.

Skoro jest to teren MIASTA a GMINA płaci dzierżawę za obiekt i przyległe tereny, władze Miasta powinny skutecznie egzekwowac dbałośc i ich wygląd.

Skoro na brudasów nie ma innej rady, to Miasto powinno zagospodarowac te obrzydliwe tereny. wystawiając GMINIE odpowiedni rachunek!

Użytkownik Marek Janczewski edytował ten post 18 lipiec 2015 - 21:47:02

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2015 - 22:08:38

Parking jest czyją własnością, Gminy czy Miasta Ustka? Chyba leży na terenie miasta i to miasto powinno zadbać o jego należytą czystość, nie? Brudasy to kto pracownicy Urzędu Gminy, których część jest mieszkańcami miasta, napisz o kogo ci chodziło. 

#3 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 18 lipiec 2015 - 22:29:19

Setki razy jeżdicie tamtędy.Nie ważne czyj to teren, tego co użytkuje czy prawowitego właściciela.Turyści pomyślą, że to w USTCE są tacy syfiarze. Miejscowi wiedzą, że to teren przyległy do Urzędu Gminy.

Prawdę napisał SMERF. Dośc już tego, by Gmina wycierała podłogi miastem Ustka.

#4 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 18 lipiec 2015 - 22:31:02

a dla mnie to już czas, żeby ościenna gmina przestała wycierać sobie podłogę nazwą "Ustka" ! :angry:

każde bagno, które tam ma miejsce, łączone jest z nazwą miasta, które nie ma z tym nic wspólnego!

fotoradary, zalania i inne patologie nie mają nic wspólnego z miastem, ale wciąż Ustka i Ustka, koniec tego żerowania!

Święta racja.

#5 ~x-x~

~x-x~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2015 - 22:44:22

To teraz skoro jesteś już takim bohaterem na forum, idź w poniedziałek do UG i powiedź wszystkim pracownikom wprost w oczy, że są brudasami. Piękny pokaz kultury były kandydacie na burmistrza, a wszystko przez to, że żona nie przyjęła mandatu, to teraz wszyscy pracownicy UG to brudasy i co jeszcze? Jeszcze raz piękny pokaz kultury i miałkości charakteru z twojej strony, pięknie cię rodzice wychowali.

#6 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 18 lipiec 2015 - 23:02:05

Teraz po takim wpisie, brudasy i syfiarze, powinni złapac za łopaty i szybciutko zagospodarowac ów teren.Najlepiej nasadzic przepiękne kwiaty co by to już nikomu nie przyszło do głowy krytykowac.

Najlepiej pod kierownictwem samego gminnego Komendanta.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2015 - 23:07:10

Skąd u ciebie tyle złości, nienawiści i podłości? Brudasy, Syfiarze jak się o innych wypowiadasz? Miałbyś chociaż resztki kultury i przeprosił za to co napisałeś. 

#8 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 18 lipiec 2015 - 23:21:28

Przepraszam. Pedanciki, czyścioszki niech wezmą w swe dłonie szpadelki, łopatki, grabki i niech pięknie zagospodarują przyległy parking dla petentów owego urzędu.Najlepiej niech nasadzą przepiękne kwiatuszki pod okiem swojego wspaniałego I wspaniałomyślnego PANA KOMENDANTA.

#9 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 19 lipiec 2015 - 14:28:38

Wiem nawet skąd mogą wziąc pieniążki na kwiatki, które upiększyły by niewątpliwie najbrzydszy parking na terenie USTKI.

Wystarczy by zafanzolili ze dwa trzy mandaty niesfornym kierowcom za złe parkowanie na ulicy w pobliżu Pani S........Już ona dopilnuje takich.Całą kwotę niech przeznaczą na zakup kwiatków a resztę, która zostanie niech wpłacą na cele dobroczynne by zmyc swoje grzechy. Zawsze to coś.

Chyba że zamiast frajerów co to bez słowa zapłacą trafi się taka żona kowala, która nie da sobie w kaszę dmuchac.Wtedy kwiatki będą musieli z innych funduszy kupic, albo zostawic tak jaj jest.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 14:50:09

Mam lepszy pomysł. Zakasaj rękawy posprzątaj parking i pokaż im wielki ustczanie przygnany ze wschodu, tym jak ich nazwałeś "syfiarzom" i "brudasom", jak ma wyglądać piękny parking. Będziesz miał zajęcie i trochę brzucha zgubisz, piękne z pożytecznym.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 14:57:47

Co to znaczy przygnany ze wschodu.

Czy osoby chciały być repatriantami?

Pomyśl zamiast napiszesz  głupotę.

Może twoja wiedza jest tak uboga, że nie masz wiedzy na ten temat.

Rusz do biblioteki i poczytaj .

Sprawdź również swoje  korzenie  .Może są one ze wschodu.

#12 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 19 lipiec 2015 - 15:27:13

Ja i moi przodkowie, mieliśmy to szczęście, że losy nasze były od wieków związane z najpiękniejszym UZDROWISKIEM DRUSKIENNIKI. Drugie szczęście to osiedlenie się w przepięknej USTCE z czego jestem dumny, gdzie zostawiłem swój ślad istnienia na pokolenia. Czym ty możesz błysnąc ?Ilością skrzywdzonych ludzi? Niesłusznie i niezgodnie z Prawem nałożonych mandatów. Wstydem na cały kraj?

#13 ~Gentelmen z Gminy~

~Gentelmen z Gminy~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 13:50:18

Lewatywa chyba wczoraj "nie stanął"... na wysokości zadania.
:)

#14 ~|Gość~

~|Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 16:36:41

W szkole celowo przekręcaliśmy tytuł lektury szkolnej na "Stary człowiek nie może" teraz widzę, że był w tym głębszy sens :D

#15 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 17:24:26

Za to "gentelmen/ni gminny/i" stanął/ęli, niewątpliwie, pisząc te słowa.

Mam lepszy pomysł. Zakasaj rękawy posprzątaj parking i pokaż im wielki ustczanie przygnany ze wschodu, tym jak ich nazwałeś "syfiarzom" i "brudasom", jak ma wyglądać piękny parking. Będziesz miał zajęcie i trochę brzucha zgubisz, piękne z pożytecznym.

Tyle durnej pisaniny żeby przyznać, że parking gminy wymaga posprzątania?  :wacko:

Przechodząc koło urzędu specjalnie zwróciłem uwagę i prawdę pisze Pan Janczewski. Nie ma co, wizytówka gminy Ustka!

W szkole celowo przekręcaliśmy tytuł lektury szkolnej na "Stary człowiek nie może" teraz widzę, że był w tym głębszy sens :D

Nie zauważyliście? Szkolne lektury w innym wątku. Tam rozwijajcie gminne umiejętności interpretacyjne. W jaki jeszcze sposób Gmina będzie odwracać uwagę od obskurnego, zapuszczonego parkingu?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 19:32:47

Nie wiem, czy wiesz, ale ten parking jest własnością miasta, a nie gminy. Wiec cały twój post jest bez sensu i nie na temat. Właściciel ma obowiązek posprzątać teren, a jakoś miasto się do tego nie kwapi. Gmina z tego co wiem dzierżawi ten teren, a nie jest jego właścicielem, właściciel ewidentnie nie dopełnił obowiązków.

#17 ~oslo town~

~oslo town~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 20:23:22

Nie wiem, czy wiesz, ale ten parking jest własnością miasta, a nie gminy. Wiec cały twój post jest bez sensu i nie na temat. Właściciel ma obowiązek posprzątać teren, a jakoś miasto się do tego nie kwapi. Gmina z tego co wiem dzierżawi ten teren, a nie jest jego właścicielem, właściciel ewidentnie nie dopełnił obowiązków.

troszkę chybiłeś sprzątnąć ma zarządca... czyli ZGK ???

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 20:30:54

ZGK chyba powinno działać na zlecenie właściciela parkingu? Chyba, że Gmina jest właścicielem tego parkingu, o czym mi nie wiadomo, to wtedy Gmina powinna zająć się posprzątaniem parkingu.

#19 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 20 lipiec 2015 - 20:50:53

A ja wszystkich pogodzę! Gwarantuję, że gdyby PANIĄ WÓJT została PANI MONIKA WYSOKIŃSKA ,teren wokół URZĘDU GMINY był by

PEREŁKĄ USTKI.

Z przyległym parkingiem łącznie. Nie patrzyła by, czy twoje, czy moje czy nasze.

Zrobiła by cacko i tyle.

Gdyby to ode mnie zależało, nie patrzył bym również obojętnie na to badziewie i bałagan.

Kazał bym natychmiast uporządkowac, zasadzic kwiaty, dbac o nie nie bacząc na to czy to GMINY czy MIASTA teren. Jest to wizytówka MIASTA USTKA, a zagospodarowanie terenu wokół GMINY wcale nie kosztowało by tak wiele. Jak by na to nie patrzec, jest to wizytówka UZDROWISKA i to na samym wjeżdzie .

Użytkownik Marek Janczewski edytował ten post 20 lipiec 2015 - 21:01:51

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 20:58:18

Za 4 lata też są wybory, tylko niech tym razem faktycznie wystartuje.

parzył bym

Polska język trudna język.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gmina, brud, zaniedbania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych